Opinie o Omega Ochrona w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Omega Ochrona. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Omega Ochrona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Ochrona w Warszawa

Leon

Omijać szerokim łukiem tą patologię. Firma krzak ! Zaczyna się od kłamstw na rozmowie wstępnej, zapewnienia co do terminowości wypłat i tego jak wspaniale jest na obiekcie. Koordynator kłamca i manipulant. Praca w niesympatycznej atmosferze, ciągła rotacja ludzi. Potem długie oczekiwanie na wypłatę. Nikt nie wie kiedy będą płacić. Nie pchajcie się do tego bagna bo na pewno będziecie żałować.

@Tomasz

Czemu były aż takie opóźnienia w wypłacie? Firma ma kłopoty z płynnością finansową? Nie było żadnego zaplecza socjalnego gdzie można zjeść śniadanie? Serio nawet czajnika nie było? Nie można było o niego poprosić kierownictwa?

Majka

O pracy na ochronie nie zostawiacie suchej nitki, a jak jest w przypadku Przedstawiciela Handlowego? Rekrutują na stanowisko, ale atrakcyjne warunki pracy i możliwość rozwoju zawodowego niewiele mi mówi, nie chciałabym aplikować w ciemno

@????

To są z pewnością jakieś stare wpisy. Cała Omega, czyli wszystkie spółki pod nią podpięte, szykowane są do likwidacji. W biurze nie ma pracowników. Wszyscy dostali wypowiedzenia.Ludzie nie dostali pensji, a ochrona to nawet nie ma kasy od dwóch do trzech miesięcy. Więc sam sobie odpowiedz co to za ogłoszenia rekrutacyjne. Ta strona nie jest modyfikowana i dlatego tam są jeszcze jakieś lipne informacje. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM tą niby firmę.

Majka

@Majka

Nie masz co aplikować, bo całej OMEGI już nie ma. Nikt z zatrudnionych nie dostał pensji. I nie myślę tylko o pracownikach ochrony, ale również biuro i koordynatorzy. Budynek na Zagójskiej świeci pustkami.

Samozwaniec

Ludzie dostali wymówienia, z tytułu likwidacji spółki. Tam nikogo nie ma. Jeszcze nic nie jest zrobione. Podobno ma iść wszystko w stan likwidacji. To wezwanie wróci do Ciebie, bo drzwi są zamknięte i nikt tego nie odbierze. Pani prezes ucieka od odpowiedzialności. Nie ma z nią kontaktu. Żadne telefony nie działają.

xkulka
@Samozwaniec

To wiem że wróci tylko ciekawie jest że są pieniądze w firmie którą ochraniałem za luty i marzec i oni nie wysyłają faktury a nam zapłacić nie mogą.Nawet nie ma ich o co skarżyć .Przepracowałem tam 11 lat to ta firma nas zatrudniła od 1 kwietnia .Jedynie można namieszać im w SKARBÓWCE co zrobię na pewno za płacenie pod stołem . PIP też nie pomoże są cwani musi być trzy miesiące nie płacenia w tedy prokurator ich znajdzie .Kiedy muszą PIT wysłać za dwa miesiące .

xkulka
@Samozwaniec

Właśnie WEZWANIE DO ZAŁATY zostało odebrane na poczcie zobaczymy co zrobią mają 7 dni na odpowiedź i jest z czym iść do sądu.

Dramat Nowy wpis
@xkulka

Często zdarzają się Wam takie opóźnienia? Myslałem że to tylko u nas

xkulka Nowy wpis

Sądy ją znajdą kasy nie odda ale posiedzi !!

???? Nowy wpis
@Samozwaniec

Ej ale ja byłem dopiero co na stronie i tam szukają cały czas choćby pracowników ochrony. Poważnie nikogo tam już nie ma? Przed zobaczeniem tych komentarzy o opóźnieniach brałem firmę pod uwagę jeśli chodzi o pracę, a teraz to już nawet nie wiem czy te rekrutacje faktycznie mają miejsce.

