mateco podesty ruchome Sp.z o.o.

Tychy

Opinie o mateco podesty ruchome Sp.z o.o.

Marta

Widzę, że w tym roku firma świętowała swoje 19 urodziny. W jaki sposób je uczciliście? Pewnie będzie to przedsmak wydarzeń jakie będą miały miejsce w marcu następnego roku, kiedy to mateco będzie obchodzić okrągłą rocznicę. Ostatnie wpisy bardzo pozytywnie wypowiadały się na temat meteco jako pracodawcy. Co warto wiedzieć o tym jak w firmie pracuje się obecnie? Oprócz takich oczywistych pytań o warunkach zatrudnienia, zastanawia mnie jak wygląda codzienne życie pracowników w firmie. Na portalu społecznościowym znalazłam informacje o tym, że pracownicy reprezentują swoją firmę w rozgrywkach piłki nożnej. Czy często pracodawca zapewnia Wam takie możliwości? W jakich innych akcjach integracyjnych macie szansę uczestniczyć?

wicioo29

Aplikowałem do nich na stanowisko serwisanta. Dostałem się, pracuję od kilku miesięcy i jak na razie jestem zadowolony zarówno z zarobków jak i stosunków jakie panują w firmie.

Marta

@zembikdziękuję za odpowiedź. Piszesz też, że można dużo się nauczyć pracując w firmie. Możesz Ty lub też inny pracownik powiedzieć o tym coś więcej? Jakie doświadczenia można zdobyć w firmie? Czy można liczyć na dodatkowe kursy, czy też szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Robert

Jak sie teraz pracuje w firmie? Widziałem ofertę pracy dla serwisantów. Pracowałem kiedyś w firmie i miło wspominam, dlatego czasami dopytuję o firmę.

Kacy

W jakich granicach oscylują realne zarobki DTH czyli handlowca? Czy auta posiadają GPS? Można je używać do celów prywatnych? Dziękuję za odpowiedź

Obserwator

Mateco podesty ruchome musi być naprawdę spoko firmą skoro tyle dobrego piszecie!

zembik

Mogę doradzić przede wszystkim to żeby aplikowali :). W Mateco wielu rzeczy można się nauczyć i jest tam fajnie ze względu na panujące tam warunki.

Marta

@zembikmożesz powiedzieć coś więcej o swojej codziennej pracy? Co możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy? Takie dodatkowe informacje o mocnych stronach mateco jako pracodawcy będą bardzo pomocne.

Pracuje w firmie już długo i mogę powiedzieć, że to stabilne miejsce pracy. Można spokojnie pracować bez jakiejś nagonki. Może dlatego , że fajni ludzie tu pracują i jest miła atmosfera. Nie ma wyścigu szczurów.

zembik

W Mateco wszystko ok :). Praca jest, cały czas coś się dzieje :).

Buduś

Co słychać w firmie? Tak rzadko piszecie na forum swoje opinie? Myślę, że dobrze się pracuje to nikomu nie chce się pisać i tracić czasu! Czy firma potrzebuje aktualnie jakiegoś pracownika , myślę o serwisancie?

hhh

Widzialem na ich stronie, ze szukaja serwisantow. Zlozylem cv. Ciekawe czy sie ze mna skontaktuja i w jakim czasie.

Franek

Mateco podesty ruchome Sp.z o.o. można ich tak wychwalać i chyba nikt nie powie, że to HR firmy prawda? Jak firma jest wporządku to nawet hejterów nie ma!

sparkss

Fucha i zarobki są w porządku, więc do roboty chodzę chętnie.

Marta

sebix, myślę, że warto sprawdzić zakładkę "Kariera" na stronie firmy bądź napisać z zapytaniem o aktualne oferty pracy?

sebix

Bardzo chciałbym się do nich dostać do pracy. Czytałem o nich wiele pozytywnych opinii.

Marta

Zapoznaliście się już z wywiadem z Prezesem mateco podesty ruchome Sp.z o.o.? Co Was najbardziej zaciekawiło?

Dumny

Szkoda, że nie ma nowych ofert pracy ale jak firma jest świetna to ludzie pracują sumiennie i nie trzeba zatrudniać nowych. Ale i tak złożę swoje cv u nich może uda się dostać robotę jako serwisant? Jak czytałem wpisy to tyle pochwał dawno nie widziałem.

polek

Cieszę się, że pracuję w Mateco. Polecam każdemu kto zastanawia się nad składaniem donich CV.

