Opinie o Expo-Linia Sp. z o.o. w Buk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Expo-Linia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Expo-Linia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expo-Linia Sp. z o.o. w Buk

ubolewający

Witam, Pytasz czy wybrać sie na rozmowę do tej firmy, hmhm (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o godziny pracy to strasznie niekorzystne . Bus służbowy który wozi ludzi do BUKU, wyjeżdża z poznania o 8.00 , w Buku jest o 8.35/40. no i co , pracę zaczyna sie o godz. 9.00, a kończy o 17.00 . Co dalej, dalej to nigdy nie wiesz czy możesz skończyć pracę punktualnie czy nie. Jeżeli Ci się jakimś cudem uda to siądziesz w busie o godz. 17.00 i czekasz, 10-15-20 min. aż ludzie się zejdę no i przy dobrych wiatrach jesteś na Ogrodach o 18.00 SUPER prawda, cały dzień poza domem... Nadgodziny w tej firmie są na porządku dziennym. W sezonie targowym pracuje sie po 10-12-14 a nawet 16 h. dziennie. Co z zapłatą za nadgodziny, hmhm wypłacane są po pół roku! no i jak już masz dostać swoją ciężko zarobioną cześć to i tak jej nie dostajesz w całości bo pani Prokurent wysyła Cię na urlop w ramach nadgodzin, żenada prawda. Każdy liczy na pieniądza a tu masz, idziesz na urlop.... Jeżeli chodzi o organizację pracy, to jest najgorsza z jaką sie spotkałem i w jakiej przyszło mi pracować. Wiecznie nikt nic nie wie, nic nie jest systemowo uporządkowane, wieczne obsuwy, brak normalizacji, czegokolwiek, brak słów.... A warto jeszcze dodać, że wypłata bardzo często nie jest na czas, tzn. przelewy są robione może o 10-tego ale jeżeli masz konto w innym banku niż firma, to często pieniążki księgują sie 2 dni później, bezcenne. A no i jeszcze godne uwagi są tzn. zjeb..ki . Kiedy zostajesz zawezwany do sali przesłuchać gdzie oczekuje na ciebie pani prokurent najlepiej jak byś po drodze wziął sobie coś na wyłączenie mózgu, ponieważ takie pranie mózgu jakie robi właściciel firmy podczas operunku to istny roller coaster dla synaps mózgowych, aaa i dobre są jeszcze uwagi pani prokurent w postaci: " nie rób głupich min", tudzież, "proszę się nie podśmiechiwać". BEZCENNE! Także dziękuję za wysłuchanie, moja opinia jest obiektywna, jest z pierwszej ręki. Jeżeli mi się coś przypomni do z pewnością dodam a tymczasem niech ta opinia będzie przestrogą dla ludzi wybierających się tam na rozmowę o pracę.

muerte

Witam. Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy. Trochę mi oko zbielało czytając te komenty. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat wysokości wynagrodzenia i możliwości awansu? Chodzi o pracę magazyniera.

Z szacunku dla samego siebie - nie polecam (usunięte przez administratora)

muzyk

Z tym BWS to przesada-zawiśc donosicielstwo na początku dziennym tylko wybrani maja lepsza kasę i pieniądze na czas reszta to parobki i ludzie 3 kategorii

muzyk

z tym BWSem to przesada-Włodas już do reszty oszalał drze się na ludzi,płaci jak chce,wieloletni pracownicy z doświadczeniem odchodza z tego kołchozu i przechodzą do niby mniejszych firm gdzie jest normalnie i spokojniej...a nowi bez doświadczenia mu nie podskakują ale popełniają takie błędy że ta fima to równia pochyła....z daleka od BWSu!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Expo-Linia Sp. z o.o..
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Melinski Minuth jest bardzo dobrą firmą targową jak i firma BWS

Ciekawski

Wiem, że Expo organizuje dowóz pracowników (przynajmniej z kierunku Poznania), więc jest to istotne ułatwienie. Zastanawia jednak ta zgodność krytycznych opinii wobec szefostwa i krótki staż w Expo wśród byłych pracowników (po 3-6 miesięcy), o ile wierzyć zapisom na portalu np. Goldenline.

przed rozmową

podbijam pytanie, jak tam wyglada sprawa z socjalem, wolnym i jakimiś premiami może :). szykuje sie na rozmowe :)

Poprzedni logistyk popracował tam 3 miesiące... (usunięte przez administratora) - proszę bardzo, może próbować swoich sił, ale jeśli ktoś ma swoje zdanie - nie ma tam czego szukać. Praca sama w sobie bardzo ciekawa, (usunięte przez administratora) Gdzieś kiedyś widziałem w sieci opinię, że tylko nie zadwoleni piszą, ale jak chcesz to sam idź i sprawdź, ludzie sami odchodzą szybko bo nie wytrzymują atmosfery albo się ich przekreśla i dziękuje się im za współpracę... Proponuję również uważać na współpracowników, bo donoszą na każdego, żeby ugruntować swoją pozycję...

lepiej poszukaj w jakiejkolwiek firmie przewozowej. lepiej zarobisz i się czegoś nauczysz. szkoda czasu i nerwów na tą firmę.

ciekawy

Firma ogłosiła rekrutację na stanowisko logistyka ds. zarządzania flotą i transportu. Zna ktoś szczegóły warunków zatrudnienia?

jedynak

w expo linii nie ma miejsca na osoby jak ty tam minimum 8 godzin trzeba robic

anno

Nie slyszalem

niedzielan

Odpowiedz nie dla kazdego z pytan

niedzielan

Najpierw to trzeba w ogóle mieć okazję aby się wdrożyć. To firma w której dłużej Cie rekrutują niż tam pracujesz. (usunięte przez administratora) ..

Magdalena Szlachetka

Ja, Magdalena Szlachetka przepraszam spółkę Expo-linia sp. z o.o. z siedzibą w Buku oraz jej prokurentów i pracowników, za moje działania, jako pracownika spółki, które w opinii jej klientów oraz osób trzecich mogły narazić ją na utratę zaufania. Spółka Expo-linia sp. z o.o zawsze dbała o jak najlepszą obsługę klientów i nigdy nie nakazywała mi podejmowania działań sprzecznych z ich interesem. Z poważaniem (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Expo-Linia Sp. z o.o. - Buk

• Jak się pracuje w Expo-Linia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Expo-Linia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Expo-Linia Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 77 ocen.

Expo-Linia Sp. z o.o.