PRESTO M. Brzozowska-Magnuska

Łódź

Opinie o PRESTO M. Brzozowska-Magnuska

Były Pracownik 2011-10-26 15:28:29
Przestrzegam wszystkich przed współpracą z firmą Presto z branży IT. Nie chodzi tu o niekompetencje pracowników, (bo Ci są profesjonalni, mili, uczynni) ale o podły charakter szefa[usunięte przez moderatora]- obecnego właściciela firmy. Miałem nieprzyjemność współpracy z tym człowiekiem i z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że jest oszustem, krętaczem i podłym dorobkiewiczem. Przez 2 lata pracy u niego nie było miesiąca, aby wypłacił pensje zgodnie z terminem. Pieniądze dostawałem z 25-30 dniowym opóźnieniem, nigdy w całości, zawsze w 3-4 ratach. Są pracownicy, którym nie płaci po 2 lub 3 miesiące. Pan M., obiecuje złote góry, fascynujące możliwości rozwoju kariery, wielkie pieniądze-premie, wspaniałe projekty, jednak to wszystko obietnice bez pokrycia. W rzeczywistości wygląda to tak, że przez cały rok nie był w stanie pozyskać choćby jednego klienta, dla którego można było zrobić projekt odpłatnie. Dodatkowo niepowodzeniami za brak nowych klientów (podkreślę, że ON jako jedyny sprawuje w firmie Presto funkcję sprzedawcy, nie ma innej osoby, która zajmuje podobne stanowisko) obarcza innych pracowników, oczywiście za ich plecami. Średnio raz na 3 miesiące znajduje „najsłabszego ogniwo”, które obgaduje w czasie rozmów z innymi pracownikami. Należy jeszcze wspomnieć, że nagminnie okłamuje, nie tylko swych pracowników, ale również klientów, a w konsekwencji szkodzi całej firmie. Zaczynając pracę w Presto, usłyszałem zdanie koleżanki starszej stażem, która oznajmiła - jak się okazało po czasie bardzo trafnie, że: „jak się szef pomyli to powie prawdę” – to stwierdzenie doskonale pasuje do[usunięte przez moderatora] Warto wspomnieć, że pan [usunięte przez moderatora]swoim przyszłym pracownikom już na pierwszej i w zasadzie jedynej rozmowie w sprawie pracy, proponuje umowę o prace na czas określony, co dla wielu młodych ludzi bywa bardzo kuszące. Faktycznie taka umowa zostaje podpisana, jednak nie ma się co łudzić, bo składki do ZUS-u i tak nie są odprowadzane. Ponadto pan M. proponuje najniższą stawkę na umowie, a resztę pensji „do reki, pod biurkiem”. W tej firmie nie istnieje coś takiego jak przelew. Pensje oczywiście z opóźnieniem i do ręki wypłacane są w małych ratkach - szczyt bezczelności to 20 zł. O nieuczciwościach, manipulacjach i oszustwach tego człowieka można by pisać w nieskończoność, jednak myślę, że to co napisałem wystarczy, abyś zastanowił się / zastanowiła czy chcesz współpracować z takim człowiekiem. Osobiście odradzam, bo więcej stracisz, niż zyskasz. Myślę, że warto podkreślić, iż ten sam człowiek, jest również właścicielem firmy Architektura Internetu ,w której zasady funkcjonowania są identyczne jak w Presto.
ariel 2015-05-27 12:35:09
dziękuję za info. W samą porę zauważone ostrzeżenie dziękuję.
deno 2016-05-02 15:16:03
Hej wszystkim czy ktoś wie czy ta Pani dalej prowadzi swoją działalność? Szukam czegoś na necie ale chyba nawet strony www nie mają nawet ofert pracy u innych
Zostaw swoją opinię o PRESTO M. Brzozowska-Magnuska - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRESTO M. Brzozowska-Magnuska