Opinie o RR Serwis w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie RR Serwis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RR Serwis o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RR Serwis w Radom

zadowolony

ja już mam kase na koncie jupi :):):)

wypłata

wiadomo, jest już do odebrania na młodzianowskiej

czy wiadomo już coś na temat kasy?

skandal jak można niewiedzieć

ci którzy są zorientowani w temacie dostaną jedno i drugie, a ci co DO TEJ PORY nie maja pojęcia ile, kiedy i jak - dostaną skierowanie na darmowy kurs douczający.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie RR Serwis? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Fundusz wyplaca calosc wlacznie z premia czy tylko podstawe?

???

ponoć źle wypełnili wnioski papiery do funduszu i tam se przeleżały 2tyg !!!! i teraz muszą sprostować i poprawić je !!! tak więc może do 8 marca dostaniemy jakoś kasę... a pity już można odbierać w firmie.

...

A czy ktos dokładnie ma jakieś namiary i pewne informacje ? kiedy beda pity oraz tak "szczerze" o pieniądze ? przecież fundusz ma jakiś termin a syndyk napewno wie...

ANONIM

No niestety kicha, kasa JAK DOBRZE PÓJDZIE będzie na początku marca i to jest pewne.

???

miała być do końca lutego, teraz na początku marca a za tydzień ktoś napisze ze w połowie marca itd.... masakra ale kręcą !!! ktoś wie kiedy naprawdę zapłacą czy każdy tylko tak pisze bo od kogoś usłyszał???

kasa bedzie na poczatku marca.

ano nim

Witam wszystkich byłych RRowców, ciekawe jak długo przyjdzie nam czekać na pieniądze z Funduszu,czy nad tą firmą wisi jakieś fatum, miały być do 15 lutego, a tu klops !!! Ps. Jak przebiega u Was szukanie pracy, macie coś?

''dziewięć miesięcy wstecz od ogłoszenia upadłości'' a mi się wydawało że firma ogłosiła upadłość miesiąc temu???

byly pracownik

W polowie stycznia bylem w naszej "kochanej" firmie i rozmawialem z syndykiem. Powiedzial ze pieniadze z funduszu beda wyplacone w polowie lutego dziewiec miesiecy wstecz od ogloszenia upadlosci

@

Nie sądzę żeby ktoś z samsunga chciał rozmawiać na temat rr, w głowie sie nie mieści jakie jaja firma wyprawiała wobec Samsung Polska. Jeżeli chodzi o zakup budynku i sprzętu to prosze kontaktować się z syndykiem, może jeszcze wszystkiego nie sprzedał.

pracodawca

Zastanawiam się , czy jest jeszcze szansa wskrzeszenia części serwisu tej firmy pod innym szyldem. Jeżeli jest szansa pozyskania zleceń od dotychczasowych klientów (Samsung, Sagem itp) to mogę otworzyć oddział mojej firmy serwisowej w Radomiu i zatrudnić techników. Czy ktoś wie z kim rozmawiać? Można w Radomiu naprawiać telefony , nie trzeba jeżdzić do W-wy, a fachowcy się przydadzą.

???

ktoś wie kiedy można się spodziewać jakichś pieniędzy z funduszu????

tech mot

zna ktoś z Was jakikolwiek numer tel. zeby sie tam dodzwonic?

?

Pieniądze dostaniemy... tylko ciekawe kiedy???

?

Ale co zostało w piątek złozone? dokumenty dopiero?? przecież firma upałda miesiąc temu- to syndyk nic nie robił przez ten czas? czy juz pieniądze są przyznane a fundusz dopiero wypłacac bedzie- bo nie zrozumiełem...yhm

?

A co z fakturami dla pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o RR Serwis - Radom

RR Serwis