Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Biuro

Na jakie zarobki może liczyć pracownik biurowy ?

IcoDalej

I co będzie dalej, premia ok będzie albo nie , pożyjemy zobaczymy, ale że odprawy emerytalne tak drastycznie zmniejszono, że Kasia Przemek i Artur się na to zgodzili przecież oni są też młodzi i też dostaną mniej .ale inna kwestia dużo ludzi się zwalnia , tak co jakiś czas po jednym gdzieś ubywa czy Pan Prezes o tym wie czy dyrekcja i kierownictwo utrzymuje to w tajemnicy, niedługo nie będzie komu robić może by związki poinformowały Prezesa o tym fakcie.

Wanda

skoro twierdzisz, że ludzi nie może tu trzymać kasa ani potencjalne warunki to co tak właściwie? ofertę stażowa wciąż maja otwarta na stronie, co do podjęcia się go może zachęcać w takim razie? ilu stażystów było w ubiegłym roku?

Aluprof inspiracje

Mieszkam koło kościoła, ludzie idą świecić święconki, ja nie mam UZ muszę pracować, za normalne pieniądze. Albo iść na L 4 urlopy normalne wstrzymane. Wesołych świąt aluprof. Wstydźcie się.

Święcenie

Chcesz powiedzieć że ci zmusili, czy sam się wpisałeś, bo z tego ci wiem nigdzie z przymusu nikt nie robił Sami się wpisujecie na nadgodziny a pózniej piszecie głupoty. Co ustawili wag grafik na sobotę na 2 zmiane?

Śmingus
@Święcenie

W Opolu nie ma nadgodzin od połowy zeszłego roku , gołe wypłaty ,zakazy urlopów ,ludzie się co chwila zwalniają to co ty gadasz o wpisywaniu się na nadgodziny - nie to co u was .

Alurobol

Dokładnie. Pionowe lakiernie zapierdzielały do 14. Bo dyro jest tak nie doinformowany że nie ma nawet zielonego pojęcia o tym iż lakierni pionowych nie można od tak wyłączyć. Zresztą nie tylko dyro ale i kierownictwo oraz mistrzowie ciemne masy...

Ty ja

Co ty (usunięte przez administratora), przecież zrobili listę tych co zostali do 14, bo było wiadomo że muszą zostać ze wzg na lakiernie i tyle to każdy wie że tegi nie da się nagle wyłonczyć. Jakbym wiedział to też bym został. Faktycznie mało wiesz. W Międzyrzeczu ci ci robili załadunki też zostali i też robili listę. Jeżeli zrobili listę to w jakimś celu, takie info było od kier. Zobaczymy ile na tej liście będzie hajsu.

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

On

Wypłata była z tym 700 i za nie chorowanie, rozumiem że zadowolony hahaha (usunięte przez administratora) nas ja zarobiłem normalnie. Upadek tej firmy jeśli to z tymi premiami strach pomyśleć ile bym zarobił 2,200 netto ???????? gołą wypłatę.

Katoda

Powinno być za nie chorowanie po nowemu, i dodatkowo to 700 brutto. A nie robocie co chcecie i (usunięte przez administratora)

Radek

Ale kolega nic nie pisał o premii za niechorowanie , tylko zapytał dlaczego obliczono absencję po staremu a nie po nowemu, (usunięte przez administratora)

Zorro

Źle myślisz na Boga ludzie !!! 700 zł dostają wszyscy, premia od Prezesa pana naszego. Dodatek absencyjny jest wypłacany dodatkowo do tej premi pomniejszony o dni przechorowane wg.dotychczasiwych zasad..Jaśniej już nie umiem ;-)

Gral

Premi świątecznej będzie ale jak najdłużej to będą trzymać w tajemnicy żeby nie było kolejnej ogromnej fali wypowiedzeń. Stare związki już to dogadały oczywiście wzieli kasę za milczenie. Siedzieli 3 godziny na spotkaniu z detektorami i mówią że nic niedogadali. Hahahah śmiech na sali tylko głupi by to łyknął ;)

Alurobolek
@Gral

Premia 700 brutto . Potwierdzone

Alu
@Gral

A od kiedy dyrektorzy negocjują ze związkami coś nowego. Przecież wszystko podpisuje zarzad i związki Co ty pierdzielisz. Stare i nowe związki podpisały porozumienie i tyle. Co nie czytali pisma, same się napisało?

