Opinie o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prymat sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prymat sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Ona po 60

Polecam firmę Prymat zawsze tam można znaleźć nową miłość.

MKF

Witam jakie są zarobki Prymacie ? na stanowisku Młodszy Kontroler Finansowy lub Specjalista ds. Zapewnienia Jakości ?

Julia
@MKF

Troche wyższe od najniższej krajowej, ale nieznacznie, max 200 zł.

Ali

Witam jakie są zarobki Prymacie ? na stanowisku operator wózka widłowego Pozdrawiam

kacper
@Ali

2800 netto po 10 latach pracy

podwyzka

Beda podwyzki?

@podwyzka

Proszę was wszystkich nie chodźcie chorzy fo pracy ja,wiem premia ale mam takie powikłania przez to że chodziłem że ta premia to mało na leki. Proszę dyrekcję jeżeli ktoś będzie chory na (usunięte przez administratora) nie zabierajcie premi

Rozmowa trwała ok 30min, spytalem sie osoby rekruterącej mnie "jak bedzie wygladal dalszy przebieg rekrutacji" on odpowiedzial ze dzadza znac czy beda mnke chcieli czy tez nie. Jednakze po miesiacu oczekiwania kontaktu z nimi nie otrzymalem

Nie polecam

Spragniony

Jestem mieszkańcem Jastrzębia Zdroju....mam pytanie.....gdzie można kupić musztardę Waszej firmy....????....w Jastrzębiu nigdzie jej nie spotkałem . Pozdrawiam

Mp3
@Spragniony

Carrefour albo Kaufland

BBL
@Spragniony

W Auchan kupisz każdy rodzaj musztardy.

Aga66
@BBL

Pyta człowiek o musztardę w Jastrzębiu a Ty go do Żor wysyłasz

BBL
@Aga66

Aga66 człowiek pisze że w Jastrzębiu nie ma musztardy to odsyłam do Żor bo tam zawsze kupuję. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Do Arek

Nasze to znaczy jakie? Nie wiesz gdzie mieszkasz? Nie umiesz napisać miasta? Niezły spam :)

Do Arek

Arek chyć się roboty a nie na internecie znowu cwany

hasiok

te niewygodne

Ciekawska

Witam pytanie kieruje do kierownictwa kiedy bedą jakies sensowne podwyzki ? Chodzi mi o podwyzki stawek zasadniczych nie zasuwanie weekendow zeby cos dorobic pracujemy w ciegle rozwijajacej sie firmie a my zwykli pracownicy stoimi w miejscu z wyplatami juz od wielu lat wydaje mi sie ze przy takim obrocie jak ma Prymat Group powinnismy godnie zarabiac praca od poniedziałku do piątku dziekuje za odpowiedź

Odpowiedź
@Ciekawska

A wie Pani ile kosztują samochody, komputery dla kadry, telefony Jak Pani zauważyła Prymat Group jest duża i stałe rozwijająca się firmą,samo to że moze Pani wypracować dla firmy zysk powinno być już wystarczająca motywacja do pracy

kAJTEK
@Odpowiedź

Widzieliście nowe ferrari Pana Prezesa? Ostatnio parkowal na parkingu na przeciwko stawu, chyba żebyśmy nie widzieli.

Namolny
@kAJTEK

Widzieliśmy i co z tego ? Czlowiek wykształcony, który doszedł daleko ma prawo chyba sobie kupić sportowy samochód ? W większych miastach jeździ setki takich samochodów i nikt nie zwraca na to uwagi.. Zdaje sobie sprawę, ze jesteś cebula.. No ale bez przesady, żeby prezes specjalnie się chował przed Jankiem z produkcji, który skończył ledwo zawodówkę haha Miłego wieczorku cebule! Uśmiechnijcie się wkoncu i przestańcie narzekać! Życie jest piękne!

