Wydawnictwo Akapit Press

Łódź

Opinie o Wydawnictwo Akapit Press

anonim 2011-02-11 11:33:25
Nie polecam nikomu. Właściciele, to osoby nie mające pojęcia o branży wydawniczej. Liczą się dla nich tylko pieniądze. Praca jest stresująca, zero satysfakcji. Pensja bardzo mała, zero premii. Wieczne niezadowolenie szefostwa i mobbing gwarantowane.
Lepiej poszukać pracy w naprawdę dobrym wydawnictwie, w którym praca będzie przyjemnością a nie męczarnią
bellaz 2011-10-10 12:10:57
Rzeczywiśćie - miejsce, w którym nie można wzbogacić swojego doświadczenia a jedynie nadszarpnąć swoje nerwy.
Kierownictwo wydawnictwa poniżej wszelkiejkrytyki
Ciekawski 2011-10-10 12:51:25
Słuchajcie, ale jak to jest... nie mają pojęcia o branży wydawniczej a tyle są na rynku? Przecież to nie jest ani nowe wydawnictwo, ani mało doświadczone -trochę jednak książek na koncie ma. A może po prostu w tej branży ogólnie brak kasy i nerwy...i tylko ępik zostanie
anonim 2011-10-17 22:19:39
bellaz - 2011-10-10 12:10:57

