Opinie o AKE Robotics Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AKE Robotics Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AKE Robotics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKE Robotics Sp. z o.o. w Katowice

Student robotyki

Co tu tak martwo? Czyżby były pousuwane komentarze? U konkurencji wieczna burza na forum :D. Czy warto starać się o pracę? Czy biuro w Poznaniu faktycznie działa, czy to zwykła lipa? Nigdy nie widziałem tam szyldu Ake. Zgaduje, że praca wiąże się albo z relokacją, albo wiecznymi delegacjami. Jak wygląda sprawa urlopów? Są odgórnie narzucane, czy można brać kiedy się chce? Jakie pensje dla nowych pracowników (NETTO)? Po jakim czasie dostajecie podwyżki (jeśli dostajecie)? Interesuje mnie praca na miejscu (Poznań). Jakie stanowiska są aktualnie wolne?

xxx
@Student robotyki

urlopy dogaduje się z przełożonym, raczej nie robią problemów. o pensjach nie wiem. stanowiska - napisz do nich i zapytaj, a nie tutaj piszesz

Stefan

Niestety większość firm szuka fachowców ponieważ brakuje ludzi do pracy. Czy jakieś dodatki do pensji macie?

Alicja

@Eryk, jak odwiedzisz stronę główną firmy AKE Robotics -->> http://www.ake-robotics.pl/# to w zakładce "kariera" będziesz miał wypisane wszystkie wakaty do firmy. Jeśli udasz się do nich na rozmowę rekrutacyjną niezwłocznie się z nami podziel z jej przebiegu.

Eryk

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Toszeek
@Eryk

Tak, programista robotów online, mechanik, elektryk, magazynier, recepcjonistka, programista plc, inzynier serwisu- dosłownie wszędzie. Ogłoszenia widzą i wiszą

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Witek

Miałem nadzieję na opinie pracowników. Czy tak dobrze się wam pracuje i nie macie czasu na pisanie?

Marek38

Witam. Jak wygląda praca na stanowisku elektromontera czy jest to praca bardziej stacjonarna czy na wyjazdach.Jakie są możliwości długotrwałej współpracy?

Kowal

w AKE nie ma dużej rotacji pracowników, wręcz przeciwnie. Mają od października nową siedzibę, bo się nie mieścili w starej- to chyba o czymś świadczy. na fb możesz zobaczyć jak wygląda.

Alicja

AKE Robotics Sp. z o.o. zamieściła kilka ofert pracy. Poszukiwane osoby na stanowiska Specjalista ds. Zaopatrzenia / Zakupów, Specjalista ds. Wsparcia Projektów, Recepcjonistka / Recepcjonista, Magazynier, Koordynator Działu Administracji, Programista Robotów Offline, Projektant Elektryk Obiektowy. Aplikujecie?

Konrad

W tej firmie jest tak duża rotacja pracowników, że mają stałe ogłoszenie na stronie od ponad roku o rekrutacji czy nie ma chętnych na oferowane pieniądze za dane obowiązki? Jaka firma przez rok czasu nie potrafi z rekrutować 10 osób?(usunięte przez administratora)

***

w AKE przecież jest darmowa prywatna opieka medyczna... chyba w takim razie tu nie pracujesz skoro piszesz takie rzeczy. pozostałe pozostawię bez komentarza...

***

Nie wiem czemu się tak uwziąłeś na tą firmę, ale ja jestem zadowolony. i polecam ją każdemu. Najlepiej przekonać się samemu.

***

i dodam jeszcze, że jak możecie pisać, że komentarze negatywne są usuwane skoro nadal je można przeczytać....?

***

Czytając większość komentarzy postanowiłem też się wypowiedzieć, chociaż nigdy tego nie robię. Wielu moich znajomych pyta mnie: „ej stary widziałeś komentarze na goworku, gdzie ty pracujesz?” Pracuje jakiś czas w tej firmie, pomimo tych komentarzy zdecydowałem się na prace w AKE i nie żałuje. Gdybym się nimi sugerował, pewnie poszedłbym do innej firmy (a miałem inne propozycje). Ogólnie nie wiem skąd tyle hejtu się tu pojawia. Firma jest na prawde spoko, fajni ludzie. Widać, że się rozwija, chociażby przez to, że mają (mamy) nowe biuro. Widać, że się dzieje. Jakoś pracują tu ludzie z tego co zauważyłem po kilka dobrych lat, to chyba o czymś świadczy. No nic zobaczymy co dalej, póki co ja jestem zadowolony i chyba warto samemu się przekonać jak jest.

sdfg

wydaje mi się że o zarobki to można zapytać w firmie jednak podczas rozmowy kwalifikacyjnjej co nie?

Konrad Sobczak

Proponuje przejść przez proces rekrutacyjny, a z pewnością dowie się Pan jakie wynagrodzenie jest przewidywane dla danego stanowiska. Niestety rozmowy o wynagrodzeniu są na tak dużym poziomie ogólności, że ciężko jest przekazać wartościową informację. Nie ma jeszcze praktyki podawania widełek wynagrodzenia w ofercie pracy jak ma to miejsce w innych krajach. Uważam, że mamy dobre stawki, a poza pensją bardzo dużo innych wartościowych rzeczy do zaoferowania np. jasna ścieżka kariery, szkolenia, rozwój osobisty, przyjazna atmosfera pracy, odpowiednie narzędzia pracy, opieka medyczna i wiele innych dodatków. Uspokajam w tym miejscu, że prowadzimy wiele rekrutacji bo mamy bardzo dużo zleceń i brakuje nam rąk do pracy. Firma bardzo dynamicznie się rozwija.

Konrad Sobczak

Niestety nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie bo każda firma ma swoją politykę dotycząca wynagrodzeń, poza tym duży wpływ na ich poziom ma doświadczenie i kwalifikacje potencjalnego kandydata. Na stronie są informacje o prowadzonych rekrutacjach, proszę przesłać CV a więcej szczegółów na pewno przekaże przedstawiciel naszego działu HR.

Konrad Sobczak

Nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie. Poziom zarobków jest uzależniony od stanowiska, doświadczenia i kwalifikacji danego kandydata. Proszę aplikować na stanowiska przedstawione na stronie internetowej, nasz przedstawiciel Działu HR na pewno udzieli bardziej szczegółowych informacji.

Konrad Sobczak

Nie ma się co poddawać, dajemy szansę również mniej doświadczonym pracownikom. Prowadzimy programy stażowe, praktyki itp. Zawsze warto spróbować :-)

Konrad Sobczak

@dfgh - Prowadzimy rekrutacje, na naszej stronie internetowej znajduje się odpowiednia informacja: http://www.ake-robotics.pl/praca/programowanie-robotow http://www.ake-robotics.pl/praca/programista-plc http://www.ake-robotics.pl/praca/konstruktor-cad-cam

dawid

Jak to wolontariat? Chyba macie jakas sensowna pensję w AKE Robotics, nie? Ile orientacyjnie dostaje na starcie nowy pracownik w firmie i czy mozna liczyć czasem na jakas premię, czy coś w tym rodzaju? Ewentualnie z czasem dostac awans lub jakąs podwyzke, chociaż związana z inflacja? Pozdrawiam i dzieki za odp.

Zostaw merytoryczną opinię o AKE Robotics Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w AKE Robotics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AKE Robotics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AKE Robotics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AKE Robotics Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AKE Robotics Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 281 ocen.

AKE Robotics Sp. z o.o.