Samozwaniec Nowy wpis
@????

Dramat

Ciężko napisać coś pozytywnego, kłamstwa gonią kłamstwa, ludzie czesto otrzymuja wypłaty z opóźnieniem...

Nadal są te problemy z wypłacalnością zarobków, o których to pisały różne osoby niżej? Chciałabym wiedzieć, czy to dotyczy też pracowników ochrony, bo nawet nie ma tutaj napisane konkretnie, o jakie stanowisko chodzi. A jeśli nie ma żadnych problemów to można wiedzieć, jaka stawka obowiązuje aktualnie? Dziękuję bardzo.

Michał C

Prawda o firmie Omega jest taka. Przez pierwsze dwa miesiące nie otrzymujesz wypłaty. O ile otrzymasz to przynajmniej z dwutygodniowym opóźnieniem. Standard pracy? Tragedia. Najniższa stawka na rynku ochrony,brak kompletnego umundurowania. Nocne kontrolę i umowne kary za brak kompletnego umundurowania!!! Jakim prawem skoro firma nie wyposaża w kompletny strój?!?!? Pracownicy czekający na pensje ,a pan Prezes bawiący się z żonką i córeczką na Seszelach.U mnie koordynator aby nie dopuścić do awantur na obiektach płacił pensje na czas ze swojego prywatnego konta!!! Później odbierał pieniądze od firmy.Ten dobrobyt skończył się z dniem jego odejścia z firmy.Aktualnie pracuje tam już tylko sama śmietanka alkoholików,alimenciarzy,i ludzi mających na głowie komorników. (usunięte przez administratora)Omijajcie to dziadostwo szerokim łukiem ❗❗❗

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Leon

Twój koszmar II
@Leon

Nie jesteś anonimowy i my wiemy z koordynatorem kim jestesteś ty niby Leonie, kłamco i oszczerco! Oczerniasz uczciwą firmę i cięzko pracujących ludzi. Zbierasz kary za picie w pracy i lenistwo i myslisz że tutaj możesz sobie wylewać żale pisząc nie prawdę?! Sam jesteś (usunięte przez administratora) ty pijaku z pod Biedronki. Dopiero się przekonasz się co to znaczy brak wypłaty jak ci podliczy wszystko koordynator to sam bedziesz musiał jeszcze dopłacić. Oczekuj na swoim obieckie ciekawych wiadomosci.

@Twój koszmar II

Kłamstwa to jedyna rzecz jaką was wyróżnia. Powiedz mi koszmaru dlaczego straciliście obiekt na Jana Kazimierza 33 i przejął to Securitas? A może skontaktować cię z Administratorem osiedla Jana Kazimierza 21/23?!?!? Niech powie jak płaciliście? Trzeba było czekać na pensje tydzień półtora po terminie.A może powiesz prawdę dlaczego Konrad koordynator się zwolnił?Na czajnik i mikrofalówkę nawet was nie stać i pracownicy musieli załatwiać to sobie sami. Jesteście bandą farmazonów i tyle co mam wam do powiedzenia!!!! Dziękuję Bogu za to że w porę otworzyłem oczy i się zwolniłem.

@Tomasz

Na stronie firmy jest informacja o naborze na pracownika magazynu. Pracuje ktoś obecnie na magazynie i napisze w paru zdaniach jak mu się pracuje, czy jest zadowolony z warunków, pensji? Jeszcze się waham czy posłać do firmy cv :) Dobrze by było poznać wasze zdanie. Jakie oni mają podejście do pracownika, motywowania go? Dostajecie jakieś premie? Regularnie zwiększają wynagrodzenie? Inflacja się kłania niestety :/ Trochę tu jest sprzecznych wpisów o atmosferze, nawet ktoś upadłość zasugerował :P Tak obiektywnie dacie znać mi, czy warto się przyjąć?