Aaa
@Namolny

Masz rację,to przecież nie jest tak że pracuje 5 dni w tygodniu plus sobota żebym mógł żyć w miarę spokojnie tylko pracuje dla prezesa, dla dyrektora, dla kierowniczki Minimalne wynagrodzenie jest naprawdę uczciwe,wkoncu jedna setna wypracowanego zysku to chyba uczciwe. Tak jak (usunięte przez administratora) Pozbawienie premii, Zwolnienia,

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Prymat sp.z o.o.?

Abc

Zależy o kogo dokładnie chodzi bo każdy troche inaczej traktuje ludzi

Kudłaty

Chciałem Wam powiedzieć ze spotykam się od dłuższego czasu z Patrycja i nic wam dobrego!!!!!! Słyszałem już jakieś plotki na nasz temat wiec chciałem rozwiać wątpliwości nara!!!!

Była Kudłatego
@Kudłaty

Mariuszek nie łam mi serca i nie odchodź do tej patrycji proszę...wprawdzie podczas bzykania z Tobą nic nie czułam ale przynajmniej w trakcie fajnie śpiewałeś i gwizdałeś o gieksie więc brak orgazmu przeboleję tylko wróć do mnie proszę tęsknię

Pati
@Była Kudłatego

Odczep się od Mariusza , już dość mu problemów narobiłaś w życiu !!!!

A Ona o tym wie? :)

Ndg

Przecież ona NIGDY ciężko nie pracowała. Unika pakowania lidla czy siedzenia na kucharkach i odsyła inne pakowaczki mówiąc ze swoje już przerobiła. Tylko ze nie przerobiła nigdy ciężkich rzeczy. Jest po prostu cwana i leniwa. Najogólniej jej dniówka wygląda tak ze przychodzi i szuka lekkiej roboty po czym zagaduje do swojej współpracownicy do plotkowania a następnie rozgląda się po całej hali zeby wyszukać obiekt do wyśmiania i obgadania...chory człowiek i tyle

kk

Ale macie nudne życie…tylko współczuć…napomknę tylko, że za hejtowanie kogoś w internecie i wiadomo o kogo chodzi, grozi odpowiedzialność karna. Trzymajcie się ale się nie (usunięte przez administratora)

kk

Mnie tam nic nie boli. To chyba Ciebie i innych podobnych boli, skoro w internecie,na stronie opiniującej pracodawcę,wyrzucacie swoje żale na współpracowników.

kk

Tu nie chodzi o to, że stare pakowaczki niby się wysługują nowymi, tylko o to, że stare idą gdzie je pośle lider a nowe wymyślają. Tu nie umieją- niech się nauczą. Tam je ręce bolą- każdego bolą. Potem wychodzi wszystko w praktyce…

Prymuś
@kk

Nowe tez chodzą tam gdzie lider im każe i się uczą a że na niektórych maszynach jest trudniej to ręce bolą, zapewne jak każdego, ale ze o tym się powie ze bolą to nie znaczy że sie wymyśla. A tam z jednego słowa się właśnie takie ploty robi. Bo z tego co wiadomo to na każdej zmianie każda nowa byla na kilku maszynach się uczyć. A stare pakowaczki właśnie zamiast uczyć to zachowują się jakby za karę nową dostały chodzą obrażone i obgadują. Nawet dzien dobry odpowiedzieć nie potrafią. O jednej z nich właśnie mowa w poprzednich opiniach.

@Prymuś

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Piszesz, że dzień dobry nie potrafią odpowiedzieć. Niektóre nowe nawet tego nie potrafią wymówić, tylko patrzą z góry. Więc o czym ta dyskusja. Każdy kij ma dwa końce.

Lokaty

Człowieku, nie widziałeś ładnych tyłeczków.

Xxx

Ty chyba nie widziałeś fajne tyłka. I ta twarz jej pomarszczona moja żona jest starsza i lepiej wygląda

Kobieta

Prostuje nie 1 zmianę tylko na jedną zmianę co jest ważne nawet bardzo ważne bo po co wstawc na rano po noce i się. Męczyć albo cały dzień mieć w (usunięte przez administratora) siedzieć cw pracy lepiej powiedzieć że nie mam co z dziećmi zrobić No ehe Napewno

MP3
@Xxx

Super dziewczyna pracowita i szczera mówi to co myśli i pewnie to wam się nie podoba i odrazu musicie ją skrytykować hejtem.Bardzo fajna kobieta zadbana i samotnie wychowuje dwie dziewczynki musi sobie jakoś dawać radę.

