Opinie o Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji w Chodzież

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji o rekrutacji.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji w Chodzież

Robert

Czasami takie radykalne posunięcia przynoszą firmom bardzo duże korzyści. Jak to się mówi świeża krew pobudza do życia. Cy taka wymiana osób jest związana z nowymi pracami?Pracowałem kiedyś w firmie i czasem z sentymentu czytam opinie na forum i pytam.

Ktoś rozczarowany

To nie jest kwestia WYMIANY osób (czyt. zwykłych pracowników), tylko ZMIANY polityki formy i kierunku myślenia osób decyzyjnych

Poldek

Firma jak widzę ma sporo nowych ofert pracy. Może jak wejdą nowe osoby to atmosfera się w firmie poprawi?

Maria

Zofia, mam tu opisać co się dzieje w projektach? To skończysz pisac jak cudownie.

Kierownik Projektu

Zaproszono mnie do Poznania do oddziału firmy. Spotkanie rekrutacyjne prowadziły same kobietki. Poratowano mnie wodą bo upały były a ja z trasy prosto. Spędziłam tam jakieś trzy kwadranse. Poza rozmową dostałam też kwestionariusz do wypełnienia.

Nie będę zdradzał jakie pytania mi zadawały ponieważ od razu może być wiadomo, że ja to ja ;-) Ale oceniam pozytywnie podejście do pytań, konkretnie i zwięźle.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zofia

Rzucanie takiego tekstu, że firma słaba na jakiej to podstawie piszesz? Ja znam firmę z bardzo dobrej strony i nie zgadzam się z negatywnymi opiniami.

Prokop

@Gość Masz prawo do wyrażania swojej opinii o formie nawet jeśli jest ona negatywna ale nie odbieraj tego prawa ludziom którym pracuje sie w firmie dobrze.

Prokop

Czy z całą pewnością nie da się napisać coś dobrego o firmie? Niektórzy nauczyli się tak narzekać na wszystko.

Prokop

@Były_pracownik Jeśli jesteś byłym to nie powinieneś pisać jak jest teraz.

Poldek

Nie mogę zgodzić się z niektórymi pracownikami, gdyż pracuję w firmie i jest wszystko ok.

Prokop

@Gość Czy możesz napisach jak długo pracowałeś w firmie? Interesuje mnie to gdyż chcę aplikować do firmy.

Pelikan

Mam pytanie czy oferta dla koordynatora projektu EFS jest jeszcze aktualna? Słyszałem sporo dobrego o firmie i chcę aplikować. Może ktoś słyszał i mógłby podzielić się wiedzą? Jak się tu pracuje? Martwią mnie wpisy.

Luka

@Krzysztof Nie mogę zgodzić sie z Twoja opinią, jest nieuczciwa. Jeśli nawet są jakieś mankamenty to nie znaczy że firma jest zła. Wszystko można naprawić.

Krzysztof

Nie polecam, bałagan organizacyjny, problemy w komunikacji "góra - dół", duża rotacja, (usunięte przez administratora)

Janusz

Lektura komentarzy podsunęła mi wniosek, że tylko kilka dobrych komentarzy się pokazało i natychmiast zaczęły sie opinie negatywne , ganiące w zasadzie całą firmę za wszystko. To dość dziwne zjawisko!!

Natalia

Witam, czy ktoś mógłby podpowiedzieć coś na temat "Pracownik biurowy - Chodzież (staż z gwarancją zatrudnienia po stażu)" Taką ofertę pracy aktualnie mają . Czy staże są płatne? Jak się pracuje w firmie? Słyszałam , że warto się załapać bo to dobra firma!

Iza

@Nick Myślę, że przesadzasz z opinią. Dlaczego uważasz , że tylko złe opinie mogą być tu zamieszczane? Jeśli firma jest ok. i ktoś to pisze to ma takie prawo!

K.Szmit

Współpracowałam z firmą koordynując ich projekt. Moja opinia - firma ma opracowane procedury, które bardzo systematyzują pracę, jest wymagająca ale zdecydowanie można się tu wiele nauczyć. Dla mnie to było cenne doświadczenie. Polecam.

Prozek

Pracuję w firmie i mam dobrą opinię, zapraszamy do pracy.

Kopacz

Zupełnie niepotrzebnie sie dziwisz. Są różni ludzie i maja różne podejście do pracy. Co pracują i się angażują i firmę chwalą ale są tacy którzy nie lubią się przemęczać.

Myślik

Szukam informacji czy WIRP prowadzi rekrutację na koordynatora projektu w Poznaniu. Słyszałem, że potrzebowali na jesieni ale nie wiem czy to jeszcze aktualne. Jeśli ktoś wie proszę o informacje, z góry dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji - Chodzież

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji?

Kandydaci do pracy w Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji