Lediko Walendowski i Wilanowski

Wrocław

Opinie o Lediko Walendowski i Wilanowski

kamilo 2014-03-11 10:41:10
najlepsze ledy i najdrozsze.
karolina 2016-03-24 14:58:08
Proponuje firmie zatrudnic przectawicieli handlowych na Niemcy,Norwegia,Dania tam sa pieniadze,bo w obecnym skladzie idziecie na dno.
Ps.Zacznijcie ludziom placic godziwe pieniadze a nie jałmużnę,z pustego salomon nie naleje.
As 2016-04-07 19:57:59
Witam Karolino a skąd te słowa o Lediko? Pytam bo słyszałem raczej dobre opinie o tym zakładzie, i tu moje pytanie skąd te gorzkie słowa i co rozumiesz przez słowo "jalmuzna", pozdrawiam
P. 2016-06-24 11:49:18
Pracowałam tam przez kilka tygodni kilka miesięcy temu. Przyjmują ludzi do pracy na produkcję jak jest zlecenie, zwolniono mnie jak zlecenie się skończyło. Pracownicy są wysyłani do domu jak nie ma pracy, praktycznie brak możliwości na zatrudnienie na stałe. Sumując - praca dla studentów.
Kama 2016-07-17 16:56:44
Właściciele oszczędzają nawet na taśmie do klejenia kartonów, śmieszne zachowanie, szkoda mi takich ludzi
Adam W. 2016-09-27 16:11:49
Kamilo, kilka razy się zastanawialiśmy w LEDIKO, czy z "najlepsze ledy i najdroższe" nie zrobić naszego oficjalnego sloganu marki, ale "leding the way" też nam się podoba i wciąż do nas pasuje. Pozdrowienia!
Zostaw swoją opinię o Lediko Walendowski i Wilanowski - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lediko Walendowski i Wilanowski