Renata

Hej, mój mąż chciałby do nich aplikować na Koordynatora ds. Ochrony, ktoś zna widełki płacowe na tym stanowisku i czy dają umowę o pracę? Ktoś dwa lata temu wspominał tutaj o umowie zlecenie, ale może coś się zmieniło z formą zatrudnienia? Nie za wiele wspomnieli też o tym co oferują w ogłoszeniu, więc mam nadzieje, że ktoś tutaj mi powie jak to wygląda :)

Bonzo
@Renata

Nie potrzebują koordynatora więc nie ma potrzeby aplikowania. Niech mąż poszuka sobie innej firmy gdzie szukają pracownika na takie stanowisko.

Pracowałem w tej firmie na jednym obiekcie przetargowym. Koordynator P. Dawid wszystko fajnie do czasu, aż ten Dyrektor nie zacyznal rzeźbić kary, kary i jeszcze raz kary. Zabieraj kasę jak swoją chociaż nie mają do tego żadnych podstaw. I pilka odbija z koordynatora na dyrektora i tak w koło ta Pani w biurze nic nie wie skąd się biorą stawki po 16 zł ??? Jak można tam okradać ludzi ja się pytam złodzieje ?

To firma, gdzie dowodziło 2 panów o wyglądzie praskich (usunięte przez administratora).Wydawało im się, że są wielkimi biznesmenami. Zero profesjonalizmu, zero w kwestiach podejscia do pracowników i jeszcze ta pani "gumowe ucho" i kabel na recepcji. Siedziałem niedaleko niej i wiem czym się zajmowała w czasie pracy - m.in. szyciem złych opinii nt pracowników i kablowaniem. No cóz, ta firma byla skazana na upadek... A że tak długo trwał ten stan agonalny... Tych 2 panów nie nadaje się do innych legalnych biznesów poza ochroniarskim (usunięte przez administratora) im w ..

Jak w Omega Ochrona wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

kandydat

jest tam (usunięte przez administratora)niego dostaniesz pracę za (usunięte przez administratora)po znajomości, (usunięte przez administratora) zwodzi tygodniami obiecuje a w tym czasie pracuje już inny po cichu przyjęty.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Omega Ochrona?

GT

Nie polecam, atmosfera kiepska, jest nieprzyjemnie.

Danuta
@GT

A pisali o upadłości wcześniej tutaj. To jednak nie była prawda była i firma dalej działa? Napiszcie jak wygląda sytuacja bo zaczynam się w tym gubić

Twój koszmar
@GT

Nie prawda. Atmosfera jest dobra i jesteśmy tu jak jedna rodzina.

Małgorzata
@Twój koszmar

no i z czego mogą te rozbieżności w waszych zdaniach wynikać? raczej o zróżnicowanie w obejmowanych stanowiskach nie chodzi? to z drugiej strony co wpływa na tę atmosferę właśnie, że taka pozytywna się zdaje?

Stasex
@Małgorzata

Twoja intuicja nie podpowiedziała Ci, że wpis był ironiczny? Nie interesuj się i nie zaczynaj wątków o branży, o której nie masz pojęcia.

Kamila
@Stasex

No proszę, masz rentgen w oczach i po wpisie dziewczyny wybadałeś, kim jest z zawodu? Proszę grzeczniej. Dla Twojej wiedzy, ja mam wpis na listę komendanta kwalifikowanych pracowników ochrony. Ciekawią mnie stawki w Waszej firmie, ale pewnie ich nie znasz, albo znasz ale dla osób bez wpisu? :D

