Opinie o Parkowe przedszkole w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Parkowe przedszkole. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Parkowe przedszkole na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parkowe przedszkole w Słupsk

Adam Nowy wpis

Czy przedszkole działa mimo covida ?

Maniera Nowy wpis

Nie było wolnych miejsc jeszcze miesiąc temu, teraz się sytuacje pozmieniały, więc jest trochę wolnych miejsc i generalnie bardzo dobrze to wygląda, jeśli tylko się spróbujecie z wysłaniem CV i generalnie chcecie zarobić pieniądze to dacie radę prosto

andżela Nowy wpis

Cześć cześć, skończyłam pscychopedagogikę kreatywności i bardzo chciałabym pracować z dziećmi. Czy może jest teraz jakieś wolne miejsce w Parkowym Przedszkolu, np jakiś etat? a może chociaż płatny staż? bardzo mi zależy. Bo praca w zawodzie to jest to o czym bardzo marze, chciałabym się realizowąć

W życiu nie posłałabym do tego przedszkola swojego dziecka, nauczyciele i dyrekcja pozostawia wiele do życzenia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Parkowe przedszkole spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

(usunięte przez administratora) ale kwot tutaj nie ma żadnych podanych, o to trzeba pytać pracowników - co tutaj czynimy :)

Ramona

Bardzo dobrze Pani napisała czepiły się tych dyrektorek oj ściska ich że dzieci bardzo je lubią i chętnie chodza do przedszkola. A na dobre przedszkole i opinię one sobie zapracowały ciężką pracą zresztą widać jak się wejdzie do przedszkola(usunięte przez administratora)

Znajoma

Znam osobiscie Panie właśnicielki sa bardzo fajne,ludzie zajmujecię się plotami co was to (usunięte przez administratora) interesuje. Przedszkole jest super a wam żal dupy ściska,a dyrekrorki możecie cmoknąć w pięty jak wam pozwolą.Każde przedszkole i złobki smarujecie co za ludziska wredne.

takie tam

Dyrektorkom słoma z butów wystaje...wieś... a wielkie panie się znalazły, poniżają ludzi na każdym kroku, zero wstydu przed dziećmi.Byłam świadkiem jak darła się na nauczycielkę i zabrałam syna do konkurencji.Masakra wielka!!

znajona

ZNAM TE PANIE OSBISCIE I PRZEDSZKOLE TEZ I NIGDY BYM NIE ODDALA TAM WLASNEGO DZIECKA TO JEST CHORE CO TAM SIE DZIEJE TYMI PANIAMI POWINIEN ZAJAC SIE KTOS KONKRETNIE

rodzic

Takiego przedszkola jeszcze nie widzialam .Pani (usunięte przez administratora) 12lat buty szyla a twierdzila i twierdzi ze ma pojecie o dzieciach szkoda gadac

parko

park - 2012-10-26 07:28:11 Panie nauczycielki ,które wyleciały mówią prawdę ! Szkoda ,że jeszcze nie wszystko powiedziane.wez się za prace i nie siej wiatru, bo kto sieje wiatr zbiera burze! bleeee bleeee, szkoda, że tak wielu formuowiczow robi się z siebie idiotów, a przeciez mogliby byc kim tylko zechcą...więc dlaczego tak wielu z was wybiera bycie idiotę?

park

maciek.sl

temat mi znany ale proszę nie obrażać osób niepełnosprawnych bo te tematy wasze zakrawają na kpinę, a w większości myślę wypowiadają się osoby publiczne.

sprawna umyslowo

albo ty jestes umyslowo chora, albo jestes niepelnosprawna. Przeciez nikt normalny nie pisze takich bzdur. gonic takie dziadostwo z przedszkoli by nie mialy kontaktu z dziecmi!

takze zainteresowana

pani(usunięte przez administratora) to moze zahaczyc o scinke choinek, praca na czasie a ta druga, falszywy rudzielec do Biedronki na kase! dla takich jak one tam są miejsca pracy.

