Opinie o Lear Corporation Poland II w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Tychy

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Lear Corporation Poland II? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Pracownik.

Nie ma ostatnio duzo nadgodzin. A jak juz są to płatne.

Zaintersowany

Witam jestem zainteresowany pracą. Do tej pory pracowałem jako operator wózka widnego, mam uprawnienia udt i doświadczenie w pracy na wózkach czołowych. Interesuje mnie praca jako operator lub pracownik produkcji. Stąd moje pytania: Gdzie mogę popytać o pracę do tej firmy? Jak wygląda wynagrodzenie? Ile jest podstawy ile premii miesięcznej? Czy zatrudnienie jest bezpośrednio pod firmą czy przez pośrednika? Czy soboty są pracujące, a jeśli tak to jak płatne? Na jakie bonusy można liczyć poza wynagrodzeniem?

dramatycznie
@Zaintersowany

z dobrego serca informuję Cię, żebyś szukał pracy gdzieś indziej. nie dość, że zmarnujesz swój czas, siebie to jeszcze huy zarobisz. pozdrawiam

Gringo
@Zaintersowany

Garba się dorobisz kolego .no ale jak too mówią kto nie spróbuję to się nie dowie.

Piotrek

Same negatywy na temat pracy i to nie tylko w lear piszecie tylko i odstraszacie ludzi Ja dopiero podjąłem pracę w lear 2 Bieruń i powiem że podoba mi się atmosfera ok. Ludzie również Jeśli ktoś szuka pracy bez pracy to powo. Ja jestem zadowolony

Pola
@Piotrek

Witam. Mógłbyś coś napisać więcej na temat pracy w lear w bieruniu bo też myślę o przyjęciu się do tej firmy w Bieruniu.

Pola
@Piotrek

Mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat pracy?????

Magitka
@Piotrek

A pracowałeś w Tychach na serdecznej w 42 stopniowym upale ??? Jak nie to zapraszam na spawalnie.

Gringo

To powodzenia.haaaa

MalaMi

Jeśli chcesz przyjąć się do Lear Corporation , gorąco NIE polecam. Jeśli chcesz przychodzić do pracy ze zwieszoną głową i mieć mdłości na samą myśl o niej to proszę bardzo.Presja jest taka że nawet silne psychicznie osoby mają kompletnie dość.Odradzam pianki i montaż,jest taki (usunięte przez administratora) na kółkach że w głowie się nie mieści.Do tego marna stawka za taki zapierdziel.Zastanów się dwa razy zanim się tu przyjmiesz ;) Czas szukać innej pracy

mikexxx
@MalaMi

MalaMI ZGADZAM SIE .JA PRACOWALEM tam w 2012 na piankach i szok-zapi...lasz i nic z tego nie masz..chyba 1780 zl zarobilm....teraz od 5 lat jestem za granica ,ustawiony ,miszkanie na kredyt ale wlasne -jescze 5 lat zostalo ;-)...pozdrawiam z Ontario....

Technik utrzymania ruchu

Standardowy (pytania o kwalifikacje, podanie powodów do zmiany pracy, przedstawienie oferty socjalnej). Problemem okazały się wymagania finansowe (3400zł netto podstawy to nie stawka dla Technika Utrzymania Ruchu, najchetniej zatrudniliby mnie za 2850 zł netto). Kpina i marnowanie czasu dla osób z kwalifikacjami

Znajomość urzadzeń produkcji, pytania o certyfikaty szkolenia, etykę pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mario

A czy ktoś orientuje się na jakie zarobki można liczyć w utrzymaniu ruchu?

Cichy
@Mario

6 tys

Mario
@Cichy

Pytałem na poważnie;)

Antoniusz

Nie rozumiem dlaczego jeszcze pracujecie skoro jest tak źle?

TBC

Przepracowane 2 miesiące na piankach w Lear Corporation w Tychach - dość. Przepracowane 12 miesięcy w Amazonie i nie mam zamiaru zrezygnować z pracy w Sosnowcu w ciągu kolejnych miesięcy - praca na różnych działach Customer Returns, Pick, Pack, Stow. Naprawdę dziwię się ludziom pracującym w Tychach z ich zadowolenia (szczególnie paniom na naprawach pianek: siedzenia, oparcia - tak się dać wykorzystywać w tej bublotece za dwie miski ryżu z możliwością popracowania w niedzielę za 200 procent).

Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące transportu z okolic chrzanowa. Czy jest jakiś bus dla pracowników A może ktoś dojeżdża autem i miałby miejsce. Będę wdzięczny za pomoc

Mike

Nie ma pracy dla ludzi z rejestracjami KCH ;]

@Mike

Konstruktywna odpowiedź, nie widzę A już wiem z kim mam do czynienia ;_)

Witam Zastanawiam się nad ofertą wózkowego na olx widze widełki "2 700 - 5 000 zł/mies." możecie napisać tak realnie jaka jest podstawa i jakie realnie +- premie i za co?

@Nowy

.....miałem na myśli bieruń ul. strefowa

Osoba
@Nowy

2700 zl brutto jest to ok 2000 zl netto. 5 tys? To chyba od poniedzialku do niedzieli. Jeszcze nikt tyle tam nie zarobil. A nie wydaje mi sie zeby ludzie chcieli pracowac caly tydz pod taka presja jaka tam panuje. Ale mozesz isc, sam ocenisz.

@Osoba

Poza podstawowym wynagrodzeniem firma Lear Corporation Poland II oferuje jeszcze jakiegoś rodzaju dodatki dla zatrudnionych osób? Można liczyć na pozapłacowe świadczenia takie jak karta multisport, bądź prywatna opieka medyczna? Przedstaw, jak to wygląda z Twoich doświadczeń związanych z pracą w tym miejscu.

Havirzov
@Leszek

Jasne, że można liczyć o ile sobie za wszystko zapłacisz

@Havirzov

Czyli firma sama z siebie nie oferuje takich dodatków? Mógłbyś w swoim komentarzu poruszyć również kwestię tego, jak wygląda atmosfera w tym miejscu pracy? Na początku zatrudnienia można liczyć na pomoc i wsparcie bardziej doświadczonych osób? Proszę o informację na temat tego aspektu pracy.

Magda.

Pracowałam na piankach i niestety nie polecam tego dzialu. Bardzo zle traktowanie nowych pracownikow ktorzy musza juz wszystko umiec pierwszego dnia i dra sie na nich.Brak atmosfery, klotnie wsrod pracownikow na porzadku dziennym i obgadywanie pracownikow przez 2 baby ktore maja najdluzszy staz na dziale i ktorym trzeba sie podporzadkowac.Jesli chodzi o prace w weekendy to pierwszenstwo maja Ukraincy ktorych lepiej sie traktuje niz Polakow.Nie polecam.

@Magda.

Czy pracodawca przeprowadza jakieś szkolenie wprowadzające dla pracowników, którzy zostają nowo przyjęci do pracy w firmie Lear Corporation Poland II? Możesz przedstawić, jakie warunki zatrudnienia miałaś zaoferowane? Od początku była to umowa o prace, czy może na początku umowa zlecenie? Będę wdzięczny za przedstawienie, jak to wygląda.

On

Witam. W przyszlym tygodniu mam spotkanie rekrutacyjne. Prosze o info jak wyglada praca na produkcji? Czy obietnice podstawy wynagrodzenia, premii i wynagrodzenia 100% za weekendy to prawda? Rekruterka wspominala tez ze praca lekka i monotonna choc czytalem ponizej ze to klamstwa. Prosze o jakies opinie.

@On

atmosfera w pracy jest bardzo nie przyjemna a Liderzy to najwieksi frajerzy

Pracownik mra
@On

Monotonna tak Ale normy bardzo duże na niektórych stacjach ok a na innych nie do ogarnięcia. Na MRA Normy obliczane lata temu np nie bylo montowania na stoliku i smarowania pinów a teraz to doszło i norma ta sama nie do ogarniecia powoduje tylko frustracje i brak motywacji bo nie dajesz rady a lider obrywa ze nie ma normy. Na jakości też masakra na dwóch operatorów musisz sama wszystko posprawdzac i popakować. Ręce i kręgosłup bolą a z braku ludzi masz jeszcze inne stacje do obskoczenia wszystko trzeba szybko i gdzie tu jakość. Jeśli chodzi o wypłatę to ok. Pod tym względem firma rzetelna. Jak nie palisz to masz przesrane bo robisz za dwóch nie należy ci się przerwa nie wolno ci usiąść na chwilę no bo jak to jeszcze kierownik zobaczy ze siedzisz a (usunięte przez administratora) ma 4 przerwy po 10 minut idzie legalnie usiąść z przepustką.

@Pracownik mra

W ciągu całego miesiąca średnio ile godzin ma przepracowane pracownik, który pracuje w firmie Lear Corporation Poland II? Czy zdarzają się sytuacje, że trzeba zostać po godzinach? Jak wtedy rozliczane są te dodatkowe godziny?

