General Motors Opel Polska

Sady

Opinie o General Motors Opel Polska

Marta

@fejnar a kolega nie chciałby podzielić się swoją opinią na łamach forum? Myślę, że opinia zadowolonego pracownika General Motors Opel Polska może być bardzo interesująca dla reszty użytkowników.

fejnar

Rozmawiałem ostatnio z kolegą na temat tego jak pracuje się w tej firmie. Mówił o nich wiele dobrego. Co do marki opla @konrad to żaden to moim zdaniem zaszczyt

Budzin

Nie chciałbym nikogo zniechęcać, ale w wielu serwisach autoryzowanych problem polega zwykle na tym samym - brak odpowiednich środków finansowych na dobre wyposażenie pracowników czy dofinansowanie pakietów socjalnych i innych. Nie mniej jednak Opel wydaje się być solidnie montowaną jednostką, do której nie powinno się mieć większych zastrzeżeń.

Justyna

Popieram w 100 % też coś wiem o tym przez okres 4 miesięcy przewinęły się 4 księgowe , czyli jedna na miesiąc , a potem podziękowanie - dyskretne heh

Tak zgadzam się - byłam tam 6 m-cy główną ksiegową. Pani Wielce (usunięte przez administratora) żeruje na naiwności (usunięte przez administratora)az dziw, że go tak omotała. Warunki pracy koszmarne- przeszklone boksy pod szklanym sufitem- latem 37 st. -klimatyzacja wyłącznie w pokoju dyrektorskim, który stoi pusty. Do tego boksy sa górą otwarte więc słychać wszystkie odłosy z salonu i czuć spaliny . (usunięte przez administratora) istotnie całkowicie jest podporządkowany pani Dyrektor, ale co ma robic jak chce pracować to musi tak postepować. Przestrzegam wszystkie panie księgowe i kadrowe- nie ma sensu tam pracować -kasa taka sobie a pracy dużo ale to pikus gorszy terror tam panujący. Jak(usunięte przez administratora) obrazi się na gł. ksiegową /a następuje to po 3 m -cach pracy/ kontaktuje sie za posrednictwem (usunięte przez administratora) - z moja poprzedniczkaą kontaktowała sie za pośrednictwem portiera /oczywiście nie we wszystkich sprawach/ Była gł. ksiegowa Danuta C.

za cienki jesteś koleś ! to z tobą pojechali.

obserwator

zgadzam się

obserwator

Racja . Ta firma to katastofa .

gość

powie mi ktoś dlaczego wykasowano wszystkie informacje o sprzedaży serwisu>>. Przecież juz wszyscy wiedzą

gość

ten serwis to lipa i to w kiepskim stylu. Pozostali tylko klienci desperwci reszt juz jest u (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)Ale moze lepiej faktycznie sprzedac przecież lepiej wziąć kase(usunięte przez administratora) niz załatwić przepis prawda??. wywala sie dobrych pracowbików a zostaja słabi lub tacy co uwielbiaja wazeline. Tak własnie wygla serwis i moja ocena.

Michał tylko który

ta Pani nie wie co ciezka praca .Ale najlepsze sa biurka z lat 70 ( naprawde) ktore sa lakierowane w lakierni samochodwej wyglada to jak ..... . w ciagu 2 lat pracy tam była zmiana 7 kadrowych i 6 głownych księgowych .Nie mówiąc o sprzedawcach samochodów

byly pracownik

Praca w tej firmie to istne nieporozumienie . odradzam kazdemu(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o General Motors Opel Polska - Sady

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Motors Opel Polska