Opinie o Lear Corporation Poland II w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Tychy

Tak to było

Lear Bieruń żałosne sami idioci nie pracujcie tam niech sobie rzadzący pracują.

Mirek

Ile miesięcznie można w firmie wyciągnąć ?

No że tego
@Mirek

Jeśli pytasz ile wniosków możesz wyciągnąć to sporo.

Tak to było

Porazka Lear

Bartek

Dlaczego zostałem przyjęty?

Pracuś
@Bartek

Zostałeś przyjęty bo zwolnili 200 osób ponad to masa osób się sama zwolniła ponieważ mało kto wiąrze sobie z Lear jaką kolwiek przyszłość niskie zarobki i fatalna praca fizyczna atmosfera i warunki rewlacyjne ale to za mało żeby zatrzymać ludzi a nowej siły roboczej potrzeba bo zakład powiększył się o nową hale ale raczaj tam się nie dostaniesz prędzej cię wsadzą gdzieś ma myszyne i będziesz się bawił w operatora spawacza nie wybrzydzaj przyjdź porób i patrz za czymś lepszym

Ok
@Pracuś

Tylko ja się dostałem jaki inżynier. Podobno jestem mądry? A przychodzę do pracy i nie wiem co mam robić? Też tak macie?

Technik utrzymania ruchu

Standardowy (pytania o kwalifikacje, podanie powodów do zmiany pracy, przedstawienie oferty socjalnej). Problemem okazały się wymagania finansowe (3400zł netto podstawy to nie stawka dla Technika Utrzymania Ruchu, najchetniej zatrudniliby mnie za 2850 zł netto). Kpina i marnowanie czasu dla osób z kwalifikacjami

Znajomość urzadzeń produkcji, pytania o certyfikaty szkolenia, etykę pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Urząd pracy

Proponuję zmienić pracę a nie wypisywać zażalenia na stronach Połowa firm w Polsce to patologia i za miskę ryżu maja ludzie pracować Dają Tobie marna pensje i masz wyżyć za to jak państwo powie że najniższa krajowa w Polsce to 800 zł to takie gówniane firmy tyle dają bo państwo uznało że najniższa krajowa to 800 zł brutto

pytam

Jak wygląda praca w księgowości? Jakie zarobki, atmosfera? Chodzi o oddział w Bieruniu.

Witam, zeby byla jasnosc. Ostatnio mnie doszly sluchy, ze byla rozmowa odnosnie zarobkow tychy-bierun. W bieruniu przed inflacja magazynierzy mieli stawke 3100 brutto. Na produkcji zapewne tez wiecej jak w tychach

Barbara
@Michał

Kto przeprowadzał tę rozmowę? I jaką stawkę aktualnie mają magazynierzy Lear w Tychach? Dużo niższą?

@Barbara

No mysle ze 300 zl w tychach maja mniej. Mowil nam zeby siedizec cicho i nie chwalic sie jakie stawki mamy. Zeby czasem nie wyszlo ze w bieruniu maja wieksze stawki.

Podtechnik
@Michał

W Lear Legnica podwyżek nie ma już drugi rok dla osób tzw. niezaszeregowanych.

Koks
@Michał

Magazynierzy w Bieruniu nie jeżdżą wózkiem osiem godzin tylko ładują ręcznie rolki materiału ważące 90kg na naczepy. Stąd biorą się różnice w zarobkach. Magazynierzy w Bieruniu to nie typowi wózkowi dla jasności, tylko magazynierzy z wysuwającymi się dyskami w kręgosłupach. Przyjdź do Bierunia porzucać rolkami.

Mikołaj
@Michał

To prawda, zarobki się różnią.

M.M

Hej Mam Pytanie Chciała bym się przyjąć do pracy W Lear w Tychach i moje pytanie brzmi jakie są tam normy do zrobienia gonią czy na luzie?

dziwne

Dla mnie firma "specyficzna". Robotników chcą z otwartymi rekami (nie musisz mieć nic, ani doświadczenia, ani szkoły) tylko przyjdź i rób. Sytuacja diametralnie się zmienia gdy się chce dostać do biura, na stanowisko nierobotnicze. Nagle wymagań 10 tyś, a i stawka najlepiej najniższa krajowa. Czy są jeszcze firmy, które potrafią zatrudnić pracownika bez doświadczenia na stanowiskach nierobotniczych? Wszędzie tylko znajomości i kolesiostwo.

