Opinie o RR Serwis w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie RR Serwis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RR Serwis o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RR Serwis w Radom

yhm

w piatek byly zlozone w warszawie w funduszu, fundusz ma ustawowe 30 dni

biedna myszka

Witam. Czy ktoś wie kiedy fundusz wypłaci jakies pieniądze?

technik samsung

technik mot - 2010-01-05 22:33:16 Dobrze powiedziane, brawo. Kadra zarzadzajaca pomylila branze... Serwis TAK, ale snopowiązłek! po mojemu nie macie racji - owszem potrzebni są w kadrze zarządzającej i ci co potrafią technicznie podejść do sprawy są potrzebni i ekonomiści i tacy co mają wpływ na ludzi - dajcie już spokój z tym obczernianiem poszczególnych osób - wyżywacie sie bo stało sie tak a nie inaczej - ale to nie wina kierowników poszczególnych działów ale mądrych warszawiaków i dobrze o tym wiecie - a tak na marginesie to ta radomska kadra RR nie była taka zła - uzupełniali się i napewno nie mieli celu uwalić tej firmy - pozdro dla wszystkich byłych i obecnych RR-owców

technik mot

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie RR Serwis? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Radom
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Radom
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Technik HUAWEI

Witam przeczytałem i dopisze sie do tego wszystkiego to cała prawda o RR SERWIS koledzy za czasów [usunięte przez moderatora]. nie było takich cyrków jak tylko Pan [usunięte przez moderatora] sie pojawił to przepuscił tą firmę przez błoto a sam chodził co 30 minut na papierosa i siedział na naszej klasie. Chodził po serwisie chłopaki jeszcze 10 szt jeszcze 10 a sam lecał do [usunięte przez moderatora] i mówił widzisz potrafią zrobić więcej w te 8 godzin niz norma przewiduje a wiec trzeba ją podnieś tak tak Panie [usunięte przez moderatora], mieliśmy sie wazelinę kupić i postawić na biurku ale i tak byś sie nie domyślił. Sam sie [usunięte przez moderatora] a swoją [prace rozdzielałeś po pracownikach np [usunięte przez moderatora] oni wszystko robili zaciebie sam sie z tej firmy nie zwoliniłes wywalili cie za [usunięte przez moderatora]. I te wytykanie słowami nie podoba mi sie to że zarabiasz więcej odemnię !!! Ale drogi [usunięte przez moderatora] ja [usunięte przez moderatora] a ty sie [usunięte przez moderatora] SZKODA TYLKO ŻĘ KOLEJNĄ FIRMĘ W NOWYM MIEJSCU PRACY NISZCZYSZ ! A zresztą [usunięte przez moderatora] też była dobra, zero litości pracownik to śmieć.

syndyk

Syndyk wchodzi od jutra, myśle że od piątku bedzie mozna już przyjść po wypowiedzenie lub liczyc się z pracą jeżeli ktoś ma 3 - miesięczny okres wypowiedzenia. A kasa to może przy marcu...

KOMORNIK

kurcze ktoś napisał, że jest już zarządca szkoda bo myslałem, że jeszcze coś wyjmę z RR po świętach i nieźle zarobię na prowizji, to wszystko przez święta człowiek się rozleniwia a miałem wejść do firmy z asystą Policji szkoda, że się spóźniłem muszę jutro sprawdzić w Sądzie jak z tym zarządcą pozdrawiam wszystkich

kuba

PIT mają obowiązek wysłać i łaski nie robią chyba, że ktoś chce się na mandacik narazić pozdrawiam

siemensiak

Czy ktos z Was wie jak wyglada sprawa PITów za ubiegly rok? Beda wysylac czy nalezy sie zglosic sie po nie osobiscie?

rerrek

sprawa ma sie odbyc w sadzie w lutym o kase by odblokowac konto by komornik mogl juz wyplacic i jak narazie to tyle wiem

czekający na kasę

czy ktoś może wie kiedy wypłacą jaką kasę - ?

