Opinie o RR Serwis w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie RR Serwis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RR Serwis o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RR Serwis w Radom

Głos rozsadku

Do najbarwniejszej postaci kadry kierowniczej Pana (usunięte przez administratora)- starczy juz tej dumy, "zapomniał wół, kiedy cielęciem był?" I tak stanowisko dostał Pan przez przypadek.

T220 bezrobotny

Moim zdaniem najlepiej jest się jak najszybciej zwolinić zanim pan syndyk wejdzie i już będzie można się pożegnać z pieniędzmi. Do sądu pracy i może coś się jeszcze odzyska. Żeby nie było, że tylko namawiam kogoś to sam tak zrobiłem. Pozdro dla pracowników.

uczciwie zapłacą ci "kiedyś"....

T.

ja tylko uwazam że skoro sie pracuje to sie nalezy wynagordzenie, ale ty chyba jesteś super bogaty i lubisz pracowac charytatywnie. ogólnie nie rozumiem polityki tej firmy bo inny "prezes" by cos konkretnie powiedział, przeprosił za opóżnienie czy cokolwiek innego a nie tak wisimy w próżni nie znając dnia ani godziny...troszke uczciwości wystarczy prawda ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie RR Serwis? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Radom
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Radom
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

to złóż wypowiedzenie z winy pracodawcy, idź na zasiłek jeśli takowy ci przysługuje (chociaż dostaniesz parę groszy) a także skieruj sprawę do sądu pracy o wypłatę wraz z odsetkami. No i przestaniesz narzekać .........

T269 - 2009-10-16 01:05:03 Firma prężnie rozwijajaca z nowoczesnymi technologiami ,przede wszystkim nie jest to Rozumiem że Ty jedyny otrzymujesz pensje, premie na czas i jesteś zadowolony? ja nie narzekam na pracę ale nie mam za co rodziny utzymac i uważam że za prace nalezy sie wypłata której jeszcze za sierpnin nie dostałem... Technik

zwolniony

a ty chyba raczej wciągasz ?

T269

Firma prężnie rozwijajaca z nowoczesnymi technologiami ,przede wszystkim nie jest to "obóz"pracy przyjazna atmosfera większość ludzi na poziomie, kulturalni oraz sympatyczni nikt nie pogania wręcz pytają się czy mógłby pan to zrobić pozdrowienia dla kierownictwa :)Kierownictwo również w porządku potrafią nawet sami pierwsi się ukłonić także atmosfera i warunki pracy bardzo dobre .Jednym zastrzeżeniem jest stawka początkowa niestety na te czasy bardzo niska jaka praca taka płaca :) ale kilku osobom sie cos nie podoba i stad cala nagonka na nasza kochana firme TU NAPRAWDE WARTO PRACOWAC

zwolniony

czytam to wszystko i powiem tak, skończcie z tą nienawiścią, kto jaki był taki był, kto jaki jest taki jest, ci co się ujawniają to tylko dobrze o nich świadczy, wpisać coś obelżywego i być obrażonym na cały świat to każdy potrafi (anonimy, normalni itp.) - (usunięte przez administratora). jeżeli wcześniej ktoś był do bani, aktualnie są do bani, nie otrzymujesz pensji na czas itd. to ty poprostu (usunięte przez administratora) Ja też nie do końca się ujawniłem ale ja uważam, że nie napisałem nic w stylu napinania się

Nadal pracująca

a czy ktos ma jakies przecieki co do dalszysz losów firmy...? podobno był wczoraj jakis "dyrektor" w-wski...i co ona sciemniał? beda pensje?

Krzysiu

dobrze powiedziane. a na kornerach to chyba (usunięte przez administratora) ty najczesciej stales. teraz sie madrzysz jaki to byles naj.(usunięte przez administratora). prawda. sciemniacz jak reszta

technik T100

(usunięte przez administratora) dobry kierownik? hiehiehie... żenada. Dobrych sie nie wyrzuca tylko sami odchodzą. panie eks-kierowniku a teraz niby dyrektorku huty jakiejś.(usunięte przez administratora)

Kierownik

a Ty gdzie masz jaja kolego? - bo najwyraźniej brakło Ci jaj żeby się przedstawić!

Konrad

Właśnie dostałem linka na gg do tych opini i powiem szczerze jestem w szoku, co się u Was dzieje? Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych RR-owców i mam nadzieję, że Wam się uda przetrzymać ten dołek czego szczerze bardzo Wam życzę - obyście byli tak zadowoleni z pracy jak ja teraz - wreszcie wdrapałem się na najwyższe szczeble zarządzania:) P.S. Potrzebuję pracowników - jedyne co mogę obiecać to dobry, poczciwy Dyrektor :) i pensja na czas. Dziękuję, że niektórzy o mnie pamiętają, naprawdę jest to budujące. A co do cornera to już właśnie nadeszła zima i nie będzie aż tak to razić w oczy bo zimniutko i się nie będzie chciało chłopakom wychodzić hehehehehehe

niedowiarek

tak tak.."radomianie" maja prestensje...do firmy że sie pracuje i pensji nie ma, a nieststy za cos trzeba zyc, rachunki płacic...a nie wiecznie sie zastanawiac kiedy bedzie kolejna wypłata......??????

janki power

bo trzeba tu (usunięte przez administratora) i msze za powodzenie i wszystko wroci do normy a kierownikom co sie dziwic jak byscie byli na tym stanowisku robilibyscie dokladnie to samo.pozrdo

nick

niedowiarki, jeszcze ta firma wiele lat będzie istniała na rynku, jak zwykle "radomianie" mają pretensje do całego świata. Do roboty, a nie ciągle narzekać.

re

sam dosc dlugo musisz stac na tym dworze skoro wiesz kto ile i dlaczego tam stoi

normalny

właśnie to jest prawda - kierownicy do bani (usunięte przez administratora). Ogólnie to ta firma nie ma w obecnej chwili nikogo kto mógłby coś dobrego dla niej zrobić i właśnie to jest problem tej firmy - nie ma ludziPozdrawiam wszystkich normalnych(usunięte przez administratora)

Technik

[usunięte przez admina]a nie firma. Kierownicy mają wszystko w [usunięte przez admina] się przez cały czas. Mają najwięcej znajomych na naszej klasie ;) Nie interesują się wogóle sprawami osób pracujących. Jak nie na zewnątrz firmy (tzw. corner ) to nasza klasa a technik niech sobie sam radzi. Firma nie wywiązuje się z wypłacania należności w terminie. Sam dostałem pieniądze za nadgodziny z października 2008 jakoś w czerwcu 2009, o wypłatach już nie wspomne z 2 miesięcznym opóźnieniem. Ps. Składki ubezpieczeniowe też.- miałem wezwanie do ubezpieczyciela. Reszty już nie ma co wypisywać. Szkoda się denerwować.

Zostaw merytoryczną opinię o RR Serwis - Radom

RR Serwis