Pracownik3000

Unikajcie oddziału w Bieruniu, dyro bez zgody Tychów lub Anglików nie ma nic do powiedzenia, sciemia, obiecuje a jak sie skapnie że bzdury ludziom wciska chowa się i wysyla "poslanców" żeby temar odkręcili...premie zwijaja anglicy, naszym nic...aktualnie zastraszaja utrata pracy bo pandemia, ci co walczyli lub byli niewygodni polecieli...same klamstwa i obluda..Gdzie są zwiazki zawodowe żeby zadbać o ludzi? Przecież wystarczy kilkanascie osob chętnych żeby się do związków w Tychach dopisać ostatnio nawet Lear w Tychach na Cielmickiej do związków dołączył...czy nikt z Bierunia naprawdę nie ma odwagi powiedziec dość?!?

Destruktor

Lear to (usunięte przez administratora). Gówniana praca połączona z (usunięte przez administratora)zarobkami. Atmosfera w pracy gęsta i nieprzyjemna. panuje klimat zastraszenia. Kolesiostwo wszechobecne ale to nie tylko tutaj. Obiecują gruszki na wierzbie. Szczerze odradzam.

operatorka

Na jakie wynagrodzenie moze liczyc operator na start? Jakie biura rekrutuja do pracy? Ile wynosza premie miesieczne na stanowisku operatora?

Hej mam pytanie sa u was zatrudnienia na metale?

Bladius

Kiedyś pracowałem w Lear Tychy jako operator produkcji. Dziś planuję powrót ale jako operator wózka widłowego. Czy opłaca się ? Jak z zarobkami na tym stanowisku ?

Magda

Czy w Lear Tychy do 30 czerwca jest tarcza antykryzysowa czy będzie przedłużona na dalszy okres? Wiecie juz czy wracacie na normalne warunki? Jak wygląda obecnie praca podczas tej tarczy i ile zarobiliscie na tej tarczy miesięcznie? Proszę tylko o poważne odpowiedzi

Zuza

Rzygać się chce z tego co się tam wyrabia, ludzie siedzą cicho bo się boją, (usunięte przez administratora) mobbing i (usunięte przez administratora) two.Ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) nie liczą się z niczym i nikim. A wszystko przez nowe kierownictwo... (usunięte przez administratora) mają pole do popisu, ale pamiętajcie karma wraca, życzę wszystkiego najgorszego.

Biohazard from China
@Zuza

Dlaczego tam pracujecie, dlaczego tak dajecie się traktować? Nie rozumiem tego

Zuza
@Biohazard from China

Już tam nie pracuje, wyrażam swoją opinię na temat tego zakladu i tego co tam się dzieje/ło.

Nick jaro

Ja mam pytanie czy ktos jest na zasilki z zusu na dziecko do 8 lat? Czy u was tez tak kiepskie wyplaty byky jak w jaorslawiu? Tam ledwo co niektórzy 1000 zl zarobili ....

@Nick jaro

Tak, takie samy były wypłaty niskie. Tychy, Legnica, Jarosław. W Niemczech normalne. Zostały złamane prawa pracownika (za co należy się kara i to duża). Lear popełnił duży błąd, ponieważ nie mógł wypłacić mniej niż najniższa krajowa. Gdzie są związki i prawnicy?!

Jaroslaw

Lear w jaroslawiu daje urlopy zabieraja nie pytaja sie a jak nie pasuje to urlop bezplatny mozna tak?

operator
@Jaroslaw

Urlop mamy wypracowany,więc nie.Legnica stoimy,ale za co????????????dowiemy się w dalszych info.

@Jaroslaw

Jak macie płacone teraz? Co siedzicie w domach ?

Kj Jarosław
@Kasia

80 % tyle nam płacą szyjemy maseczki i kombinezony a powrót do pracy nie wiadomo kiedy

Helcia
@Kj Jarosław

To widzę tak jak w legnicy tylko ze my siedzimy w domu

Iehdhdkdk

Kiedy LEAR Tychy wraca do pracy?

Na bieżąco
@Iehdhdkdk

Jak Legnica będzie produkować !

Macie jakies przyjecia ? Chetnie się zatrudnie, bo podobno na postojowym placa 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Tychy

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 3 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II