Opinie o Eco Vital w Poznań

Eco-Vital sp. z o.o. sp. komandytowa www.eco-vital.pl Eco Vital opinie i praca tylko na gowork!

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Vital w Poznań

RAVEN123

Eco Vital - to 100% zorganizowana grupa przestępcza działająca na tzw. "granicy prawa" (czyt. organy ścigania NIC nie robią jak zwykle kiedy Naród cierpi). Jednie UOKIK na swoim poziomie robi co może. Firma niszczy ludzi zarówno począwszy od nielegalnych zatrudnień na nieprawdziwe umowy, weksle od pracowników po nielegalne pozyskiwanie baz danych w ramach RODO, nękaniu ludzi, napadaniu seniorów elektronicznie oszukanymi telefonami i chat-botami. Manipulują i maglują starszymi ludźmi tak brutalnie i do skutku aż zakupią od nich towar o 1/100 wartości w stosunku do tego co oferują. Regularne nielegalne praktyki kupieckie, manipulacyjne, naciąganie klienta, towar 100% niezgodny z tym co podają, pod niy rachunki ludziom podpinają w standardzie zupełnie inne produkty jak umowy kupna, zobowiązania, raty niby za darmo, a oprocentowane, produkty bankowe, ubezpieczeniowe, weksle finansowe... jedna wielka patologia i jedno wielkie przestępstwo, które trwa od przynajmniej 10 lat. Na firmę nakładane są kary finansowe firma to wydmuszka, upada a Gangusy na jej miejsce otwierają nowy podmiot i ludzie odpowiedzialni za preceder nie siedzą.

Krzysiek
@RAVEN123

Co za bzdura. Kupujesz jeśli chcesz nikt niczego nie kazał!

Marina Nowy wpis

Kilka miesięcy temu firma szukała specjalisty ds. handlowych. Kusili całkiem ciekawą ofertą, między innymi możliwością szybkiego awansu. Jestem ciekawa, ile czasu to jest to szybko i co trzeba zrobić, żeby wspiąć się trochę wyżej po szczebelkach kariery. Zarobków w ogłoszeniu nie podano, ale ponoć "wysokie". Ile gołej podstawy się dostaje na tym stanowisku?

marek Nowy wpis

Jestem kontrahentem i nie można było uzyskać wywiązania się z umowy. W moim przypadku sprawa trafiłą na drogę prawną i dopiero wtedy sytuacja się naprostowała. Dla innych poszkodowanych zostawie namiar do kancelarii do Pana który jest na bieżąco z tą firemką 503-313-318 pan Wojciech kancelaria. Jak tu was wygląda poszkodowani? Dużo wam zalega?

ewak777 Nowy wpis

Firma Eco Vital to (usunięte przez administratora) którzy chowają głowę w piasek. Produkty zakupione za grubą kasę nie dają się do użytku.To (usunięte przez administratora)

Renata Nowy wpis

ludzie na forum się skarżyli na firmę podobno od ponad 10 lat były na nią nakładane kary finansowe itp a mimo tego wciąż działa... napisze mi ktoś jak to w ogóle możliwe? jest faktycznie tak jak pisali i trwa to do dziś czy coś uległo zmianie skoro skarg od tylu miesięcy już nie ma? wie ktoś ile osób teraz tutaj pracuje i na jakich warunkach się jest?

Telemarketer

Paweł Matys ze swoimi spółkami ucieka z Polski i przenosi wszystko do Charkowa na Ukrainie

przyjmą każdego naiwniaka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
RAVEN123

Edyta
@RAVEN123

Aż nie do końca wiem, jak zareagować na Twój wpis. Piszesz o niepokojących, a nawet alarmujących, rzeczach. Mam jednak, że masz konkretne podstawy, by wysuwać tak poważne oskarżenia wobec firmy Eco Vital. W przeciwnym razie mogą okazać się dla niej po prostu krzywdzące. A skąd w ogóle posiadasz takie informacje? Pracowałeś tam?

