Opinie o KBTI Poland w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KBTI Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KBTI Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KBTI Poland w Wałbrzych

Odbitek

Czy mógłby ktoś napisać kilka słów jak się pracuje przez tę agencję? Mają dużo ofert pracy ale dobrze jest wiedzieć jak organizują wyjazdy za granicę.

Witam czy ktoś jedzie 24 lipca do Czech do Kuřim?

Klara

Ależ mają długą listę ofert. Można z pewnością wybrać sobie dobrą robotę i przy okazji ocenić agencję?

CIEKAWSKA

Witam czy ktoś pracuje przez KBTI w Zoetermeer pakowanie kurczaka americana czy jakoś tak oraz pasztecikow. Zastanawiam się nad aplikowaniem. Mam właśnie zakwaterowanie i transport. Pomocy

Magazynier

Telefon

Wszystko

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Iwona

@Obłoczek rozumiem, że jesteś zadowolony ze współpracy z KBTI Poland. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat swoich doświadczeń z firmą? Jak szybko udało Ci się znaleźć za ich pośrednictwem pracę? Co sprawia, że warto aplikować właśnie do nich?

Obłoczek

Widzę , że KBTI ma bardzo aktualnych ofert pracy. Starają się bardzo i dzięki nim to wiele osób ma pracę taką jak chcą. Już korzystałem z ich oferty i dzięki temu mam stałą pracę z dobrymi zarobkami.!!

Max

Witam, pracował ktoś z Was w Czechach w fabryce Skody poprzez tę agencję ?

anonim1111

Gdzie polecacie pracę?

Kobit

Słyszałam sporo dobrego o firmie i dziwią mnie niektóre wpisy. Może trzeba zgłosić to szefostwu , myślę, że jeśli faktycznie miały miejsce jakieś nieprawidłowości to jest wynik pracy ludzi.

Kobit

Firma ma bardzo dużą ofertę pracy i w związku z tym mam pytanie licząc że ktoś na forum podpowie. Czy KBTI ma obsługę firmy PLAY, dużo ofert tego dotyczyły? Poza tym proszę jeszcze o informacje jak się pracuje, jakie umowy zawiera firma z pracownikami?

Kobit

Czy KBTI Poland ma nowy kontrakt z T-Mobile? Widziałem ich nową ofertę i mają ogromne zapotrzebowanie na doradców.

Grzesiek

Kbti to jest tylko pośrednik po przyjeździe przejmuje was direct people praca jest nie jest lekko jest tempo bardzo wysokie a te bungale do których nas dali to jest porażka ale da się przeżyć zarobisz Maks do 250 euro więcej nie wyciągniesz no chyba że będziesz zostawal po godzinach ale przerobisz tu dniuwke to ci się odechciewa zostawać dłużej

asdfghjkl
@Grzesiek

czy jak zwykle, szukają nie pracowników a sportowców, co jeszcze zapłacą za dwuosobowy pokój wielkości łazienki 400 ojro?, ee to jadę do Czech, tam zakwaterowanie darmo, + dodatki do posiłków, przy oszczędnym życiu całą wypłate można odłozyć, ale konieć końców i tak wychodzi prawie to samo, no chyba ze przestój w Holandii sie trafi, to jednak Czechy dużo korzystniej wyglądają, lol a wszystko przez pazerność agencji

Iwona

@jacek informacja o tym na jakich warunkach odbywa się szkolenie nie została Ci przekazana podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Rzeczywiście niektóre firmy podejmują decyzję o zatrudnieniu na podstawie tego jak przebiega szkolenie wstępne, jednak taka informacja zwykle jest udzielana podczas rozmowy. Jeśli podczas procesu rekrutacji wystąpiły jakieś nieprawidłowości zawsze warto zgłaszać je bezpośrednio do firmy.

Iwona

@Grzesiek @Przemo Rozumiem, że rozpoczęliście już pracę. Co możecie na tym etapie powiedzieć o tym jak oceniacie współpracę z firmą KBTI Poland?

Zorba

KBTI Poland dzięki zdobytej wiedzy oraz długiemu doświadczeniu może pozwolić sobie na skrócony czas rekrutacji co jest głównym atutem firmy. Często dowiadujemy sie o pracy ale rekrutacja trwa i jest po pracy.

MAJSTER

Jedzie ktoś w niedziele z dolnegośląska do eindhoven na warzywa i owoce

Grzesiek

Jedzie ktoś w niedziele do Eindhoven do pracy przy pakowaniu warzyw i owoców jsk tak to proszę się odezwać

@Grzesiek

Zastanawiamy się nad wyjazdem z dziewczyną właśnie też w to samo miejsce.

@Grzesiek

Zastanawiamy się nad wyjazdem z dziewczyną właśnie też w to samo miejsce.

@Przemo

My jedziemy w niedziele trza próbować bo tu za te grosze nie będę siedział daj znać czy będziecie jechać napewno zawsze lepiej jest kogoś wcześniej poznać pozdrawiam

@Grzesiek

My też będziemy tam w niedzielę. Jednak się zdecydowaliśmy.

@Przemo

Spoko a skąd wogóle jedziecie to mój email napisz do mnie to się jakoś zgadamy grzesiek19881@onet.eu

szymi
@Grzesiek

Ja zamierzam ale jutro dopiero wysylam do nich cv. Szymon z Walbrzycha

Luidzi

KBTI Poland ma imponującą ofertę pracy, jaka jest tego przyczyna ? Może ktoś wie i mógłby się podzielić?

Tony

Jak jest z wyjazdem przez KBTI Poland do Skody do Czech? Jest tu ktoś kto pracuję w Skodzie przez agencje?

Mrr
@Tony

Nie jedź bo zarobisz tyle ile w pl może ciut więcej

Grzesiek

Witam mógł by ktoś napisać coś na temat pracy w Eindhoven Przy pakowaniu warzyw i owoców czy warto tam jechać bo wybieram się tam z dziewczyną początkiem maja

Ruda
@Grzesiek

po jakim czasie od zgłoszenia sie do was odezwali? aplikowałam , ale nie wiem czy warto czekać , minął tydzień i cisza a zalezy mi na jak najszybszym wyjeździe, szkoda czasu mają wiele innych ofert

@Ruda

Na drugi dzień się odezwali i w następnym tygodniu w czwartek masz nam wysłać umowy i w niedziele mamy jechać od wysłania zgłoszenia to już kilka razy dzwonili pojedziemy w niedziele i zobaczymy jak tam jest pozdrawiam

@Ruda

A i skoro zależy ci na tym wyjeździe to zacznij tam do nich wydzwaniac to może akurat ci się uda i pojedziesz też w niedziele z nami

Zostaw merytoryczną opinię o KBTI Poland - Wałbrzych

• Jak się pracuje w KBTI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy KBTI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KBTI Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KBTI Poland?

Kandydaci do pracy w KBTI Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KBTI Poland
2.2/5 Na podstawie 104 ocen.

KBTI Poland