Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

tak

Kiedy wypłata??

Zaawansowany użytkownik
@tak

AU, SU i GL juz dostali a reszta plebejuszy magazynowych niech jeebie, prxeciez wy nawet na 1000 zl nie zaslugujecie

Odpowiedź
@Zaawansowany użytkownik

Głupota i nienawiść zatruwa Twój umysł. Naprawdę chcesz żeby inni myśleli i mówili podobnie o Tobie?

Odpowiedź

Z takim bagnem w głowie jakie masz trudno dyskutować.

Rzeźnik

Gdyby tak się zastanowić to hierarchia jest taka: 1.Kierownik (tutaj tzw. Manager) 2.Brygadzista (tutaj tzw. Group Leader ) 3.Magazynier 4.Pomocnik magazyniera 5.Pracownik magazynowy Właśnie dlatego tyle zarabiacie lemingi bo wynagrodzenie musi być adekwatne do zajmowanego stanowiska.

Leon

Tak naprawde to poczatek konca tego magazynu..

Jacek B

Naprawdę chcą zrezygnować z AU czy tylko paru zwolnić ?

Magazynier

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Zmiana b

Kiedy będą grafiki na luty??

AU
@Zmiana b

AU już mają, a wy pracownicy magazynowi jeszcze nie? He HE

Krzysiu ze zmiany B
@AU

AU że zmiany B muszą być dopieszczeni

templariusz procesu

Wiem że trener procesu robi co robi, wali gąsiora na lewo i prawo. Ty też fifloka pewnie targasz za plusa więcej. Więc nie wyciagaj pochopnych wniosków bo jedziesz na tym samym wózku gówna co każdy kawałek spierdoliny.

Dzik

O Boże...

Templariusz Procesu

grają bo to stanowisko systemowe, muszą jakoś dorobić do tej marnej wypłaciny to szukają skarbów

błękitny szeryf splita

Chodzą słuchy po steamie, że czerwiec będzie miesiącem wakacji dla AU.

Mini
@błękitny szeryf splita

Czyli ? Bo myślałem, że każdy miesiąc taki jest...

Szeryf AU

Milcz i prowadź do kibla

Jarek

Co robicie ?

Miglatek

Część potrzebują do roboty????.Bo kiedyś przez agencje robiłem.

Nie
@Miglatek

Teraz zwalniają a nie zatrudniają. Taka jest prawda

pewne
@Nie

Nikt nikogo nie zwalnia i nie ma żadnych zwolnień dzis powiedziala to mam HR i tylko (usunięte przez administratora) taką plote robi

Piotrek
@pewne

No tak...........w dzisiejszych czasach się nie zwalnia ludzi, tylko się nie przedłuża umowy i wypad...!!!.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................a gdzieś tam w oddali związki siedzą i zbierają składki.

Janusz

Każdy najpierw niech zacznie patrzeć sam na siebie i przestańcie opisywać (usunięte przez administratora) Jak macie coś do niej to prosto w oczy proszę powiedzieć a nie na forum opisywać. Ludzie są dorośli i wiedzą co mają robić.

Kto to
@Janusz

Wystarczająco już na siebie patrzymy Panie Przemądrzały, teraz czas na innych "januszy". Kim jest Małgorzata Ż? Chętnie jej powiem prosto w oczy co myślę.

mateuszz
@Janusz

kombinatorow trzymaja L4 biorą i na wakacje jadą. Janusz mysle ze to kolega MAłgorzaty. Ludzi Zwalniaja ale podobno Malgorzaty nie moga zwolnic. Dużo osób Poleglo ale sciemniaczy i tych co jezdza na wakacje na L4 to tzrymają my uczciwi ludzie pracujemy na takich kombinatorow

Wsciekla
@mateuszz

Posłuchaj pacanie, że tak Cię nazwę! Nie czepia się ludzi na L4 którzy pracują tam 7, 10 czy 12 lat, bo mało wiesz. ŁATWO JEST OCENIAĆ, a ci ludzie tam zapiepszali przez tyle lat, na 3 zmiany weekendy i święta i być może teraz zdrowie im na to nie pozwala. Zanim coś powiesz zastanów się nad swoim stanowiskiem i postawa!

@Wsciekla

W takim razie jeżeli ktoś przebywa na L-4 to niech idzie do lekarza i się kuruje a nie jedzie na wakacje i jeszcze wrzuca zdjęcia na facebook'a. To ty się zastanów nad swoim stanowiskiem i kto tu jest pacanem...?? W tej firmie duża część ludzi to zwykłe ściemniacze, a to zazwyczaj te osoby co mają umowę na stałe i niczego się nie boją. Te osoby same z siebie robią pośmiewisko.

