Opinie o ISO-Perfekt Polska w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ISO-Perfekt Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ISO-Perfekt Polska o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISO-Perfekt Polska w Kraków

Czy zdarzają się nadgodziny w ISO-Perfekt Polska?

Jimmi

Są nadgodziny ale płatne 1 za 1

Krzychu

Skoro jesteś byłym pracownikiem to powinieneś wiedzieć w jakiej firmie pracowałeś. Pewnie piłeś a firma tego nie akceptuje i sie z tobą roztała. Jeśli chcesz dowiedzieć sie w jakiej firmie pracowałeś to spójż na umowe tam wszystko jest napisane i są pieczatki.

Gruby

Z perspektywy pracownika firma nie płaci pełnego oskładkowania pracownika.Sprawdzałem również wszystkie firmy i powiązania Osób Zarządzających.Do Sądu trafiają nieprawidłowe i niezgodne z przepisami Oświadczenia ZarAdu dotyczące sytuacji finansowej niepełne dane.zarzad musi się douczyć a jeśli nie chce się douczyć to Sad powinien nałożyć kary na Spółki z grupy. Uważać na wszystko Spółki z grupy a jeśli są jakieś nieprawidłowści zgłaszać do CBA,Urzędu Kontroli Skarbowej,ZUS -u.

@Gruby

Czy ty chłopie wiesz o czy piszesz. Pracuje z tym pracodawcą jakiś czas i jeszcze nidy mnie nie (usunięte przez administratora) O czym ty piszesz. W każdej firmie jest coś co ci sie nie spodoba ale nie żucaj takich oszczerstw.

Ciekawy

Panowie, co ile macie zjazdy do Polski oraz ile.moze zarobić pracownik do przuczenia?

Monter

telefoniczna

czy pracpwałem na obiektach przemysłowych, czy pracował przy wełnie,

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Bidr

Przede wszystkim firma Iso Perfekt to dzisiejsza Perfect Isolierung.(usunięte przez administratora)

pracowity

cześć, jak tam wyglada praca bo zadzwoniła pani do mnie i mi sie nawet spodobała

zenek
@pracowity

Polecam, jeśli chcesz pracować i dobrze zarabiać to zadzwoń do nich. Osoby kture piją nie są wysyłane na budowę. Co najważniejsze pieniądze zawsze na czas. A jeśli chodzi o wkrętarki to wszędzie odpowiadasz a sprzęt i z niego musisz się rozliczyć pod koniec pracy. O każdej firmie można dużo powiedzieć złego i dobrego, ja polecam tą firmę.

Sebek
@pracowity

Witam ja mam w tej firmie ofertę pracy niby ocieplać wodociągi na zakładach coś takiego do Niemiec i wyjazd by był za 2 tygodnie i się zastanawiam czy brać tą pracę może mi ktoś coś doradzi!

Sqoczek
@Sebek

@Sebek Witam, ogólnie praca fizyczna, wełna, blacha, rusztowania - taka branża, ale firma w porzadku, kasa się zgadza i jest na czas, można się dogadać. Ja pracuje już ponad rok i nie zamierzam nic zmieniac. Jest okej. polecam.

mon
@pracowity

Firma zatrudnia pracowników na umowy śmieciowe nie licząc się z pracownikiem. Zmiana tych firm ISO perfekt na Iso Perfekt II idalej Iso perfekt III jest zwykłym oszustwem. Pisać do UKS I KAS,niech przetrzepią wszystkie firmy. Oszukują nas pracowników i wszystkich począwszy od dostawców na pracownikach kończąc nigdy do tej firmy się nie zatrudniać wszystko nagrywać i przesyłac do odpowiednich Urzędów.

LAN
@mon

O jakich dostawców Ci chodzi? o Czym Ty mówisz?

@LAN

Też chciałabym to wiedzieć - może @mon zechce to jeszcze wyjaśnić. Wnioskuję, że sam jesteś zatrudniony w ISO-Perfekt. Szukałam całkiem niedawno ofert pracy od tej firmy, niestety - bezskutecznie. Może Ty wiesz coś na temat, kiedy będą poszukiwać tam nowych pracowników?

