Opinie o Hammer Sp. Z o.o w Sady

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hammer Sp. Z o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hammer Sp. Z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hammer Sp. Z o.o w Sady

TAJNIAK

CZEMU TAK NARZEKACIE JAK WYPŁACAJĄ NA CZAS TO JEST OK.A W TYM KRAJU TRUDNO O PRACĘ .CIESZCIE SIĘ Z TEGO ŻE PŁACI NA CZAS I JEST OK.

Xxxx
@TAJNIAK

Serio

Jakie są mocne strony pracodawcy Hammer Sp. Z o.o?

mocne
@Fabi

zapomniałeś dodać (usunięte przez administratora) obrażanie obgadywanie OGULNIE KTAKTOWANIE JAK ŚMIECIA

wielki młyn Nowy wpis

rozmowa o pracę to żenada zamiast przed zaproszeniem o pracę przejrzeć CV i zastanowić się czy kandydat nadaje się na to stanowisko to nie lepiej zaprosić na rozmowę i przez pół godziny znęcać się nad nowym kandydatem. Mnie potraktowali jak śmiecia i po paru chwilach wyszedłem nie zamykając po sobie drzwi a miałem ochotę zrobić coś innego. Jak tak traktują na rozmowie o pracę to powodzenia a ciągle poszukują nowych do pracy z takim podejściem to powodzenia. :(

Jakie są mocne strony pracodawcy Hammer Sp. Z o.o?

oni

mocne strony firmy to ze pracują ludzie za grosze i jakość towaru tragedia

Ktoś

Nie ma mocnych stron. Jedna zasada -wycisnąć z pracownika jak najwięcej.

Były

Brak mocnych stron. Zero socjalu, wygórowane normy , zabieranie premii bo tak, ogólny bałagan i brak organizacji. Kierownictwo z przypadku które myśli że (usunięte przez administratora)na pracownikach zabłysną . Dyrektor to narcyz , zadufany w sobie ignorant bez jakiegoś kolejek krawężnika moralnego . Odradzam

Fabi

Impreza firmowa integracja,dodatek świąteczne,paczki dla dzieci pracowników,dodatek wypoczynkowy,nigdzie tak mocnych stron niema jak w hammer

K S
@Fabi

Człowieku tys się chyba z choinki urwał jakie paczki jaki dodatek świąteczny ...nie w tej firmie

mocne Nowy wpis

Ciekawy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Witam państwa czytam komentarze i czy jest mowa o biurze hammer w mieście Rijssen w Holandii?

Jak wygląda ścieżka kariery w Hammer Sp. Z o.o? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jacek Nowy wpis

Jak się podlizujesz i donosisz dyrektorowi,Przemysławowi P,to i podwyżka będzie.Jak nie,to nic nie znczysz.

logo firmy Drukarz fleksograficzny
Sady
Asistnet Work Group
logo firmy Pracownik produkcji
Sady
PPT Sp. z o.o.
Zaciekawiona

Hej Hej :) Jak oceniacie pracę biurową tu w firmie? Czy polecacie pracę jako konstruktor opakowań lub technolog? To jednak co innego, niz produkcja... Może w biurowych nie jest tak źle? Widziałem, że dojazd z Poznania jest ciężki... Czy można się z kimś zabierać? Pozdrawiam

TAJNIAK

Xxxx
@TAJNIAK

Serio

jacek placek

Cóż by napisać o panu dyrektorze.Usunięty z wielu firm,nie sprawdzający się na danych stanowiskach...Furtki pozamykane,więc trzeba za wszelką cenę pilnować stołeczka.Ale dyrektorem się bywa.I pan dyrektor o ty wie...

jackus@
@jacek placek

no kurde skoro w calej firmie jest jeden chyba jacek to po co ktos sie podpisuje takim nikiem skoro to nie ja

jackus@

Łatwo jest sie niby podpisac pod kogos kim sie nie jest ale niestety to tak nie funkcjonuje!

Ciekawapracy

Hej! Jak oceniacie pracę jako konstruktor opakowań? Dobra atmosfera? Dobrze płacą? Warto się zainteresować tym stanowiskiem?

Jak jest z pakietem medycznym w Hammer Sp. Z o.o? Można dołączyć rodzinę?

Olo

W Hammerze nie ma żadnych pakietów medycznych.

