Opinie o Cargoforte w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cargoforte. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cargoforte o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cargoforte w Warszawa

Jarosław Nowy wpis

Dawno nikt nie pisał jak się tu aktualnie pracuje. Wcześniej było info ze stawki są dobre. Teraz też tak jest? Ktoś mi powie czy pod względem finansowym warto tu myśleć o pracy?

Ben Nowy wpis
@Jarosław

Jakie stanowisko cię interesuje?

czks Nowy wpis

Jest dobra i miła atmosfera @mhgvhg, a co do wynagrodzenia to zależy na jakie stanowisko. Kierowcy złych pieniędzy nie mają, a nawet pracują na umowę o prace.

Było, minelo Nowy wpis

Pare osob wyzszego szczebla juz jest w trakcie rekrutacji, tylko problem w tym ze nie sa lakomym kaskiem na rynku. Operacyjni moze w 20% utrzymaja posady jesli oferta DSV bedzie dla nich atrakcyjna, tzn. w miare zblizona do obecnych poborow. Teraz dylemat dla wielu. Szukac innej pracy czy czekac na egzekucje... Ot cale zycie w korpo. Nie znasz dnia ani godziny, chyba ze miales przecieki.

gosc

taka firma fajna była a tu UTi wykupił DSV. Mam nadzieję, ze zrobia z czystkę i cały managment wywala.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cargoforte? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
gosc

kropka

czy znajdzie się choć jedna dobra opinia o tej firmie? po latach zmian niby na lepsze szału dalej nie ma. Z perspektywy czasu odejście z uti jest chyba dla każdego dobrą decyzją

free

rodzina ma się dobrze, kto bardziej bezczelny, ten donosi do Panów M&M co w zespołach słychać. Wszak pozycja w firmie to ważna rzecz.

kartio

napiszcie jeszcze cos na temat rozmowy kwalifikacyjnej (zostałem zaproszony), ile osób rekrutujących będzie obecnych na spotkaniu, na co powinienem zwrócić uwagę w trakcie rozmowy i jakie zaproponowac wynagrodzenie kiedy mnie o to zapytają czy premie oferuje firma pozatym ze wypłaca podstawe dziekuje ...

uuu

przeczytaj posty wyżej i masz obraz firmy.. jak jeden na drugiego najeżdża. uti nie rozwija się. ma mało aktywnych klientów, ludzie odchodzą. jest ktos, kto napisze jak zmienily sie oddzialy w waw i krk w ostatnim czasie?

KMp

w tej firmie sie niczego nie nauczysz. Upada na samo dno i tyle. ALe jak chcesz miec papierek i cie przyjma do swojej wielkiej rodziny to można próbowac. a o awansach zapomnij ...

juti

widocznie ktos na kims zeruje. kto zalatwia robote dla calego oddzialu? jesli branch manager, to odstrzelic road, jesli road to odstrzelic branch, jesli pozostali ludzie, to dac im podwyzki i pozbyc sie managerow :-)

@juti

dobrze mówisz, tak powinno byc. Tylko czy sie ktos odwazny znajdzie i tak zrobi?

do uti

Czy w Krakowie potrzebny jest w takim razie branch manager? Jeżeli specjalizuje się w robieniu szumu wokół własnej osoby to jego szefowie są aż tak ślepi że nie potrafią tego dostrzec? Coś jest nie halo.

@do uti

W Krakowie oprócz branch managera jest jeszcze road manager. A w calym oddziale łacznie z kierownikami pracuje 6 osób. Czy to nie jest absurd???? Zastanawiam sie czy takie anomalie wystepuje we wszystkich korporacjach???

observator

nic dodac nic ujac. super szef developuje az milo popatrzec

Uti
@observator

szef musi przeciez sie wykazac, a ze kosztem innych ...tak tu jest, ze kazdy swojego stołka sie trzyma byleby dobra kasa wpływała na konto. A ze efektów nie ma to trzeba sobie dobry pijar zrobic. Pozdrawiam Kraków.

uti

mam info, że oprócz księgowości i informatyki, które poleciały w październiku; robote straciły osoby od zawsze kojarzące mi się z tą firmą ). Od niedawna nie ma już oddziału w Tczewie...wszyscy poszli na bruk...

