Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Lumen

A to jest ta sama firma co German logistic. Maja prace na rozladunku i zaladunku w Dhl gdzies pod Hamburgiem. Pracuje ktos tam?

Mam zamiar podjąć pracę za pośrednictwem agencji ale proszę o kilka informacji. Jakie umowy są podpisywane?

@Gość

pierwsza przeważnie na pół roku a potem następna jeszcze na rok

siemka

Z opinii tutaj przedstawionych można wyciągnąć jeden wniosek , wszystko zależy gdzie i do jakiego koordynatora się trafi . Ale trzeba się liczyć z tym ,że większość spraw najlepiej załatwić samemu . Praca w tej firmie do dobry start , żeby potem samodzielnie podjąć pracę za granicą . Ja tak zrobiłem i teraz to już tylko do przodu . W magazynie gdzie pracuje wszystko jest ok . ale to też za sprawą niemieckiego kierownika ,a nie polskiego koordynatora niestety . Po zmianach o ustawie pracy tymczasowej po 1,5 można przejść bezpośrednio pod niemieckiego klienta . Jest to dobry czas aby załatwić sobie swoje mieszkanie , nauczyć języka i wyrobić dobrą opinię . A firmę należy traktować tak jak brzmi jej nazwa " agencja pracy tymczasowej" i nie wiązać z nią większych nadziei gdyż każdy z pracowników jest tu tylko maszyną do zarabiania pieniędzy przez firmę .

Adam24

Witam, pracował ktoś może na magazynie Jyska w Kammlach? bardzo byłbym wdzięczny za jakieś informacje jakie tam są naprawdę warunki pracy i oraz jakie warunki mieszkaniowe

@Adam24

Byłem i powiem tyle daruj se wypłata do 20 gdzie dziś jest 22i dalej jej nie ma koordynator zostawia wiele do życzenia zwala wszystko na brygadzistę na samą zaliczkę czekasz długo szkoda gadać

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Seba

Witam serdecznie. Od kilku lat pracuję dla nich i nie zauważyłem braków na koncie. Wypłaty zawsze na czas. Jak pracujesz tak masz, chciałoby się napisać odnośnie pracy proponowanej przez ich firmę.

Grygol

Personnel International BPO jak do tej pory to dobrze stara się pracować i organizować roboty za granicą. Korzystałem z ich oferty i nie narzekam, kasa była całkiem przyzwoita. Mieszkania również chociaż to zależy także od tych którzy mieszkają żeby mieć czysto.

pracownik westfalia

Praca w magazynach dla sklepow spozywczych typu lidl. dostajesz zamowienie przez sluchawki w jezyku niemieckim i musisz towar ukladac na palecie. jezdzisz wozkiem typu BT. wymagane szybkie tempo pracy, ale jak popracujesz szybciej to tez nie dostajesz golej stawki godzinowej tylko z premia wychodzisz duzo wiecej. na poczatku jest ciezko, ale z czasem jest co raz łatwiej. musisz chciec i za latwo sie nie poddawac, a bedziesz zadowolony. pzdr

grzegorz

Personnel International BPO maja sporą ofertę pracy. Interesuje mnie praca w magazynie do zbierania zamówień- Komisjoner, może ktoś podpowiedzieć więcej ?

Gregor

Jest takie powiedzenie , wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jeśli nawet było coś nie do końca dobrze to trzeba pomyśleć, że czasami tak się zdarza. Nie znaczy, że tak ma być ale bywa. Trochę więcej spokoju.

Normalny..

Zobacz chłopie prosty jaki ty jesteś durny... Lizo dupców komentarze mówisz .. Nie rozumiem Cię nie wszyscy są tacy jak ty że będą z tobą siedzieć wóde walić browary i imprezować i narzekać chłopie nie pasuje to żegnamy (tylko ciekawe mądralo co ty zrobisz jak tylko potrafisz powiedzieć danke i ja ...) to jest jakieś w ogóle dziwne że z Ciebie jeszcze nie zrezygnowali ,no chyba że tylko tu jesteś taki kozak a tak naprawde nie masz pomysłu na swoją zresztą pustą głowe. Pozdrawiam

Gregor

Personnel International jest fajną agencją ale dla ludzi chcących pracować.

Odradzam wszystkim wyjazdu do Jyska w kallmach mało że się na tyraz to jeszcze będziecie zmuszani do pracy w soboty a co do koordynatora ma poprostu ludzi centralnie gdzieś nie wiem co jeszcze on robi na tym stanowisko skoro wszystko zgania na brygadziste więc za co on bierze pensje ja się pytam

Pracował ktoś w Bondorf na magazynie?

Stary

Tak a co chcesz wiedziec??

Michal Slebioda

Nie polecam !!!!!!!!

@Michal Slebioda

Czego ty możesz nie polecać chłopie , dojdź w końcu do wniosku że jesteś zwykłym leniem ,pijakiem lub rozwodnikiem ja już was przez rok poznałem kto tu przybywa także swoje nie polecam to schow sobie. Głęboko bo taka opinia nie mówiąca w zasadzie nic jest tu zupełnie nie pomocna . opinia od człowieka co siedzi w necie i oczernia tylko w koło tu mu źle tu nie dobrze król nie polecacz 3 . Co za ludzie ..

Karol

Personnel International BPO była moją agencją organizująca mi wyjazdy do pracy. Dobrze mi sie z nimi współpracowało, kasa zawsze na czas i bez problemów. Nie wiem o co chodzi ludziom, że tak opisują. Każdy ma wolny wybór i nie ta to inna firma zorganizuje wyjazd.

