Opinie o Enterprise Logistics Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Enterprise Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Enterprise Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enterprise Logistics Sp. z o.o. w Szczecin

Widziałem w internecie ofertę (usunięte przez administratora) dla kierowcy, o której już w grudniu tutaj wspominano ( widełki płacowe i inne szczegóły te same). Zastanawiam się, czy firma nie aktualizuje strony, czy od tego czasu wciąż potrzebuje nowych kierowców. Ktoś się zatrudnił tutaj w tym czasie?

Witam. Widzę tu szansę pracy dla siebie w charakterze Kierowcy C+E. Dlatego, że na dole ogłoszenia napisano również o przyjmowaniu kierowców bez doświadczenia. Jak rozumiem przedstawiony zakres wynagrodzenia, czyli 7.000,00 do 9.000,00 PLN netto jest taki sam? Proszę więc szerzej napisać, jaką pomoc bym uzyskał, jako osoba z prawem jazdy kat C+E od pół roku i niewielkim doświadczeniem za kółkiem?

Paweł S

Na początku zapewne będziesz jeździł z kimś bardziej doświadczonym. Myślę że potrwa to od 2 do 4 tygodni. Ale jeżeli jesteś dość ogarnięty to ten okres może się skrócić. Na pewno wyślą ciebie na kurs ADR wymóg konieczny. A najlepiej zadzwoń umów się na rozmowę z szefem , wszystko ci powie co i jak. Powodzenia

Firas Nowy wpis

Siema tez zamierzam się tam pobujać ze względów na to , że biorą bez doświadczenia.. chciałbym się też dowiedzieć jak to wygląda

Paweł S Nowy wpis
@Firas

Najlepiej zadzwonić do biura i umówić się na rozmowę z szefem.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Enterprise Logistics Sp. z o.o.?

Magdalena

Czyli po pandemii wróciło wszystko do normy i pracujecie w biurze, ja osobiście tak wolę. Nie widzę żadnych aktywnych ogłoszeń o pracę ale i tak myślę żeby aplikować. Co powiecie na temat samej atmosfery pracy i relacji między współpracownikami? W porządku? Znacie aktualne widełki dla nowych pracowników?

@Magdalena

Dowiesz się wszystkiego na miejscu . Nie wiem czy lepiej by nie było samemu podjechać do firmy i zapytać o pracę zawsze to inaczej wygląda.Powodzenia

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Enterprise Logistics Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Jak wygląda ścieżka kariery w Enterprise Logistics Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Paweł S

Jak w większości przypadków , trzeba trochę czasu i poświęcenia że swojej strony .

Elo elo

Witam. Jakie wreszcie są u was zarobki? Bo raz w ogłoszeniu jest od 6 tys a raz od 7 tys zł.

Czy w Enterprise Logistics Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Paweł S

Tak pracuję się open space

Hanna
@Paweł S

I dużo jest osób w jednym pomieszczeniu?

@Hanna

W biurze na pewno po parę osób w jednym pomieszczeniu.

@Paweł S

A co z trybem zdalnym? Jest możliwy?

@Dorota

W trakcie pandemii pracowali hybrydowo z tego co mi wiadomo.

@Dorota

Na to pytanie mogą ci tylko odpowiedzieć osoby pracujące w biurze.

@Paweł S

Rozumiem czyli nikt z nich akurat tu nie zagląda? Może akurat ktoś z biura mogłby się wypowiedzieć?

@Dorota

Na to pytanie ci nie odpowiem. Najlepiej zadzwoń do firmy i się dowiesz szczegółów.

Łukasz
@Paweł S

Została ta praca hybrydowa?

Win
@Łukasz

Nie wolisz w biurze?

@Win

A w biurze faktycznie lepiej jest czy to bez większej różnicy raczej?

Driver

Witam czy jest możliwość współpracy z firma na etacie czy sami przewoznicy jak to wygląda...

@Driver

Jest możliwość pracy na etacie lub na własnej działalności. Ale o ile wiem to kierowców nie potrzebują jest stan. Ale zawsze możesz próbować.

Goli
@Paweł S

Jakie zarobki na umowie o pracę ? Każdy weekend w domu ?

