Opinie o bonito.pl - Bonito.pl Sp. z o.o. w Modlniczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bonito.pl Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bonito.pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonito.pl Sp. z o.o. w Modlniczka

sjfdvbrjghnfj

A kiedy jakieś podwyżki?

chyba w snach
@sjfdvbrjghnfj

wstawaj, zesrałeś się

Marchewka

Szukam pracy w okolicy centrum Goodman. Proszę o kontakt jesli u was jest jakakolwiek praca. Mam doświadczenie w RC i starym Farutexie.

Skarabeusz

Były zwolnienia, to fakt ale może dzięki temu reszta zachowa pracę, oby! pożyjemy zobaczymy

Charlie1
@Skarabeusz

Nie uważasz, że takie działania są ostateczne? Firma powinna troszczyć się o swoich pracowników, zastosować inne środki, które pomogą przeżyć ten trudny czas razem, a nie zwalniać ludzi po tygodniu skrócenia godzin pracy. Dlaczego skupiają się na pracownikach zarabiających psie pieniądze, a nie na swoich portfelach?

Skarabeusz
@Charlie1

a czytałeś jakie były naciski społeczne i naciski pracowników aby całkowicie zamknąc punkty? Prezes tłumaczył że to bardzo ważna gałąź w firmie. Widocznie nie dało się inaczej. Wierz mi, skoro tak firme rozwinęli to wiedzą co robią. Mam przepracowane 18 lat w różnych firmach i mam porównanie.

Charlie1
@Skarabeusz

Czytałem, tylko niestety nie przytoczę dokładnie tych ładnych słów dyrekcji o przeżyciu tego trudnego czasu razem, bo post został usunięty z ich facebooka.Tak nie postępuje rozwinięta firma. A skoro zarządzający tak znają się na prowadzeniu firmy, to gdzie jest fundusz pracowniczy? Dziwne, że po tygodniu ograniczeń już im się wszystko sypie i zwalniają pracowników. Bez nich bonito istnieć nie będzie. No ale trudno, biznes to biznes i liczą się pieniądze. Może jak się wszystko uspokoi to zatrudnią nowych pracowników . Tylko pytanie na jak długo. Również pracowałem w kilku firmach i w żadnej pracownik nie został tak potraktowany, nawet w okresie trudnym dla pracodawcy. Zwolnienia to zawsze ostateczność, a jeśli nie potrzebują tylko pracowników to po co tylu zatrudniają.

Zandberg
@Charlie1

List od Zarządu był i jest nadal na mailach pracowniczych. Widać że nie jesteś pracownikiem bo nie wiesz o czym mówisz. A co do reszty wypowiedzi. Powiedz to 70% pracodawców w Polsce, którzy właśnie zwalniają ludzi. Mogliby się od Ciebie wiele nauczyć. Myślę że powinieneś doradzać co najmniej Morawieckiemu.

Praca?

Szukam pracy, masz jakiś kontakt do rekruterów? Doświadczenie w turystyce + badania sanepid aktualne.

Magazynier

proces rekrutacji- zadzwonili do Ciebie? czyli już pracujesz. nikt tam nie chce pracować więc biorą kogo popadnie- sory nie wybrali cię bo jesteś wyjątkowy...

chcesz pracowac za 7zł na h?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Praca w ochronie / linia kas - Modlniczka
Modlniczka
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Kierownik salonu
Modlniczka
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Dekra Praca Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Magazynu Centralnego
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska

Czy w Bonito.pl Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Frank

Niektórzy już się nie boją, bo dostali wypowiedzenia. Trzeba żyć dalej.

Odpowiedź
@Frank

Na szczęście nie ja. Mam na czas określony.

