Opinie o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. w Zabrze

O co chodzi z tym że w ogłoszeniu dla technologa cukiernika napisali, że trzeba umieć pracować pod presją czasu? Ale co takiego dzieje sie na tej posadzie, że jest presja czasu? Obowiązkiem jest np. opracowywanie receptur lub Przeprowadzanie testów technologicznych. I to trzeba robić jakoś bardzo szybko? Nie można normalnie pracować w normalnym tempie?

Dział HR

Dziękujemy za zapytanie. W sprawach dotyczących rekrutacji na konkretne stanowiska prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami HR (032 810 12 34). Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Dama

Tak jak mówię firma jest ok tylko właściciele nie wiedzą co się dzieje!Czasem warto posłuchać pracownika bo to no jest motorem sprzedaży ,nie tam jakiś menadżer który nie wie nawet po ile mamy chleb

Dział HR

Bardzo dziękujemy za opinię za Twoją opinię Beti. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni gorzkimi słowami oraz zarzutami zawartymi w Twoim komentarzu, wobec czego nie chcemy i nie możemy pozostać obojętni. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że równoważne do satysfakcji naszych Klientów jest zadowolenie naszych Pracowników, dlatego tworzymy dla nich stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, a także słuchamy sugestii z ich strony. Nie o wszystkim można rozmawiać na forum, ponieważ szczególnie przy tak poważnych zarzutach łatwo o pomówienie i skrzywdzenie konkretnych osób. Musimy dokładnie zbadać i wyjaśnić sytuację. Prosimy o dokładny opis tego, co się wydarzyło w mailu skierowanym na adres: kadry@piekarniaklos.pl. Pozdrawiamy. Dział HR

Nie rozumiem tych opinii. Ja również pracuje i uważam, że daje z siebie 100%. Jeśli są jakieś zastrzeżenia do sklepu to je wykonuje. Czasem nie jesteśmy w stanie dostosowac zatowarowania do klienta ale cały czas nad tym pracujemy i nikt nam za to głowy nie urwał. W każdej pracy coś będzie nie tak ale atmosfera jest fajna bo my ją same tworzymy a w kazdej pracy ktoś zwraca uwagę. Mam składki odprowadzane od całości i jestem zadowolona, że nie pracuje już w firmie kogucik.

Dział HR

Dziękujemy za życzliwą opinię o pracy w naszej Firmie. Dokładamy wszelkich starań, by standardy współpracy oraz atmosfera w naszej Firmie były na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy serdecznie. Dział HR

Bohater sezonu

Ostrzegam I odradzam pracy w piekarni Kłos w Sośnicy na ulicy Jedności kierowniczka nie do przyjęcia nie życzliwy człowiek nie do przyjęcia że taka osoba jest na takim stanowisku. Druga sprawa współczuję dziewczyną które tam pracują + 33° na dworze klimatyzacja nie działa jest chłodno klimatyzacja zaczyna działać wtedy przyjeżdża Firma i jest wszystko ok nie polecam z tamtą pieczywa dwa razy mi się w bułce mole znalazły Wyzysk Świątek piątek dziewczyny (usunięte przez administratora) w ogóle to to by powiedział żeby piekarnia była otwarta do dwudziestej drugiej nawet w niedzielę w święta totalny Wyzysk i nie polecam pracy w piekarni Kłos

@Bohater sezonu

Bohaterze sezonu, dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Odpowiedź zwrotna od nich jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski, by usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Niestety Twoja opinia wymaga weryfikacji, dlatego skontaktuj się z nami pod adresem: kadry@piekarniaklos.pl lub biuro@piekarniaklos.pl i opisz wymienione sprawy. Ze swojej strony zapewniamy, że podejmujemy niezwłoczne działania wyjaśniające w każdej tego typu sprawie. Dziękujemy za szczerość i otwartość, a także współpracę z naszą firmą. Pozdrawiamy. Dział HR

Sprzedawca

Rekrutacja na stanowisko sprzedawca trwała 1.5 godz. totalna żenada panu kierownikowi regionalnemu chyba się coś pomyliło. Brak szacunku do osoby starającej się o pracę .Nie polecam tej firmy.

