P.P.H. Prymat sp. z.o.o.

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o P.P.H. Prymat sp. z.o.o.

stefan 2016-02-23 10:10:05
Pracuję w Prymacie wiele lat i widzę jak firma rośnie ,dynamicznie zmienia się od wewnątrz i jest dobrze postrzegana na zewnątrz ,jestem dumny że pracuję w tej firmie.
stefan 2016-02-23 13:45:11
Twoja godność zależy od Ciebie , jak dajesz się traktować lub myślisz że tak Cie traktują to problem jest w tobie.
Zmień pracę lub myślenie , bo szczęście jest wewnątrz nie zewnątrz ciebie.
życzę częstego uśmiechu

prymat sp. ale Zoo... i malpi gaj 2016-02-24 11:18:18
Zle
ktoś 2016-02-27 23:05:24
haha chyba w gorczycy haha
Pracownik 2016-02-27 23:15:13
Prymat zginie. Zwalniają starych, a młodzi nie mają zielonego pojęcia o tym co produkujemy. Młodzi wystraszeni lub obojętni. Trzeba szanować starych, oni wiedzą co i jak i dzięki nim firma funkcjonuje, a mimo tego wypłaty głodowe.
nick 2016-02-27 23:28:55
Sprzedawczyki
musiał 2016-02-28 13:15:39
niech więcej osób z grypą przychodzi do pracy może jak więcej ludzi zachoruje to wtedy łaskawie pozwolą iść na L4 bez konsekwencji... durna firma nie kulturalna kierowniczka wyzyskiwacze liderzy szczególnie Adrian pajac utrudniający zniechęcający do pracy tam
znachor 2016-03-04 18:11:41
prymat upadnie, to nie są przejściowe zawirowania, popadnie w przeciętność i zgnuśnieje i nie będzie już nic z sobą prezentował jak niegdyś..
ZSO 2016-03-09 18:52:54
łby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] krętacze chamstwo. syf na zakładzie przed audytami wielkie sprzątanie przekładanie z drewnianych palet na plastikowe surowców przeterminowane stare mieszanki dodawane do aktualnych robionych mieszanek kpina powinni wpaść tam i porządek zrobić szkoda słów ...
bella donna 2016-03-10 11:37:45
ogólnie rzecz biorąc to przydałby się tam sanepid i jest pozamiatane :)
jezynazeszczecina 2016-03-10 14:22:44
Zapewniam cię, że Sanepid jest tam regularnie. I nie ma potrzeby przejmować się twoimi frustracjami, byłego pracownika, którego zwolnili bo był leniem, obibokiem i niewiele ogarniał. I tu nie chodzi o to kto za ile pracuje, osobiście znam wielu ludzi, którzy mało zarabiają a pracują super efektywnie. To się ma w genach. Leń i leser zawsze nim pozostanie.
kjugujg 2016-03-10 20:31:03
Słyszałem, że podobno szukają kogoś w jakości, czy ktoś z was orientuje się w zarobkach?
fefefe 2016-03-11 19:38:34
Niech szukają kogoś do produkcji, bo ludzi mało po tych masowych zwolnieniach. I kogoś kompetentnego, a nie jakis pajaców, któzy nie mają bladego pojęcia o maszynach a patrzą na drugą osobę z góry.
Nick 2016-03-13 18:28:20
Ktoś patrzy z góry na innych bo ma wysoko postawione "plecy" :/ Widać to gołym okiem.Lata z jęzorem non stop a skoro kontrola się nie czepi to buble można puścić. Po co cokolwiek poprawiać.... a potem zwroty przez takich smarkaczy
ZSO 2016-03-18 09:41:49
To ten sanepid chyba ślepy i opłacony że nie reagują kontrola jakości mierna w dodatku i frustracji nic nie wiesz o mnie że leser i obibok co niewiele ogarniał a kim ty jestes podstawką co chce poprawić wygląd firmy że znasz ludzi a nie sluchasz ich parą jesteś co się ukazuje na krótko a potem znika że w genach ktoś ma hahah prace za najniższą efektywnie potańcz
byłem. widzialem 2016-03-18 11:47:42
Może nie jest idelalnie ze wszystkim w tym zakładzie ale jak na pracę na produkcji znośnie. W Prymacie na prawdę jest czysto nowocześnie remonty, mam porównanie z fabryką za granicą... Nie mamy się czego wstydzić w Polsce ale lepiej narzekać. I nie ma co bez sensu szkalować, no chyba że ktos tak lubi. Jakoś to kupy sie nie trzyma, że niby wszystkie kontrole, audyty, sanepidy przekupują? Może jeszcze krasnoludki sikają? Tego w Polakach nie lubię tego narzekania.