@Pracownik mra

operator oprócz normy musi jeszcze blachy ściągać jak osoba ściągająca idzie na przerwę czy na papierosa. Norma nie do ogarnięcia. Ludzie przez to chorują i ciągle jest rotacja nawet ukraińcy nie chcą ściągać blach.

TakaSobie

Omijajcie montaż i pianki w Lear Tychy z daleka. Jeżeli już chcecie pracować w tym zakładzie, to aplikujcie na metale -> inne zarobki(łatwiej dostać grupę - podwyżkę) ->, które się ciągle rozwijają + inny dyrektor. Montaż powoli się kończy do tego dochodzi kolesiostwo + podwyżki i awanse dla koleżanek/kolegów kierownictwa + czcze obietnice dyrektora montażu o podwyżkach(w tamtym roku podwyżki na montażu były, a do tego obcięli premię uznaniową z czego "podwyżki" wyszło ok 70 zł brutto). Do tego dochodzi brak kompetencji liderów, kierowników zmiany -> ok 70%. I co najważniejsze żeby zarobić trzeba przychodzić w soboty i niedziele(bez nadgodzin wyjdziecie ok 2100 na rękę -> jedna wielka kpina ze względu na normy i ilość pracy oraz brak szacunku do pracownika)

@TakaSobie

Czy każda z osób zatrudnionych w firmie Lear Corporation Poland II może pracować w weekendy, czy tylko poszczególne osoby z wybranych działów? Możesz napisać, jak pracodawca wynagradza te osoby, które zgłaszają chęć pracy w dni weekendowe? Oferowane są wyższe stawki niż normalnie? Chętnie wszyscy dowiemy się czegoś więcej na ten temat.

@Leszek

nie każda osoba pracuje w weekendy to zależy od wielu czynników ale jak już masz możliwość pójścia to idziesz i tyle sobota 100% niedziela 200% nie ma innych wyższych stawek. Są grupy po 2 latach grupa wzrasta o ok 100 zł brutto.

Batman

Proponowal bym zrobic test na obecnosc nielegalnych substancji w organizmie. Lear Bierun, Agnieszka W, Alina P jak i Pani Dagmara T.

@Batman

Dlaczego sugerujesz, aby zrobić takie testy? Czy masz jakieś podejrzenia względem pracy w firmie Lear Corporation Poland II, że mogą być tam zażywane nielegalne substancje? Skąd w ogóle wzięły Ci się te podejrzenia? Sprecyzuj swój komentarz. Pamiętaj też, że naruszeniem regulaminu forum jest podawanie danych osobowych.

Alicja

@anonymous, co konkretnie wpływa na to, iż tak negatywnie oceniasz atmosferę w firmie Lear Corporation Poland II? Możesz opisać pozostałe aspekty pracy, które są w tym miejscu? Zarobki, czas pracy, możliwości awansu? Opisz, jak to dokładnie wygląda.

Alicja

@On, mam nadzieję, że któryś z byłych bądź obecnych pracowników odpowie na Twoje pytania, które zadałeś w ostatnim wpisie na temat pracy w firmie Lear Corporation Poland II. Proszę, abyś podzielił się z nami tym, jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna, jak będziesz już po rozmowie. Twoje informacje będą pomocne w przyszłości dla osób, które znajdą się w podobnej sytuacji, jak teraz Ty. @Kilo, czy możesz podzielić się z nami pozostałymi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Lear Corporation Poland II? Jak przedstawiają się zarobki na poszczególnych stanowiskach? Napiszesz coś o tym?

Szukam pracy

Witam serdecznie. Czy te testy manualne są trudne? Chcę się przyjąć poprzez Work& People.

@Szukam pracy

Nie polecam tej firmy bo sami fałszywi ludzie robią wiem bo tu robię :/

@Adam

do roboty przyłazi się pracować, a nie spoufalać z ludźmi.

gey

no to wróć się tam skąd przyszedłeś i huy

gey

haha musisz to do kibla iść. to nie jest jedyny obóz pracy jaki istnieje

Kilo
@Adam

Zgadzam sie z ta opinia sa falszywi i dla nich dzien bez wazeliny to dzien stracony

