Opinie o Carrefour w Jaworzno Wojska Polskiego 2d

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Carrefour. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Carrefour o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour w Jaworzno Wojska Polskiego 2d

KilkaSlowPrawdy Nowy wpis

Witam. Nie polecam pracy na tej placówce.. stosowany jest tam mobbing i dużą presja na pracownikach. Łamią tam kodeks pracy na wielu płaszczyznach. Płacą śmieszne pieniądze a wymagają jakby na obecne czasy płacili po 10k wypłaty. Ochrona najmniej robi ma najwięcej do powiedzenia. Zamiast pilnować sklepu przed złodziejami patrzą na pracowników kto jak pracuje i szukają byle by się doczepić. Idąc do pracy mamy prawa i obowiązki. W tym Carrefour są tylko obowiązki. Tu nawet potrafią dać zakaz rozmów między pracownikami. Rozumiem 15 min godzinę w trakcie pracy stojąc w miejscu ale czepiać się o 2 minuty to chore. Ten sklep powinien prześwietlić PIP. Tak więc szukasz pracy tu nie polecam bo to jest reżim roboczy typowy (usunięte przez administratora)

Maria Nowy wpis

Widzę że trochę narzekacie na zarobki.. A powiedzcie mi czy duża rotacja jest przez to czy jednak w miarę stała ekipa pracuje w sklepie?

Irek Nowy wpis

Jakieś aktualne informacje o pracy, zarobkach?? Przymierzam się aplikować może dowiem się coś przydatnego?

andzia Nowy wpis

powinni premie dawac za niechorowania i pensje podniesc do 4000

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carrefour? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. spawalnictwa
ZRE Katowice
logo firmy ROBOTNIK TOROWY/CZYŚCICIEL WAGONÓW
Jaworzno
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
ania

wyplata najnizsza krajowa obowiazkow multum cza miec nerwy ze stali ta powinno sie zarabiac minimum te 2500-3000 firma skapiec

Bartosz
@ania

Jakie masz obowiązki pracując w Carrefour, czym konkretnie się zajmujesz? Czy można tu liczyć na umowę o pracę od samego początku? Pracujesz w tym miejscu więc na pewno możesz mi odpowiedzieć na moje pytania, pisz śmiało!

patyk

pracowalem nie dawno tam dorywczo wszystko było by spoko jak by firma placiła wieksze pieniadze pracownikom szczegolnie na swiezych produktach czy miesie bo klient nie raz trafia sie mega (usunięte przez administratora) minimum powinni dostawac ludzie 3000 na reke

marcin

zarobki najnizsze czyli porazka za ciezka prace dodatki na sw sa w postaci bonow 350 zl i tyle nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour - Jaworzno

• Jak się pracuje w Carrefour?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour?

Carrefour