2B

wszystko to dziwne przychodzą nowe związki podpisują to co stare - miało byc inaczej ; podobno związki w Ketach podpisują podwyżki 5%....masakra 5% z 30 zł, to ku...wa całe 1,5 zl brutto, czyli cala grupa w tym aluprof tez będzie mial pewnie tyle samo, czyli srednio 5% wysokosc podwyzek reguluje zarzad nie kadry, czy dyrektorzy i to chyba większośc o tym wie nowy dyr w bielsku steruje wszystkim sam, nawet brygadzisytami, odsunąl innych dyr i kirownikow, a o tym nie wszyscy wiedzą.Jedynie co się zwiększa to ilość tablic i na to jest kasa lepszy byl układ z końca 2021, jak odszedl farbowany kierownik magazynu, to mistrzowie się ruszyli, bo dostali od produkcji opie...ol i musieli się ruszyć, a plakali jak im dyro .A zabral kamery i posadzil w akwarium itp w opolu jak juz pisaliscie tez nie jest najlepiej dyr A.K rzadzi tam sami i robi co chce - tam to jest ciekawie

Dno dna

To chyba już koniec tej firmy to przykład jak (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wykończyli coś co było dobra firmą. Miszczowie starzy cwaniacy nawijają makaron na uszy nowemu kierownikowi marnie to widzę odetną gościa od prawdy i będzie brał tylko wypłatę i nic nie robił odchodzę stąd bez żalu. A.K rozłożył wszystko już na łopatki ale wybudował prezesowi dom więc wszystko mu wolno

Nie polecam

Jak jeszcze kilka lat temu dałabym sobie ręce uciąć za te firmę, tak teraz byłabym bez rąk i bez perspektyw. Dobrze że to już koniec moich męczarni. Nie chce mieć z tą firmą nic wspólnego. Kiedyś ludzie i brygadziści na poziomie, większość spraw dało się załatwić i faktycznie najważniejszy był pracownik nie zapominając o produkcji, ludzie mieli motywację i byli motywowani. A teraz jeden wielki (usunięte przez administratora) ganianie do pracy mimo że dopiero co się serię skończyło i chcesz się napić wody. Panie brygadzistki z pakowania to chodzące święte krowy, nic nie umieją załatwić a ganiają po zakładzie udają że robią i (usunięte przez administratora) cykają żeby tylko ich nie wezwali na górę. Istny dramat

Może mi ktoś wytłumaczyć co myśmy zyskali na nowej premii? Bo jakbym nie liczył wychodzi na to że prawie nic.... Premia to rzecz która bardzo łatwo można zabrać. Alupol i GK dostały podwyżki do stawki a u nas związki wywalczyły to samo co mieliśmy tylko w innej postaci. No brawo...

Likwidacja socjalu

Jestem biurowy, i wiem nie oficjalnie że dodatki mają być zniesione edenred i premiera świąteczna 13. Pozdrawiam miłej pracy.

Bla
@Likwidacja socjalu

Co masz na myśli dodatki? No endered już zabrali więc premia świąteczna to tylko kwestia czasu . Brak słów...

