Opinie o Delecta w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Delecta. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Delecta o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delecta w Włocławek

Truskawka

Zbyt szybkie tępo pracy. Nie ma czasu na szkolenie do stanowiska pracy nowych pracowników nawet by iść do WC lub napić się wody Nie miła atmosfera wśród pracowników. Pracowałem tam i cieszę się że nie muszę tam pracować

Dariusz
@Truskawka

Jak to nie można wyjść do WC? Każdemu pracownikowi przysługuje przecież przerwa. Jak wyglądają przerwy w Delecta?

Pip
@Truskawka

Wszechobecny mobbing, najgorszemu wrogowi nie polecam!

Ktoś

Jakieś podwyżki na horyzoncie na produkcji?

Taaa
@Ktoś

Za rok jak wzrośnie najniższa krajowa

Natalia

@Truskawka A może brakuje wydajności i stąd ta opinia? Firma jest dobrym pracodawca więc dziwnie ja oceniasz.

młoda

Nieludzkie tempo pracy na produkcji. Dziwny stosunek do nowych pracowników (nie ma czasu na szkolenie stanowisko we, tam nie ma na nic czasu, produkcja przecież idzie). Za to przełożeni bardzo w porządku, wypłaty na czas.

Ona111
@młoda

Niestety to prawda

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Delecta? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Joachim

Delecta to dobra firma jako pracodawca. Taka praca i trzeba szybko się wdrożyć!

Lidia

Jak aktualnie pracuje się w Delecta we Włocławku? Czy jest na forum ktoś z obecnych pracowników tej firmy i mógłby napisać coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity lub na przykład zniżki na produkty Delecta? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy pochodzących od tego pracodawcy - czy ktoś wie coś na temat nowych, nieopublikowanych jeszcze ofert?

PeHa

Zdjęcia, promocje, tabelki, promocje, ile? Ile? czemu tylko tyle? Malo! Więcej! Więcej!!! Standy, stopery, cenówki, plakaty, zdjęcia, plakaty, zdjęcia! zdjęcia! terminy, cenówki Terminy! Szybko! Szybko! Mało! Ktoś jedzie za mną? Nie, zdawało mi się. Jednak jedzie ktoś? Nie, na szczęście, nie. Wczoraj jeździł ktos po sklepach. Dziś jeździ komus innemu. Szybko, szybko bedzie nalot! Zdjęcia robią, zdjęcia? Ja robie zdjęcia, a oni mi robia! Mało! Więcej! Szybko! Szybko! Zwolnią? Nie, może nie! Zwolnią jego. Jego juz nie ma.. Jadą!!! Nie to nie do mnie...

@PeHa

święta prawda tak tam jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mirosław

Fajna firma ale bardzo zastanawiająca jest ta cisza na forum. Rozumiem, że jest dobrze ale czasami możecie coś napisać?

Ona

Witam. Mam pytanie.Jakie są warunki zatrudnienia dla pracowników sezonowych? Podobno umowa o pracę na 3 miesiące i 2300 brutto na dwie zmiany. Czy to prawda? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Jum

No opinie na rynku mają świetne, nie wiem naprawdę skąd Ty możesz mieć jakies negatywne, przecież wszystko w firmie gra jak w zegarku, toteż nie czaję o co chodzi - umowy o prace, dobre warunki, mili ludzie, wszystko jest chyba takie jak powinno być.

DUŻY PIK

tak a świstak siedzi i owija w sreberko.

stary

tak zwlaszcza ci ktorzy maja miękkie (usunięte przez administratora)

murzynek

danio, andzia, melchior - przeciez na kilometr widać, że jesteś z biura. Popytajcie PH z Delecty w terenie to się dowiecie jak wygląda ten cyrk. Popytajcie co sie dzieje na hurtowniach. Popytajcie na sieciach. Wiele osób odeszło już do Oetkera, który chętnie zgarnia ph chcących zarabiać tyle samo co zarabiali zanim nadszedł ten cyrk. A jeśli chodzi o wpisy dziewczyn z centrali to postarajcie się bardziej bo naprawdę niewiarygodne są te wasze wpisy....

Fabryczny

Będzie dobrze. Nikt nie wie jak ale będzie dobrze. Być musi bo tak powiedział M&Ms. A on zna wszystkich i wie wszystko. Poza tym przecież zwolni się jeszcze parę osób Delecty to w końcu wezmą się za robotę anie na forum będą marudzić. M&Ms nie daje zatrudnienia tylko dając pensję w swoim mniemniu kupuje niewolnika. karnego, pokornego, dyspozycyjnego. Delecta, to se newrati

Fabryczny

Daria_K

A ile teraz można zarobić jako przedstawiciel ? nadal 2000 podstawy i do 1500 premii ? Ile godzin dziennie realnie się pracuje ?

Abdul

A tam, nie wyrzuca. Siła odśrodkowa to siła odśrodkowa! A może jakieś przetasowania? Jakaś reorganizacja? Jakieś przesunięcia? W środku się kotłuje to nieraz ktoś wypadnie z beczki :) Zresztą, nie udawaj, że nie wiesz, bo coś mi tu zalatujesz..kadrą....

Abdul

To już jest GK Bakalland. Delecty czyli RieberFoods juz nie ma. Jeśli chodzi o zatrudnienie to nie licz na to. W tym momencie jest takie zamieszanie, że siła odśrodkowa wyrzuca co jakiś czas ludzi z tej toczącej sie beczki, a w środku? W środku jak to, co w toczących sie po zboczu góry beczkach :) Hejże ho! Taka była dobra firma kiedyś (...)

podeleccie

Kolejny dowód na to, że zaorano Delectę. Zwalniają handlowców Delecty, a ogłoszenia pojawiają się do Bakallandu. Jak to odbierać? Czystki...

ejże

... rekrutują tylko trzeba dobrze poszukać. Nie pod Delecta tylko pod Bakalland. Ostatnio nawet 18 ph na tradycję puścili. Co do pana M, o kt mówicie to niestety nadaje na innym pułapie i dlatego pan L odszedł. Poza tym.... cóż czas pokaże czy kulki prawde mówią:-)

doświadczony-niepotrzebny

Znów zwolnienia. Znów ph lecą na bruk. Świetna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Delecta - Włocławek

• Jak się pracuje w Delecta?

Zobacz opinie na temat firmy Delecta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delecta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Delecta