Aaron

Monotonna praca fizyczna. Pomocne mogą okazać się słuchawki i słuchanie w pracy podcastów i audiobooków, aby się nie zanudzić i posłuchać czegoś ciekawego. Pensja na czas, ludzie mili. Jeżeli ktoś szuka prostej pracy fizycznej, to na pewno praca na magazynie Bonito może być dla niego. Jeżeli ktoś liczy na robienie interesujących i rozwijających rzeczy to szukanie i pakowanie książek przez 8 godzin raczej nie spełni oczekiwań..

bhp
@Aaron

yebnijcie sie z tymi słuchawkami. wołasz kogos to za hooja nic nie słyszy bo muzyka w uszach. bedzie regał spadał lub cos innego to tragedia na miejscu. Wózek jedzie oczywiscie nikt nie słyszy, bo słuchaweczki....

Aaron
@bhp

@bhp Załóż słuchawki, włącz audiobook, ustaw odpowiedni poziom głośności i przekonaj się, że słychać wystarczająco dużo, aby usłyszeć te setki latających po magazynie regałów. I z tego co pamiętam, to w Bonito wołano mnie maksymalnie 2 razy w tygodniu, więc nie widzę problemu. Przykład z wózkiem chyba nie dotyczy tego miejsca pracy. Nie widziałem, żeby ktoś (z słuchawkami lub bez) miał problem z zauważeniem/usłyszeniem wózka. Jednak rozumiem Twój punkt widzenia, myślisz o słuchaniu GŁOŚNO muzyki, tutaj się zgodzę.

Przymuzycesieskupiam
@bhp

Sam się yebnij i odprdl się od słuchawek!!! Poszukaj lepiej pracy gdzie zapłacą Ci za "wołanie kogoś" i pogawędki

Zainteresowany pracą

Mam pytanie bo sam nie wiem, na mieście chodzą plotki ze w Bonito nie wolno rozmawiać , śmiać się , zadzwonić z komórki jak np coś w domu się stanie itp Czy ton prawda . Proszę o odpowiedź?? ??? Jestem zainteresowany pracą???

Sigi
@Zainteresowany pracą

Nie podbno tylko tak jest, kazdy kto pracowal w bonito powie ze tak jest...atmosfera jest fatalna a to glownie za sprawa dwoch panow: (usunięte przez administratora)ktorzy maja obsesje na punkcie kontroli ludzi. Nie wolno się odezwac, smiac ani zatrzymac na chwile bo juz patrza na ciebie z tym opetaniem w oczach...pamietam sytuacje jak rozmawialismy z kolega jak zapakowac paczke bo byla problematyczna, podszedl (usunięte przez administratora) z tym swoim durnym tekstem ktory powtarza co chwile bezmyslnie zupelnie "panowie, pakujecie czy rozmawiacie?". Dodam ze ten pan potrafi rowniez miec pretensje o 10 sekund "spoznienia". Tak wyglada praca w bonito , nie polecam nikomu, a za to wszystko placa w 2100...

Kryspin

@Kukuryku czemu premie turaj to abstrakcja? Takie duże wymagania mają?

Monne
@Kryspin

Dlatego ze premie to tylko obietnica bez pokrycia podobnie jak podwyzka po okresie probnym. Nie warto pracowac dla firmy ktora (usunięte przez administratora) pracownikow. Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu a zwlaszcza w towarzystwie ludzi kierujacych tam magazynem. Wyjatkowo toksyczni ludzie.

wicher

czy u was tez tak wieje?

Kukuryku

Ja Mam pytanie czy My nie uczestniczymy trochę w cyrku......jak patrzę na to co dzieje się wBointo to mam wrażenie ze coś jest nie tak. Premie to jest abstrakcja, godziny na pako to jest kosmos???????????????????? Nie wolno rozmawiać itp no okey spoko loko niech każdy sam to oceni. Praca nie jest ciężka ok ludzie są spoko naprawdę. Ogólnie ciężko jest to ocenić.

