Opinie o Nexteer Automotive Poland w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nexteer Automotive Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nexteer Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexteer Automotive Poland w Gliwice

Qmaty

Widzę że blokujecie negatywne opinie! Zdecydowanie przekreśla to firme. Przyjmnijcie ukraińców! Wy będziecie udawać że im płacicie, a oni będą udawać że pracują. Janusze biznesu, ale wiadomo Chiński kapitał.

ona

Koleżanka Jaa to chyba ma tam spore znajomość bo tam jest ewidentnie ciśnienie na plan który i tak jest wysoki. Większość osób chce pracować ale też chce być traktowany jak na człowieka przystało. a nie tylko słyszysz ze mało szybciej .Co do upałów to przy 33 stopniach 10 minut dodatkowej przerwy to jest normalne ? Ja rozumie ze kodeks pracy z toalenta to jest problem i z piciem tez bo jak odejdziesz od maszyny to zaraz seria pytan czemu jak po co . Gdy jest gorąco biuro po hali nie chodzi bo się pocić nie mogą Ludzie na hali okey ale kierownictwo ojciec dyrektor zastępca szwagier firma rodzinna. Jako normalny robol masz robić o szkoleniach zapomnij wszystko musisz sam się uczyć bo jak przyjdzie Janusz z biura i zada Ci pytania to leżysz na szkolenia nie ma czasu bo po prostu plan ma być zrobiony. a i co najlepsze juz ponoć na niektórych liniach wprowadzają 6 dniowy tryb pracy (niedziela zawsze wolna) czyli jak Ci wypadnie nocka w sobotę to musisz przyjść bo masz indywidualny grafik tak jak mówiłam firma pazerna na plan tanim kosztem polskim robotnikiem. i Darujcie sobie pisać ze firma jest fajna dobrze można zarobić bo jakim kosztem w miesiącu chyba jak walniesz 100 h dodatkowych

Ona

Witam chciałam się z wami podzielić moimi doświadczeniami z ta firma pracuję od 3 miesięcy co rzuca się w oczy to wszech obecne parcie na plan. Plan musi być zrobiony. Normy są cały czas dźwigane do góry. Po hali chodzi gość ze stoperem i sprawdza jak się pracuje. 2 sprawa CIEPŁO na hali jest pełno pieców które grzeją gdy były takie upały to dziwnym trafem termometry firmowe pokazywały max 33.75 stopnia Dziwne bo jak ktoś jest otoczony piecami to wiadomo może być cieplej (termometry w innej części hali lub jak na kopalni pod wyciągiem) Szkodliwe oczywiście nie płacone po co jak można normę podnieść. Czasami jest problem aby iść do toalety bo plan musi być zrobiony a nie ma kto Cie podmienić. Plan Norma Rzecz Świtą Nikt nie bierze pod uwagę że człowiek się męczy lekarstwem jest w nexteer podnieść plan a żebyś za dużo nie myślał/myślała. Podsumowując odradzam prace w tej firmie szczególnie kobietą bo jest naprawdę ciężko. Rotacja w firmie, jak przy okienku pocztowym przychodzą nowi i nie wytrzymują. Agencja Manpower stawka 14 brutto !! i Coś kiedyś słyszałam o premiach ale to tylko słyszałam bo na koncie jej nie widziałam przy 100% frekwencji

tomash

jaką stawkę dostają wózkowi nowo przyjęci spod agencji ?

jacek
@tomash

12.65 zł pierwsze 6 miesięcy no do tego nie zawsze premia maksymalnie 120zł po poł roku stawka 13zł i premia do 150zł oczywiście wszystko brutto.

tomash
@jacek

Chyba żartujesz dzisiaj byłem w randshtadzie to proponowali mi 15,50 plus 210 premi brutto, kto ci pójdzie za wózkowego za takie pieniądze co przedstawiłeś Jacek ?

