Opinie o bonito.pl - Bonito.pl Sp. z o.o. w Modlniczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bonito.pl Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bonito.pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonito.pl Sp. z o.o. w Modlniczka

XD

Polacy pracują za 2100? Serio?

bezos
@XD

a niby kto wg ciebie ma pracować za 2100 zł jak nie Polacy? Niemcy, Holendrzy, Norwegowie, Eskimosi ? Obywatele państw skolonizowanych niech się cieszą że w ogóle mają pracę.

Klient

Zamówiłem książkę 6.12 książkę ksiazka tego samego dnia została wysłana trzeba zaznaczyć że była tp niedziela MOJA OPINIE POZYTWNA POLECAM !!!

Nowy pracownik

Czy firma przedłuża umowy po okresie próbnym?

Dziewczyna

Tam Panowie sa przyzwyczajeni do Kamer na Stadionie tez jest ich duzo????Sa przyzwyczajeni.Tam sa dwie frakcje na pako ja Poznalazm paru Panów

leginsik
@Dziewczyna

1) na stadionie przed kamerami można się zabezpieczyć kominiarką, a tutaj nawet maseczka nie pomoże, 2) to masz parcie, że aż paru poznałaś, mam nadzieję że od tej właściwej dla ciebie strony, (usunięte przez administratora)

Magazynier

proces rekrutacji- zadzwonili do Ciebie? czyli już pracujesz. nikt tam nie chce pracować więc biorą kogo popadnie- sory nie wybrali cię bo jesteś wyjątkowy...

chcesz pracowac za 7zł na h?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Dekra Praca Sp. z o.o.
logo firmy Ochrona linia kas i czasem obsługa monitoringu - Modlniczka
Modlniczka
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Kierowca kat. C
Profesjonalny kierowca
logo firmy Poszukujemy pracownika porządkowego w Modlniczce
Koloryt Sp. z o.o.
Nowy Pakowacz

Na pako jest sajgon niesamowity pracuje miesiac ale kamery , pieczatki ciągła roatcja. Jakies kontrolę typu nie rozmawiaj nie śmiej sie????co to jest?? Odporność na stres to tam ma waska grupa ludzi Zwalszcza Panow z Pako co dobrze pracuja ale nie stresuja praca. Ale ja nowy sie stresuje mega dobrze ze jest pare osob z pako co pomoze doradzi :) mili ludzie choc tajemniczy

Nie stresuj się
@Nowy Pakowacz

To nie jest praca , którą powinieneś się przejmować. Ludźmi też się nie przejmuj. Będzie dobrze :)

Kicia kocia pakuje niebieskie
@Nowy Pakowacz

Akurat Panowie z Pako to jedna z lepszych cześci firmym. Mimo że jest pod stałym nadzorem Góry i dołu, jak i pana kamerowca który sie na ich widok slini (podobno jest ciepły, dziewczyny nie macie sie czego bać to pedzio) jest grupa tych robotnych, którzy zawsze pomogą pokażą itd każdy ich zna, ale nawet oni maja zakaz rozmów. Jest też druga grupa nierobów i ściemniaczy. Ale koniec słodzenia bo w piórka obrosną, Panowie pakujemy niebieskie w pierwszej kolejności.

Stary wyjadacz

Pracowało tu takich dwóch chłopaków, obaj z zarostami, ok 23 lat. Od jakiegoś czasu już ich nie ma, wie ktoś co z nimi ?

Nie pracuja juz;)
@Stary wyjadacz

Tak rotacja

kiełbasa sopocka
@Stary wyjadacz

zgolili brode, w końcu doszła wypłata.

wędkarz zawodowy

Podobno ryba psuje sie od głowy, to ta nasza to juz dawno zgniła. Ciekawe kiedy Pan Andrzej przejmie stery za tego psychola.

Kicia kocia napie*dala dubstep

Nie rozumiem większości bólu zadka komentujących tutaj person. Jeżeli nie podoba Wam się praca, śmiało zmieńcie ją. Nie żyjemy w PRL-U gdzie całe życie pracowało się w jednej firmie, paradoks tylko taki, że wtedy ludzie mniej narzekali a wręcz cieszyli się, że mają pracę. Mówicie, że mało płacą, że śmiech na sali - śmiało, możecie wyjechać za granicę, mieć przerwę co 2 godziny, atrakcyjny zarobek ale wiecie co? Tam też potrzebna jest odporność na stres. Kiedy ktoś wyższy stanowiskiem zwraca Ci uwagę to chyba logiczne jest, żeby się zastosować. Nie wiem, czym człowiek starszy to trudniej jest pojąć czego człowiek oczekuje by być zadowolony. Zwłaszcza my Polacy z tendencją do wiecznego narzekania. Tu za mało godzin, tu za dużo. Ta praca za monotonna a ta znów zbyt zróżnicowana. Pracujemy by żyć, czy żyjemy by pracować?

hmm

@Byly pracownik pako to kobiet nie zatrudniają?

