Opinie o Lear Corporation Poland II w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Tychy

Mariusz K

Jaka osoba odpowiedzialna jest za to, że Lear nadal nie został zamknięty, a ludzie nadal pracują. Szykuje zbiorowy pozew, wkrótce okaże się że większość pracowników jest zarażona, a wszystko przez kierownictwo, które nie zrobiło nic by temu zapobiec. Jeszcze zobaczymy, jeebać tych z góry co tylko liczą pieniądze i nic innego jak zdrowie i życie pracowników się nie liczy. Oby wasze dzieci zdechły z męczarniach i oby zabrakło dla was respiratorów.

kierowca

Powiedzcie ludzie z tego leara kto te opryskłe, chamskie szmaty z tych biur tam trzyma i w jakim celu? Przecież ich poziom (usunięte przez administratora) jest porażający!!! Ja o kobiecie mówię zawsze miło, ale taka (usunięte przez administratora) jedna z drugą z tego biura, to chyba jest tam dlatego że lachę wali swojemu przełożonemu i ma przez to na wszystkich innych wy.bane. Przepraszam w tym momencie wszystkie normalne kobiety, które tam pracują, ale te co poniektóre chamskie szmaty to oby jak najszybciej na zbity pysk wyleciały na ulicę, bo tam ich miejsce!!!

Prawda, w Legnicy kazali o tym milczeć, aby nie straszyć załogi. Pracodawca w Tychach dogadał się ze związkami zawodowymi.

Wiki

Tak pracowali bo już ich odizolowali z metali a sanepid nic z tego nie robi żadnego odkarzania zakładu a jeszcze zapisy na sobotę i niedzielę do pracy kpina ????

Operator
@Wiki

Jaka kpina? My w Legnicy chcemy pracować - nawet w weekend. Nowy dyrektor, jakby mógł, to by nas zlikwidował. Macie pracę, nadgodziny i 100% płatne w razie przestoju. W Legnicy pracodawca daje/odbiera (od siebie!): przy postojowym 60% wypłaty, zabiera wszystkie nadgodziny - łamiąc prawo, chce zwolnić jakieś 30% załogi.

Technik utrzymania ruchu

Standardowy (pytania o kwalifikacje, podanie powodów do zmiany pracy, przedstawienie oferty socjalnej). Problemem okazały się wymagania finansowe (3400zł netto podstawy to nie stawka dla Technika Utrzymania Ruchu, najchetniej zatrudniliby mnie za 2850 zł netto). Kpina i marnowanie czasu dla osób z kwalifikacjami

Znajomość urzadzeń produkcji, pytania o certyfikaty szkolenia, etykę pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
Zdrowy

Już 2 przypadek chory na wirusa myślałem że nas kierownictwo wykończy ale się myliłem wposcili wirusa i nic z tym nie robią porażka a chorzy robią bo myślą że to grypa firma nie dba o życie pracowników inni norma

joooo

bo tychy to wsioki sama sciepa z calego kraju pelno gorolstwa z sianem w butach

Robotnik

Nie polecam nikomu, szkoda zdrowia i nerwów.

Witam , jakie agencje przyjmują na Lear Tychy / Bieruń ?

Oppo
@Paweł

Work and people czy jakoś tak

JA

Lear tychy od 2016-31.07.2019 - placa 2100 -max 2600 Czechy praca -wyplata za sierpien (15 wrzesien )--na poczatek 4000zl dziekuje dobranoc...;-)

Bogdan
@JA

Lear Tychy - Praca od 2001 do 2004r., pensja max 1,300zl netto Obecnie Airbus UK - na polskie plus, minus 15,000zl w grudniu byla premia swiateczna to 25,000zl netto

Dawid

Czy firma robi jakieś spotkania integracyjne ?

Mana

Dobra rada
@Mariusz k

Ktory masz na mysli?

Magda

Witam! Na jakie zarobki może obecnie liczyć nowy pracownik na produkcji? Jak wyglądają soboty i niedziele? Każdy może się zapisywać? Czy tylko wybrane osoby? Jak atmosfera? Warto tam aplikować? Pozdrawiam

Leszek
@Magda

Widzę, że w dalszym ciągu nie otrzymałaś odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania, dlatego korzystając z okazji, chciałbym zapytać, czy zdecydowałaś się aplikować do pracy w firmie Lear Corporation Poland II? Mogłabyś napisać, dlaczego akurat tym miejscem pracy wyraziłaś swoje zainteresowanie? Ze względu na dogodną lokalizację siedziby firmy, czy może z uwagi na inne czynniki? Jak to wygląda w Twoim przypadku?

