Opinie o ISO-Perfekt Polska w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ISO-Perfekt Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ISO-Perfekt Polska o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISO-Perfekt Polska w Kraków

kolejorz

zagórami za drzewami opłatkami przez ogrudek idzie smiały ludek trafił do pracy i niezałuje

Miszczu

Firma ok. Starama sie i mam kase . Wypaty na czas i tyle ile ma byc. Niemcy fajne sa.

krystian

nie polecam... (usunięte przez administratora)

Pietro
@krystian

Jeśli ktoś chce pracować to będzie z tej firmy zadowolony. Pracować czeba ale i zarobki są bardzo dobre i zawsze na czas. Zachencam wszystkich ja zaryzykowałem i nie żałóje.

P

Hhehe mistrz

Monter

telefoniczna

czy pracpwałem na obiektach przemysłowych, czy pracował przy wełnie,

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Ta firma to kompletne dno!! Nie polecam szczegolnie młodym po szkole Obiecują cuda a wychodzi jeden wielki.... Przed wyjazdem to telefonicznie spokoju nie daja czy napewno będziesz a jak juz wyjedziesz za brame w krakowie totalna wyjebka Na budowach (usunięte przez administratora) smród i inne atrakcje ale to mniejsza bo nikt nie mowił ze bedzie łatwo Mieszkania najczesciej (usunięte przez administratora) jedna łazienka i kuchnia na kilkanaście osób Młodych tyrają straszliwie Cytuje słowa jednego z pracowników "człowiek nie (usunięte przez administratora) czuje się nie potrzebny" Na każdej budowie mają swojego konfidenta który niby trzyma twoją strone a za plecami od razu telefon do biura Młodym beda oferować przy uczenie hahaha dobry żart jak czegoś nie potrafisz zaden nie potrafi dobrze wytłumaczyć tylko zjeba ze napewno było to w szkole Przy ostatnim zjezdzie było mowione zostawcie sobie graty w workach za kilka dni wyjazd przez ponad miesiąc zadnego kontaktu ze strony firmy po czym dostajesz do domu wypowiedzenie Nie polecam nikomu!!!!

elita

ja polecam

Kuśka

Izoserwis to jest KING w izolacji a nie jakieś pseudo izolacyjne ekipy

Peter

patola na maksa, przed wyjazdem umowa zlecenie z podpisanymi na 3 miechy godzinami, na hotelu nontoper wszyscy (usunięte przez administratora) w robocie to samo, w busie syf dymu postów i kierowca pod wpływem, biuro ma cię w (usunięte przez administratora) po twoim wyjeździe zero odpowiedzi na maile czy tel, po miechu spierdolilem i dzięki temu siedzę w norwegii , niepolecam to katastrofa a nie firma

kamil
@Peter

kłamstwo

Jerzy

Bardzo różne jest podejście ludzi do pracy. Pewnie stąd wynikają różne opinie. Jedno jest pewne, jak się człowiek stara to nie będzie narzekał.

@Jerzy

Jerzy czy ty tam może pracowałeś lub pracujesz ? Potrzebuję konkretnej odpowiedzi. Jestem pracowity , bez nałogów ale te opinie nie zachęcają a naprawdę mi zależy.

kamil
@Jerzy

potwierdzam

Daniel

Szukam pracy i zastanawiam się nad iso Perfect. Czy naprawdę jest tak źle? czy to co tu pisze to prawda? Poszukuje choć jednej pozytywnej opini bo naprawdę potrzebuje pracy na wyjazdach.

Honorata

ISO-Perfekt prowadzi aktualnie rekrutację. Na jednym bardziej popularnych portali z ofertami pracy zauważyłam, że poszukują między innymi blacharza izolacji termicznej. Może ktoś z Was aplikował do nich ostatnio i chciałby podzielić się z nami swoimi pierwszymi spostrzeżeniami o tym pracodawcy? Bardzo Was do tego zachęcam.

Daniel

Może firma nie jest idealna. Wiem również , że czasami nie słuchamy dokładnie informacji a później zarzucamy , że zostaliśmy oszukani!!!

tomson

Omijać szerokim lukiem !!

daro827

katastrofa brak słów ludzie dajcie sobie spokój szkoda gadać poniższe opinie to sama prawda !!!!!

Szumi

Zlodzieje!

Igor

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum? Jest tak dobrze czy tak źle?

Crakoviak
@Igor

Hehe ja mam pytanie gdzie można spodkać prezesa tej firmy? Okradł mnie gnuj na 1800 z ostatniej wypłaty. Zapewne zgłoszę na policję anonim skarbówki itp.. Góra z górą się niezejdzie

juras

Zbychu dlaczego oklamujesz pracownikow podatki powinny byc przez pracodawce placone nie od najnizszych wartosci ale od realnych wyplat dla pracownikow. Oszukuja Panstwo urzad skarbowy , ZUS i nas Pracownikow. Walczymy, koniec oszukiwania, niech sami sobie pracuja.....

Juras
@juras

Suchaj "juras" ????. Nigdy chyba nie prowadziłeś biznesu ani nie miałeś styczności z tym, w jakich aspektach działa. Najlepiej załóż związek prywatnemu przedsiębiorcy. Po każe on tobie gdzie twoje miejsce. Nie ma nic gorszego niż wtrącać się w nieswoje sprawy, zarządzać kogoś firmą czy wdawać jego pieniądze. Za nim "postawisz na tym poście krzyżyk", pomyśl że to ty prowadzisz interes, a inni wtrącają swoje "5 groszy". Jeśli masz trochę oleju w głowie, napewno nie dopuściłbyś do takiej sytuacji. Powodzenia.

zbychuu

ja namawiam do współpracy z ta firmą. Wynagrodzenie zawsze o czasie. Umowy o prace również daja. Chłopaki jak już piszecie to piszcie prawdę. Praca na budowach rządzi sie własnymi prawami i bez względu z jaką firmą jedziesz to możesz tafić na fajnych ludzi lub takich z którymi nie nawiążesz kontaktu. W większości zależy to od Ciebie.

Juras

Widać, że nie znacie się na prawie, a nawet jego podstaw, skoro nie umiecie zarabiać więcej. Świadczenia zusowskie i podatki muszą być opłacane, jeśli firma nadal prowadzi działalność. CBA i ABW ? Kogoś fantazja ponosi. Te organizacje nie kiwną nawet palcem, kiedy wpłwy do budżetu państwa się zgadzają, a tym bardziej w tak błachych sprawach.

madrala

A jak nie to ABW i CBA czeka.Czeka na nasze dokumenty. A moze ZUS nam pomoze ten nowy ZUS. INNY ZUS?

koci

Kazdy pracownik ktory przekroczy granice niezaleznie od tego czy jedzie na kilka dni czy miesiecy jego pracodawca ma obowiazek wyplaty wynagrodzenia wedlug zasad obowiazujacych w danym kraju, landzie i miejscowosci do ktorej sie udaje takze z lokalnych ukladow zbiorowych. Cisniemy naszego niezorientowanego pracodawce, po lepsze jutro. A nie ochlapy ktore nam wyplaca, walczymy o nasze wynagrodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o ISO-Perfekt Polska - Kraków

• Jak się pracuje w ISO-Perfekt Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ISO-Perfekt Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISO-Perfekt Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ISO-Perfekt Polska?

Kandydaci do pracy w ISO-Perfekt Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ISO-Perfekt Polska
1.6/5 Na podstawie 144 ocen.

ISO-Perfekt Polska