Minidyr
@Bla

Od kiedy do firmy zawitał w tamtym roku pan J.K dyr.to źle się dzieje wszystko pozabierali mam wrażenie że on przyszedł z misją zniszczenia dobrze prosperującej (w tamtym roku ) firmy czy naprawdę zarząd nie widzi tego że ten pan nie nadaje się do kierowania.Pojecia nie ma chłop o robocie.W Poprzednim kierowniku nie pasowały mu słupki i statystyki a sam wprowadza tablice do statystyk na każdym wydziale na niektórych 6 sztuk Już czasu Alu się skończyły dzięki "fachowca" na wysokich stanowiskach z branży aitomotive ktoś ewidentnie pomylił branże i specyfikę pracy.

Biedopremia
@Likwidacja socjalu

To co teraz otrzymamy na konto to jest połączony endenred z premia za niechorowanie tylko oczywiście z brakiem korzyści dla pracownika.Kiedys co kwartał było 250zl x 2=500zl doładowania plus za niechorowanie 300brutto =220 zł netto to razem dawało 720zl netto a teraz będzie 900brutto tj.630zl netto czyli co kwartał jesteśmy 90zl netto w plecy razy 4 =360zl netto rocznie do tyłu tak nas na każdym kroku (usunięte przez administratora) "pozdrawiam" na we związki zawodowe za podpisanie w trybie przyspieszonym niekorzystnego rozwiązania sprawy. Już nie wspomne o ludziach co mają 8 lat do emerytury .

Automotive rzadzi
@Minidyr

Kierownik kontroli dostaw przyszedł z automotive kierownik produkcji (ten od kajzena ) przyszedł z automotive kierownik magazynu (nowy ) przyszedł z automotive czy to jest zbieg okoliczności czy przypadkiem koledzy nie sprowadzają swoich kolegów bo jest fajna fucha za sporą kasę bez zaangażowania po 3 latach może ktoś zauważy że się nie nadają ale swoje zarobią czyt.byly kierownik tutaj oszczędnośći nie wchodzą w grę a pracownika na każdym szczeblu poniżyć okroić ...

Alurobolek
@Biedopremia

Premia na święta 700 brutto. Nowa premia frekwencyjna od 2 kwartału. Potwierdzone info.

Robin Schudł

Drodzy Współpracownicy! Proponuję zrobić tak, by wezwać publicznie górę do podwyżek. Jak to zrobić? Ano już spieszę z wyjaśnieniem. Każdy kto posiada auto zostawia za szybą dużą kartkę z napisem: "Panie Prezesie, Pani Beato, Panie Arturze POTRZEBUJEMY PODWYŻEK!!! By godnie żyć" kartka musi być skierowana dokładnie do osób decyzyjnych w firmie, należy wskazać te osoby na kartce by wiadomość była bardziej skuteczna. "Potrzebujemy podwyżek by godnie żyć" tego chyba nie muszę tłumaczyć :) jeśli przed świętami parkingi na Warszawskiej, Międzyrzeczu i gdzie kolwiek jeszcze będą pełne tak ozdobionych samochodów to sprawa na pewno odbije się szerokim echem nie tylko w szklanym budynku:) Nie trzeba strajkować czynnie by wywierać nacisk na adresatów tej wiadomości. Format kartki i czcionka powinny być odpowiednio dopasowane by wiadomość była czytelną i widoczna.

Wywalone na Aluprof

Właśnie wypowiedzenie piszę niech się dzieje co chce, niestety ta firma upadła już na (usunięte przez administratora). Polacy górze niż Ukraina traktowani, u siebie. Brygadziści to żart po prostu, na magazynie mam serdecznie dość tej firmy i nie chodzi tu o bony a o całokształt. (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy, chociaż kiedyś nie było źle, z roku na rok to po prostu dramat, pieniądze sprzątaczki poniżenie kasa się nie zgadza a oni tylko linię liczą. Mam nadzieję że dużo osób pójdzie w moje ślady i ta firma zostanie z czarnej (usunięte przez administratora). Okazuje się że pracę nie trudno znaleźć czasem trzeba ryzykować.

