Opinie o Nexteer Automotive Poland w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nexteer Automotive Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nexteer Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexteer Automotive Poland w Gliwice

Szkoda

Witam wszystkich. Nie miałem "okazji" pracować w firmie NEXTEER, ale miałem wątpliwą przyjemność bycia na rozmowie. Wstawiłem się pod wskazany adres w Gliwicach w wybranym przez Pracodawce terminie. Rozmowa typowa, techniczna (stanowisko Inżynieryjne) - na koniec moje pytanie: Kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi o mojej kandydaturze? Zostałem zapewniony, że do 2 tyg otrzymam odpowiedź (nawet jeśli będzie negatywna). Dopytuje ponownie - czy po 2 tyg mam uznać, że się nie zakwalifikowałem? NIE - na pewno się odezwiemy. I tak czekam do dziś. Nie mam żalu, że się nie dostałem - być może byli lepsi, ale jak ktoś mi się zapiera i twierdzi, że się do 2 tyg odezwie do mnie, a później to olewa to opinia jest tylko jedna - BRAK PROFESJONALIZMU. Dziękuję za uwagę. Życzę wszystkim (również i firmie NEXTEER) wszystkiego co najlepsze - ja będę profesjonalistą, i mimo wszystko uważam, że firma ma potencjał (produkowane elementy).

Jeszcze tu jestem
@Szkoda

Ludzie doswiadczeni nie dostali umow a teraz znowu nowe osoby przyjete gdzie tu sens i logika? To nie swiadczy dobrze o firmie nie ma stabilnosci w kazdej chwili moga kogos zwolnic ludzi wymieniaja jak skarpetki praca bez perspekryw na przyszlosc a zwiazki niby sa ale i tak nic nie robia w tym kierunku zeby to ukrocic zalosne niestety

Karola

Czy są aktualnie przyjecia na produkcje dla kobiet? Ile mozna tutaj na początek zarobic na rękę?

Taki
@Karola

Narazie nie przedluzaja umow.

Tymot

@Jeszcze pracownik Każdy może mieć swoje zdanie ,ale płaci firma i to ona wymaga. Dobra firma z całą pewnością nie zwalnia dobrych pracowników.

Taki
@Tymot

Dobry pracownik to taki co nie chodzi na l4 nie chodzi co 30 min na palarnie nie spoznia sie a wlasnie z takimi firma sie pozegnala a trzyma takich co przez wyjscia na palarnie nie wykonuja notorycznie planu szkoda ze firma tego nie widzi tak samo jak sa tacy co ida na l4 bo urlopu nie dostal i wlasnie tacy tutaj pracuja.

Jeszcze pracownik

No niestety ostatnie zwolnienia pokazały że dobry pracownik to taki, który nic nie robi. Nie przedłużyli umowy ludziom, którzy zasłużyli na te umowy bardziej niż niektórzy ci z umowami na stałe. Moim zdaniem błąd tej firmy to jak w komentarzu wczesniej ludzie na kierowniczych stanowiskach i jeden Pan dyrektor całkowicie nie nadających się na nie. Pana B to chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Dyrektor to osoba, ktora szybko zapomniała jak to jest być operatorem a przecież nie tak dawno stał przy maszynie jak my. Ludzie mają na niecały miesiąc do końca roku tyle jeszcze urlopu, że mogli by już śmiało dziś się na niego wybrać ale dyrektor wydaje zakaz dawania urlopów miedzy świętami. Podobno po nowym roku mają zamówienia wzrosnąć i zapotrzebowanie na ludzi. Bardzo mnie ciekawi co dyrektor zrobi z opinią w Gliwicach na temat Nexteera że tutaj to praca raczej dla Ukrainca lub typa co na konsole chce zarobić., gdy nowe projekty ruszą i zapotrzebowanie na ludzi już nie na miesiąc lecz lata a nikt poważny się tej pracy nie będzie chciał podjąć. Stanowiska kierownicze i miejsce dyrektora należy się osobom do tego ze szkołą, a nie dzisiejszym Panom co chyba dopiero do szkoły ich Nexteer wysłał. PS. TL G.K. to czyim liderem jest ? Bo projekt umarł, Liderzy wrócili do pracy na linii a ten jeden człowiek, ktory zarabia chyba wiecej niż dyrektor trzyma się stanowiska jak rzep. Nie wiem czy po znajomości ? Ale to chyba kolesiostwem śmierdzi? No ale jedynie co mnie w tym zakładzie by zdziwiło to chyba solidna podwyżka. Pozdrawiam