Anka

Hej czy to prawda że przywraca 3 zmiany

Zmiany
@Anka

To nieprawda. Będą tylko 2 zmiany

Dżonny

Hey Robiłem kiedyś w Gadkach i koleżanka mi mówiła że dużo się pozmieniało że podobno nocek już nie ma czy to prawda. Warto się znowu zatrudnić jak teraz wygląda praca powiedzcie coś,zmieniło sie na lepsze

tak nie ma nocek
@Dżonny

Tak, nie ma nocek. jednak Jenak z zatrudnieniem gorzej, ludzie sami odchodzą, nie przedłużają umów, ludzi bardziej przedmiotowo traktują. Kilka razy w ciągu dnia zmiana działu do suportu, godzina u siebie na dziale, pol godziny na innym bo takt zaś bo potrzeba na innym i tak się lata z miejsca na miejsce. w dodatku zaranie nie ma nocek ale funkcjonując 3 zmiany a, b, c, i w niektórych dzialacj jest 2 liderow, bo dwie grupy. jednak istny chaos zadnego spojnego zdania czy komunikatu. no nie jest kolorowo.

Dżonny
@tak nie ma nocek

A jak kasa polepszyło się bo jak ja robiłem kiedyś to było około 2 100zł na ręke z premiom i atmosfera pracy była dość fajna bo byli fajni ludzie a teraz jak to wygląda i dojazd firma zapewnia jeszcze weekendy są pracująnce. Waszym zdaniem opłaca się wogule do pracy tam wrucić bo teraz pracuje w firmie gdzie zarabiam 2 800 zł na ręke i zastanawiam się czy zmienić prace z gury dzienki za info Pozdro i Hejka

tak nie ma nocek
@Dżonny

pod wzgledem kasy sie cofniesz swiezy pracownik mialbyc z 2800 nomoze 3100 brutto wiec na reke z 2000

@tak nie ma nocek

2 000 na rękę to jeszcze mało chłopie...........dolicz do tego ze 45 min. czy ile tam musisz dojechać do roboty i siedzenie bezsensu na kantynie 40 min. przed pracą, ten magazyn bardziej przypomina ukraiński bazar, dla lasek to dobra robota, ale dla faceta to śmiech i kpiny dla nieporadnych życiowo ofiar.

Hmm
@Rzeźnik

Nie rozumiem dlaczego ciągle na forum Panowie powtarzają stwierdzenie "to praca dobra dla lasek" czyli ja będąc kobietą mam być zadowolona z najniższej krajowej, wstawania w środku nocy, dojeżdżania do pracy 40 min w jedną stronę, nastepnych 40 min siedzenia bezczynnie na kantynie itd.? Chyba macie trochę wygórowane ego panowie, wyrazy współczucia dla partnerek ✌️

Asia z Outbund

Hej słyszałam , że już niedługo w zwiazku z podwyższeniem płacy minimalnej ma unas się coś ruszyć z podwyżkami , dodając do tego umowy ewaluacyjne może wyjść z tego niezła sumka . Możliwe że wkoncu zostaniemy docenieni i uwierzą w nasze siły . Czy już też coś słyszeliście w magazynie , ludziejuż coś o tym szepczą ? Ja usłyszałam to z pewnego źródła.

Smiechlem
@Asia z Outbund

Podwyżka o procent inflacji plus za rozmowę na 2 lub 3 plusy 60 lub 6o zł brutto, przypomnę że w hm praktycznie jazdy zarabia ponad minimalna więc firma nawet z rok dwa nie musiałaby dawać nic poza procentem inflacji a to groszowe sprawy. I jeszcze sytuacja za dużej liczby pracowników nie sprzyja dużym podwyżka, a za różnice rzędu 10 zł nie warto się starać ponad sily

Piotrek
@Asia z Outbund

Co jest dla takiego leminga jak ty pewnym źródłem..?? Od Goździkowej to usłyszałaś w sklepie na wsi...?? Przez ostatnie lata firma przeżywała gwałtowny wzrost sprzedaży głównie ONLINE, dlatego rozwinęła potężnie ten sektor. Wcześniej połowa magazynu wysyłała na sklepy, teraz w Gądkach jest tylko ONLINE i do tego rozbudowany plus magazyn po ''Piotrze i Pawle''. Zauważ, że ostatnimi czasy firma zainwestowała duże pieniądze w nowe rozwiązania technologiczne,a zyski w stosunku do tego są nieproporcjonalnie niższe. Teraz firma zaczyna trochę tracić na rzecz konkurencji, która się umacnia. H&M stracił siłę przebicia na rynku i konkurencja go gniecie. Myślisz, że w takich warunkach firma będzie dawała podwyżki pracownikom..?? Co do tych rozmów ewaluacyjnych to zwykłe mydlenie oczu, żebyś uwierzyła, że jak będziesz przez cały rok biegać jak poszarpana to dostaniesz coś więcej. Płaca minimalna nie ma tu nic do rzeczy, bo zarabiamy tutaj więcej niż wynosi płaca minimalna w Polsce. Kolejna sprawa, to czym dla ciebie jest dobra podwyżka............?? Jeżeli 100 zł brutto nazwiesz tzw. ''niezłą sumką'' to faktycznie, dla takich lemingów jak ty H&M to wspaniałe miejsce pracy.

