Opinie o KBTI Poland w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KBTI Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KBTI Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KBTI Poland w Wałbrzych

Ktos moze cos powiedziec o pracy przy pakowaniu butelek i orzeszkow? Jak z godzinami i jakie maja warunki mieszkaniowe?

Xpi

Wioletta też zastanawiam się nad wyjazdem tam ;) również proszę o opinie na xpi44@wp.pl

wiola79

dzwonili do mnie z oferta pracy z KBTI do pakowania papryki i poidorow,obejrzalam filmik jest ok,praca w miescie Eindhofen,jedzie ktos tam moze lub był?jakies wskazowki lub wrazenia.Prosze o informacje na wioletta20072@op.pl

Christo

Witam Pracowł ktoś jako oprator wózka czołowego i/lub bocznego? Jakie chcą papiery na wózek i czy można zrobić ichnie na miejscu? Jaka stawka? Kto załatwia mieszkanie? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Magazynier

Telefon

Wszystko

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
nafu

może ktoś mi napisać jak jest na pakowaniu owoców i warzyw w eindhoven? mój mail kazikelo13@o2.pl

Zniesmaczona

LUDZIE!!! Wstyd mi za wielu z Was, którzy będąc na obczyźnie uprzykrzają sobie nawzajem życie, zamiast sobie pomagać. Te wszystkie zarzuty o syfie w domkach-ten syf sam się nie robi, a poza tym-zamiast wypisywać godzinami wypociny na forach, może poświęcilibyście ten czas właśnie na posprzątanie owego syfu? Albo robić to w dni wolne od pracy, na bieżąco, wszyscy razem, bądź wg ustalonej kolejki? I nie mówcie mi, że ,,ja nie będę sprzątać, bo on/ona na pewno nie wywiąże się ze swojej kolejki"- z takim podejściem będziecie dalej siebie nawzajem (TAK WŁAŚNIE SIEBIE NAWZAJEM RODACY) prawie bezpośrednio obrażać tu w internecie. Poza tym, takimi komentarzami zniechęcacie innych do wyjazdu, lub zasiewacie w nich ziarno niepewności i strachu. Jeżeli rozchodzi się o te wszystkie agencje-one są jak banki-KASA MUSI SIĘ ZGADZAĆ- od wczoraj chodzicie po tym świecie? Niektórzy chyba tak, bo jedyne co wiedzą, to jak wypisywać bzdury i szukać wszędzie winowajców tylko nie w sobie. Moja kolejna dobra rada- ,,internety" to nie tylko demotywatory, kwejki i inne pudelki. Może by tak przed wyjazdem zajrzeć na strony rządowe i zainteresować się warunkami życia i prawem pracy w Holandii czy w innym kraju? Jeździcie w miejsca, o których nic nie wiecie...to w waszym interesie jest się dowiedzieć, bo ludzie z agencji są tylko pionkami( w dodatku niedoinformowanymi-stąd ich pokrętne odpowiedzi na nasze pytania), których wy później obwiniacie za swoją niewiedzę. KWESTIA OSTATNIA TO LICZBA GODZIN-dajecie sobie wmówić, że agencje nie mogą wam tych godzin zagwarantować...a ja wam powiem, że muszą to zrobić-zapewnić wam ustalone w kodeksie minimum tak aby wasza tygodniówka (której minimalna wysokość jest również zapisana w kodeksie NL) pozwalała wam na przyzwoite przetrwanie do następnej wypłaty. Trzeba po prostu zainteresować się swoimi prawami, a potem mając ich świadomość-się ich domagać. Wszystko jest do zrobienia i ogarnięcia. Pff...co za naród.

bod
@Zniesmaczona

bzdury wypisujesz! dla naiwnych chyba

Zniesmaczona
@bod

Nie sądzę by zainteresowanie się swoimi prawami było bzdurą. Oczywiście wiedza boli co niektórych, zwłaszcza pracowników agencji, którzy powiedzieli mi wprost ,,Na miejsce jednej mądrej/doinformowanej znajdziemy dziesięciu naiwnych". Cieszę się, że przyszło mi ,,dołować się" parę tygodni przed wyjazdem z tytułu jego przedłużania się niż narzekać przez cały pobyt jadąc gdzieś na pałę :P Co do traktowania-żaden obcokrajowiec nigdy mnie w żaden sposób nie uraził, czego nie mogę powiedzieć o kapo-Polakach; zwrócę honor tylko dwóm, z którymi nie trzeba było pić, żeby zyskać ich sympatię i szacunek. Pozdro i powodzenia.