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Była

Polecilabym tą firmę pod względem pracy, atmosfery ,ludzi którzy zawsze pomagają w potrzebie ,zarobki również są ok. Kierownictwo , hmm sympatycznie kierownicy oraz góra. Jednak, niestety traktują ludzi z góry, przyjmują dana liczę osób jeżeli są zamówienia. Nawet na 6 dni. Gdzie dana osoba nie poszukuję pracy tymczasowej lecz na stałe. Szkoda firmy, bo gdyby poprowadzili ją osoby o większej inteligencji i być może wyższym wykształceniu Widzieliby że dziś cenny pracownik to taki który nie uczęszcza w ciągu 3 mies 5 razy na l4 nie bierze urlopu na żądanie bo ma taki kaprys i od tak nie przychodzi sobie do pracy bo zaspał. Skoro pracownicy którzy się starają i chcą pracować dla tej firmy nie są docenieni. A wręcz potraktowani w ten okrutny sposób jak Ci którzy nic nie robią. Po co się starać?? Po to aby popracować do grudnia i zostać zwolnionym w czasie okresu przed świątecznym? Aby premii nie dostać? Te 2 tyś złotych jest aż tyle warte aby zwolnić osoby które chetnie podchodzily do wspolpracy i wyrabiamy normy lub ponad normy? Inne firmy inaczej dziś traktują swoich pracowników, którzy doceniają frekwencję pracowniczą , brak l4 i za mila i przyjazna współpracę .

Pjoter

Nie polecam firmy nikomu duży mobbing wieczna zjeba on kierownika za nic i mega (usunięte przez administratora) na hali nie potrafią sobie poradzić z wyciekami z maszyn mega tragedia (usunięte przez administratora) mega duży (usunięte przez administratora)

Miły :)

Firma godna polecenia, praca nie jest ciężka zarobki dobre jednak brak stabilnego zatrudniania dobre dla studentów chcących dorobić Zmaleja zamówienia tak też dostaniesz wypowiedzenie bądź nie przedłuża Ci umowy na kolejny miesiąc. Pracownicy pod nexteer 3 umowa która równa się z umową na stałe?? Nie koniecznie tutaj. 3 umowę możesz dostać na rok. Polecam dla pracowników tymczasowych, szukasz stabilnej pracy omijaj ten zakład :)

Ruch policja piast

Słyszałem że 11.11.19 będzie czekała ekipa na Bogdana, za to że się rozprul na policji na chłopaków, (usunięte przez administratora)

Jak się pracuje z ludźmi z Nexteer Automotive Poland?

BOGDAN I POLICJA

dobrze , lecz możesz trafić na linie gdzie pracuje Mateusz Gargas i Bogdan Bigdanski co wykorzystują ludzi, kradną rzeczy w teamie i trzymają z policją bo to ich koalicja

Daga
@BOGDAN I POLICJA

Myślałam ze tylko ja mam tak złe zdanie na temat tych panów.

Bogdan Bigdanski

Bogdan z doblo ma wylecieć, Mateusz Garas również., Z tego co słyszałam

Nieznajomy

Ja również to słyszałem

Portier
@Nieznajomy

I dobrze niech w końcu stare byki miejsce młodym zdolnym zrobią. I tak wszyscy wiedza ze garnek musiał sie nieźle „nachodzić” żeby być liderem. A słyszałem ze kiedyś nawet go poniosło i na kierownika papiery złożył #cozałeb

BOGDAN I POLICJA RÓWNA SIĘ KOA
@Bogdan Bigdanski

Tak to jest, Bogdan powinien pracować w plastik aminium , tam są dziewczyny , tam by mógł chodzić szczęśliwy

@Bogdan Bigdanski

A czemu niby ci panowie mają wylecieć ?

