Opinie o ISO-Perfekt Polska w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ISO-Perfekt Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ISO-Perfekt Polska o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISO-Perfekt Polska w Kraków

Juras

Hehe konstruktywne opinie jak nic, napewno wpłyną istotnie na poprawę systemu zarządzania. Pozostaje tylko śmiech i olewka ciepłym moczem. Nie pasuje tobie forma współpracy? Negocjuj. Albo wybierz inną firmę lub branżę. Idea socjalizmu nadal główce funkcjonuje i potencjał psuje. Jak jesteś mądrzejszy i znasz sposób efektywniejszego zarządzania to wyjdź inicjatywą.Załóż własną działalność i zdobywah klientów i ich pieniądze. Chciałbyś zarabiać jak kapitalista, ale niestety nadal jest w tobie socjalista.

madry

Zapisujcie dane osob ktore podpisuja umowy aby miec mozliwosc interwencji w urzedach.Dopoki nie wyjedziesz obiecuja zlote gory a pozniej jak wyjedziesz i wracasz i sprawdzasz z tym co ci obiecywali okazuje sie iz masz potracana za rozne glupoty aby cie tylko oszukac. Za narzedzia, za busa, inne zniszczenia, za inne kolejne glupoty i wyplata nizsza niz w polsce. Nie pracujemy w firmach ktore oszukuja!!!!!

star

Wiele osob nie dostaje umow i pozniej ma wielki problem z odsyskaniem naleznych wynagrodzen. Potracane jest wszystko z pensji co sie da a gosciu nie ma umowy bo przcodawcy potrzebna. Ta firma to dno, dorobili sie na wielkiej nieuczciwosci. Sprawdzac i zabierac umowy ze soba zadnegi in blanco. Pamietajcie drodzy pracownicy.

stary

Umowy podpisywana przez pracownika ina blanco. Umowe musisz zabrac ze soba a ONI caly czas Was oszukuja ze juz czas do pracy, ze potrzebna im ta umowa. Jak im potrzebna niech przygotuja sobie nawet 10 kopii to ich sprawa.Jedna Umowa zawsze dla Was. Tam sa warunki zatrudnienia i stawka.Bez tej Umowy jak przychodzi do rozliczania oszukuja w bialy dzien. a pozniej do mnie sie zglaszacie. Gdzie WY Jestescie, chodziliscie do szkoly umiecie czytac to zawsze jeden dokument dla Was w kazdym wypadku a nie tylko w pracy. A pozniej placz, lamenty. Nie masz podpisanej dla siebie UMOWY nic i nigdzie nie bedziesz mial zadnych swoich racjii. Robia WaS juz conajmniej od 5 lat w bambuko opowiadajac bajki ze musza te umowy gdzies tam wyslac a Wam nic nie daja to zwykle oszustwo i mozecie od razu zglaszac do odpowiednich urzedow a nawet na Policje.

@stary

Umowa zawsze powinna być sporządzona w tylu egzemplarzach, ilu stron dotyczy. Nie wiem skąd te bajki, że biorca pracy jej nie posiada, wina leży tu po jego stronie, że jej ze sobą nie bierze, albo gdzieś ją zagubił. Po to jest biuro, które takimi sprawami się zajmuje. zawsze można wystąpić o duplikat. Nie sądzę by stanowiło to wielki problem, tak jak w przypadku innych umów zawieranych z innymi instytucjami. Takie wypowiedzi na forum, to czysta fikcja. Albo się komuś nudzi? Albo nie potrafi się konstruktywnie wypowiedzieć na temat firmy/pracy.

Monter

telefoniczna

czy pracpwałem na obiektach przemysłowych, czy pracował przy wełnie,

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Janusz

Pewna praca, cały czas poszukują nowych pracowników, pieniądze się zgadzają, wszystko ok. Gwarantują dojazdy, zakwaterowanie i wyposażenie! W poprzedniej robocie za wszystko musiałem płacić lub odbijali mi z pensji! Jak ktoś się zastanawia to polecam bo warto !

jurek

masakra umowa śmieciowa płacą z miesiąca na miesiąc coraz miej a najlepiej żebyś robił 12 miesięcy non stop. kwatary to poraszka. chcesz to pracuj non stop ludzie potrzebni.

@jurek

Ludzie zawsze będą potrzebni, gdy występuje deficyt pracowników na rynku pracy. A warunki zatrudnienia masz takie na jakie się zgodziłeś, natomiast stawkę ustala nabywca twojej usługi. Taki działa kapitalizm. Malejąca stawka wskazuje na malejące zadowolenie ze świadczenia twoich usług. Może czas zweryfikować swoje zamierzenia wobec branży, w której pracujesz, albo wzbogacić swoje kwalifikacje i na nowo negocjować warunki zatrudnienia. Powodzenia w realizacji planów.

jaichznam

Boguś i Gieniek co za fejki. Ludzie z rekrutacji niech się za robota biorą, a nie tu kłamliwe opinie pisać.

gieniek

Fajna firma i jestem zadowolony z pracy.

Boguś

Płacą w terminie, stawki zgodne z ustaleniami. Dojazdy i zakwaterowanie również gwarantują więc wszystko zgodne z tym co usłyszałem od nich przed wyjazdem. Zaryzykowałem i jestem zadowolony. Obecnie ściągam do firmy znajomych. Polecam poszukującym pracy w tej branży, tym bardziej , że z tego co słyszałem cały czas poszukują pracowników !