ktoś 2016-04-02 06:57:52
Premia za czystość na zakładzie powinna być dla wszystkich taka sama, a nie rozliczanie kto UŻ wziął albo l4. Czasami naprawdę komuś coś wyskoczy i musi wziąć na żądanie. Przez cały okres zimowy ludzie przychodzili chorzy do pracy. Kichali i zarażali innych. Ktoś w końcu zaraził się od takiego chorowitka i rozłożyło go na tydzień, a teraz jak jest premia to ma za to odliczone. To głupota że by w zakładzie w którym produkuje się żywność, pozwalano na to żeby ktoś kto jest przeziębiony wchodził na halę produkcyjną.
WHO 2016-04-05 17:02:31
Zgadadzam sie oni mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niech zarażą jeszcze kierownictwo i całe biuro tak by wszyscy na urlop poszli
magazyn 2016-04-06 11:08:21
Ku.....wa nie ma premi żle jest premia też żle.Ludzie co się z wami dzieje?Przestańcie patrzeć na innych kto ile dostał i za co.Cieszmy się z niespodzianki ,którą przygotował zakład.Do każdej premii uznaniowej muszą być spełnione kryteria i musimy to akceptować.
kkk 2016-04-09 23:11:22
witam, nie rozumiem jednego, ok jednym dobrze innym zle bo wiadomo ale... jak do cholery można srać w swoje gniazdo jakim by ono nie było?
Nie rozumiem człowieka który prace w Prymacie traktuje jak odbywanie kary.
Jest firma i puki ma się dobrze to mamy dobrą pracę i tak trzeba na to patrzeć.
Zastanówcie się . A wypowiedzi pracowników produkcji świadczą chyba tylko i wyłącznie o ich poziomie rozwoju intelektualnego.Jednym słowem to jesteście buraki nie nadające się do przetworzenia na susz buraczany i pewnie dlatego Prymat go już nie produkuje.Pozdrawiam
120kg gluty do K-4 2016-05-01 17:45:24
co ty wiesz człowieczku poćwicz głupiś jak adi
Nick 2016-05-11 08:01:04
Czy szukają handlowców? też słyszałem, że towar się sprzedaje, warunku ok, ale nie widze nigdzie ogloszen. Taka mala rotacja czy jakos inaczaj trzeba aplikowac?
xxxx 2016-05-13 13:44:31
Atmosfera w Prymacie jest coraz gorsza. I to nie tyle co przez pracowników a przez rządzących, którzy chyba sądzą, że pracownicy to niewolnicy i nie mają własnego życia. Zwolnień nie ubywa a mimo to brak im pokory i poszanowania. Zakład się rozwija ale jak tak dalej bedą postępować z pracownikami to remonty i rozwijanie się nie ma sensu gdy wszyscy z Prymatu spi......lą.
do XXXX 2016-05-13 16:02:35
Chyba jesteś jedną z tych osób zwolnionych na początku roku, bo od tamtej pory żadnych zwolnień nie było :)
zwolniony 2016-05-14 12:42:55
chyba cie puczy na dekiel są non stop rozwolenienia
kotlet 2016-05-19 14:37:09
Jak czytam teksty typu "jak prymat nie bedzie szanowal ludzi to upadnie bo nikt nie przyjdzie do pracy" to sie turlam na ziemi i smieje na caly regulator. TAKICH robakow jak wy jest mnostwo... starzy pracownicy ? a czym sie rozni stary pracownik produkcji od mlodego ? tym ze mlody musi tydzien sie wdrazac i bedzie taki jak stary.To jest najprostsza robota na swiecie. PAKOWANIE KUR*A. Ogarnijcie sie ludzie i do roboty a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na forum takie bzdety ze sie w glowie kreci
Mięso 2016-05-30 16:36:46
Panie "Kotlet" ...