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Panda

Ta firma to kpina na rozmowie kwalifikacyjnej okłamują cie na dzień dobry ze jest premia co miesiąc minimum 300 zł a tak naprawdę jak jest 250 do już jest dużo. o podwyżce płac można zapomnieć bo niby niema na to pieniędzy .Jedyna podwyżka jaka jest to podwyżka normy na produkcji bo przecież przychodzisz do pracy na 8 godz i masz zapier....... nikomu nie polecam

shadow

Czesc ja mam takie pytabie mianowicie : Jaka jest stawka dla nowej osoby od 2017 roku? Jak z weekendami ? Czy macie jakas premie ? Czy jest ciezej czy latwiej niz w trw ?

Nexmen
@shadow

Obecnie stawka 14zł/h plus stołówka 4 zł dziennie plus premia stała 180 zł plus premia ruchoma 350 zł. Ogólnie bardzo polecam. Nadgodziny OK za sobotę 100% za niedzielę 200% płatne do wypłaty za 8 h a reszte na kwartał. Z dwoma niedzielami i sobotą można śmiało wyciągnąć 2800 zł Praca jak każda inna. ja nie narzekam a pracuje tam 2 lata. Teraz słyszałem że jakieś Zwiazki powstały OPZZ więc może cos sie polepszy bo Solidarność w tym zakładzie nic dla ludzi nie zrobiła

shadow
@Nexmen

Czyli z tymi nadgodzinami to jesli dobrze rozumuje to jesli przerobie w miesiacu przykladowo 2 soboty i niedziele to bede mial zaplacone tylko za 1 czerwona a reszta potem ? A czy ta stawka to brutto ? Czy ta premia rowniez brutto czy netto ?

Kala
@shadow

@shadow dobrze rozumujesz

twój stary
@Nexmen

2800 przy stawce 14zł brutto coś ty się oparów nawąchał

pracownika miesiąca

Pracowałem w tej firmie przeszło 2 lata w gliwicach. Po roku i 3 miesiącach dostałem umowę pod nexteera. Zarobki były tragiczne (1600-1800 zł). Ludzie na hali ok, ale kierownictwo i wyżej to śmiech na sali. Normy takie, że jeśli chcę się ją zrobić trzeba omijać procesy (MAGNAFLUX HAHHAHAA), ale kazdy to ma w dupie - tylko ze jak Cie zlapia to wylatujesz. Ogólnie dużo stresu, ciśnienia na nadgodziny (słabo płatne) i na wynik. W tej firmie wszystko idzie kosztem jakości. A jak reklamacja jest to jest szloch jak do tego mogło dojść. Na szczęście w ostatnim roku dużo dobrych i fachowych osób uciekło (ja też). Kolesiostwo i kierownicy po podstawówkach.... Omijać szerokim łukiem. To już chyba wybrać TRW lub NGK.

zenek

Bardzo rozbawiły mnie opinie koleżanek i kolegów :) Jeśli ktoś jest leniwy i nie potrafi ciężko pracować niech ma pretensje tylko do siebie...

AXL
@zenek

Dokladnie :)

gnom
@zenek

Harowac czy pracowac, bo to jest różnica.Jak duże jest tam obciążenie pracą?Skoro przysługuja wam posiłki regeneracyjne to musi być niezły za..........l.Nigdy nie zrozumie takich entuzjastów cieżkiej harówy,w imie czego?

@gnom

Wiesz niektórzy uważają że w pracy trzeba pracować gorzej niż na kopalni za 1500zł tak ma być bo im się to podoba i każdemu ma też się to podobać. Dziwne że ludzie masowo leczą się na l4 przeciążone barki, ręce, kręgosłup itd ciekawe czemu tyle ludzi się z tamtą zwalniają no napewno bo tam jest tak cudownie przecież jak lubi jakiś Zenek to niech tam siedzi do emerytury

Dział HR to tragedia.Przeprowadzają rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko kierownicze.Pani mówi ,ze da znać za miesiąc jak skończy rekrutację. I na tym się kończy. Jak tak bedziecie traktować potencjalnych kandydatów to nikt nie będzie tam chciał pracować. Totalna niekompetencja.