Kmp
@uti

a ja mam info, ze lotniczy zlikwidowali w Krakowie od listopada. Zostały same orły z drogówki i ich "super szef".

kp

A czy wy wiecie, ze w tej firmie nadal sa zwolnienia ludzi i to na duza skalę? Kryzys im zagląda w oczy?

PW

Solidna firma

cfte

logistyk - 2013-07-26 18:07:18 Dobra rada dla wszystkich którzy trafili tu w taki czy inny sposób, mniej lub bardziej przypadkowy niż ja.. Wartość tych wypowiedzi jest żadna... Nie czytajcie tych idityzmów jeżeli chcecie zrealziwać w życiu jakikolwiek cel i coś osiągnąć . Zastanówcie się sami tak na trzeźwo jak dleko może zajść ktoś kto swoje decyzje i działania miałby opiera o wypowiedzi bandy rozgoryczonych patałachów, którzy liczą tylko, że coś im spadnie z nieba i ktoś im albo coś dla , albo obieca, albo załatwi i patrzą wyłącznie na działania innych wytykając im błędy ..Ciągłe gadanie, że ten zrobił to, tamten tamto i tak całe życie możecie tu spędzić szukając kogoś kto jest winny Waszej porażki lub tego że coś Wam się nie udało . Tymczasem lepiej się uczyć , rozwijać i zwyczajnie wyciągać wnioski samodzielnie i brać odpowiedzialność za własne decyzje.. Znam obecne UTi od strony klienta ( tzn. mój znajomy z nimi współpracuje ) i w sferze kultury organizacyjnej wiele firm mogłoby się sporo nauczyć od tej firmy, tak on twierdzi.. Proszę także zwrócić uwagę, iż większość wpisów dokonują osoby, którym w taki czy inny sposób podziekowano za współpracę lub zwyczajnie wyrzucono z pracy .. Możemy sobie łatwo wyobrazić w jakich emocjach jest dokonywana większość wpisów i jakie uczucia sa motorem napędowym... Dlatego wartość takich wspisów jest na poziomie zerowym.. W przyszłym tyogdniu idę na kolejną rozmowę o pracę ...dawno sie tak nie ubawiłem...zwłaszcza tym - "Znam obecne UTi od strony klienta ( tzn. mój znajomy z nimi współpracuje ) i w sferze kultury organizacyjnej wiele firm mogłoby się sporo nauczyć od tej firmy, tak on twierdzi.." życzę naiwny logistyku żebyś miał lepszych nauczycieli a uwierz że takich łatwo znajdziesz

?

Co nowego słychac w UTI? Czy tęsknicie za starymi czasami?

logistyk

zawiedziony

Tak jak kolega napisał wyżej.firma spadła strasznie na psy.magazyn autentycznie prawie pusty.firmy po kolei uciekają bo firma CF nie wie ile już ma z nich zdzierać.przewoźników tez ładują w przysłowiowego (usunięte przez administratora)!!!!!!grosze im płacą za przewozy.obiecywali im złote kaczki na łańcuchu a teraz nie ma co wozić.Pan (usunięte przez administratora) kazał im na umur umowy podpisywać bo będzie tyle rozwózki że się nie obrobią,w tej chwili cicho siedzi i nic się nie wypowiada na ten temat.Nie mogę sobie wyobrazić jak z takiej Porządnej firmy zrobili konkretne dno.p cholere był im taki wielki magazyn jak wcześniej w dwóch mniejszych się spokojnie mieścili i roboty było.góra się tylko na wzajem awansuje a reszte mają w (usunięte przez administratora) ie!!!!!!!!PORAŻKA

Zostaw merytoryczną opinię o Cargoforte - Warszawa

Cargoforte