Samo życie.

Rojek pamientam to jak pszyiechal pierwszy raz do nimiec ja robiłem na ffoglaśe niepamietam budowy tygo porowadzałś to swiadczy otym ze kolega rojek wyparł sie mnie uznał ze ja mu w niczym nie pomogłem i dlatego mam taki wielki zal .. BYLEN BUDOWA BYLAN tak daj spokuj to cały rojek SAM WIDZISZ JAK TO JEST NAJLEPSZY KOLEGA ZNISZCZYŁ MOJĄ KARIERĘ. on dawno jusz kopał dołki pod tobą jeszcz zamnie bał sie że go wykończysz nigdy nikogo nie niszczyłem mam swój honor. pieniądze to nie wszystko. mówił mówił ze on nie miże stracić takich zarobków i obawiał się ciebie to wiem od niego samo życie .pozdrawiam

nowy

dzisiaj dostałem oferte na izolatora za 9,5 euro chyba brakuje im pracowników

Izoler

Dostałem ofertę pracy w danej firmie. A że latków niejeden więc miałem okazję przeswietlic firmę. Zadałem parę pytań co do ubezpieczenia wynagrodzenia i szkodliwości. A więc. Policzymy. Przepuscmy że jest 30 pracowników każdy zarabia po 1200 euro. Niestety według ich przepisów nie można wypłacić kasy w euro tylko w złotym polskim . A wiadomo czym więcej sprzedajesz tymlepiej wychodzisz wiecgdybym przyjął ten system pałacowy to będąc zagranicą w Holandii muszę kupować euro znów gdzie tracę na tym podwójnie. Brak ubezpieczenia holenderskiego. Brak dodatków za szkodliwość. Umowa in blanco na kwotę 1500 na miesiąc. Z obecnych 9 euro netto wychodzi że 6 dostaniesz gdzie jeszcze okradna cię z godzin. Informacje od 3ludzi którzy tam pracowali i każdy na innych projektach. Warunki mieszkaniowe takie że bywało że spanie na styropianowe. Czyli lipa na maca. Nie polecam . Pracowałem przez inną firmę na podobnych projektach w Belgii i Holandii a także w Niemczech i umowa była czysta i przejrzysta a w tym mam już 17 lat doświadczenia. Nie polecam w żadnym wypadku firmy ISO perfekt ltd z Krakowa.

nick
@Izoler

hah czyli jak widzę nic się nie zmieniło od lat. Ludzie z daleka jak od czarnobyla od tej firmy.

Chomik

Oszusci ludzie co tam robia tesz som fałszywi Stawki iprzelicZNIK ERO NIEWIADOMO SKAT

tomtom

ten znowu z ta praca( takich niewolnikow jak ty wlasnie szukaja ) atmosfera jak w (usunięte przez administratora) czyli h......a

plum

siema wariaty za 5eur na godz dla nowo przyjętych tyle dają . Jak bedziesz (usunięte przez administratora) lizał to dadza 6 opłaca się, tylko robić a tyrać cię będą w wełnie i kurzy ,zajebioza .:)

lol
@plum

Firma zajebista organizacja na 5,5 poprostu perfekt .SZKODA TYLKO ŻE W HUJA WSZYSTKICH ROBIĄ ORGANIZACJA WEWNĘTRZNA ZAJEBISTA ADRES FIRMY GDZIE INDZIEJ A KARZĄ PRZYJEZDZAĆ GDZIE INDZIEJ CIEKAWE CO UKRYWAJĄ

tom

Moniek jebnij sie w czolo powiniennes byc czarnny i nazywac sie niewolnikiem.poczytaj cale forum tak nic sie nie zmienia od paru lat w tej firmie.premie to za prace podbiurkowa ;)

OmalT

No widzisz powinni ale przynajmniej sobie człowiek juz na temat danej firmy jakaś opinie wyrobił . Ni cóż swiat sie kręci dalej damy radę .... Hehe

OmalT

Chociaż mi sie ta praca podobała ale nie długo trwała tam moja kariera , rozwiązali ze mną umowę ale dlaczego to do tej pory nie zabardzo wiem ... Ani nie podpadlem ani nic nie zawaliłem ale cóż nie mi to oceniać ... Radziłem sobie zawsze i radził bede dalej ...:)

auuuu

jak to córka Lindner sp.z o.o. to UCIEKAĆ AŻ SIĘ BĘDZIE KURZYĆ ! Anglia po 11 godz dziennie 6 dni w tygodniu - w Polsce wykaz godz - 5 dni po 8 godz . CUD ubyło . Ale jak zamknęli to zwracać trzeba uwagę na pana Gerlaczyńskiego . Przerwa 30 min - dojście do szatni i powrót z przerwy 35 min - ale robić (to On ) od dzwonka do dzwonka - czyli zanim dojdziesz na śniadanie już masz wracać .- norma . Pozdrawiam !!!!

Hades

Co racja to racja Młot .... Ja sie na tej firmie zawiodłem no i niestety ale prawdopodobnie podejmę jakieś kroki ...

Zostaw merytoryczną opinię o ISO-Perfekt Polska - Kraków

• Jak się pracuje w ISO-Perfekt Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ISO-Perfekt Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISO-Perfekt Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ISO-Perfekt Polska?

Kandydaci do pracy w ISO-Perfekt Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ISO-Perfekt Polska
1.6/5 Na podstawie 144 ocen.

ISO-Perfekt Polska