Buduś

Jak dobra firma to nie ma skarg i jest wszystko super. Oby więcej takich pracodawców było. Dobre pieniądze, odpowiednie umiejętności kadry kierowniczej nic dodać nic ująć. Szkoda że nie mają nowych ofert.

olik

Spoko firma i spoko robota.

mironn

Pracuje dla nich jako doradca. Robota i firma jest naprawdę w porządku.

karuss

Mi pasuje praca w Mateco. Hajs w porządku, szefowie ok i fajni współpracownicy.

sproott

Bardzo chciałbym pracować w tej firmie. Mój znajomy u nich pracuje i jest bardzo zadowolony. Wysłałem im ostatnio swoje CV, oby zadzwonili.

kiko32

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w Mateco. Jeśli ktoś zastanawia się czy do nich aplikować, to gorąco polecam.

władka

Wolnych miejsc na to stanowisko nie ma @ciekawy są aktualne ogłoszenia ale na serwisantów i osobę do hr tylko

ciekawy

Ile zarabia doradca techniczno handlowy w Mateco. Warto się starać o angaż?

ciekawy

Ile zarabia doradca techniczno handlowy w Mateco. Warto się starać o angaż?

guru

W tej firmie panuje bardzo fajna atmosfera, ludzie sobie pomagają.

gsss

Aplikowałem dziś na stanowisko serwisanta i chciałbym, żeby mi się udało. Czytałem wiele dobrych opinii o tej firmie.

bono

W Mateco panuje fajna atmosfera i mają naprawdę spoko warunki zatrudnienia.

Henry

Nikt wam nie poda zarobkow bo sa tajne ale w serwisie mowia ze jest ok. Duzo sie mozna nauczyc bo chlopaki sa ogarnięci wspólpracowalem z nimi. Tylko podobno trzeba pracowac bo roboty duzo.

Henry

maxxx

Fajna współpraca, fajni ludzie, pensja na czas.

jok

Aplikuj, bo warto.

pepek

Po tych pochwałach chyba musze do nich zaaplikować.

Briann

Najpewniej to na ich stronie internetowej - z resztą wcześniej ten temat już był poruszany.

bosman

Aplikowałem do nich na stanowisko serwisanta. Mam nadzieję, że się odezwą.

Azazel

Jak sobie zapracujesz to możesz liczyć na premie. Poza tym dbają o stawki

styx

Spokojnie możesz wyciągnąć ponad 2 tyś. Za wiedzę dobrze płacą.

Jola

Wojtas
@Jola 12.07.2016 07:53
Dlaczego do firmy nie można się dodzwonić ?

Jola, co Ty opowiadasz? a na jaki numer dzwonisz? Ja zamawiałem podest i nie było problemu z dodzwonieniem się!

Jola

Laptuś

Nie wiem jak Ty, ale ja widzę oferty pracy na ich stronie. Co prawda oferta serwisanta, ale pewnie dobrze płatna.

Jojo

Dobrą fuchę mam w Mateco.

Tuk

No przecież wrzuciłem link do aktualnego ogłoszenia. Jest na ich stronie, więc pewnie aktualne.

Tuk

Ostatnio widziałem ofertę na doradcę techniczno-handlowego.

bizon

Witam, ja mam niedługo rozmowę kwalifikacyjną u nich na stanowisko serwisanta. Wie ktoś może jakich pytań się mogę spodziewać na rozmowie? Może ktoś już miał rozmowę na to stanowisko. Pozdrawiam

koko

Pracować nie lubię, chyba jak większość, ale jak się robi coś co się lubi, to nie jest najgorzej. W sumie cieszę się, że trafiłem do Mateco.

sh…
@koko 01.06.2016 08:11

Tu nie ma się co cieszyć, tylko wykazywać, żeby Cię nie wywalili :P

Krzys

Ktoś wie czy w Tychach zakończyła się rekrutacja na doradcę???

voxpopuli
@Krzys 12.05.2016 11:11
Ktoś wie czy w Tychach zakończyła się rekrutacja na doradcę???

Tego nie wiem, ale nawet jak się zakończyła, to pewnie niedługo będzie kolejna. Duża firma to i wielu specjalistów potrzeba.

Maro

lasafsa Kolega Buster odpisał na mój post więc dlatego dopytuje - nie pisał tez że nie jest doradcą... poza tym poco twój komentarz lepiej się poczułeś?? Jak nie piszesz nic sensownego to nie udzielaj się i nie zwracaj uwagi innym... Zajmij się czym kreatywnym... Pozdr.

Zostaw opinię o mateco podesty ruchome Sp.z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mateco podesty ruchome Sp.z o.o.