Krychu
@mon

Pracowity co ty piszesz? Chyba mieszasz firmy. Pracowałem tam 3 lata i żadnejIso -perfekt III nie było. jak komus odpowiadasz to pisz przynajmniej prawdę. Widać jak sie znasz, chyba często zmieniasz i skaczesz z firmy do firmy a potem się wszystko miesza. Firma ta zawsze była w porządku. A jeśli o ludzi chodzi to niestety jak wszędzie są przyjemni i tacy z którymi sie nie zadawałem. Ale to wszędzie tak samo jest. nawet już wszkole nie ze wszystkimi masz taki sam kontakt. Polecam tą firmę mimo , ze już tam nie pracuje. Wróciłem do swojego fachu. - malarza.

@pracowity

Sprubuj a nie porzalujesz. Wszystko za ciebie załatwią. Jedziesz na budowe do Niemiec płacą dodatkowo pieniadze do Soka Bau a pod koniec roku Soka bezpośrednio wypaca Tobie na konto. To bardzo fajna sprawa jak dodatkowa 13. Wyjechałem w maju 2020 i nadal pracuje a tak niewiele brakował i nie pojechałbym bo czytałem opinie. Teraz wiem ż enie należy się tymi opiniami kierować. Najlepiej pojechać zawasze wrócić mozna gdyby było coś nie tak.

Jerzy
@pracowity

Jeśli chcecie pracować sprawdzić firmę ile ma przychodów ile zapłaciła podatków.Z danych wynika że ISO Perfect nie ma żadnych przychodów za ostatnie lata.Inne firmy które często są zamykane możemy przypuszczać w jakim celu.Tutaj należy pisać pisma do CBA,Urzędu Skarbowego w celu sprawdzenia wiarygodności właścicieli tych przedsięwzięć.To mogą być firmy „pralnia pieniędzy”.Nalezy to sprawdzić,gdyż pracując w takiej firmie jesteśmy zobligowani do szacunku przede wszystkim Dla siebie.Nie możemy pracować w firmach słupach i krzakach.Sprawdzajmy i piszemy pisma do odpowiednich Urzędów. jeśli jest wszystko ok płaca podatki ZUS,CIT,i inne to powinno być spoko.

Juri

Nie polecam tej firmy umowa polska najnisza krajowa w zł minimalne składki ZUS itp. Każdy zjazd do kraju to urlop bezpłatny . Płatny urlop w tej firmie krasnoludki chyba zawaliły. Mieszkania na wyjazdach pleśń grzyb smród no nie wierzyłem że można tak ludzi traktować. W tej firmie liczy się tylko jak pracownik wyjedzie za brame oni już pieniądze liczą A pracownik daleko w du..e . Obiecuja to co człowiek by chciał usłyszeć i tu się kończy tylko potrafia ściemniać i to jak . Zero zasad moralnych .

Pablo
@Juri

A czy możesz polecić jakąś firmę ...

Zezus
@Juri

A gdzie ty pracowałeś? bo ja pracuje 7 lat w Niemczech i urlop zawsze mam płatyny z SOKA Bau. Firma płaci do nich a oni z końcem roku przysyłają do mnie na konto pieniądze za urlop. Przecież to jest normalne, ze nie możesz być na urlopie i brać z Niemiec kase za urlop. Nigdzie nie masz płaconych podwujnie urlopu. Chyba nie dokońca rozumiesz.

JURI
@Pablo

Ja pojechałem i kurde jest ok. mieszkanko w dwie osoby a pokoje w pojedynke. Kasa super, zawsze na czas i zaliczki w pierwszym miesiącu równierz daja. Chłopaki nie czytajcie tych debilizmuw, jedzcie i zobaczcie sami. Kumpla fajnego tu zapoznałem teraz jeździmy razem do domu bo blisko siebie mieszkamy.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w ISO-Perfekt Polska?

Za moich czasów w tej firmie było rozdzielane. Ogólnie nie polecam.

Edi

Czy perfekt Iso to ta sama firma co perfekt isolierung?

Mały

Wynagrodzenie w całości wpływa na konto. Morzna powiedziec, ze nie odpowiada nam ktoś na budowie lub kogoś nie lubimy, ale nie można powiedzieć żeby firma nie płaciła. Zawsze płacą regularnie. Nie ma roboty bez minusów.