Stasex
@Kamila

Po pierwsze: będę pisał jak mi pasuje i nie muszę być grzeczny dla randoma z netu. Po drugie, jeśli już "chwalimy" się tym, co kto posiada, to dla Twojej informacji:: oprócz licencji, którą posiadam od wielu lat, na którą wraz z dopuszczeniem do posiadania broni musiałem zdać egzamin a która od 2014 roku została przez "mądrą głowę" nazwana "wpisem na listę pracowników kwalifikowanych posiadam również wiele uprawnień w postaci np. poświadczenia bezpieczeństwa w zakresie "tajne", kilka przydatnych szkoleń, itp. Na Twojego "rentgena" też mam kwit, bo byle Mietka, zgodnie z prawem nie wolno dopuszczać do pracy z urządzeniami emitującymi promieniowanie rentgenowskie. Po trzecie: kiedyś dawno temu pracowałem w Omedze ale nie jestem pracownikiem Omegi od wielu lat gdyż mam ambicję aby stale podnosić swoje kwalifikacje i być w miarę na bieżąco jeśli chodzi o wyszkolenie, uprawnienia oraz kondycję bo są one mi przydatne w pracy, którą obecnie wykonuję, również w branży bezpieczeństwa. W Omedze to nie jest potrzebne. Więc "Kamilo z wpisem na listę", uprzejmie Cię informuję, że tak, nie wiem ile zarabia się w Omedze i naprawdę nie interesuje mnie to :) Lubię natomiast poczytać sobie i czasem odpisać na jakiś farmazon :)

@Stasex

To znaczy że jak pracowałeś w Omedze nie mogłeś się rozwijać i to był powód odejścia? Nie wysłali tam na żadne szkolenia żeby zdobyć odpowiednie uprawnienia?

Tomasz

Właśnie otrzymałem wiadomość że Omega Security ogłosiła upadłość. Normalnie miód na moje uszy. Koniec wyzyskiwania,oszukiwania pracowników. Żal jest mi tylko tych którzy nie mogą odebrać swoich uczciwie zarobionych pensji

Krzysztof M.
@Tomasz

Ale skąd masz tą informację? Z biura firmy, od jakiegoś pracownika, od kontrolnych? Pytanie: czy jest prawdziwa i potwierdzona czy tak sobie piszesz żeby pisać?. Wielu na portalach w internecie pisze głupoty żeby sobie popisać i siać zamęt a potem sie okazuje że dalej jest tak jak było i nic nie jest prawdą. Jak zobaczę że zniknęła strona internetowa firmy oraz profil na Fb to uwierzę. Póki co, wszystko jest jak było więc takie "wiadomości" to sobie można wsadzić.

Krzysztof M.

Józek masz złoto robote wyśpisz się, odpoczniesz, godzin nałapiesz, może do wakacji zapłacą ci za grudzień ale co tam, strzelisz z ucha na tego czy tamtego - takich pracowników mieć to skarb. Jak koordynator tak dba o ciebie, to może mu wora pogłaszczesz jak przyjedzie na kontrole.

Twój koszmar
@Krzysztof M.

Fałszywe informacje możesz sobie pisać, doskonale wiemy kim jesteś więc bądź gotowy na niespodziankę. Odszczekasz to jak pies! Podszywanie się pod P. Józefa i pisanie takich głupot na jego temat jest karalne, ma to swoje konsekwencje. Pan Józef jest znakomitym pracownikiem, sumiennym i pracowitym. Nie pozdrawiam niby "Krzysztofie"

@Krzysztof M.

Ja też się zastanawiam czy to prawda. Bo może tylko plotki. W razie upadłości pracownicy zostaną zwolnieni grupowo? Wtedy pewnie będą odprawy, nie?

Krzysztof M/Moralny Niepokój
@Twój koszmar

@ Twój Koszmarze, rozbawiłeś mnie swoim radosnym wpisem :)...My też wiemy kim jesteś, pożal się boże pracowniku biura prostujący tutaj wszystkie negatywy opdnośnie tej śmiechu wartej firmy :) Szczekasz to ty a własciwie ujadasz z bezsilności na łańcuchu, bo pany kazali.... Możesz mnie w kohones podrapać i naskoczyć :) wesołego jajka :)

@Tomasz

Cały czas działają pod różnymi spółkami gdzie łączy je tylko nazwa Omega. Ja miałem umowe i kase z dwóch firm. Oczywiście opóźnienia w wypłatach. Nie polecam.

