Opinie o RR Serwis w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie RR Serwis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RR Serwis o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RR Serwis w Radom

technik mot.

"tchorze w panice" pff... rozumiem ze Tobie pasowalo [usunięte przez moderatora] ludzi, traktowanie ich jak [ usuniete rzez admina] to zostales do konca?. Praca w rr to najgosza przygoda jaka mnie spotkala w zyciu. Banda dwulicowych [usunięte przez moderatora], bez doswiadczenia i pomyslu na lepsze jutro. [usunięte przez moderatora]i wypominanie wszystkiego. "To po cholere kupowalem wam bony.." - [usunięte przez moderatora]

Superr TECHNIK

ale z was matoły popatrzcie w krs-ie, kto brał kase przecierz pan [usunięte przez moderatora] i pani [usunięte przez moderatora] otworzli nowe firmy w marcu tego roku a skąd mieli kase wyprowadzali z rra a [usunięte przez moderatora]to swoją droga, co oni mogli zrobić jak ich góra naciskała, wracając do [usunięte przez moderatora] to on sobie zarobił na teletor.... a co do innych co piszą ze zostali same matoł bez jaj to tak na marginesie jestem dalej w rr i jakoś otworzyłem działalność a nie lece do regenesis bo nic innego nie potrafie robić jak naprawiać tel.. najpierw to odeszli tchórze w panice !!

Przemuszka

3.12 wysłano w warszawskiego sądu gospodarczego do radomskiego sądu akta sprawy upadłościowej RR Serwis. Do 7.12 w naszym Sądzie nie było jeszcze śladu po wniosku. Dzisiaj otrzymałem informację, że wczoraj złożono do komornika wniosek o zwolnienie na poczet wypłat pracowniczych środków z zablokowanych kont. Wszystko w rękach Komornika. Pozdrawiam wszystkich cierpliwie głodujących pracowników RR Serwis Radom.

admina

nie wszedł jeszcze i obwaiam sie że w tym roku nieststy nie wejdzie...sprawa upadłościowa w toku....i moze sie toczyc...;-(

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie RR Serwis? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Radom
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Radom
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Technik liniowy

Wszedł już ten syndyk?

stary technik

Koleś przyjąłeś własciwy nick. Z takim komentarzem i obelgami pod adresem ludzi jesteś właśnie jak ta karma dla psów. Akurat dość długo pracowałem w rr i zapewniam Cię, że do Regemersis nie poszedł sam kwiat...

mii

czy ktos cos wie kiedy syndtyk wejdzie i kase da ??

ss

i po ptokach

nick

tego telefonu juz tam nie ma,jest w innym serwisie

rr

no to miałeś telefon heheheheheh

chudy

Witam. Czy ktos wie jak sie dodzwonic do RR? Jakis dobry numer macie? Dzwonie pol dnia i nic a zalega mi tam telefon od poczatku wrzesnia o_O Jakas podpowiedz jak sie o niego dowiedziec?

MIEDNICA - 2009-10-26 20:52:51 HE HE HE HE HE...............A CO Z RR SERWIS WAS WYWALILI???!!!!!!!!!!!ROZUMIEM...? cały zarząd rr - serwis to [usunięte przez moderatora]szkoleni od małega jak[usunięte przez moderatora] ludzi,a prezes siedzi w szwajcarii i ma wszystko gdzieś

Mam pytanie odnośnie działu kadr. Teraz żeby się do księgowych dostać to trzeba do wawy jechać?

anonim - 2009-10-30 23:43:43 w sumie tak możemy, nawet hajdukowy bałagan już nie pracuje dla RR tylko dla CCS [usunięte przez moderatora] nawet jak pracowała w RR jako pseudo dyr to robił na swoją korzyśc i po to aby wykonczyc RR. Jak myślicie dlaczego RR jest tak zdłużone ? kto to uczynił domyślcie się.

obecny

ryfiarz trochę racji w tym masz - żałuję, że wcześniej nie szukałem pracy

ryfiarz

no i co widzę, że jak ererek padł to wam języki do tyłka pouciekały - nic nie piszecie - trzeba było uciekać wcześniej a nie tkwić i czekać aż kiełbaska z nieba spadnie - powiedzcie szczerze poprostu jesteście ciency - to jest prawda do końca zostali ci co nie mogą roboty znaleźć lub nieroby

T178

T317 - 2009-11-02 19:31:31 brawo dla T311 !!! A tak na marginesie to szkoda, że tak się wszystko kończy - jakby nie było to paru rodzinom ta Firma dawała utrzymanie - mojej także jak tam pracowałem. A tak na marginesie to sobie zapalcie świeczkę bo gdzie wy teraz robotę znajdziecie. i się narobiło - niby człowiek narzekał ale jakby nie było to teraz będzie trudno znaleźć robotę - ci co odeszli wcześniej lub zostali zwolnieni chyba wyszli na tym najlepiej

T317

T311

Proponuje wszystkim tak mocnym w gębie super technikom i jakże osobom na poziomie podpisywać się pod tym co piszą... przecież teraz nikt was za to nie ukaże. Nie mam nic do osób które poszły do Regenersis ale NIE uważam że ci co zostali zwolnieni bądź byli w RR do końca są nieudacznikami. Zresztą nie każdy chce do Janek... np. ja. Zresztą pracowałem tam przed RR i nie bez powodu przeniosłem się Radomia. Co do RR może lepiej zakończyć temat bo każdy pisze anonimowo a firma właściwie przestaje istnieć a dalsza dyskusja sprowadza się do obrażania innych (nawet pewnie nie wiecie kto kogo, może razem wódke pijecie). Pozdrawiam RR-owców... no to teraz śmiało mi też możecie nawrzucać:P (ryfiarz ipt)

rrrr

przykre to wszystko że ktoś potrafił tak dobra firme wyprowadzic na manowce...ale chyba włąsnie o to komus chodziło ;-((

Zostaw merytoryczną opinię o RR Serwis - Radom

RR Serwis