Magazynier
@MP3

Muszę przyznać, ze Monia bardzo mnie kręci i od dłuższego czasu mysle jak ja zaprosić na kawę .. ubiera się tak seksownie i mysle ze to jest powód tej krytyki tu na forum .. zazdrosne durne baby

Najgorzej pracy jakiej pracowałem, kierownik nie ma szanować dla niepełnosprawnych....

Emil

Nie ma kierownika jest faceci co się nie nadawał i został liderem,ale może jak sie nauczy SAPU to da sobie radę sam.Poki co bez pomocnicy lidera jest tylko gościem bez szacunku do innych biegajacy z zeszytem....

O kim mowa ?

@Kudłaty

A ilu znasz liderów co byli kierownikami? Ilu nie potrafi założyć raportu? Ilu jak czegoś nie ogarnia to mówi "Nie mam takiej informacji"? Ilu nie ma szacunku do pracowników? Jeden spełnia kryteria

@Emil

A to wiem :) To ten jurny... :)

Do Kudłatego
@Emil

Mariusz nie przesadzasz trochę z tymi oskarżeniami na gowork ?

Emil

Mariusz Skrz. To doskonały fachowiec,a jak pięknie śpiewa.....

Emilka

Z niego taki fachowiec jak z ... . Szkoda pisać.;(

Emilek
@Emilka

Oj Emilka może trzeba dac mu szansę. Żartuje oczywiście

Kudłaty

Pytanie do kierownictwa. Czy po złagodzeniu obostrzeń pandemicznych będą możliwe nadgodziny w tygodniu? Pytanie konkretne więc oczekujemy Konkretnej odp

Do Kudłaty
@Kudłaty

Panie Emilu, Niestety w tym roku nie planujemy pracy nadgodzinowej w tygodniu. Natomiast przewidziane są prace w weekendy. Życzymy Panu spokojnego weekendu i żeby Pan nie przeholował z % i przyszedł we Wtorek do pracy. Pozdrawiamy

@Do Kudłaty

A te informacje pewne? Ze nie będzie nadgodzin w tygodniu? Może ktoś coś innego słyszał?

Mariusz
@Do Kudłaty

Super ale się ktoś podemnie podszywa hahhahaha

Kudłaty

Coraz więcej kierowników i coraz mniejsza wydajność. Coraz więcej ludzi którzy " tylko gadają" a coraz mniej którzy faktycznie coś robią. Pieniądze wyrzucane w błoto... Szanowny Panie Prezesie proszę się temu przyjrzeć i otworzyć oczy...

Do Kudłaty
@Kudłaty

Emil nie pogrywaj sobie z nami ...

Mariusz
@Kudłaty

Heh ciekawe kto się podemnie podszewka co?

Nie zwalajcie całej winy na nas pracowników za małą wydajność. To przecież liderzy posyłają ciągle tych samych idiotów na maszyny to raz a dwa na preci są ciągle zmiany i przezbrojenia a tak po prawdzie to nie ma żadnego fachowca który by tak normalnie jechał żeby trzymać wydajność tak jak na innych maszynach. Poza tym jednym zależy na wydajności a drudzy mają na to wy ..e i to rzutuje na całość przez idiotów. Więc drogie kierownictwo nie zwalajcie wszytskiego na nas bo to jest niesmaczne i żałosne. I może wprowadzcie inwidualne wydajności jak kiedyś było a zyska na tym firma

Wow

Wydajność osobowa !!!! Tylko wtedy "gora" może przejrzy na oczy kto wyłazi w zad liderom A kto naprawdę pracuje

Aaa

Lecz się gościu…

Wwww

Po robocie jak będzie brał prysznic to wbijaj mu do kabiny i od razu do (usunięte przez administratora) albo dziabai w kupsztala.

ciekawy

Chciałem podpytać jak zachowuje się kadra zarządzająca względem swoich pracowników? Myślę nad złożeniem aplikacji.