Juz tu bylem

Sluchajcie. Dajcie sobie spokoj z Lear Corpo Tychy czy Bierun. Naprawde nie warto sie denerwowac, idac do pracy i patrzec na mordy jak jeden od drugiego chce byc madrzejszy(bierun) Jest duzo lepszych firm od Lear. W tychach, przepraszam ale wiekszosc to debile, pato itd. W bieruniu ludzie przychodza i odchodza. Magazyn w bieruniu masakra!! Niekompetentni ludzie na stanowiskach team leader czy kierowniczka ktora promuje ludzi kt jej wchodza do tylka. Tak jak opisala to kolezanka nizej. Z reszta juz opisywali ludzie co tam sie dzieje. Ludzie maja uczucia i to przelewaja ma forum. Teraz sa takie czasy ze o dobrego pracownika trzeba szanowac a w bieruniu tego brakuje. Narobisz sie bedziesz sie angazowal staral a i tak tego nikt nie zauwazy. Duzo obowiazkow, wymagaja, nie warto.

Hm
@Juz tu bylem

Jaką stawkę usłyszałeś na początek?

Juz tu bylem
@Hm

Nie adekwatna do wykonywanej pracy

mag
@Juz tu bylem

Tom daj już spokój...

Alicja

@Juz tu bylem, w trakcie Twojej pracy w firmie Lear Corporation Poland II panowała duża rotacja wśród zatrudnionych pracowników? Ciekawi mnie, jak wygląda kwestia wprowadzenia pracownika w wykonywanie obowiązków? Czy można liczyć na pomoc bardziej doświadczonych kolegów? Przedstaw, jak to wygląda.

Marco

Czesc. Pracowalem w Lear w UK przez 7 lat. Firma naprawde konkretna, sa szanse na awans ale raczej dla anglikow. Polacy sa na stanowiskach ale to tacy co szkole skonczyli w anglii. Podejscie do pracownika jest naprawde super, szanuja, wysluchaja. Az milo sie tam chodzilo. Rok temu przyjechalem do Polski i zaczalem pracowac w Lear w tychach. Naprawde Lear tychy a Lear w UK to przepasc. Tutaj gorzej traktuje polak polaka jak anglik polaka tam. Jest smietnik, do niczego sie nie stosuja, Tylko jak przyjezdza delegacja z UK to szykuja wszystko tak zeby sie im podobalo a jak pojada to juz (usunięte przez administratora) W UK byl lad i porzadek zawsze, zawsze Cie wysluchali nigdy nie rownali z gownem. Mam i mialem paru znajomych w Lear Bierun i z opowiadan wyobrazam sobie jak tam moze byc. Balagan, haos i brak organizacji. Chce napisac tylko, ze mam znajomosci w Lear UK i bede sie kontaktowal z tamteszymi ludzmi o sytuacji w Lear Tychy i Bierun, ze nie stosuja sie do procesu. Tak naprawde to Polska jest sterowana przez UK i moga wiele zrobic. Juz mam przygotowana strone A4 w jaki sposob oni podchodza do sprawy i co traca. Tez paru znajopmych wypowie sie odnosnie Lear w Bieruniu. Bo to co sie tu dzieje po mojej obserwacji i porownaniu z praca w Lear UK to naprawde przepasc.

@Marco

bardzo dobrze ,bo to co sie dzieje w polskich zakladach woła o pomste do nieba

Lam
@Marco

Hej pracuje w Lear Bieruń od początku... byłam w pierwszej dziesiątce. Lekka, monotonna, siedzącą, przyjemne praca mówili!!!! Praca jest ciężka, zarobek mały, dużo wymagają , brak kompetencji przełożonych!!!! Brak organizacji pracy. Nie polecam, wręcz odradzam !!!!

ciekawa
@Lam

To skoro jest tam aż tak źle że odradzasz to czemu sama tam jeszcze pracujesz??

Olala
@Lam

Co tam jeszcze robisz, skoro jest tak źle? Ja też pracuje w Lear Bieruń i nie uważam żeby było aż tak tragicznie jak to opisujesz.

Ja juz tu bylem
@Olala

Popracujesz troche dluzej, bedziesz miala swoje zdanie i komus sie to nie spodoba bo masz lepszy pomysl, to zmienisz zdanie.

On37

Witam. Pojawilo sie ogloszenie na olx na produkcje. Bezplatny transport do i z pracy. Jak tam wyglada na dzien dzisiejszy? Potrzebuje pracy ale desperatem nie jestem. Moge pracowac ciezko i sumiennie ale napiszcie prosze czy warto i czy to w porzadku pracodawca. Jaka atmosfera z wspolpracownikami? Dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Tychy

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 3 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II