Smiechlem
@Piotrek

No racja, a pytanie jak długo robi. Oby miała tyle szczęście i doczekala, miałbym strach mając umowę na czas określony. I będąc kobieta, bo w tej firmie zawsze jest brak facetów więc jak już jakiś się tam zapłata i zagubi to raczej zawsze dostanie na stałe a kobiety u nas jest ich 3 razy więcej od facetów, a ludzi teraz mniej potrzeba

Pankracy
@Smiechlem

W H&M nie ma facetów...........są tylko lemingi, których nie stać na lepszą pracę.

Rizotto
@Asia z Outbund

Pewne źródło? Czyli kto ? Związki zawodowe -(usunięte przez administratora) które mają jedyny cel zwerbowac naiwnych którzy będą płacić składki? Mówią to co chcesz usłyszeć. .......W tej firmie nie ufaj nikomu.Podwyzek nie będzie ,będzie .jedynie jałmużna na którą tak wielu czeka .

@Rizotto

Związki zawodowe są tylko od tego żeby Towarzystwo Wzajemnej Adoracji mogło mieć przyznane jakieś stołki. To zwykłe nieroby na, których reszta pracowników musi robić. Powalą trochę w głupa i na wakacje pojadą do Egiptu i tak wygląda ich życie na nasz koszt. Nieroby, nieroby i jeszcze raz nieroby............jak ktoś działa w związkach to też powinien normalnie pracować, bez znaczenia czy to przewodniczący czy inny figurant.

bo tak

Mają słowniki dorzucać.

X

Zajęty

Rzeźnik

Mój lider kiedyś mi naliczył, że mam 3 dni zaległego urlopu, a kiedy przyszło po krótkim czasie później rozliczenie z centrali z Warszawy to się okazało, że mam tak na prawdę 9 dni. Tak więc tym (usunięte przez administratora) liderom nie można ufać bo nawet liczyć nie potrafią. Albo zrobił to specjalnie................???

@Rzeźnik

Ale jestem byłym pracownikiem i mieli kasę przysłać po dostaniu ode mnie pisma o zmianie danych. A mijają 2tygodnie a kasy brak. Hm karze do Krk dzwonić a Krk do hm. I nic nie wiadomo

@Pannawokularach

W takim razie powinnaś się cieszyć, że już tu nie pracujesz bo to ostatni raz kiedy mieli okazję (usunięte przez administratora) W tej firmie widziałem już wiele rzeczy, kto wie może przekazali twoje pieniądze do związków zawodowych bo nieroby muszą jakoś opłacić wakacje w Egipcie...??? Osobiście radziłbym Tobie żebyś tego tematu nie odpuściła i walczyła o to co Ci się należy. (usunięte przez administratora)

@Rzeźnik

Ja jeszcze będę walczyła odsetki

Ewka @ Rizotto

Masz słabe info? Tobie to przydałby się wyjazd na turnus na poznańską do Gniezna. Bedziesz mieć lepsze atrakcje niż w Egipcie.

Pannawokularach

Wiecie kiedy będą wypłacane pieniądze za złe naliczony urlop byłym pracownikom???

@Pannawokularach

Jak urlop może być źle naliczony...??? Możesz ewentualnie dostać ekwiwalent za niewykorzystany urlop.

@Rzeźnik

Nieprawidlowo naliczyli mi urlop. Do wypłaty mam prawie tysiaka

janusz m

dlaczego lilka i rzeznik bronicie malgorzaty Ż za sciemnianie powni wyrzucac z pracy weznie chorobowe i jedzie na wakacje dla was i dla firmy to normalne zal

marian pytlewskim

kiedy będą wysylac na delegacje tych co chorowali jak slynna Malgorzata Ż ktora jest nie do tkniecia ma plecy?

Majk

Kim są w firmie advance userzy ?

Mini
@Majk

Chodzą w niebieskich kamizelkach

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.