Zezus

Kasa w Całośći wpływa na konto. Ja tam nie nażekam. Pracuje już tu długo bo 4 lata i to co najważniejsze pieniadze sie zgadzają, cała reszta zależy tylko odemnie samego. Ja nie pije dlatego nie mam problemu na budowie. Robie co do mnie należy i co miesieąc kasa sie składa a dziewczyna zadowolona. Nie słyszałem żeby każdy w robocie był na 100 % zadowolony zawsze coś się nie podoba ale tu naprawde jest w porządku. Przekonajcie sie sami. Zeus

@Piotr

Całość pieniędzy wpływa na konto. I to naprawde dobre stawki. Jak jedziesz żeby pracować to napewno bedziesz zadowolony bo mozna tu dobrze zarobić.

Wlodzio
@Edi

Z tego co wiem, to są zupełnie inne spółki. Sprawdziłem po NIP są inne, więc oznacza t inna firme.

Mirek
@Edi

Hej, ja się pomyliłem , teraz wiem, ze to jest inna firma.

Qwerty

Pracowałem od 2004-2009 Niemcy-Belgia-Holandia-Francja-Norwegia na początku pracy ok później tak jak teraz banda Cyganów i (usunięte przez administratora) bez komentarza

Maradona

Byłem i nie polecam. Na każdym kroku kłamstwo i kombinowanie jak zabrać kasę z wynagrodzenia. Za żadne skarby nie ładujcie się w to (usunięte przez administratora) To firma która nie liczy się z pracownikiem

@Maradona

@Maradona pracowałeś w Krakowie, czy wyjeżdżałeś z ISO za granicę? Mógłbyś opisać dokładniej, w jaki sposób odbywało się to zabieranie części wynagrodzenia? Zbyt ogólnikowy zarzut powoduje niestety, że nie zyskujesz na wiarygodności.

Solu
@Maradona

Napisz w czym cie okłamali? A czasem sam cos nie przyskrobałeś? Bo dziwne, ze napiepszasz tylko na firme. Może idealna ona nie jest, ale która jest. Ile ludzi tyle różnych opinii. Zazwyczaj ci którzy nie robią najwięcej maja do gadania. Pamietaj, że firme tworza ludzie. Ja już tam nie pracuje bo znalazłem prace na miejscu ale na wiosne tam wroce bo potrzebuje dokończyć budowę domu. Ludzie jak chcecie pracować to nie czytajce głupich opinii tylko sami sie przekonajcie. Tu zazwyczaj pisza ci niespełnieni którzy winę widzą w innych. Pewnie napiszesz dlaczego ja tu zaglądnąłem a to dlatego że chłopaki muwią ze piszą niektórzy źle o firmie. Na to ja się nie zgadzam, bo kłamią. Ja nie mam już nic do staracenia dlatego piszę prawdę. Firma w porządku pieniądze ustalasz w biurze z Dyrektorem.