Aldona
@Magda

Warto, ale tylko i wyłącznie na metale. Na start 2470 brutto + 300 brutto premii. Jak zaczniesz się "wyrabiać", to są soboty i niedziele. Na MRA - montaż jest jeden wielki (usunięte przez administratora) -> grupy dla znajomych, to samo z awansami i ogólnie jedno wielke kolesiostwo i nie kompetencja przełożonych -> omijać szerokim łukiem montaż i pianki

@Leszek

Tak, złożyłam CV. Lear zainteresował mnie, bo są tam soboty i niedziele robocze, można przyrobić. W mojej obecnej pracy soboty są od wielkiego święta. Lokalizacja nie grała większej roli, obecnie pracuję niewiele bliżej domu.

@Aldona

A powiedz mi czy można mieć jakiś wpływ na to gdzie się dostaniesz? Czy oni sami losowo przydzielają? Soboty i niedziele są mi na rękę, pod warunkiem, że płatne. Jeśli się nie mylę to soboty 100%, a niedziele 200% czy tak? Ciężko jest zrobić normę? Są pojedyncze stanowiska czy w kilka osób się robi jedną pracę? Z tego co słyszałam, to praca stojąca tak? Wspominasz o awansach, co to znaczy? U mnie nie istnieje takie pojęcie? Możesz podać przykład jak wygląda taki awans? I chyba najważniejsze, jest umowa o pracę, a nie żadne zlecenie? ;) Z góry bardzo Ci dziękuję za odpowiedź :)

@Aldona

Jeszcze jedno zapomniałam zapytać. Na fb na spotted Leara znalazłam zdjęcie, jest tam informacja o zarobkach wg kategorii. Od czego zależą te kategorie? Co oznaczają? Dziękuję :)

Aldona
@Magda

Soboty 100%, a niedziele 200%. Tak dostajesz umowę o pracę 1 na okres próbny po 3 miesiącach na rok i później na czas nieokreślony. Co do norm zależy na jakie stanowisko trafisz(na zakładzie przewinęła się masa osób, która zwalniała się po paru dniach jak trafiła na ciężkie stanowiska, a takich jest sporo) wszędzie są duże poza kilkoma działami na które się nie dostaniesz, bo pracują na nich pupile kierownictwa(praca bardzo lekka). Co do awansów chodzi głównie o to, że na zakładzie jest masa stanowisk na produkcji robiona pod osoby wspomniane w moim 1 komentarzu --> czyli przyjść, posiedzieć 8 h i iść do domu. Działa to na tyle w bezczelny sposób, że na takie stanowiska trafiają najwięksi konfidenci, ulubieńcy kierowników, dobrzy znajomi i nikt się z tym nie kryje. Z czymś takim spotkałam się po raz pierwszy na tym zakładzie. Zresztą teraz i tak podobno 50% montażu ma być likwidowana z powodu braku zamówień i zostaną tylko pianki + może 3 działy przewidziane dla przydupasów. Tak jak pisałam wcześniej jeżeli aplikujesz, to powiedz od razu, że chcesz być przyjęta na metale, bo tam robota jest o wiele lepsza i szybciej dostać podwyżkę, grupę -> na montażu zasady przyznawania grup nie są do końca jasne i wiadomo tylko tyle, że po 2 latach wskakujesz na 3, a po 4 latach na 4(jest to na tyle śmieszne, że po 4 latach pracy jak wskakujesz na 4 grupę, to dostajesz tylko 70zł brutto podwyżki). Ewentualnie spróbuj na Leara w Bieruniu, bo tam podobno jest o niebo lepiej niż na tym w Tychach.

Olala

Potwierdzam, w Bieruniu jest ok

Magitka
@Aldona

Na spawalni nie jest nic lepiej. (usunięte przez administratora) liderów mają szansę na weekend inni losują. Premię zawsze Ci utną za reklamacje (usunięte przez administratora) i malaria a w lecie temperatura często przekracza 40 stopni. Jak lubisz szkołę przetrwania to polecam. Atmosfera między pracownikami spoko z pominięciem pań. Między babami jak w kurniku, tylko jedna drugiej (usunięte przez administratora) obrabia i wiecznie awantury nie da się normalnie pracować. Jedne zasuwają od dzwona do dzwona a inne cały czas łażą i o to również są zadymy. Ogólnie nie jest źle szkoda tylko że Hala jest bez klimy.

Pamparampam
@Aldona

Co za głupoty opowiadasz jaka ciężka robota . Stoisz sprawdzasz blach albo po laserze albo po magu i wieszasz. Norma jaka norma śmiech na sali jak nie zrobisz to nic się nie dzieje Metal

@Aldona

2470 brutto ???Ha,ha,ha ktoś jeszcze tyra za taką jałmużne? Dobrze że że nie pojechałem na rozmowe ,chciałem iść do nich na magazyn.

