Opinie o System Teknik Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie System Teknik Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie System Teknik Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Teknik Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Hej, podobno biorą tu ludzi bez większego doświadczenia, zastanawiam się, czy dotyczy to również elektromonterów. Chciałbym aplikować, znalazłem starszą ofertę na stanowisko i 3 lata temu pisali, że nawet 5 tyś brutto szło zarobić. Teraz zarobki jak wyglądają? Nie nastawiam się na zawrotne kwoty skoro nie mam dużego stażu pracy, ale może po jakimś czasie dają podwyżki

Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie System Teknik Poland Sp. z o.o.?

Dominos Nowy wpis

Nic ciekawego ... Dają mała podstawę żebyś w siatki piątki pracował z premia nie wiem jak jest bo była zabrana jak ja byłem więc na nic nie licz ...kapitał duński a na święta tanie wino i kawa

Po zmianach właścicieli i zarządu widać poprawę w firmie.

Jolanta
@pracownik

No to super. ;) A powiesz co się poprawiło?

Deny
@pracownik

Kto wylecial kto został?

Jolanta Nowy wpis
@Deny

A masz jakieś podejrzenia / nadzieje? Ze tak cię ciekawi kto już tam nie pracuje ?

Rudy

Słabo płacą trzeba robić nadgodziny

Rozmowę kwalifikacyjną w System Teknik Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Elektromonter / Elektromonterka rozdzielnic sterowniczych?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w System Teknik Poland Sp. z o.o.?

Tak. Zatrudniamy osoby na produkcję bez doświadczenia.

tak

lolek

chciałbym się dowiedzieć na jakie zarobki można liczyć w tej firmie ?

@lolek

Minimalna stawka wynosi 3000zł. brutto /umowa o pracę

@Rafał Meusiak

Czy poza podstawową stawką wynagrodzenia firma System Teknik Poland oferuje jeszcze ewentualne dodatki w postaci premii bądź cyklicznych nagród? Jeżeli tak, to możesz proszę opisać, jakiego rodzaju są to dodatki? Będę wdzięczny za kolejne informacje na ten temat.

Ulka
@Rafał Meusiak

I to cała kwota możliwa do zarobienia? Czy może są jeszcze jakieś premie?

@Ulka

Też chciałbym to wiedzieć, dlatego mam nadzieję, że uzyskamy odpowiedź na to pytanie. Interesuje Cię praca w firmie System Teknik Poland? Jeżeli tak, to na jakie stanowisko chciałabyś się dostać? Masz jakieś doświadczenie zawodowe? Odpowiedz, proszę.

@Ulka

Jak napisałem wcześniej,jest to kwota minimalna. Nie oznacza to,że za minimalna kwotę zatrudniamy, o więcej trzeba się wykazać wiedzą i umiejętnościami podczas rozmowy kwalifikacyjnej i sprawdzianu umiejętności pod względem praktycznym.

Adamous
@Dawid

Ja tam polecam. Szczególnie za czasów jak ja pracowałem :)

Tomasz

Witam Jak wygląda praca w zakładzie ? po ile godzin ludzie pracują na jakie wynagrodzenie można liczyć ?

Magda

Czy urlop na zadanie jest problemem w firmie?

Kostek

Хорошая компания, честный и прямолинейный руководитель, отличный коллектив, хорошие ребята. Если не заниматься ерундой, то у тебе будет очень хорошее отношение. Зарплата на хорошем уровне. Есть возможность выбрать с которого часа работать и когда закончить.

Anucha

Dzień dobry, proszę napiszcie jak wygląda codziennie ta praca, czy są trudności w wykonaniu jej?

Kliszewicz

Mała firma dużo kierowników brak benefitów premi i rozwoju

@Kliszewicz

Naprawdę nie ma w System Teknik żadnej możliwości rozwoju ani benefitów? A jak z zarobkami? Powiedz coś o tym, dzięki. Nie jestem pewna, czy warto wysyłać CV.

Bystry
@Kliszewicz

Mała firma - tak. Dużo kierowników - nie, tylko 1 kierownik produkcji. Brak benefitow - nieprawda. Jest Medicover, kawa, herbata, grille firmowe, wyjścia integracyjne. Brak premii - owszem, ALE to dlatego, że firma odbija się od dna, które spowodowali wcześniejsi zarządzający. Brak rozwoju - z tym też się nie zgodzę. Jeżeli pracownik się stara, pokazuje że się rozwija i ma chęci do pracy to taka osoba jest zauważana, a jeśli ktoś siedzi cały dzień, byle przesiedzieć 8h i jeszcze marudzi, to wydaje mi się, że ma słabe szanse na rozwój

pracownik STPL

Jeśli 2 kierownikow to dużo? Zastanawiające

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Bystry

Z tego co wiem, tak. Nie pozwalają sobie aby pracownik pracował chociażby jeden dzień bez umowy.