Pracuś
@Solu

Dobry żart

BYŁY PRACOWNIK

JEŚLI KTOŚ CHCE TAM PRACOWAĆ TO MUSI;TRZYMAĆ GĘBĘ NA KŁÓDKĘ NAWET JAK BY BYŁY POWODY NIE NARZEKAĆ,NASTAWIĆ SIE NA FAŁSZOWANIE DOKUMENTÓW,PO ROKU CZY DWÓCH MOŻE SIĘ OKAZAĆ ŻE BYŁEŚ NA URLOPIE BEZPŁATNYM JAK JUŻ BĘDZIESZ PRACOWAŁ TO NASTAW SIĘ NA TO ŻE JAK WRÓCISZ ZE ZJAZDU BĘDZIESZ SPAŁ NA PODŁODZE ALBO NA KRZESŁACH,JAK BĘDZIESZ DOMAGAŁ SIĘ NALEŻNEJ CI ZAPŁATY ZAPOMNIJ ŻE JĄ DOSTANIESZ,NA PLACU BUDOWY PRACA [O 12 GODZ WŁĄCZNIE Z SOBOTĄ A W NIEDZIELE 10GODZ PRACA NA WYSOKOŚCIACH W SOBOTY I NIEDZIELA KIEDY NIE MA BEHAPOWCÓW BEZ RUSZTOWAŃ ZABEZPIECZENIE TO LINKA NAD TOBĄ DESKA POD NOGANI I PASY ZAPIĘTY NA LINCE NAD TOBĄ.TO WYZYSKIWACZE MATEJKI TO ICZH CÓRKA W NIEMCZECH RZADZI TAM ROJEK ISTNY KIERAT PRACOWAĆ JEŚĆ I SRAĆ,A UBEZPIECZENIA 0 JAK ULEGNIESZ WYPADKOWI TO CIĘ WYWIOZĄ DO POLSKI BO NA PEWNO BĘDZIESZ ZATRUDNIONY PRZEZ ISO PERFEKT Z KRAKOWA.Najgorzej pracować za granicą u polaka złodzieja a iso perfekt w SZWEDT TO CÓRKA POLSKICH WYZYSKIWACZY OWSZEM MOŻNA ZAROBIĆ ALE CZY WARTO POŚWIĘCAĆ TAK WIELE I STAĆ SIE NIEWOLNIKIEM MY OD 8 LAT NIE MOŻEMY WYRWAĆ OD NICH PIENIĘDZY ZA PRACĘ I DIETYMIELI sp.zoo MATEJEK LINDNER KTÓRĄ ZLIKWIDOWALI CHYBA DLATEGO BO JUŻ ZA DUŻO BYŁO WIDAĆ NIEUCZCIWOŚCI I PRAEKRĘTÓW WŁĄCZNIE JAK WSPOMNIAŁEM Z FAŁSZOWANIEM DOKUMENTÓW.ŻYCZĘ MIŁEJ PRACY.A PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO.

Pracuś
@BYŁY PRACOWNIK

Dokladnie ! Nadal tak jest zmienili nazwę firmy na Matejek Sp z o o biuro deweloperskie. Ma pełno spółek rodzimych : ISO Perfect Sp z o o i inne . Nie polecam nie polecam !!!!

zgredek

super

jjj

Nie podejmujcie sie pracy w tej firmie! Bylam zatrudniona jako sekretarka, a mylam toalety.

wielun
@jjj

Nie widziałem, żeby kobiety w firmie toalety myły. Z tego co wiem to wszystkie panie po studiach są, więc nie wyobrażam sobie żeby tak było.

@wielun

Jak widać, każdy może mieć zupełnie inne doświadczenia - nawet jeśli mówimy o pracy w tej samej firmie. Powiedziałeś, iż w ISO-Perfekt wiele osób jest po studiach. A czy firma przyjmuje do pracy tych, którzy nie mają wykształcenia wyższego?

Kac
@jjj

Trudno odpowiedzieć na taką głupotę. Z tego co widziałem podczas wyjazdów maja tam pania do sprzątania. Chyba , ze ją widziałeś, ze sprzątała. To by sie zgadzało. Ale pewnie w tym przypadku ta pani wykonywała swoje obowiązki zgodnie z umową. Można wiele powiedzieć o firmie ale nie piszcie nieprawdy.

Syriusz Black

Witam, Czy ktoś z obecnych pracowników wyrazi opinie jak pracuje się w ISO perfekt za granicą. Rozważam zacząć pracę w tej firmie by zebrać doświadczenie. Zatrudniane są osoby bez doświadczenia w kładzeniu izolacji. Jak to wygląda tam na miejscu?

MAteusz

NIE POLECAM! NIE MA UMOWY O PRACĘ, OBIECUJĄ DODATKI NA DZIECI ITP A PRAWDA JEST TAKA ŻE: -jest to umowa śmieciowa - nie szanują pracowników - ukradną ci wkrętarke minus 2500 zł....śmiech (10 letni sprzęt) - ucinają kase za wszystko bez skrupułów Były pracownik 2018

inside outside
@MAteusz

mateusz byle co zjesz i byle co napiszesz kłamstwo kłamstwo kłamstwo !!!!!!!

