Opinie o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZMK KAZIMIERUK. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZMK KAZIMIERUK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

Jest sporo pozytywów jak widzę. Ogólnie jak oceniacie pracę? Możecie powiedzieć coś więcej? Czy ktoś startował a jednak się nie dostał albo za drugim czy trzecim razem? Jak wygląda sytuacja z kasą? Są nadgodziny?

Veez
@Marek

Każdy ma swoje zdanie więc myślę, że najlepiej samemu wypróbować pracy w takiej branży. Mi tam pasuje, bo zarówno system pracy jak i wynagrodzenie w pełni mi odpowiada.

Wolfik

Mi pasuje praca i myślę że warto spróbować swoich sił

Fabik

Dobre i konkretne oferty dla sporej grupy ludzi, ciekawa rekrutacja, dobry kontakt bez niepotrzebnych formalności.

sternik

Praca ok, co do godzin pracy no to zmianowa, ale ogólnie zawsze się da z szefostwem dogadać, więc nie ma jakichś większych problemów

Operator Cnc

Na początku bałem się, że z moim średnim doświadczeniem nie dam rady..moje obawy okazały się niepotrzebne, bo rozmowa przebiegła bezproblemowo.. zaproponowano mi dobre warunki i myślę, że będzie ok z tego co mówili inni pracownicy

czy zaproponowane warunki będą dla mnie dobre

fargo

Jest ok, dobrze płacą i wszystko zgodnie z tym co w umowie

Olek

Od samego początku wzorowa współpraca i nie ma się do czego przyczepić.

Qbik

Firma jest wypłacalna, posiada stabilną pozycję na rynku.

Dziku

Firma jak najbardziej godna polecenia. Dobre warunki współpracy, fajna kasa, ludzie też z którymi idzie się dogadać.

Jawor

Warto podjąć z nimi współpracę. Porządna firma, bardzo dobry kontakt, ogarnięci ludzie.

Zdzisiek
@Jawor

Zgadzam się ze wszystkim co powiedziałeś. Miejsce na prawdę godne polecenia.

Zdzisiek

Polecam współpracę. Forma rzetelna, z doświadczeniem. Dobre miejsce do rozwoju dla młodych pracowników.

koxx

Warunki mi pasują i nie zamierzam na razie zmieniać pracy. Kazimieruk to dobry pracodawca

Wacław
@koxx

Przyłączam się do opinii. Solidny ugruntowany na rynku pracodawca. Jeden z lepszych w branży w tej okolicy.

Wacław

Jestem bardzo zadowolony z pracy w tym miejscu. Firma rozwojowa, daje pracownikom szanse na awans, premie, bonusy. Pracuję już dłuższy czas i jestem zadowolony.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ZMK KAZIMIERUK?

Roman

Pewnie atmosfera jest bardzo dobra, dzięki czemu po prostu lepiej się pracuje ot to.

Poleknom

Atmosfera w pracy bardzo dobra. Wszyscy są sobie pomocni, może nie jakieś wielkie przyjaźnie, ale na pewno z miłą chęcią przychodzi się do pracy.

Poleknom

Polecam współpracę. Wszystko tak jak się umawialiśmy. Płatności ok. Jedna z lepszych firm na rynku

Jak na razie jestem zadowolony z pracy. Jest co robić, człowiek się nie nudzi, ważne że jest robota i można kasę zarobić.

Birtuś

W czasie pandemii nic się nie zmieniło. Firma cały czas się rozwija i tak jak mówisz, jest co robić. Człowiek się nie martwi czy za miesiąc albo dwa będzie praca.

Agros

Jasno określone warunki współpracy. Ze wszystkim wyrabiają się na czas. Jakościowo absolutny TOP!

@Agros

Solidne miejsce, pełne pozytywnych ludzi z wiedzą i doświadczeniem. Polecam zarówno do strony pracownika, jak i klienta,

Birtuś

Jestem zadowolony z pracy w tym miejscu. Solidny pracodawca, możliwości rozwoju i awansu. Trafiłem tutaj rok temu i jak do tej pory żadnych problemów.

Doom

Bardzo polecam współpracę z tą firmą. Świetne miejsce dla osób, które chcą się rozwinąć i stawiają na stałe miejsce pracy.

@Doom

Prawda, ja od kilku miesięcy tutaj jestem a już dostrzeżono moje starania i to mnie cieszy i motywuje do dalszej pracy. Warto.

Firma w której zawsze można liczyć na wsparcie pracowników. Zawsze chętnie pomogą i odpowiedzą na pytania

@Adam

Zgadzam się, ja na początku nie miałem łatwo bo przyszedłem zupełnie bez doświadczenia. Pomożono mi i teraz sam pomagam innym, młodym.

Conte

Ogromne doświadczenie i profesjonalizm a przede wszystkim rzetelne działania. Polecam

@Conte

Firma rzetelna, stabilna na rynku. Zresztą to widać, po tym ile jest pozytywnych opinii na jej temat.

Zostaw merytoryczną opinię o ZMK KAZIMIERUK - Poznań

• Jak się pracuje w ZMK KAZIMIERUK?

Zobacz opinie na temat firmy ZMK KAZIMIERUK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZMK KAZIMIERUK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 159, z czego 124 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZMK KAZIMIERUK?

Kandydaci do pracy w ZMK KAZIMIERUK napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZMK KAZIMIERUK
3.3/5 Na podstawie 599 ocen.
  • Poznańska 8
    62-080 Poznań