Wyszkól operatora np. na SN w tydzień :)
Rafał 2016-06-10 18:21:26
Wiecie co wam powiem? Jak mam zły humor lubię sobie tutaj wejść i poczytać jak was "boli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. Dlaczego nie poszukacie sobie innej pracy? Ja pracowałem w Prymacie i zwolniłem się sam i nie stękam.Bo mam chęci i ambicje :) Nie patrzę na kogoś tylko na siebie. Pomyślcie o tym.
hej 2016-06-17 19:46:32
zarobkach w prymat jest 1.345 zł
zwolniona 2016-07-09 21:33:18
jaja jak berety, zajebista firma ale nie produkcyjna tylko matrymonialna same romanse i rozbite małzenstwa szok, najlepsi sa beata l i rafafał m. tego nie widza, ale jak człowiek zachoruje to do zwolnienia
ciekawa 2016-07-15 19:21:27
a czy jest szansa na rozwój (podwyżki)kobiet w tej firmie?
lol 2016-07-21 17:41:43
z tymi pokemonami przyjętymi na produkcję to jakiś żart?
dyktator 2016-08-05 07:16:34
nie moge powstrzymać sie od dodania postu. wiec- pan dyrektor prekazal nowy system placowo premiowy bardzo korzystny dla pracownikow a zwlasza pakowaczek,ktore do tej pory pracowaly za minimum,okreslil bardzo uczciwy system ale... no wlasnie najpracowitsze najwiecej do powiedzenia maja zwlaszcza ze ppracuja najciezej i one tak malo beda mialy to nie uczciwe dla nich ze ktos pracuje na jednej maszynie caly czas a czy ktos ma pretensje ze ty tylko 1 zmiane pykasz i dodatku masz ze 200 zł m-c ??? !!najwiecej fucza!!!a jesli ktos nie chce pracowwac na kucharach to niech pogada z liderem ale nie po co zrobmy dym pokazmy ze jestesmy gowniarzami zawistnymi inie umiemy sie dogadac narzekajmy od narzekania zrobi sie lepiej!!! albo dorota g,zawsze ma najgorzej haha tacy ludzie zniechecaja nowych pracownikow szkoda slow......zawsze mozecie sprawdzac apteczki albo byc operatorami!!!ludzie robia nadgodziny zeby miec wiecej a wy ciagle tylko fuczycie i chcecie za darmo.pewnie do nikogo nie dotra moje slowa ale trzeba trzymac sie z dala od takich ludzi i tyle!!!a wypłaty beda lepsze od wrzesnia !!!!
maszyniok 2016-08-05 08:20:58
no wlasnie niech bedzie po rowno!niech te babki sie zmieniaja co dzien na innej maszynie i wszystkie niech chodza na 3 zmiany dlaczego nie?zaczely domagac sie spraiedliwosci niech bedzie wszystko po rowno maszyny i zmiany :D a swoja droga jak dyrektor pytal o pytania to byla ciiiiiiiisza hehahe ,
hhhh 2016-08-05 15:19:58
haha 200 zł m-c tylko 1430 m-c
dyktator 2016-08-09 16:13:49
DoDATKU za nocki ze 200 zł.m-c (czytaj ze zrozumieniem
niv 2016-08-11 12:40:43
masz 3 zmiany co tydz. inna 3,2,1 czyli 1 lub 2 tyg nocek
Stefan 2016-08-13 10:21:35
wypłaty regularne od zawsze (jak w szwajcarskim zegarku)
jaro 2016-08-14 18:05:06
na śledzia starczy i nic więcej
były pracownik 2016-09-12 21:41:40
Nie polecam,
jak zabaczą, że ktoś jest dobry, to go wykorzają i na końcu zwolnią lub doprowadzą do roztroju nerwowego. kasa marna, a upomnij się, to zaraz coś wymyślą, żeby ci tylko uprzykrzyc. brak szacunku do drugiej osoby. ciesze sie, ze juz mnie tam nie ma...