Nickel
@Kukuryku

Masz rację, coś jest nie tak z człowiekiem ktory, uwaza ze jesli w pracy jest normalna atmosfera( czyt. Ludzie sie ze soba komunikuja, rozmawiaja, usmiechaja) to praca bedzie zle wykonana. Kazdy myslacy czlowiek wie ze zadowolony pracownik pracuje znacznie efektywniej od niewolnika ktoremu nie wolno sie slowem odezwac do kolegi obok bo zaraz stanie nad toba pewien pan z oblebem w oczach. Niestety panowie zarzadzajacy magazynem tego nie rozumieja dlatego w bonito rotacja jest non stop. Trudno spodziewac die rowniez zeby ktos sie przykladal do pracy skoro wie ze niezaleznie od tego czy spakuje 10 paczek na godzine czy 50 to dostanie dokładnie ta sama pensje bo premie istnieja tylko w pustych slowach kierownictwa.

pewniaczek

Przygotowałem dla Was pewniaczka na dziś! Atletico Madrid vs liverpool typ 1 kursiwo zacne w hicie dnia 3,71 Stawiac domy!!! Nie pożałujecie:D

Kandydatka

Cześć, mam możliwości zatrudnienia się w punkcie odbioru? Warto? Proszę o szczere opinie. Nie chcę zmienić pracy na gorszą.

Znana

Witam, Jak wygląda praca w BOK? Jakie warunki pracy?

GXY
@Znana

Praca w bok to również wyzysk i toksyczna atmosfera.

Zzz
@GXY

To tam tez endrju i ryba inwigiluja ludzi? ????

Oto toto

Praca w Bonito jest hmmmmm dobra ale na chwilę.........Taka prawda. Ciężko się tam pracuje .Godziny parcy na Pako są beznadziejnie. Jak ktoś ma dzieci albo rodzinę to h.

Bonito.pl

Mnie wa...Pis Czy Po mnie obhodzi praca .A W bonito słaba płaca 2100zl rotacja jak h...premi zero godziny hu.....

Łeb
@Bonito.pl

Tak duzo napisales, ze chyba powinienes zostac laureatem literackiej nagrody Nobla, a nie meczysz sie na produkcji. Wez stoperan lub zjedz snikersa bo zaczynasz gwiazdorzyc

Pewniaczek

Mam dla Was mega pewniaczka! Zagłębie lubin vs Wisła Kraków typ 2 kurs 3,20 Stawiac domy! Takiej okazji może juz nie byc na takiego pewniaczka po takim zacnym kursie! Sam bym z checią postawił dom na ten typ, ale musicie mi wybaczyc, straciłem stawiając na poprzedniego pewniaczka ;)

A

Boże jak ja się cieszę, że wszystko drożeje. Kur.r.w.a. a.a ze szczęścia się nie posiadam!!! Nareszcie te PIS-owskie trolle zrozumieją do czego doprowadzili swoim głosem w wyborach. Na szczęście drożejące jedzenie dotknie każdego, nawet ich. Daliście 500+, podnieśliście minimalną pensję o kwotę o jaką nigdy jednorazowo ani w III ani IV RP nie podniesiono, to macie skutki przy kasie w sklepie. Teraz będę sie modlił aż to wszystko yebnie i wyjdziecie na ulicę z cegłami i płonącymi oponami. Wtedy nastapi nowe rozdanie i jest szansa na powrót jako takiej normalności ale już pod innymi rządami.

Pis ponad zycie
@A

Tylko Jarosław moze dac nam podwyzki oraz bony jako rekompensate do rachunków za prąd. Do tego Jarosław powiedzial ze jesli zywnosc zdrozeje to rozda bony zywnosciowe na styl amerykanski. w Usa tez dostaja ludzie bony zywnosciowe!!!! Tylko Jarosław! Oby zył długo i szczesliwie bo bez niego bedziemy zgubieni! Gdyby nie Jarosław to kapitalisci by Wam wyplacali nadal 1400zł netto jak bylo kilka lat temu, dziekujcie Jarosławowi i módlcie sie do niego bo dziki niemu zarabiamy teraz po 3000zl !!!!

