Opinie o Hammer Sp. Z o.o w Sady

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hammer Sp. Z o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hammer Sp. Z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hammer Sp. Z o.o w Sady

Szukajacypracy

Witam, znalazłem ogloszenie pracy i piszą o zarobkach 4 800 - 8 000 zł/mies. brutto, nie wydaję mi się aby tyle można było zarobić, chyba że się pracuje po 300 h na najwyższych obrotach. Więc pytam tutaj, czy ktoś z was tam pracował, pracuję i może się wypowiedzieć na ten temat ?

@Szukajacypracy

Kto Tobie takich bajek naopowiadał, Hammer idzie na dno, zwalniają na potęgę a zostają tylko wazelinki, które gdzie indziej nie znajdą roboty lub tkwią w chorych układach ...

Ktoś coś
@Jasiek

Jasiek Oj tu się nie zgodzę,że tylko wazelinki zostają. Ostatnio została zwolniona największa włazidupa Hammera. Każdy myślał,że ona będzie ostatnia,a tu proszę nawet wazelina nie pomogła. Hammer powoli idzie na dno,bo inaczej nie da się tego określić po ostatnich wyczynach na produkcji przynajmniej. Strach się bać kto poleci następny. I co tu jeszcze wymyśli Her G? Okaże się pod koniec czerwca.

niezadowolony
@Ktoś coś

Sławusia zwolnili ????

@Ktoś coś

OK., czasami dla zamydlenia oczu, należy i (usunięte przez administratora) zwolnić aby pokazać, że Niemcy to potęga a Polaków mają za tanią siłę roboczą :(

Ktoś coś
@Jasiek

Dobre taka potęga ,a firmy nie potrafią utrzymać ???? co roku kolejny rzut zwolnień teraz czekać na trzecią turę.

Młody

Cześć, Mam pytanie odnośnie nauki zawodu w Hammer. Na ich stronie jest coś takiego: Nauka zawodu Uczymy następujących zawodów: – handlowiec przemysłowy – twórca mediów – technolog mediów – druk – technolog opakowań O co dokładnie w tym chodzi? Normalnie pracujesz na produkcji i ktoś Cię uczy, czy jak to wygląda? Jest to oferta skierowana do uczniów/studentów/pracowników wykwalifikowanych? Jakie zarobki można uzyskać w hammer ucząc się w jednym z tych zawodów? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.

lulu
@Młody

Sławuś ekspert, naczelny yntelygent , kierownik działu sztanc, Ciebie będzie uczył. Będziesz zapier... na wszystkich stanowiskach , pracował za dwóch, a mentorem (usunięte przez administratora)Powodzenia :)

Młody
@lulu

Czyli nie polecasz? A jakieś konkrety mógłbyś mi udzielić?

SE

Jak w każdej uczciwej firmie, najpierw dajesz się poznać, się uczysz, wykazujesz dostajesz wtedy umowę na okres próbny 3 miechy. Kolejna zwykle na rok, następna na stałe. W moim przypadku tak było. W przypadku kolegów z działu również.

@SE

a jak to się ma do zwalniania ludzi z wieloletnim stażem???

kulos

Jak tam paczki na święta? Premię świąteczną to pewnie sam prezes wręczał ?

@kulos

Surowiec na bony ma przyjechać we wtorek.

kiri
@:)

A;e pewnie jeszcze fv za farby nie zapłacili, wiec bony dostaniecie za rok :P

Anonimowy Gość
@kulos

"Kukiełka " jeszcze nie rozdawał?

logo firmy Drukarz fleksograficzny
Asistnet Work Group
logo firmy Operator maszyn - Pracownik produkcji
GLUTENEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Pracownik produkcji
PPT Sp. z o.o.
annoinesen

co nowego w Hammerku? Ilu tam jeszcze was zostało?

Cyferka :D

Pana "R" to bym widział w serwisie jakiejś linii lotniczej. Do pilota zapewne też padł by tekst " (usunięte przez administratora)z hebla i idź na kawę "

@Cyferka :D

Z drugiej strony dziwię się, ze ludzie w tej firmie czują pewien rodzaju tęsknotę za cyferką, człowiekiem który ich okradał, jakbym słyszał(usunięte przez administratora)z AV , który narzekać tylko potrafi i do Niemec co chwile się wybiera.

Cyferka : D
@anonymous

To nie jest żaden przejaw tęsknoty. Moim zdaniem ten pan powinien mieć wszystko zabrane i wy....ny w samych gaciach na ulice.

...