Jola

Mój mąż ciągle tam robi, ale po wakacjach basta! Pensja 1700 zł :/ nie ma nadgodzin, bo tylko ukraina może je robić. Kilka wpisów widzę tzw. szeptaczy internetowych, którzy chcą jakoś wypromować tą firmę :/ Nikomu jej nie polecam, chyba, że ktoś jest sam, bez rodziny na utrzymaniu, to na początek dla doświadczenia wystarczy.

masakra

Ja też tam pracowałem wiecie co tam musicie robić oprócz pracy ciężkiej pracy to dostajecie albo taką książeczkę albo pełno kartek i musicie uczyć się o firmie o wszystkich procesach pojeb... co ja w szkole jestem ale wiecie ile tego jest co to jest odstępstwo od procesu co oznaczają dane kolory co robisz z jakąś częścią jaki jest motto firmy numery norm środowiska , bHp i jakości gdzie są gaśnice jakie mamy granicę które do czego są co to wąskie gardło utylizacja jakie mamy aspekty środowiskwe ja pierdo... wiecie ile tego jest i musisz to umieć bo we wtorki i czwartki chodzi po hali audyt biuro cale zadaje Ci pytania 2razy nie odpowiesz na całą listę to cię zwolnia albo umowy nie przedłuża i dziękuję czujecie to co za Patola szkoła normalnie

wiec tak pracowałam ponad 2 lata w tej firmie pod firme dostalam sie jako jedyna po 5 miesiacach ale dlatego ze bardzo trzeba sie starac i wszystkoooo zalezy od kierownika jak duzo i ciezko pracujesz chodzisz na nadgodziny itd. powiem tak umowy najpierw agencja biora kiedy im sie chce decyzja kierownika pod firma to wczasy kolo 300zl dodatek swiateczny 200 za kazdy dzien pracy 4zl do wykorzystania na jadalnie. teraz praca ja bylam na montazu najgorsza linia dokladnie Grey room tam najwiecej kobiet ogolnie to jest w hu.... pracy ciagle sie teraz ludzie zwalniaja. podnosza ciagale normy w ciagu miesiaca potrafili 3 razy podniesc teraz robimy w 2 osoby tyle co kiedys w 3. musimy nosic ciezkie czesci i tyle na godzine ze kazdemu cos wysiada jedej dziewczynie bark sobie uszkodzila druga przed ramie 3 kregosłup. norma norma teraz nakazy daja na weeken jak nie chcesz przyjsc to cie zmusza .płaca? haha ciagle premie zabieraja wymyslaja jakies reczy zeby tylko zabrac harujesz jak za 5 a dostajesz 1600zl super naprawde uszkadzajac sobie barki, kregoslupy przez przeciążenia . jedna odmowila pracy i dzwonila do BHP ze na lini jest za duze obciazenie no i wielce przyznali jej racje po 3 latach noszenia. biuro chodzi sobie po hali patrzy śmieja sie z nas wolne sobie biora a my miedzy świetami niemożemy. teraz od Marca mieliśmy zakaz urlopów tylko l4 uznawali weekendy na przymus albo nakaz dawali . liderzy liderzy sami normy podnosza bo dostaja kase za to dra ryja po tobie bo normaa gdzie jest norma przylatuje kierownik gdzie jest norma ze zaraz sie za nas wezmie. ci co ida sie napic to lider do nich nie ma picia do roboty . upał na hali straszny tempo masakryczne wyzyskuja strasznie dlatego tyle ludzi sie zwalia . jakie agencje rekrutuja Gi cos takiego manpower i juz randstad bo ludzie nie chca tam przychodzic kusza o stawka 12 zl ale co z tego zrobisz weekedny a oni o reklamacja byla i wszystko ci zabieraja i wychodzisz dalej 1600zl. taki mobbing ze dziewczyna miala problemy z sercem i na l4 byla a 2poszla z pismem do biura na lidera i co wyszlo powiedzieli ze ma sie poprawic i tyle wiecznie psuja sie maszyny bo tempa i ilosci nie wytrzymuja przez to sa do tylu z czesciami ty masz chodzic w weekedy do pracy to nadrabiac a na lini BMW to sa na czrwonej liscie bo poslali złe częsci bardzo duzooo i maja stracic zaraz kontrakt i zostaje im tylko opel ktory przez fiata jest na granicy do czerwonej listy kobiety tylko sa na produkcji pare damusiek w biurze na zadne stanowisko nie dostana sie kobiety tylko faceci liderzy kontrola biuro dyrekcja itd nie maja wogole szans stanowiska sa przydzielane po znajomosci nie masz co liczyc na awans chocby do kontroli jak jestes kobieta i dobrych pleców nie masz sami pomyslcie czemu tyle ludzi sie z tamtad zwalnia ze az 3 agencje pracy szukaja im ludzi i wola miec spokojna prace a troche mniej zaplacone . Jak chcesz miec ciezka robote tempo na 6 biegu bieganie po liniach bo braki zapierdziel na godzine normy dogadywanie lidera kierownika i uszkozony kregosłup, bark, itd to powodzenia

