Opinie o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZMK KAZIMIERUK. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZMK KAZIMIERUK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

WRC

Śmiało mogę polecić tą firmę, bo mimo kilku wpadek z mojej strony nie wywalili mnie na zbity pysk tylko dali szansę. Dziękuję!!!

Co jest?
@WRC

No nie wytrzymam! Nie wiem kto pisze te fake'owe opinie, ale teraz to już zaczyna przesadzac...

Hanek
@WRC

Firma daje szansę, pracodawca rozumie, że każdy jest tylko człowiekiem. Wiem co mówię, bo pracuję już kilak miesięcy i na początku było ciężko bo nie miałem nic doświadczenia.

Hanek

Firma solidna, nie mam żadnych zatrzeżeń do współpracy, którą kontynuuje już od dłuższego czasu.

lukita

Praca w tej firmie jest dobra na początek swojej kariery, ale też i dla osób bardziej doświadczonych.

@lukita

Są różne stanowiska i w zależności od twoich oczekiwań finansowych czy związanych z zakresem obowiązków na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ważne, żeby mierzyć swoje siły na zamiary. Jak to potrafisz, to nie będziesz miał się do czego przyczepić tutaj.

cholak

Widzę sporo pozytywów i zamierzam spróbować swoich sił. Mam nadzieję że się uda.

@cholak

Próbuj, firma cały czas się rozrasta i często są rekrutacje. Wiele młodych osób zdobywa tutaj pierwsze doświadczenia. Na jakie stanowisko chcesz się dostać?

Operator Cnc

Na początku bałem się, że z moim średnim doświadczeniem nie dam rady..moje obawy okazały się niepotrzebne, bo rozmowa przebiegła bezproblemowo.. zaproponowano mi dobre warunki i myślę, że będzie ok z tego co mówili inni pracownicy

czy zaproponowane warunki będą dla mnie dobre

Roman

Bardzo dobry pracodawca. Szczerze polecam.

@Roman

Zgadzam się. Pracuję już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony zarówno z warunków współpracy jak i samego zakresu prac. Człowiek wie co ma robić i to jest najważniejsze bo nie ma niedomówień itp.

Wojtek

Bardzo dobry pracodawca, uczciwy solidny.

cholak

@cholak

Nic nie tracisz, dawaj, próbuj. Moim zdaniem warto. Na jakie stanowisko chcesz się dostać?

Jolka
@Roman

Tak myślę że na stanowisko kadrowej bo ta obecna sobie nie radzi .

Robbie

Pozostawiam swoją opinię dla tych osób, które będą chciały lub w tej chwili aplikują - uczciwa i solidna firma.

Tomasz
@Robbie

W pełni się zgadzam, nawet w czasach pandemii wypłacalna brak opóźnień.

Szaroo

Jestem zadowolony ze współpracy, jasne, klarowne warunki i solidna umowa. Mam nadzieję na długą współpracę.

@Szaroo

Dla mnie najważniejszy jest fakt, że dają uop od samego początku. Nie ma wynagrodzenia pod stołem, wszystko zgodnie z prawem, solidnie.

Agros

Jasno określone warunki współpracy. Ze wszystkim wyrabiają się na czas. Jakościowo absolutny TOP!

@Agros

Pracuję prawie od samego początku powstania firmy i muszę powiedzieć, że nigdy nie było żadnych problemów. Zawsze wszystko zgodnie z umową, terminowo.

Firma w której zawsze można liczyć na wsparcie pracowników. Zawsze chętnie pomogą i odpowiedzą na pytania

@Adam

Mamy zgraną fajną ekipę, więc nic dziwnego.

jacek

Współpraca z firmą układa się dobrze od ponad 3 lat. Z każdego zlecenia wywiązują się bardzo dobrze. Na ten moment nie ma do czego się przyczepić. Zdecydowanie polecam!

Danny

Najwyższa jakość i pełen profesjonalizm

jacek

Danny

Najwyższa jakość i pełen profesjonalizm

Damian

Jak najbardziej polecam jako dobrego i solidnego partnera w biznesie.

Nowiks

Jest ok i nie narzekam na warunki

Remo

Stabilna praca, umowa o pracę, ludzie z którymi da się w każdej kwestii dogadać. Od samego początku wszystko jasno określone, nie ma niespodzianek jeśli chodzi o obowiązki.

Nerro

Fachowa firma która zna się na tym co robi, jestem zachwycony efektami ich pracy, polecam każdemu.

Tudor

Współpracuję z nimi praktycznie od początku jak otworzyłem firmę, mogę polecić bo działania w pełni profesjonalne. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ZMK KAZIMIERUK - Poznań

• Jak się pracuje w ZMK KAZIMIERUK?

Zobacz opinie na temat firmy ZMK KAZIMIERUK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZMK KAZIMIERUK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 159, z czego 124 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZMK KAZIMIERUK?

Kandydaci do pracy w ZMK KAZIMIERUK napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZMK KAZIMIERUK
3.3/5 Na podstawie 599 ocen.
  • Poznańska 8
    62-080 Poznań