idą swieta, idzmy do spowiedzi

jedno z fajniejszych przedszkoli w miescie! widac golym okiem,że tam się komus chce cos robic. prosze tak trzymac.

zainteresowana

Zgadzam sie z Pania obydwie (usunięte przez administratora)nie powinny pracowac z dziecmi i jedna i druga to pomylka .Pani (usunięte przez administratora)to okulary niech sprzedaje tak jak sprzedawala a Pani (usunięte przez administratora) niech kierunek zmieni bo do dzieci to absolutnie !Dobrze ze Pani czuwa nad naszymi dziecmi i przegania takie paskudztwo !!!

stowarzyszenie PN

Najpierw daj coś od siebie a potem wymagaj od innych!!! pokaż że jesteś dobrym i zaufanym pracownikiem, ktoremu mozna powiezyc dzieci pod opieke a dopiero potem oczekuj czegoś dla siebie!!! Zostalaś nauczona, że za leżenie należy się 1200 zł, taką wartość wyniosłaś ze swojego rodzinnego domu??? jeśli tak to gratuluję rodzicom córeczki! wiesz po czym poznaje się NAUCZYCIELI Z KLASĄ???? ano po tym, że wiedzą jak należy zachować się w sytuacjach trudnych, stresowych, konfliktowych, tacy nauczyciele potrafią rozmawiać, rozwązywać problemy, zachować powściągliwość, pracują z pasją!!! Natomiast taka imitacja nauczyciela jak ty /czyt. szumowiny internetowej/ czym prędzej łapie za laptop i smaruje na forum co jej do pustej głowy wleci, byleby upodlić, ośmieszyć, znieważyć!!! Na szczęście są też MĄDRZY RODZICE, którzy instynktownie wiedzą, a także widzą, że dzieci w przedszkolu są bezpieczne, traktowane z wielką czułoscią, serdecznością i są akceptowane takie jakie są!!!!!!!!!!!! Dziś nikt nie jest anonimowy w internecie! Zatem uważaj co piszesz dziewczyno bo może spotkać cię niemiła niespodzianka!

stonoga Lucyna

a ja potwierdzam to , że zostalaś zwolniona bo żle traktowałas dzieci, szarpałaś je a one skarzyly się na ciebie!!!!!!!!!!!!! Jako nauczyciel powinnas miec duze poklady cierpliwosci . ta praca nie sprawiala ci przyjemnosci, nie jestes nauczycilem z pasją a dla takich jak ty nie ma miejsca w jakimkolwiek przedszkolu!!!! NIGDY nie chciałabym abyś zajmowała się moim dzieckiem!!!! twoj stosunek do dzieci, innych pracownikow, dyrekcji dyskwalifikuje cie calkowicie jako pracownika a przedewszystkim jako nauczyciela. Sam fakt ze komentujesz sprawy przedszkola na publicznym forum skresla cie z bycia nauczycielem bo nauczyciel powinien byc osobą szczerą ucZciwą, MIEC GODNOSĆ, ktorej ty nie masz! aha a twoja opinia jest tak płytka jak ty sama!!!

wczoraj kolezanka pokazala mi opinie na temat przedszkola i az sie we mnie zagotowalo!!! Wiemy kto napisal te opinie, dwie kolezanki, ktore wylecialy z przedszkola za brak profesjonalizmu, jedna za to ze przedmiotowo traktowala dzieci i nie wspomne o innych powodach a druga za to, ze sama wymagala opieki...hahahha. Chcecie dziewczyny to z przyjemnoscia napisze jakie z was pracownice byly. wstydu nie macie i szacunku same do siebie. na szczescie rodzice skarzyli sie na wasza prace i wasz stosunek do dzieci wiec sprawa jest klarowna. dziwie sie ze znizacie sie do takiego poziomu ponoc jestescie wyksztalcone i macie godnosć nauczyciela hahaha jesli kazdy nauczyciel ma taką godnosc jak wy dwie to ciesze sie ze jestem szarym pracownikiem!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Parkowe przedszkole - Słupsk

Parkowe przedszkole