@Marcin

Witam. na produkcji maja zajob liczą się ino metry.a ciebie mają gdzieś. A co do magazynu to po roku czasu pracy fizycznej bo taka tam jest jako operator to kręgosłup będzie miał do wymiany.chcesz idź sprawdź. Pracowałem tam rok jako operator co miałem jeździć na wuzku a jeździłem pieskiem i te rolki wszystkie ręcznie ładuje sie na samochod.a ważą sobie trochę.A wiec idź i pracuj jak niewolnik. Pozdrawiam.

@Gringo

Noooo a z pani z logistyki p.(usunięte przez administratora)to nimo żadnego pojęcia o tym w czym się tak angażuje. Zwykły szlalf zatrudniony na te stanowisko.

Pracownik.
@Aldona

Czasem jest premi tylko 250 zależy czy są reklamacje. I 100 zł miesięcznie za nie chorowanie wypłacane co kwartał. Nie polecam tej firmy. Naprawdę ciężka praca na montażu ludzie chorują na kręgosłup. Nie ma od kilku miesięcy niedziel. Jedynie czasem sobota. Najbardziej w tej firmie nie podoba mi się to że cały czas się jest na oku lidera stoi wręcz naprzeciw i obserwuje mimo ze zrobisz normy to każe inne rzeczy z jego obowiązków robić a sam nie kiwnie palcem. Nieumiejętność zarzadzania ludźmi jedni robią mało inni za 2. Krzyczy i poniewiera manipulacja i bardzo duży mobing i dyskryminacja chodzi o mra zastępcę lidera i lidera. Nie można się żalić bo straszą przeniesieniem na inną linię lub zebraniem premii a na fbk jeszcze gorsza liderka nawet nie można kubka z kawą zostawić na stoliku.

bumela
@Marcin

na magazynie na metalach to jest 3020 zl plus premia 300 zl na start

Pianki
@Magda

Teraz ludzi zwalniają, normy zawyżają, obiecują i nic nie dawaja, o podwyżki nie ma mowy, po 20 latach pracy 200 zl netto więcej od nowo zatrudnionego, kpina.

Ruda

Witam, gdzie mozna złożyć CV o prace w Bieruniu? Proszę o odpowiedź Pozdrawiam :)

Joker
@Ruda

zostan moja Harley Quinn a zdobedziemy swiat...kazdy polityk,prezydent, dyrektor,prezes firm bedzie ci sie klanial do stop...

Spawacz legnica Lear

Witam jakie sa u was zarobi dla spawaczy chciałbym porownac zarobki między Lear Legnica A Tychy . W Legnicy spawacza teraz dostają od 3300-4200 brutto na start plus 500 brutto premi (200 premia +300 pr.absencyjna) i co 3 miesiące kolejne 300 brutto za premie kwartalne jak to wygląda u was w chwili obecnej dodam tylko że za roboty i niedzielę mamy 100% platne

sebosss

Praca jak każda inna na terenach przemysłowych. Dobrze płatne premie świąteczne i wakacyjne. Możliwość nadgodzin, sobota 100%, niedziela 200% . Trzeba być poprostu twardym fizycznie i psychicznie. Często bolą ręce czy plecy ale jeżeli komuś to nie pasuje niech idzie do pracy gdzie zarobi 1600 bez możliwości nadgodzin. Pianki - nie polecam, (usunięte przez administratora) i robota od dzwona do dzwona. Metale - podobno dobrze płatne ale normy wysokie. Dużo osób krytykuje ta firmę ale jednak są osoby które pracują tam 5 a nawet ponad 10 lat.

Robiłemtam
@sebosss

Większość tego co napisał wcześniej sebosss to prawda. Należy dodać że wymagania ogromne, wysokie normy albo brak pracowników sprawia, że musisz robić nie tylko za siebie. Płaca nieadekwatna do wynagrodzenia. Bez sobót i niedziel niewiele wyższa od tych wspomnianych 1600. Są dwie premie; świąteczna i wakacyjna - wysokość ustalana każdego roku, razem około 1400. Nadgodziny różnie; czasami są, czasami nie ma a czasami dla wybranych. Rotacja pracowników przeogromna. Transport przy zatrudnieniu przez agencje darmowy, pracownicy - ściągani z coraz dalszych okolic. Podejście do pracowników poniżej krytyki, kwitnące donosicielstwo i kolesiostwo. Rzeczywiście są pracownicy z 5, 10 letnim stażem czy nawet dłuższym ale piszemy o jednostkach jeśli chodzi o produkcję. Szkolenie stanowiskowe powinno trwać 14 dni czy nawet miesiąc jak można usłyszeć przy zatrudnieniu w rzeczywistości trwa 3-5 dni. Testy manualne są banalne. Pianki jak wielokrotnie napisano to niepolecana porażka.