Zagubiona paczka
@hmm

Nie bo by pazurki im się poniszczyly xd

mobber

Doskonale zdaje sobie sprawę z tego że to nie jest najlepsze miejsce na tego typu opowieści ale niestety czuje potrzebę poruszyć pewien temat. Wczoraj byłem świadkiem gdzie kierownik kolejny raz zaniepokoił mnie swoim zachowaniem a konkretnie słowami ktorymi zwrócił się z wściekłością do pracowników cytując: nie jesteście tu od myślenia tylko od roboty!! jak będzie wakat na moje stanowisko to dam wam znać a póki co bierzcie się za pracę! " To nie jest pierwszy raz gdzie słyszałem takie poniżające ŻARTY na własne uszy. Sporo też się słyszy od koleżanek i kolegów z pracy na temat żałosnego zachowania tej osoby. Czy ktoś w końcu wyciągnie konsekwencje z tego gnębienia pracowników? Wielki mały kierownik który czuje potrzebę dowartościowania się kosztem swoich podwładnych. Osoba niestabilna emocjonalnie nie powinna zarządzać ludźmi. Codziennie rano strach popatrzeć w jego kierunku - zabija wzrokiem, pracownicy się go zwyczajnie boją - w tym i ja. Na samą myśl o tej osobie zwyczajnie odechciewa się czegokolwiek. Większość swojego czasu i życia spędzamy w pracy - tak się nie da funkcjonować na dłużą metę. Praca fajna, ludzie mili ale ze względu na te wahania nastroju osoby wspomnianej wyżej po roku pracy w bonito jestem w trakcie etapu rozmów kwalifikacyjnych w innych firmach.

Banan czikita
@mobber

Jego miejsce już dawno powinien przejąć Pan Andrzej!

kicia kocia jest chora
@mobber

Jedni biorom takie rzeczy do siebie, inni to zlewają . Osobiście rekomenduje przyjąć tą drugą postawę ,- dlaczego ? Takie rzeczy zdarzają się wszędzie, w miejscach teoretycznie bardziej na widoku jest dopiero mobbing . Wiadomo że jest to średnio fajne słuchać takich docinek ale gdyby ludzie mieli brać wszystko do siebie co mówi przełożony to brakłoby miejsc w szpitalach psychiatrycznych :)

Kicia kocia umiera
@kicia kocia jest chora

Idąc tym tokiem rozumowania najlepiej dac sobie wejsc na głowę bo gdzie indziej to dopiero jest mobbing. Musisz być ulubionym pracownikiem januszy z tskim podejściem.

Kicia kocia reaktywacja
@Kicia kocia umiera

Trzeba mieć odporność na stres, asertywność i potrafić nie podchodzić do pracy zbyt emocjonalnie. To nie ma nic wspólnego z „wchodzeniem na głowę”. Może nie jestem ulubionym, ale pewnie w miarę skutecznym bo robię swoje i nie mysle o pracy w wolnych chwilach jak Ty.Zawsze możesz zmienić pracodawcę, ewentualnie sam otworzyć jakis interes

pracownik12

Pracuje w Bonito od marca tego roku, praca na pierwszy rzut oka lekka, jednak atmosfera okropna. Pracownik na każdym kroku jest obserwowany, jeszcze ten wzrok jednego koordynatora na każdą dziewczynę... Żenada jest to krępujące. Najgorsze jest to, że po 1,5h pracy powiedzą Ci że wychodzisz do domu, gdzie do samej roboty masz ponad 30 km więc tak naprawdę nie zarabiasz nawet na dojazd w takim dniu...

wędkarz

Panie Kierowniku, proszę się podpisywać poprawnie. Ukrywanie sie pod pseudo "pracownik" nic nie daje, wiemy że to Pan :) Widać to po stylu wypowiedzi i słownictwie które, również i Pan używa :)