Ważne

Nadal Aktualne !!! Ludzie masowo odchodzã nawet w trakcie okresu prŏbnego po pierwszej wypłacie! Premia w zasadzie tylko na papierze ostatnio! Ludzie po za kilkoma wyjãtkami wporzo choć wielu zrezygnowanych obcinaniem premii szykujã się kolejne zwolnienia wãtpliwe z kolei by ktoś tu przyszedł bo w zasadzie wszedzie płaca lepiej nawet na starcie. Pozatym brak jakiegokolwiek socjalu zero na święta zero na wakacje i premia też bliska zeru coraz bardziej a chcą byś robił kilka rzeczy na raz i rzucają Cię po całej hali.

julok

Heniu to jest potęgą, Heniu wielki jest !!!!! SŁawuś turlaj dropsa :P

Nieufny obserwujący
@julok

Dawno pracowałem w Hammer ale mam jeden obraz przed oczami; Sławus ha ha ha... Tani podrywacz Z seksistowskimi tekstami do kobiet = inteligencja 0 IQ. Na dodatek jego żoneczka udaje że tego nie słyszy ...A mi aż uszy więdły jak tego słuchałem. O CO TU CHODZI??? WSTYD PANIE SZANOWNY KIEROWNIKU SZTANC , WSTYD!!!

koleś
@Nieufny obserwujący

i tak do dnia dzisiejszego

pan
@koleś

Zapomniałeś napisać że pierwszy przyboczny dyrektora P.Ogólnie nierób do kwadratu

wytrwały
@pan

A ze chodzi z po całym zakładzie i opowiada pierdoły chwali się czym tylko może czas mile spedzony na nic nierobieniu a pensja leci

On
@wytrwały

No przeciez nic mu nie grozi cały czas przesiaduje u dyrektora P chyba widzi ze nic nie robi. inaczej donosi co sie dzieje na folwarku.Dlatego jest bezpieczny

Była

Hej Hammerki jak wam się żyje po powrocie p. Przemka P ?

@Była

Bardzo dobrze. Dobrą decyzję Zarząd podjął.

@Anna

Też tak myślę. W końcu niektóre osoby będą musiały wziąć się za robotę a nie biegać na papierosa co pół godziny

@Anna

Zobaczymy jak długo się utrzyma.Nie utrzymuje się długo na stanowiskach.Wiedzy brak.

najlepszy

Nie polecam rozmowa o prace bardzo nerwowa i głupie pytania kierownik nie rozumie co to są prace przez agencje pracy na jakiś okres już po takich rozmowach wszystkiego się odechciewa. Proponują 3500zł brutto na okres próbny potem 3500zł brutto i jakaś premia ogólnie mało płacą a trzeba swoje dojechać jak dla kogoś z sadów to polecam jak z poznania to nie

JESZCZE LEPSZY
@najlepszy

znam twój ból też tam byłem na rozmowie o pracę i nic z tego nie wyszło teraz znowu szukają pracowników oferta jest na olx chyba sami nie wiedzą czego chcą

Jakub

Byłem i polecam w 1000% Pracodawca wspiera rozwój osobisty pracowników w wielu aspektach, np: - zdolność organizacji pracy- poprzez redukcję etatów pomocników - sam jesteś sterem żaglem i okrętem - cierpliwosc- czekanie na narzędzia, decyzje, materiał do pracy to nieraz kilka godzin - uczy by nie oceniać książki po okładce - pokazując że pozornie nowoczesna firma może być zarządzana jak folwark w 18 wieku - uczy zdrowego trybu zycia- jak chorujesz musisz co do złotówki oddać chorobowe jakie otrzymasz (premie potracaja nawet 2 lata) - uczy zatrzymywania czasu - w godzinę masz ustawić maszynę i wykonać kontrolę jakości produktu, z tym że DOKLADA kontrola, ZDGODNA Z PROCEDURA zajmuje często 2h. A jak nie zauważysz błędu to wymuszają spłatę kosztów surowca- kwoty idą w tysiące złotych. Polecam też prace w hamerze dla osób których irytuje aktualny przełożony. Po przygodzie z hamerem każdy kolejny przełożony wydaje się na prawdę miłym i sympatycznym czlowiekiem, zwłaszcza dotyczy osób pracujących pod nadzorem p. Kierownikiem sztanc który potrafi kłamać w żywe oczy. A na koniec- firma dba o uczucia ateistów i nie przewiduje nic na święta. Dba o prscocholikow i nie przewiduje dodatków urlopowych. Dba o osoby zbyt zamożne i nie grzeszy rozrzutnoscia wynagrodzeń. Na zakończenie dodam, że są osoby którym się tam podoba lub musi podobać bo nie widzą dla siebie alternatywy. Jednak raczej większość pracowników stwierdzi że jest do du. Pozdrawiam pracowników Hammera

Jasiek
@Jakub

Dziękuję, za rzetelną i dokładną opinię. Nie tylko ten kierownik jest gnojkiem kłamiącym w żywe oczy, pani kierowniczka stronnicza suk... kopie dołki pod większością załogi oprócz swoich pupilków. Prywatny folwark sobie urządzają pod rządami niedecyzyjnego dyrektora uwielbiającego ploteczki z życia produkcji zamiast zająć się robotą

@Jasiek

Hehehe... żałuje ze dopiero teraz zobaczyłem te oponie. Ktoś kiedyś mi powiedział, ze to niemiecki (usunięte przez administratora). Jednak miał racje

@Jakub

Idealnie podsumowanie!