B
@Pis ponad zycie

Czytając komentarze podziwiam brak wyobraźni ludzi.Zapytam.Gdzie był Kaczyński i reszta w latach 90 tych gdy trzeba było podejmować trudne decyzje. Dopiero gdy poprzednicy oczyścili przedpole , zaprowadzili spokój to dopiero na gotowe się weszło lekko i niszczy to co przez tyle lat wszyscy wypracowaliśmy.I tylko żeby się utrzymać przy żłobie podzieliło się naród na gorszych i lepszych.Tego podziału Kaczyńskiemu nie wybaczy wielu ludzi.

Wiki

Ale co to ma wspólnego ze słabą kasą 2100zl albo.z tym ze na rozmowie są obiecywane premie nie itp których nie ma. Są obiecywane podwyżki nie ma po okresie próbnym.Godziny pracy są do (usunięte przez administratora) itp...jak ktoś ma dzieci nie pogodzi tego z pracą.....Rotacja bardzo duża itp .No taka jest prawda. Nie wolno rozmawiać itp .Ja nie jestem zwolenikiem hejtu obrażania.Ale nie ma co pracodawva obiecywać cudów skoro tego nie ma

Tyle w temacie
@Wiki

jak ktoś ma dzieci to dostaje od kaczyńskiego 500+ i powinien zamknąć japę bo wszyscy na niego robimy!!!

Ciekawska 28
@Tyle w temacie

A Ci co mają dzieci nie pracują???? Nie płacą podatkow

Górnik
@Wiki

Nie pytaj co kopalnia ma ci dać.! Tylko powiedz co ty możesz zrobić dla kopalni? Weź się do roboty, a jak będzie większe wydobycie to węgiel szybciej dostaniesz. Może jeszcze za mało węgla zesikałeś i jesteś niecierpliwy. Cierpliwość w górnictwie to dobra cecha.

Ścianowiec

Ci co tak bluzgają tylko na ten zakład to są albo rozrzaleni emeryci którzy już nie pracują lub niedorajdy i lenie którzy są pracownikami a ze względu na swoją głupotę do niczego na tym zakładzie nie dojdą. Niestety drodzy koledzy nawet jeśli wasz sen się spełni to rozumu wam od tego nie przybędzie i w innym zakładzie dalej będziecie tylko mięsem armatnim do najgorszych robót za najgorszą stawkę. Będziecie mieć w lidlu takie stawki. Powodzenia. O dodatkach nie wspomnę. Znam wielu takich co ględzil i gledza dalej ale jakoś robią dalej. Jaki z tego morał? Kupili kalkulator i sobie policzyli co i jak. Do tego przemysleli czy u prywaciarza w małym zakładzie będą mieć terminowo płacone i wynik wyszedł im tylko jeden. A szczekac szczekają dalej bo taka ich mentalność.

Misiu
@Ścianowiec

Wszędzie jest jednakowo. Na jednej grubie jest to a na innej tam to. Wszędzie jest ciężko. Lidl to dobra alternatywa dla tych co boją sie ciemnosci.

Pako

To jest problem złożony .....Niestety jeżeli jest tak dobrze czemu jest tak źle.Na pako też są ludzie którzy dobrze pracują itp są wydajni.Są też ludzie co widać im jest obojętne gdzie będą pracować im bardziej o ubezpieczenie chodzi.Choć są wydajni itp Z tego co wiem tai zwana grupa 30 plus Na pako powiązana ze sobą bo się znają długo.Nie za długo odejdzie .Ludzie mają różne potrzeby.Fakt jest taki ta praca nie jest zła tylko nie na dłuższą metę

Zostaw merytoryczną opinię o Bonito.pl Sp. z o.o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonito.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 17 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonito.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonito.pl Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonito.pl Sp. z o.o.