Zero szacunku.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ortega

Witam Widziałem ostatnio ofertę na stanowisko kierowcy w piekarni,czy ktoś orientuje się ile godzin miesięcznie się jeździ?czy są możliwości na ewentualne nadgodziny? I ile średnio km wychodzi na takiej dziennej trasie? Pozdrawiam

GOŚĆ

Nie pracuję w kłosie ale codziennie się nasłucham, bo pracuje tam bliska mi osoba. Brak zorganizowania i ogólny chaos - tak można podsumować pracę w tym miejscu. W ogłoszeniu o pracę piszą (a aktualnie jest aż 9 ogłoszeń): "Możliwość uczestniczenia w rozwoju naszej firmy poprzez system sugestii pracowniczych." a w rzeczywistości wszelkie sugestie jednym uchem wpadają a drugim wypadają. Kierownik owszem usłyszy i nawet przyzna, że dobra sugestia ale na tym się to kończy bo organizacja jaka była taka nadal jest. Napisali również: "Doskonałe warunki socjalne" - serio? chyba brakło słowa "NIE" przed doskonałe. I jeszcze: "Atrakcyjny system premiowy (premia stażowa, efektywnościowa, umiejętnościowa, absencyjna)" Ładnie brzmi ale tylko na papierze bo w rzeczywistości nie ma to odzwierciedlenia żadnego. Teraz możecie hejtować ale zanim to zrobicie, to uczciwie przyznajcie przed samymi sobą czy aby na pewno jest tak jak piszecie w ogłoszeniach "Wspieramy rozwój naszych pracowników, dbamy również o dobre relacje i traktujemy się nawzajem z szacunkiem." Bo co innego ładnie pisać a co innego tak postępować.

Marzena
@GOŚĆ

Czemu premie nie mają odzwierciedlenia? Trochę tego oferują w ogłoszeniach, więc co, kompletnie tego potem nie ma? Czy po prostu ciężko zdobyć takie premie? Może trzeba się o to bardzo starać? Poza tym ciekawa jestem czy podstawy pensji są na dobrym poziomie?

oom
@Marzena

Podstawa to najniższa krajowa, w każdym miesiącu zarabiasz inną wypłate i nie idzie tego przewidzieć ze względu na premie, socjal jest słaby ani wczasów pod gruszą ani żadnej karty sportowej tylko prywatne ubezpieczenie, gdzie i tak przeważnie nie ma szybkich terminów w porównaniu do konkurencji

gość
@Marzena

Oferować w ogłoszeniu można wszystko; i owszem jest jakaś premia chyba uznaniowa ale bardzo łatwo ją stracić - mam wrażenie, że pozbawianie pracownika premii sprawia im satysfakcję???? nie wiem co rozumiesz przez 'staranie się' bo w moich oczach wygląda to tak, że musisz być na każde zawołanie, pracować za trzech a to i tak nie daje gwarancji, że ktokolwiek doceni Twoją pracę choćby tylko słownie nie mówiąc o premii. A za pracę w święta czy niedzielę nie jest płacone więcej tylko odbierasz sobie dzień w tygodniu. social? jak już ktoś napisał bardzo słaby, wręcz śmieszny - premia roczna na poziomie 200zł i to do zrealizowania jedynie w dużym Carrefourze. "Śmiech na sali"

gość
@Marzena

Dobry moment na odpowiedź: po wypłacie wczorajszej nic tylko ręce załamać i czym prędzej się ewakuować. Niby podwyżki były od lipca i owszem podniesiono do nowej najniższej krajowej płacę zasadniczą czyli 3600,00 jednocześnie obniżając premię stałą tak aby cała kwota nie uległa zmianie, do tego brak premii uznaniowej i w efekcie wypłata w lipcu po podwyżce mniejsza niż w czerwcu przed podwyżką. Ktoś umie to wyjaśnić? Jak dla mnie to zwykłe (usunięte przez administratora)

jskdnasas

Firma KŁOS sama w sobie nie jest złą firmą, ale niestety poszczególne punkty są beznadziejne. Punkt w Dąbrowie Górniczej- kierowniczka, która dostała swoje stanowisko po dwutygodniowym szkoleniu, nie potrafi zrobić nic sama, a wszystkie swoje obowiązki zrzuca na pracowników. Na porządku dziennym są tam głupie komentarze z jej strony, a na dodatek próby wywołania wyrzutów sumienia przy każdej możliwej okazji. (usunięte przez administratora)i brak kompetencji.