student

Na ile może liczyć asystent działu produkcji?

kala

Masz tyle firm na strefie A Ty chcesz tutaj? Radzę się zastanowić 5 razy zanim ktoś będzie chciał tu robić.. nie mówię że jest tu jaki (usunięte przez administratora) czy coś w tym stylu, bo sama ciągle w tej firmie pracuje, ale chyba tylko przez to że mam w miarę lajtowe miejsce pracy :-) teraz z nexteera mnóstwo ludzi sie zwalnia ze względu na zarobki, i gdyby nie to, że mój mąż zarabia 2-3 razy tyle co ja, to na bank z taką wypłatą byłabym w ciemnej d***** i bym szukała czegoś innego

Poszukujaca pracy

Co masz na mysli pisząc, ze firma ma kłopoty? Zastanawiam się nad aplikowaniem do nich, ponieważ chce zmienić pracę. Z góry dziękuję za więcej informacji. Pozdrawiam.

Yy

6000?.zapomnij. Social - wczasy pod grusza, karta multisport, dofinansowanie do posiłków

UR

Proszę o opinie na temat utrzymania ruchu jakie zarobki dla mechaników? z doświadczeniem.( na strefie śr. 6000 PLN ) Jak wyglada social ?

stały pracownik

Gorąco NIE polecam tej firmy!! Jeden wielki wyzysk! Podobno przyjmują teraz w NGK (z tego co słyszałem to firma ma w miare dobrą renome (jak na strefe)). Nexteer ma teraz kłopoty i ja jako pracownik się bardzo z tego cieszę!

Gienek

Potwierdzam w CEC TRW już się rozniosło że NEXTEER rekrutuje na stanowiska doświadczonych inżynierów, HR i kierownictwo jest w ciemnej d$&!e, da się odczuć pewną panikę. Wiem że co najmniej kilka osób jest w trakcie rozmów i składania CV. Software ,System Testy i Hardware, tylko czekać aż się sypnie jak z rękawa. I tak wieloletni wyzysk inżynierów będzie mieć swój koniec. Niestety pracownik niedoceniany finansowo jest jak bomba z opóźnionym zapłonem... tak dalej trzymać :)

Yy

Kolejni fachowcy odchodzą. ..

Zostaw merytoryczną opinię o Nexteer Automotive Poland - Gliwice

• Jak się pracuje w Nexteer Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Nexteer Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexteer Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nexteer Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w Nexteer Automotive Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nexteer Automotive Poland