Opinie o Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

XXX

Witam szanownych Forumowiczów! Zgadzam się z poprzednikiem. Ponadto Spółka powinna płacić im za nadgodziny, to oni tam walczą z nawałem zleceń do późnych godzin, aby wywiązać się ze swoich zadań i zadań niewykonanych przez nierobów. Są obarczani dodatkowo ich zadaniami. Podziwiam, naprawdę szacuneczek dla Was. Właścicielu doceń kadrę inżynieryjno-techniczną,bo stracisz pracowników którzy dają potencjalne złoto firmie.

słodziak

poczują ale smród spod własnych tyłków jak firma upadnie i co oni wtedy zrobią z tymi swoimi [usunięte przez moderatora] . kwalifikacjami :) na moje oko to już od jakiegoś czasu są [usunięte przez moderatora] . Ale może znowu zatrudnią jakiegoś "uleprzyciela" np pokroju tego co był "drobniutkiego" :) to był mistrz głupoty i podpier.. zresztą można by o tym już książkę napisać...

wiedzmin

POWIEM TYLE ZMIENILO SIE WSZYSTKO JAK ODSZEDL PAN JACEK ODESZLA PANI EWELINA Z KADR I JESZCZE PARE WPORZADKU LUDZI A ZOSTALA STARA GWARDIA CZERWONYCH SPODENKOW Z PANEM D.S NA CZELE KTOREMU CIEZKO PODNIES GLOWE I ODP DZIENDOBRY JEDNA WIELKA CHOLOTA I NIC WIECEJ NIE RADZE NIKOMU NAWET W OSTATECZNOSCI ISC W SPRAWIE PRACY DO TEGO ZAKLADU JEDEN WIELKI [usunięte przez moderatora]

pindzia

przeczytaj sobie opinie i sam sobie odpowiedz

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Reklamacji w firmie Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
zadowolony inaczej

zgadzam sie z poprzednikiem. zwalnia sie dobrych ludzi w imie własnych interesów - i podniesienia swego Ego. No cóż ale nie kazdy nowy jest lepszy tzn. nie umie cofać ciężarówką lub demoluje cały bok auta. Ale to nic, wazne ze kurs zaliczony. szkoda tylko ludzi, którzy kilka ładnych laty pracowali dla dobra swojego i fimy. Czas pokaże co bedzie dalej.....

a teraz do wladzy dochodzi ekipa z dovembeka jak tak dalej bedzie to firma upadnie jak gorzowski dovenbek kadrowa kier.transportu!!!!!! zwalnia kierowcow bez powodu itd.

Nikomu nie polecam tej firmy.To kołchoz pracy. Gdy odszedł prezes ta firma zaczyna upadac. Prokurenci sie miotaja.JEDNA WIELKA PORAŻKA!!!!!!

zawiedziony

Piszcie ludzie jak najwięcej, trzeba przestrzegać przed takimi cwaniakami dla których wykorzystywanie innych to najważniejszy z priorytetów.Pozdrawiam

zawiedziony

Dziś znowu są oferty pracy dla hm... frajerów. Czyżby ISS opuszczało tak wielu ludzi? Ciekawi mnie dlaczego? Pewnie dlatego że jest tam tak dobrze. Pozdrawiam wszystkich którzy odeszli z tego obozu!!!

ANONIM2

ZGADZAM SIE W 100%, DOCHODZI JESZCZE DO TEGO PRZECIEK POUFNYCH INFORMACJI, PONIŻANIE PRZEZ 3 KMIOTKÓW NA PRODUKCJI, NISKIE PENSJE. JAK SIĘ MÓWI " Z CHAMA NIGDY NIE BĘDZIE PANA". MAM NADZIEJĘ ŻE INSPEKCJA PRACY WEŹMIE SIE W KOŃCU ZA TA FIRMĘ

Gunia

Ta firma to jedna wielka porażka! Od kąd odszedł prezes i właściciel rządzi wraz ze swoimi prokurentami to nie firma produkujaca sejfy tylko kołchoz!!! Mam nadzieję że firma polegnie a włściciel wyciagnie wnioski.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.?

Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 192 ocen.
  • Kobylogórska 2
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  • NIP: 5992756493 REGON: 211201198 KRS: 0000098661

Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.