T 106

Co prawda sprawa wypłat kasy mnie nie dotyczy bo odszedłem z RR w 2006 roku kiedy zaczynało być już źle. To było do przewidzenia że ta firma prędzej czy później upadnie i nie zwalajcie tego tylko na [usunięte przez moderatora]. Jak ktoś kto nie zna się na robocie technika może zarzadzać taką firmą (mówię tu o zarządzie w wawie). Przecież tam siedzieli ludzie, którym tylko cyferki w głowie i warszawska rzeczywistość. Oni nigdy nie poznali co to PLG płyty głównej, jak wymienić proca czy flasha, nie mówiąc o głupim sofcie. To było do przewidzenia, że ta firma tak skończy. A może to właśnie tak miało się skończyć? Kto wie? Chyba tylko pan [usunięte przez moderatora] Moje szczęście że rozstałem się z nią w odpowiednim momencie. Żal tylko zgranej załogi (mówię o latach 2001 - 2006 ) Pozdrawiam wszystkich którzy w tych czasach pracowali i którzy w 2001 tworzyli RR w Radomiu. A reszcie pozostaje mi życzyć owocnej walki o swoją kase. Ludzie trzymajcie się razem to więcej ugracie. No własnie kto jeszcze pamieta na czym polegały słynne gry pana MM i dyrekcji.

ola

hej :) z tego co m wiadomo to już wszedł nadzorca czy jak mu tam... komornik spisał majątek firmy w zeszłym tygodniu itd. Moim zdaniem to już coś się ruszyło w tej sprawie. Najprawdopodobniej w styczniu już ma być wyrok i ma wejść syndyk , mam nadzieje ze to będzie w pierwszej połowie stycznia. a co do wypłaty to z tego co słyszałam syndyk ma 2 miesiące na wypłaty zaległości ( w pierwszej kolejności ma wypłacać tym którzy założyli sprawę RR i mają wyrok w tej sprawie) pozdrawiam wszystkich byłych pracowników RR

miii

czy może ktos z bardziej zorientowanych wie cos na temat sprawy upadłościowej? jak długo ona sie jeszcze bedzie toczyła...bo niedługo juz nie bede miała od kogo pozyczac na przezycie ;-((( a pracy nie ma....jejku...

ola

wszyscy tu na siebie wrzucają !!! ludzie dajcie spokój, firmy już praktycznie nie ma to po co tak po sobie jeździć??? firma nie padła z winy pracowników tyko zarządu, takie jest moje zdanie. ciekawi mnie czy ktoś raczy sie tu przedstawić??? ;) ci którzy mnie skojarzą to fajnie ;) rany zamiast tak na siebie wrzucać może byście sie wszyscy spotkali i wypili piwo za świętej pamięci RR SERWIS ;) i powspominali dobre czasy a nie to co sie działo ostatnio. życzę wszystkim powodzenia w przyszłości i wesołych świat :) pozdrawiam ola

mii

logistyka - 2009-12-10 22:24:46 rany ale wszyscy na siebie tu jadą ;( a może jesteście technikami którzy siedzieli obok siebie i się nawet lubiliście.. a teraz jeden drugiemu wrzuca.... co do tej lewizny , to mi tez technicy naprawiali mój tel. ( i nie wołali kasy za naprawę) ale mniejsza z tym. do upadku tej firmy przyczynił się zarząd i osoby które przykro mi to mówić nie nadawały się na swoje stanowisko ( oczywiście były wyjątki ;) ) rany mam nadzieje że to się już niedługo zakończy ( sprawa upadłości) powodzenia wszystkim technikom i pozdrawiam :) Super to okresliłas...jesli ktos dobrze wykonywał swoja prace a przy okazji zarobił na lewo...w tych czasach kiedy penjs aprzychodziła jak chciała to sie nie dziwie... wszystkim powodzenia na nowej drodze kariiery....

logistyka

tech mot

odkąd pamiętam, zawsze szła[usunięte przez moderatora]nikt nigdy nie pilnował pracowników, tylko każdy w swoją kieszeń pchał

Zanim napiszesz taki komentarz, zastanów się kilka razy. To że w KRS można zobaczyć[usunięte przez moderatora]to nie oznacza iż na otwarcie kolejnej firmy "wyprowadzili" cokolwiek z RR (chyba ze masz na myśli wynagrodzenie za pracę). Sam z drugiej strony piszesz, że nadal jesteś w RR i otworzyłeś działalność, co jest bardzo zastanawiające, jak to sfinansowałeś (przecież nie dostajecie wynagrodzenia od kilku miesięcy).....

samsung

technik mot. - 2009-12-10 14:36:16 wszyscy jesteście siebie warci sądząc po waszych wypowiedziach - ta firma była poprostu źle prowadzona na każdym szczeblu - góra chciała jak najlepiej dla siebie ale i technicy też ([usunięte przez moderatora]jak cholera) - więc to musiało wreszcie [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o RR Serwis - Radom

RR Serwis