Opinie o RR Serwis w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie RR Serwis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RR Serwis o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RR Serwis w Radom

święto tych co odeszli

pamiętajcie jutro 1 listopad - zapalcie świeczkę na młodzianowskiej - niech rr spoczywa w pokoju

the end

[usunięte przez admina]; a wogóle to właśnie można już pisać jaki był rr, jacy ludzie tam pracowali itd. - poprostu to już koniec, wszyscy o tym wiemy i nie łudźcie się bo to prawda

jak wiesz to powiedz. Z tego co wiem to na nowogrodzkiej jest salon firmowy RR

to jak ktos szuka jeszcze pracy to w prasie i na necie pojawilo sie ogloszenie - szukaja specow od napraw telefonow firma nazywa sie HB OFFICE wawa ul. nowogrodzka, no zgadnijcie co to za firma

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie RR Serwis? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
1 z 40

Już nie pracuję w tym[usunięte przez admina]na szczęście. To już końcówka tej korporacji. Część załogi pozwalniali a część sama złożyła wypowiedzenia, gdyż nie płacili wynagrodzeń. Może komuś pasuje praca w charakterze wolontariusza, ALE NIE MI. Technicy musieli przestać naprawiać telefony aby otrzymać wypłatę? ( z przed 2 m-cy). Jak to powiedział taki jeden ŻENUŁA !!!!!!

miska

znam kilka osób z rr, które były na rozmowie i nie zostały przyjęte - więc skończcie z tą głupią gadką

MIEDNICA

a to kiedys tam kogoś nie przyjeli??????????????????

ex-RR

Pojeździsz to zobaczysz.

jaki wpływ będzie miała zima na tych co odeszli do Janek? ktoś potrafi mi odpowiedzieć na nurtujące mnie to pytanie

chyba raczej odeszli ci co chcieli mieć stabilizację finansową, a czy to "kwiat rr" ? na to pytanie każdy powinien odpowiedzieć sobie samemu.

chappi

JASNE! ZOSTAŁY SAME MATOŁY I NIEROBY!!!!!!!!! NIC NIE UMIEJĄ I NA NICZYM SIĘ NIE ZNAJĄ- takich to już nigdzie nie zatrudnią. Do regenersis odeszli najlepsi technicy, najlepsi fachowcy- SUPER SPECE OD NAPRAWY TELEFONÓW, CAŁY KWIAT RR SERWIS.

Power Janker's

[usunięte przez admina]pracuję sobie spokojnie i mam kasę na czas. Uważam że wszyscy co zostali w RR a jest tych osób niewiele poprostu nie mogą znaleźć roboty i są tam zmuszeni pracować - czyli w pewnym sensie nieudacznicy.

t220 - 2009-10-23 11:14:04 Dobrze powiedziane. Fundusz gwarantowany wypłaca pieniądze z trzech ostatnich miesięcy czyli wystarczy zachaczyć o listopad i można zapomnieć o wypłatach sierpniowych. czyli sierpień,wrzesień i październik się łapie

Chyba nie jest tak źle? To że firma zalega z wypłatami to sytuacja, która powtarza się już od przynajmniej roku i nie oznacza, że w przyszłym miesiącu zniknie z rynku...

"zregenerowany" technik

nareszcie ta śmieszna firma ze śmiesznymi "kierownikami" znika - koniec męczenia ludzi tam pracujących - tak to wy aktualnie kierujący zrobiliście swoje - powodzenia w znalezieniu pracy - podobno są wakaty w SITA i WUKO - żadna praca nie chańbi kałboje

Panowie trzeba walczyc o nasze uczciwie zarobione pieniadze. Zostaje tylko sad pracy i to szybko zanim to wszystko[usunięte przez admina]

t220

nie wiem z czego część osób się cieszy. W przypadku ogłoszenia upadłości wielu z was nie zobaczy swoich zaległych pensji...

rymer

pan syndyk już się zbliża już puka do rr-owych drzwi zaryglujmy je szybciutko bo wkroczy ino w mig

SYNDYK

Uwaga nadchodzę :)