Małgorzata
@Tomek

w dwóch na raz opóźnienia? A jak wtedy to ze składkami u Ciebie wyglądało?

Wiecie, czy Omega Ochrona udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Rozbawiony

Tak, dostaniesz starą NOKIĘ do wysyłania "sygnałów" na komputer /potwierdzanie obecności na obiekcie/ i już możesz "zdalnie " ochraniać obiekt kontrahenta !!!!

No name

My 17.08 otrzymaliśmy pensję za czerwiec. Starym pracownikom ze starzem 6 czy 5 lat księgowa zapomniała wypłacić pensji.

Mirek ze Słupna
@No name

Skoro jesteś stary to siedź w domu a nie młodym powietrze zatruwasz.

@Mirek ze Słupna

Za miły to ty nie jesteś. Wiesz coś o wypłatach? Nadal są takie opóźnienia? Bo myślałem o wysłaniu CV ale nie chce co miesiąc się prosić o kasę.

STRAŻNIK TEKSASU
@Czesław

Dzisiaj 14 stycznia 2022r. wciąż nie ma wypłaty za miesiąc listopad 2021r, która powinna być wypłacona najpóżniej 31 grudnia 2021r., więc jeśli chcesz mieć podobne problemy, to możesz się zatrudnić do tej WIELKIEJ FIRMY !!!.

Smoleń
@STRAŻNIK TEKSASU

Proponuję postraszyć inspekcją pracy, skarbówką lub zus-em . To działa, zaczyna się inna rozmowa.

Tomasz

Ta firma to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) Brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony pracodawcy na potrzeby pracownika, brak kompletnego umundurowania, doproszenie się o nową koszulę czy inną część stroju jest praktycznie niemożliwe,brak środków czystości na obiektach "pracownik pokrywa 100% kosztów zwiazanych z ich zakupem"nie wspomnę już o mikrofali czy czajniku elektrycznym, notorycznie spóźniona pensja, głupie wymówki ze strony biura, otrzymanie jakiejkolwiek informacji z działu kadr i płac graniczy z cudem. Jednym słowem DRAMAT. Jeżeli szukacie pracy w ochronie to akurat tą firmę omijajcie BAAAAAAAARDZO szerokim łukiem. Na szczęście to już moje ostatnie chwile w tym cyrku.

Albert
@Tomasz

Witam odradzam wszystkim ludziom pracę w tej firmie zaczęło się niewypłacanie wypłat na czas zawsze z opóźnieniem, na drugą koszulę czekałem 6 miesięcy i zamiast ja dostać zostałem zwolniony o 14 20 a do 14 kazał i wpisać wypłata wpłynęła po 28 dniach obsuwy ostatnio wpłynęły 2 wypłata zaległa niecałą po następnym miesiącu a gdzie są pieniądze za urlop i 1 wynagrodzenie czekamy na resztę pieniędzy gwarantuje że przekażę ta smutną sprawę jak największej liczbie ochroniarzy aby ich niespotkał taki stres jak nas

Bimbały Katarzyny
@Albert

A może by tak napisać zgodnie z prawdą panie "Albercie" ? Bo napisał pan akurat stek bzdur.