Wypowiedzenia
@Wywalone na Aluprof

Oj dużo ludzi już podjęło taką decyzję jak ty.Faktycznie nie trudno znaleźć pracę w Bielsku za lepsza kasę (w moim przypadku w tydzień) na start więcej niż tutaj po 14 latach pracy powodzenia i nie bojmy się zmiany.

pracuś

pytanie mam do kolegów i koleżanek pracujących w systemie 6cio dniowym czy macie przełożone wybiorki z dni wciągu tygodnia na piątek 07.04. który miał być wolnym dniem za 11.11 zgodnie z rozporządzeniem prezesa Greli? czy tylko nas na zagniatania chcąc wyrokować?

Zagniataj
@pracuś

Kierownik ma (usunięte przez administratora) w prezesa bo może nam zrobić ten dzień pracujący pod pretekstem zabezpieczenia ciągłości produkcji. Twk więc nie pyszcz tam tylko przekładka w dłoń i zagniatamy zagniatamy

Pierwsza zmiana miszcze
@pracuś

Na temat 7 kwietnia mówią w ten sposób, że wybiorki są przeniesione na piątek z tygodnia żeby nie zmniejszyły się dni pracujące dla roboli To nie jest państwowy dzień wolny więc mogą robić co chcą. Ich pomysł ich wyobraźnia

Sandu ciorba
@Pierwsza zmiana miszcze

A czy dni wybiórcze ni są jako rekompensata za to że pracę zaczynamy w niedzielę? Jak chcą żeby zakład szedł przez cały tydzień to niech zapłacą za nadgodziny a nie przenoszą dnia wolnego za niedzielę na dzień wolny za sw 11listopada

Fuk fuk i ogień

Byłem u kierownika powiedzieć że na zagniataniu spokojnie każda maszyna mogła by zrobić po ok. 1100 szt. surówki a dwukoloru po 350 szt. Przyznał mi rację i zapewnił że normy się zmienią. Oczywiście bez zmiany wynagrodzenia bo zarobi są bardzo dobr a na podwyże mogą liczyć tylko Ci którzy będą robić za 3 albo Ci którzy kompletnie nic nie robią ponieważ oni są na wzór kierownictwa i muszą dostać.

Palikot

Osoby które awansowały za czasów zboczonego mistrza M.N. powinny zostać zdegradowane. Pewnie nie jedna osoba myśli sobie jak została awansowana.

Aluprof droga do niczego.

2.700 lub 3200 wypłaty system najgorszy jaki doświadczyłem gdziekolwiek w życiu. Moja opłaty 2000 zł wynajem mieszkanie, życie 1.700zl bo już nawet miska ryżu kosztuje, paliwo 500 zł abonament 90zl, kredyt 600zl by coś mieć. Pracodawco takie opłaty ma 95% pracowników, muszę mieć drugą pracę inaczej koniec. Żona opiekuje się dziećmi, a ty jeszcze zabierasz i upierniczasz wszystko, brak możliwości dorobienia niczego. Pracodawco już wiesz dlaczego czego takie opinie na twój temat. W tych czasach za takie wynagrodzenie nie można przeżyć, oszczędności z wypłaty tylko na misus co miesiąc. Do tego usterki nie przewidziane wydatki, i tylko pętla kredytowa.

FARSA
@Aluprof droga do niczego.

Zgadzam się z Tobą, Najgorsze miejsce pracy za marne pieniądze, do tego kolesiostwo,dlatego pora uciekać z tego (usunięte przez administratora)

@Aluprof droga do niczego.

chodź na pionówke, tam mają po 5k na rękę

chyba w ciągu dwóch miesięcy

Vlad

Ktoś wie wkońcu ile będzie tej premi???

najgorsze jest to ze mnoza sie stanowiska umysłowe ktore nic nie wnosza w ta firme, a my fizyczni na nich pracujemy.przykre ale taka jest polityka firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 331.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 135 to opinie negatywne, a 115 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.