Facio 2016-10-02 12:20:55
a no był... spoko kierownik.. a teraz co z nim nie tak??
marekkkk 2016-10-03 19:07:42
tak oczywiście i na choinkę zapachową i płyn do spryskiwaczy i życzenia świąteczne...cudownie
Ciekawa 2016-10-03 19:37:19
Znienawidzony przez wszystkich,zawsze ma racje nie liczy sie z ludzmi.Rozwalil nam firme.
Paula 2016-10-09 08:23:00
Hej kiedyś pracowałam w Smaku (co prawda praca była ciężka, ale ekipa wporzo więc dobrze się pracowało -jeden minus najniższą krajowa). Teraz pracuje lekko ale też za najniższą krajową. Chciałabym się dowiedzieć (ale tak szczerze) ile tam zarabiają netto na produkcji i w kontroli jakości (oraz jakie wymagania żeby dostać się tam?) Czy pracujecie w weekendy a jeśli tak czy to jest obowiązkowe?
nj 2016-10-09 16:04:30
minimalna? to ja uwazam ze to nie jest az tak źle..wiaodmo ze sa stanowiska na ktorych da rade wiecej po prostu zarobić przeciez ale to trzeba odpowiednio trafic..a powiedzicie czy zdażają sie moze nadgodziny?
rob 2016-10-25 22:52:01
Masz racje co do Beaty. g jestem tym co go zdradza przyznała się do tego tydzień temu tak że prymat to jeden wielki b...... awanse za d
pracownik 2016-11-03 16:16:43
Osobiście nie polecam pracy w tej firmie jest bardzo nerwowo i życie toczy się tam w ciągłym stresie i biegu do tego non stop zmiany kadrowe a im więcej zmian tym większy bajzel nikt tam tak naprawde nad niczym nie panuje a najłatwiej i najprościej jest zwalić całe zło na ludzi a prawda jest taka że cały chaos w firmie zaczyna się od rządzących.Do tego ciągle jesteś w pracy bo przecież ciągle mało nie masz życia prywatnego a kasa za tyle godzin przepracowanych to żaden szał to co muszą to Ci wypłacą a gdy tylko nadarzy się jakaś okazja to Ci będą ucinać bo tak jest najprościej.Tak więc póki zarząd bedzie taki jaki jest to lepiej nie będzie szkoda czasu tracić w tej firmie.Ogulnie beznadzieja!!!!
dsds 2016-11-07 19:29:05
Z miesiąc na miesiąc coraz gorzej, a przez nadgodziny nic sie nie wskura, tylko przez organizację.
B. 2016-11-19 09:41:50
Liczy się podejście do pracownika, krzykiem i straszeniem nic się nie załatwi poprzedni K nie musiał zapisywać ludzi w zeszycie którzy przyjdą w nadgodzinach, wystarczy że podszedł jak zwykle z uśmiechem i poprosił. Trzeba się zastanowić dlaczego przez ostatnie 2 lata było normalnie, a teraz mimo dodatkowych premii znów [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
taft 2016-11-24 06:49:47
Pracuje ładnych kilka lat i nigdy tak źle nie było, Od kiedy odszedł K. to w (usunięte przez administratora) sie całemu kierownictwu poprzewracało. Żeby dostać urlop trzeba iść w święto do pracy, robić nadgodziny i ładnie się uśmiechnąć i pokłonić kierowniczce, a to już się kwalifikuje pod mobbing. Nie wspomnę już o bezsensownym planowaniu produkcji i jechaniu maszynami "tylko pod brak", każą robić nadgodziny a połowa ludzi nie ma co robić, a jak już jest robota to nie ma bobiny albo kartonów na maszynie. Czasami myślę że już mnie nic nie zaskoczy, ale niestety codziennie firma (a raczej osoby które ją kierują) mnie zaskakuje....
Zostaw swoją opinię o P.P.H. Prymat sp. z.o.o. - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. Prymat sp. z.o.o.