Gutek
@jskdnasas

Jakie jej obowiązki, próbuje w Twym mniemaniu zrzucić na pracowników? Powiedz też więcej o tych odzywkach. Poza tym, jeśli sytuacja jest tak poważna, jak opisujesz, to na jaką pomoc ze strony firmy można liczyć?

@jskdnasas

O którym punkcie w Dąbrowie Górniczej piszesz ?

Nieważne

Cześć. Niestety nie można powiedzieć samych dobrych rzeczy ,warunki dosyć dziwne. Klient jest ponad personel. Brak czasu aby iść się napić, zjeść w spokoju. Do toalety trzeba iść szybko bo nie ma na to najzwyczajniej czasu…. Kręgosłup wysiada od ciągłego latania tak samo nogi. Trzeba się uśmiechać mimo tego ze ludzie czasami są okropni i nie mili… tysiące obowiązków na głowie. Brak czasu na odpoczynek. Nie polecam.

Joasia
@Nieważne

Ale jakieś podstawowe normy odnośnie przerw są spełniane? Mam na myśli to, co kodeks pracy reguluje. Poza tym czy się opłaca finansowo to wszystko? Dają jakieś premie jak pracy duzo?

@Joasia

Hm. Przerwa jest ale w regulaminie. W teori jest w praktyce jej nie ma. ..

Czy firma Piekarnia Ciastkarnia KŁOS w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Prawda broni się sama

Uważam, że wystarczająco dużo powiedziano na tym forum o warunkach zatrudnienia. Szkoda tylko, że nikt nie mówi jak to nie szanuje się pracowników którzy poświęcają swoją krwawiące a sytuacje które powodują chęć ich odejścia są ignorowane przez szefostwo.(usunięte przez administratora) Tym oto sposobem zostały zwolnione lub przeniesione osoby które wprowadzały problemy i zamęt, tylko szkoda ludzi którzy byli oddani tej firmie a odeszli bo nikt nie słuchał kiedy zgłaszali problemu. Firma ma ogromny potencjał ale jeśli ktoś ma ambicje nie ma w niej przyszłości. Dobra na chwilę jeśli ktoś lubi ciężko pracować.

Jan

Kierownicy powinni iść na produkcje to by zmienili podejście do pracowników. Kobiety ciężko pracują kręgosłupy je bolą ale zaciskają zęby. Nie polecam!!!!!!

Joasia

Powiedzcie, czy zarobki informatyka z czasem rosną, są jakieś regularne podwyżki? Czy pensje raczej zamrożone w czasie, że tak to ujmę? Była kiedyś oferta i chciałabym poznać ich propozycje finansową.

Zosia

Polecam, takiego pracodawcy na rynku nie ma. Szacunek do pracownika, premia jest do zdobycia, tylko że trzeba pracować. Ogólnie jestem na tak ????

@Zosia

a ja nie polecam dwa lata pracy w tej firmie to o dwa za dużo, obiecanki o zmianie etatu z 1/2 na 3/4 przez rok! regionalna R kombinatorka. Kto pracuje, pracował ten wie

Katarzyna

A cały etat? Nie można tutaj pracować na cały etat czy to poszczególnych stanowiskach te pół etatu? Pracuje się rozumiem tyle godzin ile na umowie?

@Katarzyna
@Katarzyna

Na punkcie w Knurowie dziewczyny pracowały na 7/8 o ile pamiętam na stanowiskach kierowniczych miały cały etat. Możesz mieć rozszerzenie godzinowe do całego etatu i tu jest możliwość do większej "manipulacji" w grafiku, tylko należy zaznaczyć że stawka nie jest nadgodzinowa jak wiele osób myśli, tylko normalna (należy pamiętać, że nadgodziny są liczone przy wyrobieniu il godzin przy całym etacie)

Pakowacz?