Leszek
@Robiłemtam

W Twoim komentarzu widnieje informacja o tym, że w firmie Lear Corporation Poland panuje duża rotacja, dlatego zastanawia mnie, jak ma się ona do jakości pracy, którą wykonują zatrudnieni pracownicy? Kto zobowiązany jest do tego, aby nauczyć wykonywania obowiązków nowo przyjęte osoby? Pozostali doświadczeni pracownicy, czy może jest organizowane szkolenie, na którym jest wszystko pokazane? Odpowiedz, proszę, jak to wygląda.

Iwona
@sebosss

Witam. Po jakim czasie od zlozenia cv do kadr oddzwaniaja?zlozylam cv tydzień temu i cisza....

Havirzov
@Leszek

Odpowiedzialni są do tego "trenerzy" , którzy w 80% nie wiedzą co robią. Podczas szkolenia pracujesz sobie na spokojnie, a po tygodniu normalnie na stanowisko i masz robić normy.

Pracownik mra
@sebosss

Ja pracuję na MRA i też bardzo często pracujemy prawie do równej. Nawet nie ma czasu na posprzątanie.

@sebosss

Metale dobrze zarabiają?? Wszędzie tak samo płacą a jeszcze ostatnio co miesiąc ucinają premię za reklamację. Może chodzi o to że były kiedyś nadgodziny. Od pół roku nie ma nadgodzin. Normy wysokie ale bez przesady idzie się przyzwyczaić.

@sebosss

To się mosz fajnie koleś. Jak boom plecy czy ręce to przeca samo zdrowie.powodzenia w dalszej pracy.a soboty i niedziele to nie wszystkie bo to jak majom zapotrzebowanie to ci powiedza ze są pracujace.życzą ci na starosc garba.

Basia
@sebosss

I uwierz mi że żałują ale jak masz kredyt to ciężko potem o nagłą zmianę pracy

Barbara
@Basia

@Basia To prawda, w życiu zobowiązują nas pewne sytuacje. Napisz, czy jest możliwość awansu w Lear Corporation? Dziękuję.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Lear Corporation Poland II? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Pracownik.

Nie ma ostatnio duzo nadgodzin. A jak juz są to płatne.

Zaintersowany

Witam jestem zainteresowany pracą. Do tej pory pracowałem jako operator wózka widnego, mam uprawnienia udt i doświadczenie w pracy na wózkach czołowych. Interesuje mnie praca jako operator lub pracownik produkcji. Stąd moje pytania: Gdzie mogę popytać o pracę do tej firmy? Jak wygląda wynagrodzenie? Ile jest podstawy ile premii miesięcznej? Czy zatrudnienie jest bezpośrednio pod firmą czy przez pośrednika? Czy soboty są pracujące, a jeśli tak to jak płatne? Na jakie bonusy można liczyć poza wynagrodzeniem?

dramatycznie
@Zaintersowany

z dobrego serca informuję Cię, żebyś szukał pracy gdzieś indziej. nie dość, że zmarnujesz swój czas, siebie to jeszcze huy zarobisz. pozdrawiam

@Zaintersowany

Garba się dorobisz kolego .no ale jak too mówią kto nie spróbuję to się nie dowie.

Piotrek

Same negatywy na temat pracy i to nie tylko w lear piszecie tylko i odstraszacie ludzi Ja dopiero podjąłem pracę w lear 2 Bieruń i powiem że podoba mi się atmosfera ok. Ludzie również Jeśli ktoś szuka pracy bez pracy to powo. Ja jestem zadowolony

Pola
@Piotrek

Witam. Mógłbyś coś napisać więcej na temat pracy w lear w bieruniu bo też myślę o przyjęciu się do tej firmy w Bieruniu.

Pola
@Piotrek

Mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat pracy?????

Magitka
@Piotrek

A pracowałeś w Tychach na serdecznej w 42 stopniowym upale ??? Jak nie to zapraszam na spawalnie.

To powodzenia.haaaa

MalaMi

Jeśli chcesz przyjąć się do Lear Corporation , gorąco NIE polecam. Jeśli chcesz przychodzić do pracy ze zwieszoną głową i mieć mdłości na samą myśl o niej to proszę bardzo.Presja jest taka że nawet silne psychicznie osoby mają kompletnie dość.Odradzam pianki i montaż,jest taki (usunięte przez administratora) na kółkach że w głowie się nie mieści.Do tego marna stawka za taki zapierdziel.Zastanów się dwa razy zanim się tu przyjmiesz ;) Czas szukać innej pracy

mikexxx
@MalaMi

MalaMI ZGADZAM SIE .JA PRACOWALEM tam w 2012 na piankach i szok-zapi...lasz i nic z tego nie masz..chyba 1780 zl zarobilm....teraz od 5 lat jestem za granica ,ustawiony ,miszkanie na kredyt ale wlasne -jescze 5 lat zostalo ;-)...pozdrawiam z Ontario....

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Tychy

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 3 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II