Kris2017
@Karol

Witam, gdzie pracowałeś ? Opisz więcej?

@Karol

Jak się ludzią nie chce pracować to tu wylewają swe żale . owszem jest paru ludzi co ma problem ale wystarczy pogadać a nie grupą się rzucić jeden z drugim co jest co drugi dzień w pracy ze mu kasy za mało wyszło . ale tak to już jest widząc po tym kto tu przyjeżdża .. Morda zapita co weekend libacja najlepiej wolne do środy i oni chcą zarobić no litości ludzie czy was siatką z pola zgarneli czy z pod sklepu...

@Normalny..

wiesz z braku laku rekrutacja jest przez ogłoszenia na FB albo na przystankach PKS . he he i to jest właśnie problem .

Kaufland DONNERSDORF nowe porzadki

Witam chciałbym poruszyć temat . Sprawa do pracowników kaufland donnersdorf Jak my wszyscy wiemy jest jeden brygadzista który kazdemu robi kolo du.... I jak też wszyscy wiemy kradnie i sprzedaje fanty z werbungu i z gangow. Oczywiście chodzi mi o pana SZ..ona. ja ogólnie chce napisać na niego donos do kierownika Kauflandu i podpisuje się na tym donosie. Własnym nazwiskiem . Czy jest ktoś kto może do mnie dołączyć . Przypuszczam że chętnych będzie od groma . Pozdrawiam ekipe i czekam na odzew . Chcialbym to zorganizować żeby miało ręce i nogi i na wszystko mieć świadków .

jajajajajaajaj
@Kaufland DONNERSDORF nowe porzadki

Kojażysz Pawla P.? Chetnie ci pomoge

Eldorado z miejskiej wsi

Co ja tu widzę to mnie zalewa Wypłaty na czas hahahha Nadgodziny płatne 25%hahahahahha A może wypowie się ktoś z personelu w Donersdorfu Bo nie ma wypłat Odpowiedz była krótka Nie wiem jak do piątku nie będzie możecie jechać każdy w swoją stronę . Panie W.Ś chodz nie zasługujesz na to miano !!! Ludzie maja rodziny i kredyty zobowiązania . I to ty jesteś ode tego jak (usunięte przez administratora) od sran..... Żeby wypłaty były na czas . Pozdraiwam.

?
@Eldorado z miejskiej wsi

I co rozeszliscie sie czy jak zawsze zadu..iacie jak niewolnicy, bo jednak wam zaplacili ta jalmuzne

Eldorado z miejskiej wsi
@

Zadupiaja . Na kierowniczka z du.... wyjętego Z jawora . Bita dziewczynka z fochami jak baba

Gregor

Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś więcej na temat pracy dla pracownika magazynowego do zbierania zamówień- Komisjoner- Erfurt? Fajna jest ta firma, maja dużo ofert!!!

Mateo

A ja wlasnie polecam prace z nimi. owszem zakwaterowanie jest do 280 euro i kara 250 euro za rozwiazanie umowy, bo chca sie zabezpieczyc. jak ktos traktuje robote powazniej, to przepracuje minimum 3 m-ce. co do mieszkan, to owszem, nie ma luksusow, ale tez nie ma ruiny. niestety to, na jakie ktos mieszkanie trafi, zalezy glownie od lokatorow. jak ktos jest brudasem i nie wiadomo co jeszcze, to trodno sie dziwic, ze w mieszkaniu syf. czasem warto posprzatac. nie uwazam tego typu przypadkow za wine agencji, ale lokatorow. jezeli ktos bardzo narzeka na warunki mieszkaniowe, to moze sobie samemu wynajac mieszkanie. agencja tego nie zabrania. ja tez wymajmuje mieszkanie z kolegami z pracy i pracuje w personelu. taki problem to nie problem. pzdr

@Mateo

Problem jest w tym , że ludzie by chcieli wszystko otrzymać , nic nie inwestując . Niestety wynajęcie własnego mieszkania wiąże się z wpłaceniem kaucji , ewentualnym umeblowaniem , a to już niestety dla niektórych za wiele , bo przecież przyjechali tu tylko zarabiać . Wiem co mówię , bo pracuje na jednym z magazynów. Jak mi nie pasowały warunki zakwaterowania to wynająłem sobie mieszkanie sam . Ale niestety to kosztuje prawie dwa razy tyle co bierze firma. A co do przenoszenia z magazynu na magazyn to jest racja , że tylko przenoszą tych , którzy nie dają rady lub sobie zasłużą np. bumelkami itp.

Gregor

Witam, czy dowiem się coś na temat pracy dla pracownika magazynowego do zbierania zamówień- Komisjoner- Erfurt?

stary pracownik88

Do ZWWWZPI: ja sobie nie dam zlego slowa powiedziec na te firme. pracuje w niej kilka lat i pieniadze zawsze sie zgadzaly. czasem byly 1-2 dniowe poslizgi z wyplata, ale to wszystko. normy owszem nie sa najnizsze, ale mamy premie uznaniowa, dlatego to chyba sprawiedliwe. ci, co chca zarobic, beda pracowali, a ci co mysla ze zarobia nic nie robiac, to sie myla. za lezenie nikomu nie zaplaca. a może cie przenosza z magazynu do magazynu, bo za malo robisz i na ciebie narzekaja. powinienes sie cieszyc, ze cie przenosza, a nie zwalniaja od razu, bo daj ci szanse. ale tacy jak ty maja to gdzies. z nudow siedza i wylewaja swoje zale, zeby uprzykrzyc zycie. skoro w tej firmie sa sami zlodzieje i debile, to czemu pracuje w niej tylu ludzi....? pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.