@Edyta

Potwierdzam każde słowo, które padło w komentarzu wyżej. Moja mama padła ofiarą ich oszustwa, kupiła garnki plus jakieś "darmowe" koce, udzielili jej kredytu na miejscu, a weksel wypisali inblanko, mówiąc że to ten kredyt. Po 6 latach przyszła do nas wiadomość od firmy windykacyjnej, że za te darmowe koce trzeba spłacić dług - 4 tysiące zł. Nie mówiąc już, że firma windykacyjna tak straszyła moją mamę przez telefon, że bała się tam zadzwonić prosząc o rozłozenie tego na raty. Po spłaceniu weksla z pieniędzy które zarobiłam w wakacje (mama pracy wtedy nie miała), nawet nie raczyli tego weksla nam oddać, powiedzieli że sami go "zniszczą". Do dziś nie dali żadnej informacji jak im idzie, a minęły 2 lata. Hańba, że Polskie prawo na to pozwala!

proszeokontakt
@Ania

Proszę o kontakt w tej sprawie maxakowski@vp.pl

Krzysiek
@RAVEN123

Co za bzdura. Kupujesz jeśli chcesz nikt niczego nie kazał!

Czy w Eco Vital poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

jaa

maxakowski@vp.pl

Karol
@jaa

Powiedz tutaj lepiej, przynajmniej każdy się dowie.

JakaJaKaja

Weksel musiałam podpisać żeby dostać pracę. Został podpisany na sporą kwotę ale na szczęście nie miałam póki co żadnych konsekwencji prawnych. W ecoV pracowałam naprawdę krótko i po odejściu chciałam odzyskać weksel, wysłałam do nich pismo ale dostałam odpowiedz, że na razie mi go nie zwrócą i zostanie on oddany w terminie wymagalności (jaki jest ten termin to już nie napisali) jeśli nie zaistnieją przesłanki roszczenia jego spłaty. Minęły od tego momentu prawie trzy lata, myśl o wekslu ciągle kręci mi się po głowie. Boje się czy któregoś dnia nie przyjdzie do mnie wiadomość, że muszę im zapłacić. Nie bardzo wiem co zrobić, może znowu do nich napiszę z prośbą o zwrot.

Dzq
@JakaJaKaja

Witam. Mam ten sam problem pracowalem w firmie ecovital w 2013 i ciagle sie boje ze ten jeden podpis zniszczy mi zycie. Moze chcesz pogadac ? Bylas u adwokata ? Mozesz podan tresc odppwiedzi jaka przyslali ?

jbravo23
@JakaJaKaja

Dzień dobry. Ja Podobnie podpisałem weksel i zastanawiam się czy to nie jest bomba z opóźnionym zapłonem, bo ktoś za 10 lat przyjdzie zażąda tych pieniędzy. Jak potoczyła się sprawa czy odzyskałaś ten weksel?

@Dzq

Proszę o kontakt maxakowski@vp.pl

HN

Pracowałem tam kiedyś i ta firma to totalny (usunięte przez administratora) Naciągają starszych ludzi na kupno garnków, "pomagają" w zaciągnięciu kredytu na te garnki, wszystko pod pretekstem zapraszania na "badania" dla osób po 55 roku życia. Tak to wyglądało w 2013 roku. Pewnie modus operandi się trochę zmieniło. Nie wiem jak to możliwe że ta firma jeszcze istnieje.

@HN

Proszę o kontakt maxakowski@vp.pl

Mati

Zalega mi 60tys bo wpadł do hotelu w nocy z cwaniaczka mi.zabrali nam telefony.laptopy.teraz już jest nas 35osob i już teraz nie odpuścimy.kradles (usunięte przez administratora)i przez ciebie potrafiliśmy rodziny

jatez

Prosze o kontakt maxakowski@vp.pl

Mati

Ja próbowałem u tego śmiecia i odsiedziałem prE niego prawie dwa lata.ale zakładamy teraz mu sprawę.pajac z białego Porsche .cwaniaczek a łeb bity.welsel,kary itd.matys już skalfamy zzawiadomienia

prezes
@Mati

mozesz szpagat zrobic znowu i pojdziesz na 2 lata hahahaahahah sam wiedziałeś na co się piszesz pracując w takiej firmie

@Mati

Ta, proszę o kontakt maxakowski@vp.pl

Pablo

Gratulacje dla wlasciciela za system wciskania kitu , dzwonil do mnie chatbot hahhaa jak ktos sie na to lapie to gratuluje mozgu wtedy na pewno na pokazie kupi koldre czy garnek za 15k na kredyt. jak ja bym robil taki biznes to bym nie mogl spac w nocy z wyrzutów sumienia

Karol
@Pablo

Pogadałeś z tym botem dłużej? Jakoś to działa czy od razu widać że to maszyna? :D I serio 15 k nawet można zapłacić za to? ;o

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Eco Vital?