No podobno gruba afera się szykuje z Bogdanem i Garnkiem. Ale narazie nic nie powiem.

Ktoś się może orientuje jak to jest z tymi zwolnieniami pracowników? Krążą opinie że zwolnienia dotyczą osób spod agencji oraz tych co nie mają umów na stałe. Ponoć jak dowiadywali się znajomi od kierownictwa dotyczy to osób lecz z corsy, którzy mają umowy na czas określony oraz są pod agencja a nie tych którzy pracują na innych liniach.

Zaintetesowany

Wszyscy z casowkami maja leciec czy tylko pracownicy z corsy? I jak to jest z tymi tychami? Beda przenosic jsk ktos bedxie chcial?

Jaaaa
@Zaintetesowany

Projekt się kończy ale to nie znaczy że zwołania pracowników z tych linii jak tam praktycznie większość ma umowy na stałe i robia po kilka lub kilkanaście lat w firmie

Zaintetesowany
@Jaaaa

Wiem ze nie zwolnia kogos kto ma umowe na stale. Ale caly czas zatrudniaja nowych pracownikow a jest pismo ze maja nie przedluzac umow czasowych wiec juz nie wiem jak to jest.

Jaaaa
@Zaintetesowany

A zauważyłeś na ile nowe osoby dostają umowy? Na tydzień, miesiąc, wiem że to większego sensu nie ma no ale cóż...

Norbert

Może wiecie czy firma szuka aktualnie pracowników?

xK
@Norbert

Poszukiwani są mechanicy.

(usunięte przez administratora). Nic dodać nic ująć.

elka

Tak ,mnie zapraszał na kawę do siebie do domu , ale odmowilam , to było akurat po za pracą na rynku jak go spotkałam był kompletnie pijany i prawdopodobnie jeszcze pod wpływem narkotyków , Oczywiście odmówiłam , słyszałam już o nim na hali

Miła współpraca Najlepsza z firm na strefie ekonomicznej z którymi miałam doczynienia. Zetelna kontrola części, kierownik wymagający jednak wyrozumiały. Stawka.. Hmm. Za niska ale miejmy nadzieję że w krotce się poprawi.. Ogólnie polecam tą firmę. :)

Stały pracownik

Co ty garnek (usunięte przez administratora) ,przecież jesteś cały czas na nadgodzinach

Gal

Firma zatrudnia przez agencje pracy. W razie zapotrzebowania na ludzi przez perspektywę większego zamówienia przez klienta, zatrudnia daną ilość pracowników a potem zwyczajnie nie przedłużają umowy gdy zamówienia się zmniejszą. Wysokie ryzyko zostania osobą bezrobotną po którejś kolejnej umowie. Niektórzy zostaną na dłużej gdy operatorzy danej lini się wykruszą a Ty już umiesz robić na danej lini na większości stanowisk. Ale nigdy nic pewnego. Mi nie przedłużono umowy, a jednak nie mają tam lini na której nie mógłbym pracować zwyczajnie przynosząc im zysk.

Witam widziałem ofertę pracy w tej firmie na start 3200 brutto . I moje pytanie jak wygląda praca ? Ile byłbym wstanie zarobić z nadgodzinami ?

Gal

Najpierw musieliby chcieć kogoś na nadgodziny a to niezbyt częste zjawisko

Boguss

(usunięte przez administratora) Art. 212. KK mowi ci to cos?:> odpowiednie służby sie tym zajma bo ja osobiscie nie mam czasu na takiego dzieciaczka :) 3m sie i za jakis czas sie zobaczymy ;) pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Nexteer Automotive Poland - Gliwice

• Jak się pracuje w Nexteer Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Nexteer Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexteer Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nexteer Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w Nexteer Automotive Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nexteer Automotive Poland