Śmieszna śmieszność. Praca z tego co widziałem ok. Płaca słaba. Kontakt z Panem Rafałem ok. Co mnie bawi: bez szkolenia bhp wpuszczono mnie na hale na dzień próbny (oczywiście niepłatny) co było już dziwne, natomiast gdy dowiedziałem się, że umowę podpisujemy w dniu rozpoczęcia pracy po prostu mnie zamurowało, bo od kiedy szkolenie bhp nie jest dniem pracy? I ile tych dni niepłatnych można robić? Jeśli robią tak jeszcze przed rozpoczęciem współpracy, to nie chcę wiedzieć co się dzieję później. Nie polecam

Rafał
@Michał

Jakby pan przeczytał ze zrozumieniem,to doszedłby pan do wniosku,że szkolenie bhp miało być tym samym dniu co rozpoczęcie pracy,czyli w środę i słowem nie wspomniałem,że szkolenie bhp jest dniem bezplatnym - wywnioskowal pan to chyba po konsultacjach z samym sobą. Pozdrawiam

@Rafał

Dobrze rozumiem, że dzień próbny jest bezpłatny? Jest to niezgodne z kodeksem pracy, który mówi że wynagrodzenie za pracę przysługuje nam zawsze, nawet po jednym dniu próbnym. Bardzo proszę o wyjaśnienie i rozwinięcie tego tematu.

Rafał
@Dawid

Dzień próbny, a sprawdzenie umiejętności to duża różnica i w tym przypadku było to sprawdzenie umiejętności kandydata

Dawid

Jakie zmiany zaszły w firmie od czasu gdy ostatnio tu pisaliście? Możecie powiedzieć czy warto aplikować do System Teknik Poland? Jakie warunki proponuje pracodawca, jaka panuje atmosfera w zespole oraz jak kształtuje się pensja? Może macie jakieś wieści dotyczące tych spraw? Dajcie znać koniecznie jeśli wiecie coś na ten temat.

Dawid

W internecie nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat ewentualnych naborów do pracy w firmie System Teknik Poland. Ktoś z Was wie może, w jaki sposób pracodawca poszukuje nowych pracowników? Dodawane są ogłoszenia o pracę, czy może należy zgłosić się osobiście do siedziby firmy i tak zapytać o możliwość zatrudnienia? Ktoś może przedstawić, jak to wygląda? Bardzo proszę.

@Dawid

rme@systemteknik.pl proszę wysłać maila. Nabór trwa cały czas.

Jurek BHP

Zakład pracy zatrudniający kilkudziesięciu młodych ludzi z inicjatywą którzy chcą pracować i chcą zarabiać pieniądze w białej języki i znają się na swojej robocie Lubię atmosferę w System Teknik Poland Sp. z o.o. za: Dobra organizacja pracy dobry dobór pracowników szczere rozmowy, utrzymywanie dobrych relacji między pracownikami

@lolek, zamierzasz aplikować do pracy w firmie System Teknik Poland? Chciałabym, abyś napisał, dlaczego akurat praca w tej firmie wydaje Ci się interesująca? Słyszałeś coś o tym miejscu pracy, czy po prostu siedziba firmy znajduje się blisko Twojego miejsca zamieszkania, więc miałbyś łatwy dojazd do pracy? Opisz, jak dokładnie wygląda Twoja motywacja w tym zakresie.

@TL, Twoje zainteresowanie obecnymi warunkami pracy w firmie System Teknik Poland związane jest z tym, że chciałbyś aplikować do pracy w tej firmie? Jakim stanowiskiem pracy jesteś zainteresowany? Dosyć długo w wątku nie pojawiła się aktualna opinia odnośnie firmy System Teknik Poland. Ktoś z Was może napisać coś na temat obecnych warunków zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę? Zachęcam do wyrażania opinii.

G.

Bardzo słabo, płaca słaba(może dla kobiet dobra), klimat pracy dostateczny między pracownikami, ale słaby gdy mówimy pracownik fizyczny a kierownictwo. Chore wymagania w stosunku do zarobków. Traktowanie pracownika jak śmiecia. Brak rozwoju Dobre narzędzia do pracy Nieumiejętne zarządzanie firmą i pracą ludzi Kolesiostwo Kultura na minus

TL
@G.

czy nadal tak jest ?

wi$nia

4 lata tam spędzone.... "pakiety" często robione, to i konto było dobrze zasilone... ???? "jak jesteś słaby- to idź na chatę! a jak się nie umi- to się nie robi! proste! PSYK!" ???? Pozdro! ????????????

Zostaw merytoryczną opinię o System Teknik Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w System Teknik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Teknik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Teknik Poland Sp. z o.o.?

System Teknik Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Widuchowska 13
    71-718 Szczecin

System Teknik Poland Sp. z o.o.