SYSTEM TEKNIK POLAND SP. Z O.O.

Szczecin

Opinie o SYSTEM TEKNIK POLAND SP. Z O.O.

admin 2015-08-06 17:57
Masz za sobą rekrutację w firmie SYSTEM TEKNIK POLAND SP. Z O.O.? Opowiedz o tym na naszym forum.
marta 2016-10-29 13:55
Proszę o opinię
G. 2016-11-29 11:08
Bardzo słabo, płaca słaba(może dla kobiet dobra), klimat pracy dostateczny między pracownikami, ale słaby gdy mówimy pracownik fizyczny a kierownictwo.
Chore wymagania w stosunku do zarobków.
Traktowanie pracownika jak śmiecia.
Brak rozwoju
Dobre narzędzia do pracy
Nieumiejętne zarządzanie firmą i pracą ludzi
Kolesiostwo
Kultura na minus
Były elektromonter 2017-06-30 13:56
Moje doświadczenie z pracy w System Teknik skłania mnie do innych wniosków niż opinia "G". Nigdy nie traktowano mnie "jak śmiecia" a kontakty z kierownictwem uważam za bardzo dobre. Również relacje z koleżankami i kolegami z produkcji były w normie. Indywidualne animozje i sympatie jak w życiu. Co do zarobków,to nie odbiegają od średniej w naszym regionie dla tej branży. Każdy chce zarabiać więcej, ale warto patrzeć na realia. Ważne, że zarobki nie stoją w miejscu. Firmę mogę polecić każdemu,kto chce pracować w zawodzie elektromontera.
Zostaw swoją opinię o SYSTEM TEKNIK POLAND SP. Z O.O. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SYSTEM TEKNIK POLAND SP. Z O.O.