Opinie o Pup w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pup. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pup na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pup w Będzin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Pup? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Henryka Radziejowska Nowy wpis

kto w tym urzędzie pracuje i pobiera pensję z budżetu państwa sami nieudacznicy nie potrafią nawet odpowiedzieć na proste pytania odsyłają ludzi od Iwana do pogana to jest szczyt nieudolności pracowników takich ludzi powinno się wysłać na bezrobocie żeby zakosztowali tej przyjemności

Zofia Nowy wpis

Ktoś napisał, że dyrektor nie potrafi zarządzać większą grupą ludzi. Czy to oznacza, że w firmie panuje przez to chaos? Czy jest jakaś inna osoba, która jest odpowiedzialna za zarządzanie firmą i pracownikami?

Cezary Nowy wpis

Trochę to dziwne, że nikt od bardzo dawna nie podzielił się opinią o pracy w firmie?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pup? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite

Dyrektor nie potrafi zarządzać większą grupą ludzi bo został powołany po znajomości przez Watołę

To jest totalne dno ale to wszystko jest winą zarządzających - dyrektora i starosty, którzy to wszystko akceptują

matka

Byłam dzis w urzędzie to jest totalne dno!!!!!!Zero jakiegos zainteresowania tym ze szukam pracy i czy moze jakis staz albo kurs.Nie ma funduszy panie nadasane żałosne to jest szok!!!mam nerwy bo siedza za moje podadtki a ignorują człowieka jeszcze ja mam wiedziec czy napeno dzis mialam sie zjawic i jaki numer teczki Do Likwidacji takie cos!!!Wiecej zrozumienia maja w sosnowcu

asdfghjkl;

Okropnie traktują bezrobotnych! odsyłają z pokoju do pokoju,mają ogromny bałagan w papierach i nie wiedzą z czego żyją ....szkoda ze jeszcze nikt sie za nich nie wziął ...

Zostaw merytoryczną opinię o Pup - Będzin

Pup