Opinie o Nzoz Poradnia Stomatologiczna i Protetyczna J.Kata-Tworzydło A.Ochman A.Winiowska-Rój Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nzoz Poradnia Stomatologiczna i Protetyczna J.Kata-Tworzydło A.Ochman A.Winiowska-Rój Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Nzoz Poradnia Stomatologiczna i Protetyczna J.Kata-Tworzydło A.Ochman A.Winiowska-Rój Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nzoz Poradnia Stomatologiczna i Protetyczna J.Kata-Tworzydło A.Ochman A.Winiowska-Rój Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów w Gliwice

A

Wyplaty raz na czas, raz nie. Środkow do dezynfekcji nie używać albo rozcienczac bo nie ma pieniedzy. Dzwonisz do wlascicielki ze masz L4 to burczy i sie rozlacza obrazona. Grafik za fizjo układają babki z zewnatrz przez co wiecznie sa problemy bo non stop trzeba robić jakieś korekty, przez co kierowniczka z najlepszą kumpelą, jedyne które mają dostęp do systemu, przepisują do siebie wszystkich prywatnych pacjentów. Właścicielka ani nie słucha głosu ani nie szanuje swoich pracowników

Axyz Nowy wpis
@A

A pacjentów wycierano resztką papieru toaletowego z toalety personelu bo i finansów na ręczniki papierowe nie było.

Stefan Nowy wpis
@Axyz

No co ty? To nie ma odpowiednich środków do pielęgnacji pacjentów? Ktoś to powinien zgłosić bo to przecież może zaszkodzić chorym. Widziałeś takie sytuacje i nic z tym nie zrobiłeś?

D Nowy wpis
@Axyz

Ja nie wiem czy ludziom się aż tak nudzi że siedzą i piszą takie bzdury ? Jestem pracownikiem tej firmy i jakoś nie przypominam sobie żeby wypłata kiedyś była nie na czas . Czy brakowało takich rzeczy jak środki czystości . Weź się może za pracę kolego/koleżanko a nie wiecznie jakieś niespełnione ambicję tutaj wylewasz żale całego świata .

H

Szczerze nie rozumiem niektórych z tych opinii o pracodawcy. Praktycznie praca bez presji wiadomo pacjenci są różni ale to wszędzie. Szefowa nie stoi nad głową jak w niektórych zakładach pracy. Umowa jest z wypłatą też nigdy się nie zdążyło żeby nie była na czas. Nikogo tutaj nikt nie trzyma na siłę.

Oj zdażyło
@H

Zdażyło, i to nie raz :) Smutne, że zamiast skupić się na polepszeniu swojej opinii to sami piszecie sobie komentarze. Szkoda, że nikt tu nie napisał, jak potraktowaliście pracowników jak była pandemia i potem kazaliście im pracować za darmo albo wypad, żeby odrobić postojowe

Paulina
@Oj zdażyło

Jakos ciezko mi uwierzyc ze jakis pracodawca kazal pracowac za darmo, na pewno jakas wyplata ( moze mniejsza) byla, no nie?

OnlyMe
@Paulina

Wypłata zapewne była, ale trzeba było zostawać po godzinach żeby wyrobić czas, w którym pracownicy przez pandemię siedzieli w domu, gotowi do podjęcia pracy.

Helena Nowy wpis
@Oj zdażyło

Dużo tych godzin trzeba było odrobić? :/ Próbowaliście się jakoś buntować, kłócić? I nic?

Umawiają się na spotkanie, niby są zainteresowni, chcą osobę z doświadczeniem, które się posiada następnie jak ktoś się zdecyduje mimo umowy- zlecenie, którą proponują, informują że jest rekrutacja non- stop albo ,że pani prezes właśnie kogoś zatrudniła co nie jest prawdą.. Jak dzwoni inna osoba to następnie znowu ją zwodzą i tak w kółko. A ich ogłoszenie o pracy wisi non-stop. Dają je też do biura pracy.Tam z kolei nieświadome tego panie informują nowe osoby o wolnym etacie, co jest nieporozumieniem a nie wolnym etatem.To jest kompletnie niepoważne i nie wiem dlaczego tak robią? Dziwna firma...

Danuta

Zdecydowanie odradzam. Pani prezes robi pozytywne pierwsze wrażenie , na które ludzie dają się nabrać. Obiecuje zatrudnie a po jakimś czasie przeszkolenia mówi , żebyś więcej nie przychodziła. Brak szacunku do drugiej osoby. Wstyd , że wogole tacy istnieją....

Aplikowałeś do firmy Nzoz Poradnia Stomatologiczna i Protetyczna J.Kata-Tworzydło A.Ochman A.Winiowska-Rój Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
wykorzystana

traktują nieprofesjonalnie - napisali iż nie potrzebują z doświadczeniem zatrudnili na miesiąc i zwolnili - wczesniej zanim zatrudnli wykorzystali na tygodniowym przyszkoleniu ponad 40h bez zapłaty - zwolnili bo znalezli kogos kto ma doswiadczenie - gdzie konsekwencja?

Zostaw merytoryczną opinię o Nzoz Poradnia Stomatologiczna i Protetyczna J.Kata-Tworzydło A.Ochman A.Winiowska-Rój Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów - Gliwice

• Jak się pracuje w Nzoz Poradnia Stomatologiczna i Protetyczna J.Kata-Tworzydło A.Ochman A.Winiowska-Rój Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów?

Zobacz opinie na temat firmy Nzoz Poradnia Stomatologiczna i Protetyczna J.Kata-Tworzydło A.Ochman A.Winiowska-Rój Spółka Partnerska Lekarzy Stomatologów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

2.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Ks. Marcina Strzody 2
    44-100 Gliwice