LEDIKO Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o LEDIKO Sp. z o.o.

P. 2016-06-24 11:49
Pracowałam tam przez kilka tygodni kilka miesięcy temu. Przyjmują ludzi do pracy na produkcję jak jest zlecenie, zwolniono mnie jak zlecenie się skończyło. Pracownicy są wysyłani do domu jak nie ma pracy, praktycznie brak możliwości na zatrudnienie na stałe. Sumując - praca dla studentów.
Bar. 2017-10-01 21:49
Kilka lat temu (oj kilka) miałam okazję pracować w firmie Lediko. Traf chciał, że nasze drogi znowu się skrzyżowały. Muszę przyznać, że w firmie wiele się zmieniło. Pomijając fakt, że zmienili lokalizację na większą i lepiej wyposażoną, to nowością zapachniało także w strukturze firmy. Zdecydowanie na lepsze. Ostro walczą o swoje i zapewnienie pracownikom jak najlepszych warunków. To się chwali. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy będę mogła napisać jeszcze pochlebniejszą opinię. Lediko - powodzenia!
Mateusz 2017-10-02 08:13
Pracowałem w Lediko 2 lata. Polecam każdemu kto ceni dobrą atmosferę i ciągły rozwój!
Zostaw swoją opinię o LEDIKO Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEDIKO Sp. z o.o.