@ciekawy

Nie warto,szkoda zdrowie

Łukasz

Cześć pytanie do kierownictwa czy jest szansa żeby zmienić to ze jak się urodzi komuś dziecko to żeby nie brali premii jak pójdę na urlop tacierzyński ??!!!?

@Łukasz

Lukasz daj sobie już spokój, wiecznie coś Ci się nie podoba, wiecznie jakieś pretensje. Idź do Eko okien tam będzie wszystko cacy Wszyscy się śmieją z tych Twoich wpisów na magazynie

@Marcin

akurat śmieją sie sami by łapy wyciągli po pieniądze

ble
@Łukasz

Nie ladnie podawac sie za kogos kims sie nie jest....proponuje wizyte u psychologa lub zrobienie barana w sciane moze cos pomoze.

@ble

a tobie pomogło?

Lukasz

Witam urodziło mi się dziecko a firma nie dała nawet żadnej wyprawki nie sądzicie ze to hamstwo ??!!?

Do łukasz
@Lukasz

Może jak Mirosławowi się urodzi to coś dostanie ale Ty? Wybacz Łukaszu ale jesteśmy tylko mrowkami,narzędziami,siła roboczą.poza kilkoma wyjątkami "góra" z nikim się nie liczy.

Zorientowany
@Lukasz

Z tego co się orientuje, to każdy dostaje wyprawkę dla nowo narodzonego dziecka, trzeba to tylko zgłosić w kadrach. No chyba, że to dziecko nie jest TWOJE więc ktoś inny zawinął Twoją wyprawkę

chodź do związku
@Do łukasz

A reprezentację pracowniczą mamy? Każdy gada pomiędzy sobą i? ja na Floriana w Kato byłem pytać co robić, ale sam tego nie pociągnę. Mam wam podpowiedzieć co jest pod tym adresem? W henklu cały tamten tydzień siedzieli pracownicy i zbierali podpisy po podwyżkami, da się? da sie!

Pracowity
@chodź do związku

Widzę, że ktoś szuka frajerów, którzy zrzucą się na jego posadkę związkowca, któremu płacą za pierdzenie w stołeczek. Na tej Floriana w Kato to PGNiG mogło by gazoport zrobić i niezły interes ubić. Były w końcu jakiś pożytek z nich w tym kraju.

Pracowity
@Pracowity

Posadka,pieniążki,nic nie robienie,tak tak właśnie o to chodzi.A nie o bhp,bezprawne kary finansowe,mobbing,nadgodziny w planie pracy,kolesiostwo. Wiesz Pracowity kiedyś lider przestanie się z Tobą przyjaznic i nagle powiesz "jaki ten prymat zły" ale nikt za Tobą nie stanie

chodź do związku
@Pracowity

Każdy ma tak jak sobie zadba. Możemy narzekać, pisać anonimowe komentarze tutaj, psioczyć i w efekcie zwolnić się, albo po prostu zrobić coś po swojemu. Wolę szukać rozwiązań niż przeszkód. Chcę pracować w Prymacie i chcę by to miejsce było przyjazne pracownikom. Nie stanie się to od pisania komentarzy, tylko jeśli pracownicy sami stworzą własną reprezentację. Nie interesuje mnie co, kto i gdzie w zwiazku na górze, interesują mnie własne 4 litery i to żebym nie musiał zmieniać pracy kiedy jest źle. Jesli uważasz, że ktoś kto ciągnie wózek zz będzie pierdział w stołek i miał etat to oznacza,ze któryś z nas gdyby chciał się tym zająć by taki był- nie sądze by ktokolwiek kto chciał wyprostować kilka palących kwestii miał czas na siedzenie na (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 41 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o.