Narcyzik

Czyli przyznaje się pan do tego że nie szanuje pan ludzi i wyzywa się na nich tylko dlatego że ma pan duzo na głowie? Jeżeli sobie pan sobie nie radzi na tym stanowisku może warto oddać je bardziej kompetentnej osobie, która nie będzie wyzywać na pracownikach tylko dlatego że ma groszy dzień albo coś poszło nie po jego myśli

@wędkarz

Jeśli chcesz wiedzieć to nie kierownik to pisał. Jeśli jesteś taki mądry to może wszyscy podpisujcie się imieniem i nazwiskiem. A nie ukrywajcie się jak to piszesz pod pseudo. Oczerniać ludzi łatwo jak się używa debilnego Niku. Widać że jesteś leserem bo non stop masz coś do kierownika. Jak już ktoś pozytywnego napiszę o kierowniku to już że on to pisał. Ogarnij się i może trochę się zastanów nad sobą.

Kamila

Hej pracuje jakiś czas na magazynie, dokładniej pakuje zamówienia? W trakcie odbijania zauważyłam ze jest liczony czas czy jest on weryfikowany przez pracodawcę?

Listowy
@Kamila

To jest czas od pobrania listy aż do sczytania go przez dziewczyny z kompletacji

niewyspany

Mam pytanie czy pracownik którzy przychodzi z agencji pracę na stanowisko kompletacja ma obowiązek pakowanie towaru czy tylko i wyłącznie poszukiwania towaru na hali? Właśnie nie mogę znaleźć w internecie obowiązki pracowników hali kompletacja

Xxxx
@niewyspany

Dadzą Cię tam gdzie bedziesz potrzebny.

Rozczarowana

Mimo tych wszystkich negatywnych opinii na temat warunków pracy w Bonito, złożyłam CV w Lublinie, na stanowisko obsługi w sklepie internetowym. Całkiem niedawno, bo pod koniec października. Mimo tego, że w ogłoszeniu było napisane, iż rekrutacja trwa do końca listopada, dziś nagle okazało się, że oferta nie jest już aktualna. Ale ok, może to bym zrozumiała, poprostu nie odpowiadałam przyszłemu pracodawcy. Ale moja wiadomość oraz CV nie zostało nawet przeczytane! Wiem to na pewno, bo wysyłałam aplikację przez portal, który pokazuje czy wiadomość została odczytana, kiedy ogłoszeniodawca się logował itd. Rozumiem, że aplikację złożyło wielu chętnych. Ale uważam, że każdy zasługuje przynajmniej na to, aby jego wiadomość została odczytana. Chyba, że ogłoszenie było nieprawdziwe, a wszystko to miało na celu wyłudzenie danych. Słabe to i nie poważne jak na firmę, która aspiruje do grona najlepszych(?) :(

zizi

Jak jest z przerwami w czasie pracy w Bonito ? Czy na terenie firmy można palić, jest palarnia, można w czasie przerwy wyjść na zewnątrz ?

@zizi

nie wolno:) tu by się pytanie przydało "co wolno w bonito?" tak mało można że prościej te rzeczy wymienić:)

?
@zizi

2020 i ktoś jeszcze pali?

Fuyfvyy

3 razy nie

Panna Anna

Dużo jest tu wiadomości na temat magazynu. A jak wygląda praca i płaca w innych działach (BOK, marketing, księgowość itd.)?

Widze ze...

Komentarze o inwigilacji pracownikow przez kamery sa usuwane????

Zim

Kto ci płaci za promowanie tej fatalnej firmy?

Bob

Rozmowa o pracę na magazyn. Dojazd fatalny, dojście jeszcze gorsze. Ale OK, pojawiłem się 10 minut wcześniej. 20 minut po umówionej godzinie pytam panią z kadr czy coś wiadomo bo czekam i czekam. Skontaktowała się z kierownikiem, o czym powiedziała mi 10 minut później jak sam się upomniałem. „Kierownik nie odbiera telefonu” - usłyszałem. 30 minut czekania na marne, wyszedłem mówiąc co myślę o takich praktykach. Nie polecam! (usunięte przez administratora)

Ile Placa????

Ile zarobi sie w Bonito szczeze??? Jaka jest kasa???

Hehe

Hihi
@Ehehe

Bywa i 1900 :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bonito.pl Sp. z o.o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonito.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 17 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonito.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonito.pl Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonito.pl Sp. z o.o.