Kierownictwo wydawnictwa poniżej wszelkiejkrytyki

Ooo, święte słowa. Nerwica gwarantowana,(usunięte przez administratora) Pseudofiremka z aspiracjami.
Mike 2013-04-06 11:12:16
Biorąc pod uwage, wyimaginowane aspekty waszych kwestii, oznajmiam iż percepcja mej mentalności nie obliguje mnie do prowadzenia merytorycznej konwersacji z wami.
Tomsk 2013-06-10 13:55:28
(usunięte przez administratora) Pojęcie o branży wydawniczej przez firmę jest minimalne liczy się tylko kasa. Wzbogacenie swojej wiedzy/doświadczenia zerowe. W firmie panuje totalny chaos co można zobaczyć po komentarzach negatywnych na allegro użytkownik akapit-press
Kasia 2013-08-27 16:15:19
Jak bym wiedziała że tak jest w tej firmie nie zamówiła bym ani jednej książki. Niestety tak się stało czekałam na nią 3 tygodnie po licznych telefonach i zapewnianiu że zostanie wysłana dostałam żółtą książkę z popękaną okładką : / Nigdy więcej akapit-press !!!!
Piotrek 2013-10-14 20:32:47
Pracowałem tam i nie polecam tej pracy szkoda nerwów. ( usunięte przez administratora ). Najgorsza praca w której pracowałem.
Lucia 2014-05-05 16:20:03
Bzdury piszecie zazdrość paskudna chyba nie umiecie czytać książek nie wiecie co w nich dobre.Pracownicy którzy w pracy nie myślą nie nadają się do żadnego wydawnictwa tam liczy się umysł! Akapit ma świetnych autorów a po przez to wspaniałe książki dla dzieci i młodzieży wspomne o książkach dla dorosłych. Akapit trzymać tak dalej!!!!!
Tomsk 2014-05-26 09:35:59
'Lucia' ale co ma piernik do wiatraka ? Co ma autor do traktowania pracownika w firmie ? Pomyliłaś chyba strony... Tak jak pisałem wcześniej i napiszę jeszcze raz. Zero jakiejkolwiek wiedzy jeśli chodzi o kierowanie firmą a co za tym idzie dobre traktowanie pracowników w firmie. Nie polecam nerwowa atmosfera zero perspektyw na dalsze rozwijanie swojej wiedzy.
Tomsk 2014-08-28 20:17:08
Odradzam Czytaj wpisy które są wyżej...
Tomsk 2014-11-04 02:25:53
Co Ty za bzdury piszesz czytaj posty wyżej każdy kto tam pracował natknął się na mobbing jak i beznadziejne zarządzanie firmą przez właścicieli. Zapewne rotacja pracowników w tej firmie to jak rotacja zmiany pasty do zębów...
Tony 2014-11-12 14:28:29
Lol chciałem tam wysłać aplikacje o pracę ale dobrze że trafiłem na tą stronę :D
piotr 2015-01-16 13:59:16
Jeśli chcecie być gnębieni psychicznie przez szefową jak i wysłuchiwać krzyków szefa to ta praca jest dla was :)
piotr 2015-02-01 16:23:43
Ale nie powinno się tak traktować ludzi a szczególnie pracowników. No chyba że ktoś lubi być gnębiony psychicznie :D
jupak 2015-03-31 02:11:18
Myślałem że Akapit z Łodzi jest na tyle rozrośniętym i świadomym przedsiębiorstwem ,że nie będzie próbowało za wszelką cenę próbować naszego, który dla nas pracuje z Polski, ale nie widziałem żadnego towingu przez AZ / czekać na info w sprawie, pax poda nr polisy i wszystkie dane z polisy
jupak 2015-03-31 02:12:58
Myślałem że Akapit z Łodzi jest na tyle rozrośniętym i świadomym przedsiębiorstwem ,że nie będzie próbowało za wszelką cenę próbować naszej pomocy/ zastanawiam się jak inni nad warunkami finansowymi podjęcia pracy w Wydawnictwie press, ale jeżeli ci pracujący napisali że toprawda to ciekawe ile osób z marszu z rezygnuje w pracy.
Wojtek 2015-05-12 17:34:14
Hahahaha dzięki internetowi wiem by nie wysyłać tam CV :D
ja 2015-11-04 14:31:41
Kiedy wydawnictwie Akapit Press wszyscy pracownicy złożyli jednocześnie rezygnacje - to chyba najlepiej świadczy o atmosferze. Jest też w Łodzi wydawnictwo Literatura, też książki dla dzieci i też masakra. Ogólnie warunki pracy podobne jak w Akapicie, nawet szefowie w podobny sposób lubią spędzać czas... Atmosfera w obu na skraju mobbingu, żadnych dodatków do pensji np. za nadgodziny i wyjazdy, wyższe stanowiska zajmują ludzie, którzy nie mają pojęcia o książkach i sami nie czytają, a wykształcone i młode osoby są traktowane jak popychadła. Pensja, z tego co wiem, w Literaturze lekko powyżej minimum krajowego, a ciągłe wymagania i niezadowolenie. Zero perspektyw rozwojowych. Serio - lepiej dojeżdżać do Wawy, większy prestiż i kasa.
Ave Ja 2015-12-27 14:33:11
Niestety syf kiła i mogiła. Wszystkie komenty się zgadzają i nie mam co do wątpliwości że coś się tam zmieniło. Jeśli chcesz być zniszczony psychicznie mało zarabiać i czuć się jak ostatni śmieć to ta praca jest dla Ciebie...
Vanila 2016-01-05 21:00:45
@ala, nie oszukujmy się, rynek wydawniczy w Łodzi składa się z 4 wydawnictw, wszyscy się znają i nikt na forum nie będzie chciał pisać o syfie w pracy/byłej pracy ze szczegółami. Też jestem po edytorstwie i dzięki znajomym wiem, jak wygląda praca w obu wyżej wymienionych wydawnictwach. Jeśli jesteś ambitna, masz własne zdanie i umiesz je logicznie uzasadnić, sprawiają ci przyjemność pochwały i docenienie przez szefów to daj sobie spokój, bo psychicznie nie wytrzymasz. Ale jeśli nie brzydzisz się włażeniem w tyłek i potakiwaniem, nie liczysz na pensję przekraczającą 2000 i zapłatę za pracę w weekendy, jesteś w stanie zrezygnować z własnego zdania i jakichkolwiek ambicji i zamykać oczy na jawną niesprawiedliwość, to masz szansę się tam zaczepić aż do emerytury. Sama zdecyduj, czy szukasz pracy, bo musisz spłacić kredyt studencki, czy kochasz edytorstwo i chcesz się w tym kierunku rozwijać...
Tomas 2016-02-04 14:34:20
Z zatrudnieniem może nie będzie problemu ale z leczeniem się psychicznie po tej pracy może być ciężko i drogo...
Tomas 2016-03-25 11:45:34
Już ci odpowiedzieli na górze @Vanila i inni czytaj ze zrozumieniem. Ponad 20 osób napisało że syf, lipa i nie da się pracować bo mobbing co jeszcze chcesz przeczytać ?
Tomas 2016-06-03 13:10:14
Syf z gilem zero tolerancji dla pracowników. Nie polecam praca tam była jednym wielkim koszmarem.
Tomas 2016-07-27 08:26:06
WW czytaj wyżej posty naprawdę nie jest to trudne...
Tom 2016-10-06 22:05:05
Ja nie wiem ludzie to chyba jakieś zombie które nie umieją czytać 98%, komentarzy daje do zrozumienia że w tej firmie dzieje się źle mobbing, beznadziejna płaca i traktowanie pracowników jak śmiecia.
kawior 2016-10-06 23:21:40
jakoś nie wierzę w te historyjki o mobbingu, nikt konkretów jakoś nie pisze tylko same ogólniki jakby chcieli internautów tutaj nastraszyć... pewnie hejterzy z gimby i tyle... rzecież firma ma naprawdę moim zdaniem świetną renomę na rynku i szacunek
Tom 2016-12-02 13:56:46
Tak, tak specjalnie ludzie piszą historyjki... Ogarnij się. Renomę może ma dobrą ale pracowników traktuje jak śmieci jak widać we wcześniejszych komentarzach. Sąsiad z klatki obok może też mieć dobrą renomę a swoją żonę może codziennie katować ...
Zostaw swoją opinię o Wydawnictwo Akapit Press - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Akapit Press