Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji

Chodzież

Opinie o Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji

nikola 2016-01-24 22:04:32
solidna praca jest dobrze wynagradzana. Jak w każdej firmie są momenty lepsze i gorsze, ja nie narzekam. Dużo szkoleń, dobre warunki pracy
justyna 2016-01-26 15:56:55
może mi ktoś napisać coś o stanowisku asystenta koordynatora projektu, ma ktoś doświadczenia jako asystent? Spełniam wszystkie wymagania a stanowisko wydaje się być ciekawe. Nie mam doświadczenia w projektach unijnych wiec nie wiem czego mogę się spodziewać
asystent xxx 2016-01-26 20:54:39
asystent to osoba która musi być mocna organizacyjnie i lubić papiery - ogarniasz na takim stanowisku całą papirologię projektu i organizujesz szkolenia, pilnujesz szkoleń itp; niełatwa praca ale codziennie co innego się dzieje ;-)
poznanianka 2016-01-31 17:57:21
Startowałam na kierownika projektu EFS. Teraz oferta była na Chodzież, ale to za daleko dla mnie bo 1,5h dojazdu ode mnie z domu. Niby mają mieć biuro projektowe w Poznaniu na wiosnę to wtedy można startować. Ogólnie okej - podobnie jak w innych dużych firmach projektowych. Biuro robi wrażenie, masa ludzi i ruch jak w ulu ;-)
marta.kubicka@poczta.onet.pl 2016-02-04 13:53:08
Znajoma prowadziła ich projekt w Wielkopolsce i nie narzekała na współpracę. Co nieczęste w tego typu firmach to że wynagrodzenie zawsze było na czas. Współpraca dobra, robią dużo szkoleń wewnętrznych dla kadry a to w tej branży podstawa. Największy plus to imprezy firmowe :) nie wszędzie są. No ale każdy lubi co innego.
kwiatek 2016-02-15 12:56:38
akcja rekrutacja :)
jestem po rekrutacji - teraz czekam za wynikami
nie będzie łatwo, ale szansa jest - 20 etatów czeka, może etacik dla mnie też?
pozdrawiam piątkową ekipę :)
tajemnicza 2016-03-08 20:25:53
Jak dla mnie największym plusem jest to że nie trzeba czekać za umową i kasa jest na czas, reszta akurat mnie nie interesuje za bardzo ;-) robię swoje i tyle. Pozdro.
elo elo 2016-04-02 20:24:42
Mało jest firm, które nieustannie szkolą swoich pracowników, inwestują w nich, organizują spotkania i imprezy. To kosztuje. A mi się podoba, że tutaj się takie rzeczy robi, bo to dobrze świadczy o firmie. W mojej byłej firmie musiałam sama płacić za część szkoleń i za dojazdy na szkolenia a do tego wszystko było w weekend bo w tygodniu nie można. A tutaj jakoś można :)) POLECAM!
księgowa 2016-06-03 13:01:04
Jak oscylują zarobki na stanowisku specjalista ds. kadr i płac (w Chodzieży).
Pożecie podać "widełki" ?
czekolada 2016-06-03 13:12:24
Na jakim poziomie oscylują zarobki na stanowisku specj. ds kadr i płac?
Czy ktoś był już na rozmowie? Jakie są wasze wnioski?
winkor 2016-08-12 11:30:24
@aha nie wiesz, jakie są stawki, ale masz pewność, że zarobki są porządne? :) Chyba trójka z logiki. Ja natomiast nie za wiele wiem o warunkach zatrudnienia w Wielkopolskim Instytucie Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji, ale jestem zainteresowany posadą speca d. projektu EFS
partner w Poznania 2016-10-27 18:00:38
Firmy wymiata na listach rankingowych i ma dużo sukcesów. Tylko pozazdrościć. A na pewno im wielu zazdrości bo mało kto osiąga takie wyniki. Tak dalej :) Gratulacje!
Doradca zawodowy 2016-10-29 10:53:37
Firma działa też na naszym terenie tj. małopolskie. U nas pracuje się dobrze. Są jasne zasady i wiemy czego się oczekuje od doradców. Jest co robić bo projektów mają sporo. Póki co nie można narzekać.
REKRUTER TERENOWY 2016-10-30 18:12:52
JAKO REKRUTER W MAŁOPOLSKIM MOGE POWIEDZIEC ŻE SZUKAMY KOLEJNYCH REKRUTERÓW. PROJEKTÓW JEST BARDZO DUŻO I SZUKAMY UCZESTNIKÓW DO PROJEKTÓW. JEST SPORA KONKURENCJA BO DUŻO PROJEKTÓW SIĘ POJAWIŁO. CI KTÓRZY LUBIĄ DZIAŁAĆ W TERENIE TO ZAPRASZAMY. JAK LUBISZ PRACĘ Z LUDŹMI DO ZAPRASZAMY, MASZ EFEKTY - MASZ NIEZŁĄ KASĘ, TAK TO DZIAŁA W REKRUTACJI TERENOWEJ.
marchi 2016-11-02 17:16:48
Co do rekrutera to zgodzę się. Praca wg mnie idealna na studiach, ale nie tylko. Jeśli ktoś się odnajdzie i faktycznie podejdzie do sprawy poważnie to można awansować. Generalnie klimat jest fajny, jak ktoś lubi działać z ludźmi, pracować w terenie i nie lubi stałości. Tu codziennie się dzieje coś innego :) Kwestia podejścia i oczekiwań :)
doradczyniiii 2016-11-14 23:28:44
Patrząc na to co się dzieje w całej Polsce w projektach (popelina z rekrutacjami, chore kryteria i projekty padają) to tutaj i tak jest stabilnie. Jednak na dużej ilości projektów się wygrywa bo jak pojedyncze się posypią to i tak jest sporo innych. My póki co nie narzekamy, jeździmy już po dolnośląskim i rekrutujemy benków :) i zaraz ruszamy z poradnictwem zawodowym.
Zostaw swoją opinię o Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji - Chodzież
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji