Opinie o Janusz Wilk Niepubliczne Przedszkole Akademia Maluchów w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Janusz Wilk Niepubliczne Przedszkole Akademia Maluchów. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Janusz Wilk Niepubliczne Przedszkole Akademia Maluchów o rekrutacji.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janusz Wilk Niepubliczne Przedszkole Akademia Maluchów w Słupsk

mama Nowy wpis

Moje dziecko bardzo chętnie chodzi do tego przedszkola, miła atmosfera, jest dużo ciekawych zajęć, niskie czesne, brak dodatkowych opłat za dodatkowe zajęcia, pani dyrektor czuwa nad dobrem dzieci i to mi odpowiada. POLECAM!!!

Daria Nowy wpis

Podtrzymuję. Jak z rekrutacją?

Julita Nowy wpis

To forum dla osób pracujących w przedszkolu a rodzice powinni kierować uwagi na inny adres!!

Rozi Nowy wpis

Polecam to przedszkole z całą odpowiedzialnością. Moje dzieci uczęszczają do tego przedszkola,są mega zadowolone, świetnie się rozwijają. Panie nauczycielki bardzo serdeczne i kompetentne,a pani dyrektor mocno zaangażowana we wszystkie projekty przedszkola.Dzieci bardzo chetnie przychodzą do przedszkola, a w weekend nie mogą doczekać się poniedziałku - to chyba najlepsza rekomendacja :)

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Janusz Wilk Niepubliczne Przedszkole Akademia Maluchów? Czy kandydat na stanowisko Nauczyciel/ka języka angielskiego powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
mama

Przedszkole Akademia Maluchów w Słupsku to placówka, która przypomina zacisze domowe. Tu moje dziecko czuje się bezpiecznie i z chęcią przychodzi. W tej placówce nie płacę za żadne zajęcia dodatkowe z j. angielskiego, rytmiki, tańce i wiele innych , które są podejmowane każdego miesiąca. Rodzice na bieżąco mają fotorelację z podejmowanych działań w przedszkolu na swojej skrzynce mejlowej. Pani dyrektor nie tylko zarządza ale stara się zapewnić naszym dzieciom jak najwięcej ciekawych aktywności . Zapraszani są goście na zajęcia warsztatowe z maluchami, aktorzy itp. to bardzo przyjazne dzieciom i rodzicom przedszkole. Polecam!!!

Iza

Jeszce nie spotkałam się żeby wszyscy byli zadowoleni. Nikt nie oczekuje żeby trzymać tu na siłę swoje dzieci ale nieuczciwe jest oczernianie .

mama

Lubię atmosferę w Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Akademia Maluchów" Janusz Wilk za: córka chodzi 3 lata do przedszkola .jestem zadowolona .dziecko nauczylo sie wiele pozytywnych rzeczy.rozwija sie i to najwazniejsze.

Maria

To przedszkole to jedna wielka pomylka, panie nauczycielki sa zwalniane po przepracowaniu kilku mc, dyrektorka mysli ze jest Matka Boska i kazdy ja uwielbia, straszna materialistka, dzieci traktowane sa jak maszynka do pieniedzy,Nie jest godna zaufania,Sa 2 grupy takze dzieci w grupie sa w roznym wielku i maja ten sam program wychowawczy... Dyrektor wspanialy czlowiek ,niestety juz sie nie zajmuje przedszkolem-oddal zarzadzanie zonie ktora sobie nie radzi z niczym oprucz liczenia pieniedzy,Nie rozlicza sie z rodzicami z wyjsc np kino,sala zabaw-nigdy nie pokazala paragonow, NIE POLECAM

Aga

Mój syn uczył się tam 3 lata temu Co rok zmieniały się panie, wyrobiły praktykę i uciekały. Miały najniższa krajowa i zero dodatków. Na 30 osób jedna pani, siłą rzeczy mało. Syn nie lubił tam chodzić, ale wyjścia nie było. Bardziej przechowalnia niż placówka edukacyjna.

Aneta

Wiemy już jakie macie zdanie na temat warunków, jakie swoim podopiecznym zapewnia Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Akademia Maluchów". Chcielibyśmy również poznać informacje na temat tej instytucji jako pracodawcy. Jeżeli wiecie czy są w tej chwili wolne wakaty, chcecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w tym miejscu - zachęcam do komentowania!

Damian Zakrzewski

Mój synek ma własnie szkonczyl edukacjew tej zerówce. Dyrekcja i Panie nauczyczycielki bardzo mile, kompetentne wysoko wykfalifikowane ponoc jedna z Pań, ktora uczy angielskiego nie tylko jest po kierunku w tej dziedzinie ale także po anglistyce . Zawsze jest czas nie tylko na zabawe i na nauke ale takze na usamodzoielnienie sie dziecka. Dzieci zajmuja pierwsze miejsca w licznych konkursach. Mój synek jak zaczynal edukacje w tym przedszkolu nie potrafił ani sie ubrac ani zawiązać butów zawsze robil jakieś chimery i fochy. A teraz patrzcie jaki samodzielny. Szczegolnie bylem w szoku jak przyszedł do domu i potrafił liczyc do stu. A babci nawet potrafil zaśpiewać piosenke po angielsku zaledwie po kilku miesiacach. Teraz jak juz chodzi do szkoly na lekcjach jest prymusem jesteśmy dumni z naszego malca.

gina

Akademia maluchów to nie jest przedszkole, tylko szkoła!!!Niekompetentna dyrekcja, która kładzie zbyt duży nacisk na zajęcia edukacyjne, zapominając o potrzebie swobodnej zabawy. Dzieci są przemęczone i znudzone ciągłymi zajęciami, które na każdym etapie i w każdej godzinie są kontrolowane. Wszystko dzieje się tam pod dyktando pani dyrektor, która nie kieruje się dobrem dziecka lecz tym, by potrafiło ono czytać i pisać. Nauczyciele muszą ściśle trzymać się scenariuszy, nie dyskutować i pilnować by dzieci były cicho (bo przeszkadza to panu dyrektorowi, który przecież mieszka w tym samym budynku) i za dużo się same nie bawiły. Choć grupy są nieliczne, to nie ma realnie i fizycznie jakiejkolwiek osoby do pomocy, nawet w młodszej grupie (choć jako taka jest zatrudniona). Przestrzeganie warunków higienicznych to absurd, bo dzieci piją z plastikowych jednorazowych kubeczków, które są wielokrotnie myte i znów używane. A mydło w łazienkach nie zabija żadnych bakterii, bo jest zwykłe z reala, powoduje wręcz alergie. O współpracy nauczycieli z rodzicami też można zapomnieć, bo wszystko rozstrzygane jest przez dyrekcję. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko było ciągle zmęczone, a zabawa była dla niego nagrodą, to proponuję właśnie to przedszkole.

SEBABA KAYZER
@gina

Odezwala się tzw" matka" rozwydrzonego bachora który pewnie robi w galoty, która na dodatek nie rozróznia szkoły od przedszkola radze sobie sprawdzic w google.pl tam gdzie sa obrazki jezeli wie co to takiego.

Damian Sz
@gina

Odezwala sie matka rozwydrzonego bachora ktory robi w galoty.

kasia

Hej, a czy nie szukaja tu teraz osób po pedagogice, bo słyszałam, ze dostac sie trudno - wszystko poobstawiane.

mama M

Jestem szczęśliwa że moje dziecko uczęszcza do tej zerówki. Poziom nauki i kultura jest naprawdę na zaszczytnym poziomie. Dziecko uwielbia tam przebywać i mimo tego że jest leniuszkiem szybko wchłania wiedze .

mama

Super przedszkole. Dzieciaki rozśpiewane, radosne, wybawione. Nauczycielki zainteresowane dziećmi, wykorzystują ciekawe formy zabawy. Dzieci nabywają dużo nowej wiedzy, rozwijają swoje zainteresowania i zdolności. Syn w sobotę pyta, czy pójdzie do przedszkola. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!!!!

mama

Ja jestem bardzo zadowolona zresztą jak każdy rodzić z którym zamieniłam słowo. Mój syn potrafi liczyć do 100, zna alfabet i zwroty po angielsku , choć jest naprawdę leniwym i rozwydrzonym dzieckiem . Wielki szacunek dla opiekunów i dyrekcji za cierpliwość, uprzejmość i wyrozumiałość. Wszystko odbywa się poprzez zabawę. Jest dużo atrakcji dla dzieci, ogólnopolskich konkursów i spotkań. Przyprowadzając i odbierając syna na buzi każdego dziecka jest uśmiech :) Warunki higieniczne są wzorowe, każde dziecko ma swój podpisany regał na swoje przedmioty typu kubek, pastę do zębów, ręcznik.... POLECAM .

Zostaw merytoryczną opinię o Janusz Wilk Niepubliczne Przedszkole Akademia Maluchów - Słupsk

Janusz Wilk Niepubliczne Przedszkole Akademia Maluchów
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 69
    76-200 Słupsk
  • NIP: 8391099709 REGON: 220359535

Janusz Wilk Niepubliczne Przedszkole Akademia Maluchów