Dzień dobry, interesuje mnie oferta pracy na stanowisko pakowacza ciasta na strefie w Zabrzu-Mikulczycach. Czy może mi ktoś powiedzieć coś więcej jak wygląda praca na tym stanowisku?

Ona

Jestem nowa w firmie nie podam na którym punkcie pracuje. Ale niestety jest (usunięte przez administratora) Przy przyjęciu były obiecanki cacanki a potem się zaczęło. Paznokcie krótkie i w naturalnych kolorach, brak rzes sztucznych ,makijaż lekki, brak kolczyków, brak bransoletek, łańcuszków. Gdzie w konkurencyjnej piekarni panie wymalowane ślicznie i ozdobione wisiorkami oraz z paznokciami jakie im tylko się podobają 2 sprawa na sklepie gotowym do pracy ma się być za 10 min przed swoja zmiana. A lalunie mają to w (usunięte przez administratora) i przychodzą o 5 rano albo i nawet po 5 gdzie nocna zmiana chce iść do domu. Nowa Pani manager ma przerost formy nad treścią i wymyślą co chwilę nowe bzdury

Łukasz
@Ona

Nowa Pani manager, zażyczyła sobie takich wytycznych odnośnie przychodzenia przed zmianą i wyglądu? To jest jej autorski pomysł, czy ogólna polityka firmy? No i co takiego Ci obiecano, że uważasz, że się nie spełniło?

@Pracodawca

Od dłuższego czasu szukacie osoby do księgowości. W czym jest problem?? Nie mozecie nikogo znaleźć czy po kolei wszyscy sie zwalniaja?? Jaka atmosfera jest w dziale, gdzie pracują księgowe? Główna księgowa jaką jest osobą, prezez, szef? Oczekuje merytorycznej odpowiedzi.

Honorata

Znalazłam ogłoszenie na kierowcę w piekarni. Praca jest mobilna i obejmuje Miasto Zabrze i Śląsk. Firma oferuje auto. Czy z auta można korzystać poza godzinami pracy? Czy auto jest klimatyzowane? Są to ważne pytania w szczególności kiedy latem jest gorąco a produkty trzeba dowieść świeże

Agnieszka
@Honorata

Tak ,auto musi być klimatyzowane ,mianowicie inaczej nie byłoby możliwości przewiezienia deserów ani wyrobów garmażeryjnych,zniżki są w każdym sklepie kłos na wszystkie produkty.

@Agnieszka

Jak z zarobkami i po ile godzin pracuje kierowca

hania
@Agnieszka

no nie pani agnieszko, auta nie są klimatyzowane. latem desery często przychodzą roztopione

Honorata
@Agnieszka

W sensie zniżki dla pracowników? Można wiedzieć, ile procent? Ciekawe, czy mają jakiś limit czy na wszystko naprawdę. A poza tym jakieś dodatki jeszcze dają?

@Honorata

Zniżka 25% na wszystkie produkty firmy. Ale na karcie jest limit 75zl. Jak przekroczy się limit 75zł zniżki to koniec.

Marzena

To ta zniżka jest na rok czy na jaki czas naliczana? Poza tym czy są jakieś inne benefity albo płatne nadgodziny?

Sprzedawca

Czytam i nie wierzę... Może przedstawię wam jak wygląda praca w Kłosie jako sprzedawca Pensja faktycznie podstawowa ale są premie, niezależnie od punktu zawsze są po przepracowaniu okresu próbnego, więc nigdy pensja to nie jest najniższa krajowa. Pracuje się średnio po 8-9 godzin w różnych ustawieniach np. 3 dni później dzień wolnego albo czasem kilka dni a później kilka wolnego. Miesięczne godziny pracy zgadzają się z etatami więc nie ma mowy o pracowaniu 220 godzin np. Jeśli chodzi o samą pracę to jest handel więc wiadomo, że trzeba się narobić i nagadać, nasprzątać....ale za coś w końcu pieniążki się dostaje bo przecież nie za plotkowanie i picie kawy. Pamiętajcie, że atmosferę robicie same, przychodząc do nowej pracy stajecie się jej częścią więc proszę się nie dziwić, że to co zasiejecie to zbierzecie. Kłos nie jest (usunięte przez administratora), nikt na siłę tu nikogo nie trzyma...setki osób od lat pracują ,dają radę i zostają z własnej nieprzymuszonej woli.