@Goli

Weekend, ja jako świeży wiecznie zjeżdżam w sobotę rano a w niedzielę wyjazd...

PawelS
@1

Powiedz wszystkim że co tydzień jesteś na 24 godziny bo gadasz jak potłuczony podpisz się z imienia nazwiska to cię pomszczę

@Driver

Firma zatrudnia na etat lub działalności gospodarczej kwestia dogadania . Są i przewoźnicy ze swoimi autami.

@Driver

Etat , działalność gospodarcza.

inkub1986

Naczepy dają w różnym stanie, za to pływasz promami, obiad spanie porządnie.

Jak się pracuje z ludźmi z Enterprise Logistics Sp. z o.o.?

Pracuje sie z jedynymi wspaniale, profesjonalne a z niektórym nie koniecznie.

Jackdaniels73

Bardo mili fajni ludzie polecam współpraca w bardzo grzecznej i miłej atmosferze .Firma naprawdę 21ego wieku

PRACOWNIK

Praca jak każda, wynagrodzenie w miarę jeśli chodzi o zatrudnienie jako kierowca nawet na własnej działalności, jako przewoźnik z własnym sprzętem to pieniądze nędzne lecz na czas. Weekendy w domu 18h lub mniej zdarza się czasem że 45h raz na dwa miesiące lub rzadziej.

Mariusz

Szału nie ma. Planuja całe twoje życie.

@Mariusz

Jak chcesz być w domu to idź do MZK wtedy będziesz w domu co dziennie. Sam wybierasz sobie robotę nikt cię nie zmusza do jazdy na międzynarodówce to jest twoja świadoma decyzja . Pozdrawiam

Kierowca
@Paweł S

To międzynarodówka według Ciebie wiąże się z niewolnictwem jakimś ? Tak wnioskuje . Napiszcie o jakich systemach mówicie bo wygląda jakby firma kazała żyć kierowcy w ciężarówce bez zjazdów do domu

@Kierowca

Żadnych systemów nie ma. Tylko jak jakiś przewoźnik ma wywalone na kierowców to nie zjeżdżają nawet przez 3 tygodnie do domu bo dla niego liczy się tylko kasa nie człowiek.Firma dość często skracała pauzy 45h do 24h wedle przepisów. Ale od jakiegoś czasu to się zmieniło większą część pauz tygodniowych to 45h. Chyba że jest potrzeba wyjazdu po 24 h to spedytor zadzwoni do ciebie i zapyta się czy możesz pojechać wcześniej. Owszem zdążają się kierowcy którzy by chętnie robili pauzy tylko po 24h bo myślą że czegoś się jeszcze dorobią w życiu. Ale i tacy ludzie są potrzebni.

Maciek

@nowy weekendy 24h? Co to oznacza ?

@Maciek

Zdaża się że skracają regularną tygodniową 45h pauzę do 24h.

Nie polecam. Własna działalość, pieniądze słabe, weekendy 24 h.

@Nowy

Zatrudniają też na etat ,wszystko zależy od ciebie.

Arek

Słyszałem, że to dobry pracodawca. Podpowie mi ktoś informacje o rekrutacji?

MojaCzeczenia

Pracowałem tam to wiem swoje,układy,układy

@MojaCzeczenia

Witam. Warto tam wejść do roboty

Izabela
@Andrzej

Widzę, że pytasz o pracę w Enterprise Logistics - jakie stanowisko Cię interesuje? Co sprawia, że akurat tę firmę bierzesz pod uwagę poszukując pracy? Daj znać, jeśli zdecydujesz się wysłać swoje CV do firmy, no i później, czy zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną!

Szuka pracy

Nie wiecie czy potrzebują tam do pracy i jakie zarobki.driver kat.ABCE aktualne badania i takie tam

admin

Byłeś na rekrutacji w firmie Enterprise Logistics Sp. z o.o. lub wiesz coś na jej temat? Dodaj swoją opinię na naszym portalu.

Zostaw merytoryczną opinię o Enterprise Logistics Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Enterprise Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enterprise Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enterprise Logistics Sp. z o.o.?

Enterprise Logistics Sp. z o.o.