Mariusz

Witajcie.Firma ogłasza nabór na stanowisko operator skladarko-sklejarki. Powiedzcie szczerze, czy warto przyjść tam do pracy z kilkudziesięcioletnim stażem? Proszę tylko o szczere i tematyczne odpowiedzi.Po lekturze komentarzy mam mieszane uczucia.Dziekuje i pozdrawiam.

Nowy na 3 dni
@Mariusz

Szkoda twojego czasu ta firma to tragedia stan maszyn na wszystkich działach tragedia a na tym dziale gdzie byś pracował najgorszym stanie po 3 dni pracy na tym dziale jeblem to w (usunięte przez administratora) taka robota jak co dzień awaria maszyny maja po 30 i 40 lat tragedia

Odchodziłam z żalem

Pracowałam w Hamerze 4 miesiące na produkcji z przemiłymi kobietkami (Pozdrawiam brygadzistkę Renatkę:)) Praca fajna, lekka, kierownik cudowny i wyrozumiały. Poznałam ciekawe osobowości z zupełnie odmiennymi poglądami. Muzyczka pogaduchy podczas pracy. Normalnie praca marzeń

Dlaczego więc odeszłaś?

ty-my-oni
@Odchodziłam z żalem

wiedzę nową metodę pisania cudownych opinii przez kierownika P firma schodzi na dno na max

@ty-my-oni

Pragnę zaznaczyć że pracowałam tam ponad pół roku temu nie byłam i nie jestem żadnym pupilkiem kierownika P zwyczajna dziewczyna dla której taka praca na produkcji była przyjemnością

Przeprowadzka do narzeczonego

marek
@Odchodziłam z żalem

Taaa. a świstak siedzi i zawija sreberka

Idź i sprawdź
@marek

Jak się w pracy opierdzielasz i w głowie tylko przerwy na fajki i kombinowanie to wiadomo że żaden pracodawca Cię nie zatrudni, zresztą druga sprawa, nie każdy się potrafi dogadać a ludzie mają różne charaktery i dziwactwa

@Odchodziłam z żalem

Muzyczka, pogaduchy do tego pewnie papierosek i kawka...A potem , że się nie wyrabiają...

Jakol

Ale wy tu bzdury piszecie... Fakt mogliby dać sami raz do czasu podwyżki, brak premii na święta itd normalnie premie co miesiąc są. Najgorzej że dużo olewusów i bez talenci zwłaszcza pomocnicy na sztancach i magazynierzy to kompletne nieroby. Ogólnie załoga spoko klimat pomiędzy ludźmi też nie najgorszy.

kilo
@Jakol

Pewnie znowu jakiś super operator sztancy się wypowiada. Spać po nockach i wszystko zganiać na pomocników. Nacisnąć przycisk i wszystko mieć w (usunięte przez administratora)

Jasiek
@Jakol

Jakol, krótko jeszcze pracujesz i mało wiesz. Ta firma to bagno i tylko wykorzystywać potrafią a nic za darmo nie dadzą, sam musisz zapracować a jak będziesz trzymał gębę na kłódkę to jest szansa, że sobie popracujesz pod warunkiem, że wejdziesz co poniektóym w dupę. Niemiecki zarządca i jego świta wszystkich Polaków traktują jak złodziei. Życzę miłej pracy :)

Macx
@kilo

Nacisnąć przycisk.. hmmm. To tak z boku wygląda k....wa.. wejdź,zrób przyrząd by był dobrze... Każdy mądry z boku....cwaniacy..

Ile jest zmian w Hammer Sp. Z o.o?

Dyro

Wszystkie :)

Bartosz

Witam. Chciałbym dowiedzieć się jaka teraz atmosfera panuje w firmie? Jak wygląda praca magazyniera?

@Bartosz

Nie idź tam (usunięte przez administratora) i bałagan oni tylko szybko szybko a tu nawet nie ma gdzie paletę postawić taki (usunięte przez administratora)

...Pik puk
@Bartosz

Na magazynie panuje hamstwo i pracują nieroby..ekipa do wymiany.

Nikt ważny.
@Bartosz

Brak słów na ludzi pracujących na magazynier.Nowi pracownicy brak kultury,hamstwo ,leserstwo-do wymiany.Tolerancja poszła w las,ogłady poziom znikomy .

Kogut

Nie polecam tej pracy bo jest ciężko myślałam że to fajna praca ale się okazuje się inaczej mało tego podkręcają obroty w maszynach i trzeba szybko robić

Zostaw merytoryczną opinię o Hammer Sp. Z o.o - Sady

• Jak się pracuje w Hammer Sp. Z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Hammer Sp. Z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hammer Sp. Z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hammer Sp. Z o.o?

Kandydaci do pracy w Hammer Sp. Z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hammer Sp. Z o.o