Marcel

Podpinam się pod pytanie mój mail Marcel.piczara221@gmail.com

Mały

Bardzo dobra obsługa.

Ewelina

Nikt na siłę nie wciska nikomu swoich produktów. Firma ma towar, ludzie sprzedają a inni jak chcą to kupują. Marudzenie dla niektórych to jak tlen

@Ewelina

Tak widziałam co kupuję i dostałam dożywotnią gwarancję co zachęciło mnie do zakupu i uwierzyłam, że towar jaki kupuję jest dobry. patelnia się przepaliła chciałam reklamować i nie ma komu, bo firma nie istnieje telefon nie odpowiada. I co nie oszuści? za grube pieniądze sprzedają kit.

Nina
@anonymous

Ja do tej pory spłacam te garki chociaż już ich nie używam

Burnett (Wichrowska) K.
@anonymous

Zdejmij ten nick z siebie .... i nie narażaj nikogo na straty swoim beznadziejnym nickiem .... i tak między nami ... a może tyś hacker ....

Renia
@Nina

To tak jak ja, na dodatek jeden z garnków został mi wyrzucony przez byłego, on lubi się mścić na garnkach... W ramach podziękowania za zakup w bonusie był Kryszak (2014 rok)

gość

widać konkurencja nie śpi. Że niby byli pracownicy nie mają co robić, tylko siedzą na goworku i piszą komentarze ;)

Martyna Maciuch
@gość

Po to właśnie jest gowork. Ludzie opisują swoje doświadczenia u byłych/obecnych pracodawców. A Pan/Pani też widać nie ma nic lepszego do roboty niż siedzieć na tym forum.

ewak777@vp.pl
@Martyna Maciuch

Proszę nie odpowiadać za firmę.Tę firmę i tych ludzi jak dorwę to się z nimi rozprawię.A Pani niech siedzi cicho jak do Pani nie piją. Ta firma narobiła szkody ludziom sprzedając produkty za bardzo wysoką cenę.Firma szanująca się nie zmienia nazwy, Patelnię, którą kupiłam nie nadaje się do użytku.Czy byłaby Pani taka dobra kupując patelnię za takie duże pieniądze i nie ma żadnego kontaktu z firmą. Co chce jeszcze Pani powiedzieć?Czy jest Pani ich pracownikiem?Ludzi z tej firmy wysłałabym do kopania dołów.

ewak777

Pani Gosiu czy Pani jest z tej firmy Eco Vital?jakby Pani wydała tyle kasy na patelnię to też miałaby Pani takie zdanie.Miała mi służyć 20 lat a ponadto nigdzie nie mogę znaleźć tej firmy.Czy tak postępują szanujące się firmy-nie.

Agnieszka
@ewak777

Moja patelnia też przypalona a gwarancja miała być dożywotnia. A teraz nie ma do kogo nawet zadzwonić

Gosia

@ewak777 ale to nie miejsce na takie komentarze.

ewak777

Firma złodziejska bo kupiłam patelnię i ma odpryski.Nie mogę namierzyć tej firmy.Jeśli ktoś z Państwa ma o tej firmie informację to proszę o kontakt na maila: ewak777@vp.pl

Burnett (Wichrowska) K.

Firma jak firma, cena jak cena, klient jak klient, opinia jak opinia jeden lubi blondynki a drugi brunetki.

Robert
@Burnett (Wichrowska) K.

Nie bardzo bardzo rozumiem, co chciałeś przekazać pisząc swoją opinię. Jesteś pracownikiem i mógłbyś dodać jak praca wygląda z Twojego punktu widzenia? Każdy szczegół będzie istotny.

Misia

(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Eco Vital: właśnie ich szukam na rynku.Sprzedali mi patelnię na której są odpryski a zapłaciłam kupę kasy.Naprawdę tę firmę należy podać do Prokuratury.

NiktWazny_Wrobiony
@Misia

Witam jeśli jest Pani zainteresowana to sprawa jest 09.04.2019 w Ostrowie Wlkp mój tata również został wrobiony przez firmę.. zapraszam na e mail aleksandrawojtczak4@gmail.com

Nina
@Misia

Ja mam tak samo garnek zardzewiał patelnia już wogule się nie daje do użytku

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Vital - Poznań

• Jak się pracuje w Eco Vital?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Vital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Vital?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Vital?

Kandydaci do pracy w Eco Vital napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Vital