Bzdury
@Sprzedawca

Nie przesadzaj godziny nie zgadzają się zawsze miesięcznie..Muszą zgadzać się kwartalnie wiec nie siej (usunięte przez administratora) informacji.Osoby będące na 3/4 etatu pracują niejednokrotnie do całego jak trzeba później jest to ujmowane na koniec okresu rozliczeniowego.Tak wiec w okresie świątecznym naginają całe dnie a w styczniu siedzą na wolnym pół miesiąca-)

Pierwszy i ostatni raz
@Sprzedawca

Witam.Wypowoem się pierwszy i ostatni raz na temat tej firmy, pozwolę sobie na to ponieważ trochę już pracuje. Kłos to nie jest zła firma,wypłata na czas ubezpiecznie i wszystko co trzeba.Natomiast aspiracje na pseudo korpo nie są tutaj potrzebne.Kierownicy regionalni -lepiej nie komentować.Robią więcej szumu plotek i zamętu niż to potrzebne, bez nich sklepy tez by funkcjonowały bo kierownicy maja głowę na karku.Szkoda ze szefostwo nie widzi niedociągnięć osób na stanowiskach KR.Takie moje zdanie.Obroty robią sprzedawcy,kierownicy dbają o zaopatrzenie,zwroty,produkcję a KR?no i tutaj sobie odpowiedzcie.Wpadają piją kawę,poodkurzaja samochód poplotkują i to by było na tyle.Pozdrawiam

@Bzdury

To jest bzdura i to wierutną ponieważ ostatnim miesiącem okresu rozliczeniowego jest właśnie grudzień, więc nie mam możliwości żeby odbierać godziny w styczniu....i proszę zapoznać się z warunkami umowy na 3/4 etatu ponieważ jest on rozliczany z tak zwanym dopełnieniem i pracownik może pracować tyle godzin co na całym etacie minus 4.

Bzdura
@Sprzedawca

Racja jest jak d… każdy ma swoją.Skoro masz takie twierdzenie nie będę wyprowadzała cię z błędu …

Włóczykij
@Sprzedawca

Planowanie a wykonanie;)tak wtrącę,jak ktoś wie o czym mówię …

Żona pracownika
@Sprzedawca

G prawda. Mój mąż na tej piekarni zasuwa po 230-250 godzin. Kasa jest taka sobie, jak za tyle godzin, żeby nie powiedzieć WYJĄTKOWO MARNA. Najgorsze, że niełatwo zmienić pracę. Co do pieczywa - w Kłosie jest ono w miarę dobre.

A jakie wynagrodzenie jest za te 3/4

Gosc
@Sprzedawca

Etaty... Ile można być na niepełnym etacie a wyrabiać godziny. To nie jest ok.

Łukasz
@Gosc

Czy cały etat, czy 3/4 to decyduje pracownik w porozumieniu z firmą w trakcie rekrutacji, czy nie ma wyboru w tej materii? I czy jak robi się 3/4 to każda dodatkowa godzina traktowana jest i płacona kodeksowo, jako nadgodzina? Próbuję jakoś zwizualizować sobie, jakie pieniądze to mogą być?

Juz nie pracownik
@Gosc

Niepełny etat możesz mieć w nieskończoność

Daniel

Witam, szukam pracy jako cukiernik i zastanawiam się ile taki cukiernik może zarabiać średnio w tej firmie. Wielkie dzięki za info. Pozdr.

Ula

Czy wie ktoś może czy jest możliwość pracy jedynie w weekendy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.