Siwy
@MAteusz

Mateusz, tak czytam i cos mi się nie zgadza. Nie tak dawno temu buchneli mi wkretarke z baterią na budowie. Kierownik pomógł zgłosic sprawe na policje, bo z jezykiem u mnie slabo. Zadzwoniłem do firmy, powiedzialem co i jak i bez problemu w kilka dni przyslali nowa wkretarke, obciazony zostalem na jakieś grosze (kilkadziesiat złotych). Podejscie firmy do pracownika jak najbardziej okej.

MAteusz
@Siwy

Witam Możliwe, że teraz się coś zmieniło, mi za podobną akcję ucięto 2500zł przy odejściu ... Fakt, było to blisko rok temu

jelita sie bawi
@MAteusz

Mateusz ,ale jest kłamczuchem. Ja byłwm u bolków i u Pan S i teraz jestem tu bo mam super kase i godziny. a jak jestes ciapką i gupisz sprzet to o co pretensje. wejś ty sie zastanów co ty robisz. stop hejt

Misio
@MAteusz

O czym ty muwisz? W firmie nie muwia o pieniądzach na dzieci. Wkretarki jeśli jest protokuł z policji że ci ukradli to za nic cie nie obciążaja . Nie opowiadaj kłamstw. Jak umówisz się na kase to taką dostaniesz. Ja namówiony przez kolegow zmieniłem prace, szybko porzałowałem i kilka miesięcy temu wróciłem do firmy. Zawsze myślimy że gdzieś indziej jest lepiej. Firma jest ok może niektórzy ludzie są upierdliwi ale to wszędzie możesz trafić na różne osoby.jeśli masz jeszcz jakies pytania to chętnie pomoge.

Szymek
@inside outside

Ja już nie pracuje ponieważ chciałem być bliżej rodziny. Mogę tylko napisać, ze jak pracowałem to było w porządku. Pieniądze się zgadzały. A atmosfera jest taka jaką sobie stworzysz. A grille były super!

Tomas,
@Siwy

A z jakiej okazji niby jakiekolwiek grosze ci potrącili? Żenada

Siwy
@Tomas,

Oni chyba te wkrętarki mają w jakimś leasingu czy coś i z tego to wynika. Ja tam nie narzekam, lepiej kilkadziesiąt zlotych jak całość, sprzęt był prawie nowy. Powiedz lepiej, w ktorej firmie ty robisz, że można sprzęt gubic albo ze ci ukradną i bez konsekwencji. chetnie wezme namiary. Mnie potraktowali sprawiedliwie i nie robili problemuw, a wrecz pomogli sprawe ogarnac, więc nie mam zalu. Było mineło. Nie wiem co uwazasz za zenujace

@Siwy

Widzę, że każdy z Was ma dosyć sporą wiedzę o firmie ISO-Perfekt, a więc byłabym wdzięczna za udzielenie mi pewnej informacji. Jestem mianowicie ciekawa, jaki rodzaj współpracy oferują tam nowym pracownikom. Jest to umowa zlecenie, umowa o pracę, czy jakaś inna forma?

Byczek
@MAteusz

Mateusz, dlaczego kłamiesz, chyba mieszasz firmy. Nikt nie obiecuje pieniędzy na dzieci.! Wypłaty płacone są na czas i tyle ile sie z nimi umówisz. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Wruce do tej firmy za dwa miesiące. Teraz musiałem zjechać - problemy rodzinne. A ty kolegp przynajmniej prawde pisz bo tu paczą ludzie którzy chcą wyjechać i uczciwe pracować.

kartka

ok fajnie

@kartka

"Ok fajnie" naprawdę niewiele mi mówi. Jeśli możesz, to powiedz proszę coś więcej na temat pracy w ISO-Perfekt Polska. Jakie są twoim zdaniem zalety i wady tego miejsca?

Mira

@plusik Podpowiedz więcj informacji. Mam zamiar aplikować.

szajsus

jesli chodzi o prace to ok

plusik

polecam

barany

praca jest ciezka i nie dlakazdego, ale tutaj płacą to co mają. jak nie jestes pijakime to jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o ISO-Perfekt Polska - Kraków

• Jak się pracuje w ISO-Perfekt Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ISO-Perfekt Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISO-Perfekt Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ISO-Perfekt Polska?

Kandydaci do pracy w ISO-Perfekt Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ISO-Perfekt Polska
1.6/5 Na podstawie 144 ocen.

ISO-Perfekt Polska