Nowa

Witaj. A jak warunki mieszkaniowe? I ile wyciągnie tak na tydzień? Ludzie spoko czy lepiej nie pytać?

M.

Hej, mam do Ciebie pytanko. Bo też do mnie dzwonili z ofertą na pakowanie warzyw. Ile jesteś w stanie wyciągnąć już na czysto?

ela

pracuje na pakowaniu owooców i warzyw i mam średnio 45 godzin , praca jest ok

Martiin
@ela

Witaj.Mam pytanie odczytałem twój wpis że pracujesz przez kbti na pakowaniu warzyw i owoców ja sie wybieram na tą samą prace do Eindhoven mam prośbe czy mogłabyś mi napisać coś więcej o tej pracy jak ona wygląd ile godzin tygodniowo jaka stawka netto ja mam w umowie napisane 8,96 brutto a koordynator mówi że stawka netto zależy od ilości przepracowanych godzin jakie warunki mieszkaniowe ogólnie no i ile mozna wyjsc na rękę miesięcznie z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Lena

Witam, mam pytanie odnosnie pracy przy pakowaniu warzyw i owoców czy praca ta faktycznie jest teraz, bo wyjezdzam w najblizszy weekend przez Kbti i zastanawiam sie czy na pewno bedzie praca, czy tylko tak mowia, bo od pana, z ktorym rozmawialam dowiedzialam sie, ze jest nawet do 50 godzin tygodniowo?

ona

Witam dzis dzwonil do mnie pan z Warszawy ktory jest tak smieszny jak ta agencja to sciemna ,wypytywal sie o dochody ,rozliczenia a co do pracy nie potrafil udzielic jakichkolwiek informacji heheh mozna sobie samemu odpowiedziec na pytanie co to za sciema jest jakas hehhe pozdawiam tego Pana hahah

lilka

Hallo ludziki!!!! Dowiem sie cos o tych salatkach w Noordwijkhout?????

kwiaty

Witam czy ktoś wybiera się do szklarni na kwiaty doniczkowe okolice Amsterdamu.. i mógł by się najlepiej wypowiedzieć pracownik który aktualnie pracuje o zarobkach , warunkach mieszkaniowych i godzinach ? pozdrawiam

kwiatSAKURY

Ja też proszę o opinię pracy przy sałatkach w Noordwijkerhout. Lilka zostaw namiar do siebie :)

NINA

czy ktos moze napisac cos o pracy na rozbiorze drobiu i jakie mieszkanie

lilka

Witam!dostalam oferte z Kbti na salatkach w Noordwijkerhout.Czy ktos z Was tam pracowal I moze powiedziec mi cos wiecej????Z gory dziekuje za szczere I obiektywne komentarze :)

Witam, wie ktos cos na temat pracy na dziale inwentaryzacji w Syncreon wallwijk prezz KBTI ?

w jakiej firmie pracownik pracowałeś przez KBTI? 400 euro? za mieszkanie chyba przesadziłeś

KBTi to kiszka wysyłaja do pracy na dobrych warunkach a na miejscu pracujesz 2 tygodnie i pracy nie ma a kontrakt masz na 3 miesiace za mieszkanie zabieraja 400 euro za dojazdy do pracy zabieraja kase . Na koncu kontraktu pisza ze nie odpowiadaja za zmiany kontraktu

Piotr99w

Mam pytanie o pracę w Syncreon,co to za praca,czy są godziny,zmiany,czy to taśma,lekka czy ciężka.

Zostaw merytoryczną opinię o KBTI Poland - Wałbrzych

• Jak się pracuje w KBTI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy KBTI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KBTI Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KBTI Poland?

Kandydaci do pracy w KBTI Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KBTI Poland
2.2/5 Na podstawie 104 ocen.

KBTI Poland