Umowa o pracę7 000-10 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • ASISTWORK Sp. z o. o. jest działającą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko drukarza fleksograficznego do stałej współpracy
Numer referencyjny:AW/CH/D/03/24

Obowiązki

  • Przygotowanie maszyny do druku przy wsparciu dedykowanego pomocnika
  • Zapewnienie prawidłowego procesu druku fleksografcznego i realizacja planu produkcyjnego
  • Kontrola stanu technicznego maszyny drukującej
  • Dbałość o jakość produkcji

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza fleksograficznego lub offsetowego
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym 3 dni pracy po 12 h (6:00-18:00 ; 18:00-6:00) 3 dni wolne – warunek konieczny
  • Dokładność oraz precyzja
  • Mile widziana znajomość uszlachetniania druku poprzez laminację, cold-stamping i sito

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w przedziale od 7000 do 10000 zł brutto miesięcznie w zależności od Twoich kwalifikacji
  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do karty Multisport
  • Bony świąteczne
  • Imprezy integracyjne
  • Świeże owoce w pracy
  • Dofinansowanie do szkieł korekcyjnych
  • Wdrożenie stanowiskowe

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Owoce
Karta sportowa
Paczki świąteczne
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1