Ogólnie kozak, mój tata tam pracuje

Ludzie masowo odchodzã nawet w trakcie okresu prŏbnego po pierwszej wypłacie! Premia w zasadzie tylko na papierze ostatnio! Ludzie po za kilkoma wyjãtkami wporzo choć wielu zrezygnowanych obcinaniem premii szykujã się kolejne zwolnienia wãtpliwe z kolei by ktoś tu przyszedł bo w zasadzie wszedzie płaca lepiej nawet na starcie. Pozatym brak jakiegokolwiek socjalu zero na święta zero na wakacje i premia też bliska zeru coraz bardziej a chcą byś robił kilka rzeczy na raz i rzucają Cię po całej hali.

bigos
@anonymous

Jak to? Przecież nowe maszyny sztancujące kupują, kryzys ma się niedługo skończyć, będzie kraina miodem i mlekiem płynąca....

CzekoladowyJacek:D

Dawno nikt nie poruszał tematu Pana R z hebel servis :D no to na dobry weekend poruszymy. Pan R ma dość czytania o sobie i zaczął pisać o innych żeby odwrócić uwagę od swoje zajebistej osoby :D a tak naprawdę on jest najsłabszym ogniwem tej firmy :D Pierwszy podpierdalacz w firmie... jak to kolega z fimy mu ciśnie :D brawa dla kolegi :). Pozdrawiam pracownik firmy Hammer.

Stefan

????????????????????????

Stefan

:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale zwała

Byly pracownik sztanc
@CzekoladowyJacek:D

Hebel serwis to jakas nowa komorka organizacyjna? Za moich czasow bylo tak: -Slawek, jest awaria na sztancy - wylacz z hebla (mija 30 minut) -slawek, awaria nie ustapiła - ile czasu byla wylaczona? - 30 minut - wylacz na 2h to bedzie dzialac. Kurtyna Kto by pomyslal ze do wylaczenia z hebla maszyny potrzeba cala ekipe

Pjoter
@Byly pracownik sztanc

A powietrzem po czujkach??????

@Pjoter

Pjoter, a jak tam tłoczenia? Nadal matryce giną? czy ogarnąłeś już temat ?

Ktoś.

Widzę ,że ktoś się nudzi lub zbiera materiał na książkę o swoim nudnym życiu.

Ciekawy

Kojot a któż to jest ten Ptyś?

Zmęczony

Jaaaaa pier....! Hebel Serwice, co za żenada, ale przynajmniej plotkowac potrafi i wydaje mu się że jest fajny. Yyyyy....no cóż!!! Jesli chodzi o atmosferę w firmie to jest źle a będzie jeszcze gorzej. Skoro odchodzą pracownicy z 5, 10, 15 letnim stażem, podkreślam ze część z nich to mistrzowie w swoim fachu to współczuję zarzadzajacym takiej lekkomyslnosci. Bigosssss znika ????. Ja pier... to sie nie dzieje.

hebel service

Hebel service najlepiej działa w soboty 3 ludzi do dolania litra oleju! w tygodniu nie ma czasami tylu pomocników do obsługi 6 maszyn!

Ajzol
@hebel service

Koleś który to pisze jest słaby! Przychodzi do pracy i nabija nadgodziny na Av śpi po nocach i nic nie potrafi robić a uważa się za fachowca.

@Ajzol

Ej, z tego co wiem nikt z obsady hebel service nie pracuje na AV?

julio

Ludzie co tu się dzieje niedługo zostaną tylko drukarze w tej firmie! Zero socjalu nic z nikim nie idzie załatwić nawet z biur ludzie odchodzą. Brak pomocników operatorów coraz mniej a ostatniego lipca kolejne wypowiedzenia z produkcji się szykują głównie na sztancach Graf-Poz i Tfp przebija stawki o tysiąc już na starcie. Zastanowiłbym się czy w tym miesiącu warto dać choć procent mniej premii. Niech tak Glut!Man robi w Lubece ze pensja 700 euro i obcięta premia. Wciąż nie ma kasy się słyszy na nic na podwyżki na premie itd czyja to wina że klientów coraz mniej pracowników produkcji? Wcześniej była kasa na rozbudowy maszyny itd ale jakoś socjalu nie było nigdy ponoć byli dyrektorzy ten łup dzielili między siebie były jakieś wycieczki za 200 zł a socjal znikał ponoć ten pensjonat pod Koninem miał znajomy byłego dyrektora........... wycieczka jedno dniowa zjadała cały socjal... przynajmniej na fakturze się zgadzało............ W firmie zero pomocy i zrozumienia , zero socjalu podwyżek docenienia i coraz mniej premii - panowie to nie przejdzie ludzie otwierają oczy!!!

Robert

Dziwi mnie jedno, że złe opinie piszą głównie osoby którym nie udało się utrzymać w firmie.

@Robert

Robert a skąd ci ludzie, którzy wg Ciebie się nie utrzymali piszą złe rzeczy ale prawdziwe. Chyba jednak nadal są pracownikami firmy, więc Twoje zdziwienie i opinia to bzdura i próba oczerniania pracowników, którzy mają jaja i swoje zdanie

Joanna

@Życzliwy inaczej, a wiesz może, dlaczego wielu pracowników złożyło wypowiedzenia? Czy to kwestia relacji z przełożonymi? Wspominasz też, że nowi pracownicy powinni być zadowoleni, czy w późniejszym okresie mają więcej obowiązków? @anonymous, czy wszystkie osoby otrzymują takie same wynagrodzenie? Czy wiesz coś o tym, by nowe osoby przechodziły szkolenie wdrażające do pracy? Czy doświadczenie jest niezbędne, by zatrudnić się u tego pracodawcy?

@Joanna

Za taką stawkę biorą ludzi z łapanki, kierownik sztancy chodzi po hali i pyta się, czy nie ma ktoś znajomych chętnych do pracy. Co do szkolenia, brak takiego, od razu idziesz na stanowisko i koledzy uczą jak chcą, a że są lekko wkurzeni, to mało wiedzy przekazują. Z drugiej strony ile można uczyć nowych co co chwilę przychodzą i odchodzą. Co do wynagrodzenia, jest marne i tyle w temacie.

Joanna

@anonymous, może wiesz, skąd takie zmiany? Dlaczego firma chce zastąpić korzystny dla pracowników system? Możesz powiedzieć, od czego naliczane są premie? Wspominasz, że brakuje podwyżek, czy nawet pracownicy z długoletnim stażem nie mogą na nie liczyć?

@Joanna

Pracownik z długoletnim stażem ma pracować za dwóch, za nowych przyjętych na stawkach jakich on ma, którzy nic nie umieją i raczej nie chcą się nauczyć, ale jak to mawia Sławuś, jest człowiek !

Z tego miejsca chciałbym pozdrowić kierownika utrzymania ruchu- tzw Hebel Serwis. Na jego przykładzie można zobaczyć zależność, nic nie umiesz więc się podlizuj i donoś na innych. Dalszej owocnej pracy panie R.

Życzliwy inaczej

Dużo by pisać o tej firmie,ale szkoda słów. Dla nowego pracownika praca owszem dosyć przyjazna. (Zależy na jaki dział trafi). Działy dzielą się od działu gdzie trochę pracujesz ,a resztę spędzasz na papierosie. Do takiego działu ,gdzie nie można nawet chwili odpocząć,bo coś musi być zrobione na gwałt,bo uwaga ulubione stwierdzenie "auto czeka ". O pseudo kierownikach to już dosyć było tutaj napisane.Każdy by chciał mieć taką pracę. I o premii także. Chociaż nie było tak źle z premią po rzuceniu kilku wypowiedzeń przez pracowników pewnie wzrosły znacznie???? ze strachu przed kolejnymi.Pożyjemy zobaczymy złote góry obiecują zobaczymy co wyjdzie z praniu. Jeśli ktoś lubi pracę pełną emocji i adrenaliny zapraszamy ????

Joanna

@anonymous takie opinie jak Twoja łamią regulamin serwisu i są usuwane przez administratora strony. Nawet, jeśli nie zgadzasz się z danym rozmówcą, staraj się uargumentować swoje zdanie, nie łamiąc zasad regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin @Niewolnik a czy obecny stan rzeczy jest rekompensowany w postaci dodatkowych benefitów albo możliwości awansu?

@Joanna

Oczywiście, rekompensują nam zabraniem premii. OD maja wchodzi nowy sposób naliczania premii i wg nowych zasad, może dostaniemy ok 6 % zamiast 25...., awansów zero, podwyżek też, socjal nie istnieje.

Niewolnik

Teraz w firmie rządzi Herr G z Lubecki. Przyjeżdża, raz na jakiś czas do firmy posiedzi, pozabiera ludziom premie- drogą losowana, i pojedzie. Polacy nie mają nic do gadania, dyrektor produkcji siedzi bo siedzi, wszystko musi zatwierdzić Herr G. Taka kukiełka, kierownicy zmianowi, to .... o tyle warto o nich napisać. Nie dbają o swoich ludzi, byle (usunięte przez administratora) więcej obowiązków.

Zostaw merytoryczną opinię o Hammer Sp. Z o.o - Sady

• Jak się pracuje w Hammer Sp. Z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Hammer Sp. Z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hammer Sp. Z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hammer Sp. Z o.o?

Kandydaci do pracy w Hammer Sp. Z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hammer Sp. Z o.o