Robert
@Bimbały Katarzyny

A w czym się nie zgadzasz z panem Albertem? Pisze prawdę. Od 8 miesięcy notorycznie trzeba dopraszac się o swoje pieniądze. Nikogo nie interesuje to z czego pracownicy żyją. Ważne że prezesi i jego biurową klika mają pełne kieszenie. Reszta? Niech głoduje! Taka jest polityka tej firmy. Nastąpi do własnego gniazda wielką kupę z której teraz nie mogą się wygrzebac. Mam nadzieję że w niej utoną. (usunięte przez administratora)

albert
@Bimbały Katarzyny

witam odpisuję na dzień 30 sierpnia 2021 ja i reszta składu z obiektu nieotrzymalismy wypłat zaległych za ostatnia umowę zlecenie z maja plus za cały urlop także takie pisanie stek bzdur jest nieprawda 3 wypłaty wypłacili po czasie ciekawe ile osób oszukali jestem przekonany że nikt tam już nigdy nie bedzie pracował i ktos kto pujdzie tam na rozmowe zastanowi się czy warto tyle nerwów oszukaństwa ze strony przełożonych sprawa jest rozgłośniona nietylko w Polsce niech wszyscy wiedzą jak się traktuje ludzi co harują na innych i co na koniec dostają w zamian

@Tomasz

Prawie, że razem pracowaliśmy . JK za lipiec 16.09. Za sierpień 08.10.

Niezadowolony

"Znakomita firma". Pieniążki które powinienem otrzymac do 1/08 otrzymałem 19/08!!!! KONIEC WSPÓŁPRACY!!!

@Niezadowolony

My 17.08 Starym pracownikom ze starzem 6 czy 5 lat księgowa zapomniała wypłacić pensji.

Tomasz Bogumił

Jestem już na szczęście byłym pracownikiem tej pseudo firemki, i nie mam na jej temat zbyt dobrego zdania. Zacznijmy od tego że wszelkie środki ochrony osobistej w dobie pandemii tj. płyn do dezynfekcji rąk, rękawiczki,maseczki pracownicy musieli zorganizować sobie sami.Nie wspomnę o kuchence mikrofalowej czy czajniku.Ze strony biura nie było żadnego zainteresowania.Na 1,5 roku pracy otrzymałem dwie koszule,i kurtkę zimową "pod koniec Zimy" :) Resztę czyli spodnie,buty,polar musiałem zorganizować sobie samodzielnie.Co miesiąc toczyłem batalię o pensje które były spóźnione czasami nawet o 2- 3 tygodnie. Przy każdym telefonie do biura i zapytaniem o wynagrodzenie człowiek odsyłany był z kwitkiem cytuje."Niech pan zadzwoni jutro po 12:00 BYĆ MOŻE pieniążki będą". Przyznam szczerze. Pracowałem w kilku filmach z branży ochrony i nigdy nigdzie czegoś takiego nie doświadczyłem. Dziwię się że wogóle ktokolwiek jeszcze tam pracuje.Mam jednak nadzieję że chociaż część ludzi otworzy oczy i podejmie taka decyzję jak ja. Były pracownik T.Bogumił

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Omega Ochrona?

Czy jest Pan zdrowy psychicznie że się zatrudnia w Omedze?

Dariusz

Zatrudnione się do Omegi 3 miesiące temu. W momencie zatrudnienia koordynator zapewniał mnie o terminowości wypłat, odprowadzania składek i.t.d i.t.p. Zderzenie z rzeczywistością było okrutne. Pensja opóźniona ponad 2 tygodnie, aktualna jest opóźniona już tydzień. Otrzymałem również informacje od byłego pracownika że praktycznie żadne składki nie są odprowadzane. Pracownik sam za własne pieniądze musi zadbać o środki czystości, sprzęty w postaci mikrofalówki,czajnika również zostały zakupione za pieniądze pracowników tam pracujących. Powiem szczerze że jestem bardzo zły na siebie że się tam zatrudniłem. Pracowałem w kilku firmach ochroniarskich,ale z czymś takim nie spotkałem się nigdy. Pozostaje tylko jedno. Rozliczyć się i jak najszybciej zakończyć współpracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Ochrona - Warszawa

• Jak się pracuje w Omega Ochrona?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Ochrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Ochrona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega Ochrona?

Kandydaci do pracy w Omega Ochrona napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega Ochrona