Opinie o mateco podesty ruchome Sp.z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie mateco podesty ruchome Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie mateco podesty ruchome Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mateco podesty ruchome Sp.z o.o. w Tychy

wicioo29

Aplikowałem do nich na stanowisko serwisanta. Dostałem się, pracuję od kilku miesięcy i jak na razie jestem zadowolony zarówno z zarobków jak i stosunków jakie panują w firmie.

@zembikdziękuję za odpowiedź. Piszesz też, że można dużo się nauczyć pracując w firmie. Możesz Ty lub też inny pracownik powiedzieć o tym coś więcej? Jakie doświadczenia można zdobyć w firmie? Czy można liczyć na dodatkowe kursy, czy też szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Robert

Jak sie teraz pracuje w firmie? Widziałem ofertę pracy dla serwisantów. Pracowałem kiedyś w firmie i miło wspominam, dlatego czasami dopytuję o firmę.

Obserwator

Mateco podesty ruchome musi być naprawdę spoko firmą skoro tyle dobrego piszecie!

technik serwisu

Rozmowa z dyrektorem technicznym panem Markiem T. w oddziele. Pół godziny gadka o poprzednim zatrudnieniu, 20 min.test pisemny z dziedziny elektryki. Następne 30 min. pytania z dziedziny mechaniki i schematów elektrycznych, w sumie rozmowa kwalifikacyjna 1,5 godziny.

Pytania testu pisemnego: 1. Napisać skróty jednostek w jakich podaje się : - natężenie prądu , pojemność akumulatora ,napięcie, częstotliwość, ciśnienie,moc prądu elektrycznego, zużycie energii elektrycznej, jednostka oporu, pojemność kondensatora. 2. Proszę dokonać przeliczeń przy zmianie jednostek: 1 cal = .........mm , 2,2 kw =.........W, 2500W =........kW, 1000V =........kV, 57,2cm .......mm. 3. Napisać wzór na prawo Ohma ! 4. Czym uzupełnia się ubytki w akumulatorze ? 5. Jak podłączamy bieguny do akumulatora ? 6. Pojemność dwóch akumulatorów jednakowej pojemności połączonych szeregowo ? 7. Napięcie dwóch szeregowo akumulatorów 12V wynosi ? 8. Z dwóch identycznych akumulatorów podłączonych równolegle można pobrać ? 9. Dioda to rodzaj przewodnika ? 10. Do czego służy areometr ? 11. to pytanie wykreślił , bo chłopak do serwisu musiał by być Inżynierem !!! 12. Zapowietrzenie silnika Diesla polega na ? 13. Proszę odręcznie wykonać rysunek techniczny tulei dystansowej ze stali St.5 o wymiarach 100 mm. śr. wew., 150mm. śr. zew., dł. tulei 2500mm. ? To tyle...!!! 1,5 godz. Spuszczania i dupa blada.... dup(usunięte przez administratora)ita...!!!(usunięte przez administratora)

Tychy
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
zembik

Mogę doradzić przede wszystkim to żeby aplikowali :). W Mateco wielu rzeczy można się nauczyć i jest tam fajnie ze względu na panujące tam warunki.

@zembikmożesz powiedzieć coś więcej o swojej codziennej pracy? Co możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy? Takie dodatkowe informacje o mocnych stronach mateco jako pracodawcy będą bardzo pomocne.

Pracuje w firmie już długo i mogę powiedzieć, że to stabilne miejsce pracy. Można spokojnie pracować bez jakiejś nagonki. Może dlatego , że fajni ludzie tu pracują i jest miła atmosfera. Nie ma wyścigu szczurów.

zembik

W Mateco wszystko ok :). Praca jest, cały czas coś się dzieje :).

Buduś

Co słychać w firmie? Tak rzadko piszecie na forum swoje opinie? Myślę, że dobrze się pracuje to nikomu nie chce się pisać i tracić czasu! Czy firma potrzebuje aktualnie jakiegoś pracownika , myślę o serwisancie?

hhh

Widzialem na ich stronie, ze szukaja serwisantow. Zlozylem cv. Ciekawe czy sie ze mna skontaktuja i w jakim czasie.

Franek

Mateco podesty ruchome Sp.z o.o. można ich tak wychwalać i chyba nikt nie powie, że to HR firmy prawda? Jak firma jest wporządku to nawet hejterów nie ma!

sparkss

Fucha i zarobki są w porządku, więc do roboty chodzę chętnie.

sebix, myślę, że warto sprawdzić zakładkę "Kariera" na stronie firmy bądź napisać z zapytaniem o aktualne oferty pracy?

sebix

Bardzo chciałbym się do nich dostać do pracy. Czytałem o nich wiele pozytywnych opinii.

Zapoznaliście się już z wywiadem z Prezesem mateco podesty ruchome Sp.z o.o.? Co Was najbardziej zaciekawiło?

Dumny

Szkoda, że nie ma nowych ofert pracy ale jak firma jest świetna to ludzie pracują sumiennie i nie trzeba zatrudniać nowych. Ale i tak złożę swoje cv u nich może uda się dostać robotę jako serwisant? Jak czytałem wpisy to tyle pochwał dawno nie widziałem.

polek

Cieszę się, że pracuję w Mateco. Polecam każdemu kto zastanawia się nad składaniem donich CV.

Buduś

Jak dobra firma to nie ma skarg i jest wszystko super. Oby więcej takich pracodawców było. Dobre pieniądze, odpowiednie umiejętności kadry kierowniczej nic dodać nic ująć. Szkoda że nie mają nowych ofert.

olik

Spoko firma i spoko robota.

mironn

Pracuje dla nich jako doradca. Robota i firma jest naprawdę w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o mateco podesty ruchome Sp.z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w mateco podesty ruchome Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy mateco podesty ruchome Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mateco podesty ruchome Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mateco podesty ruchome Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w mateco podesty ruchome Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
mateco podesty ruchome Sp.z o.o.