Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Akademia Maluchów" Janusz Wilk

Słupsk

Opinie o Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Akademia Maluchów" Janusz Wilk

gina 2013-11-16 16:09:19
Akademia maluchów to nie jest przedszkole, tylko szkoła!!!Niekompetentna dyrekcja, która kładzie zbyt duży nacisk na zajęcia edukacyjne, zapominając o potrzebie swobodnej zabawy. Dzieci są przemęczone i znudzone ciągłymi zajęciami, które na każdym etapie i w każdej godzinie są kontrolowane. Wszystko dzieje się tam pod dyktando pani dyrektor, która nie kieruje się dobrem dziecka lecz tym, by potrafiło ono czytać i pisać. Nauczyciele muszą ściśle trzymać się scenariuszy, nie dyskutować i pilnować by dzieci były cicho (bo przeszkadza to panu dyrektorowi, który przecież mieszka w tym samym budynku) i za dużo się same nie bawiły. Choć grupy są nieliczne, to nie ma realnie i fizycznie jakiejkolwiek osoby do pomocy, nawet w młodszej grupie (choć jako taka jest zatrudniona). Przestrzeganie warunków higienicznych to absurd, bo dzieci piją z plastikowych jednorazowych kubeczków, które są wielokrotnie myte i znów używane. A mydło w łazienkach nie zabija żadnych bakterii, bo jest zwykłe z reala, powoduje wręcz alergie. O współpracy nauczycieli z rodzicami też można zapomnieć, bo wszystko rozstrzygane jest przez dyrekcję. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko było ciągle zmęczone, a zabawa była dla niego nagrodą, to proponuję właśnie to przedszkole.
mama 2014-12-20 10:06:36
Ja jestem bardzo zadowolona zresztą jak każdy rodzić z którym zamieniłam słowo. Mój syn potrafi liczyć do 100, zna alfabet i zwroty po angielsku , choć jest naprawdę leniwym i rozwydrzonym dzieckiem . Wielki szacunek dla opiekunów i dyrekcji za cierpliwość, uprzejmość i wyrozumiałość. Wszystko odbywa się poprzez zabawę. Jest dużo atrakcji dla dzieci, ogólnopolskich konkursów i spotkań. Przyprowadzając i odbierając syna na buzi każdego dziecka jest uśmiech :) Warunki higieniczne są wzorowe, każde dziecko ma swój podpisany regał na swoje przedmioty typu kubek, pastę do zębów, ręcznik.... POLECAM .
mama 2015-03-31 22:47:13
Super przedszkole. Dzieciaki rozśpiewane, radosne, wybawione. Nauczycielki zainteresowane dziećmi, wykorzystują ciekawe formy zabawy. Dzieci nabywają dużo nowej wiedzy, rozwijają swoje zainteresowania i zdolności. Syn w sobotę pyta, czy pójdzie do przedszkola. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!!!!
mama M 2015-08-05 18:05:00
Jestem szczęśliwa że moje dziecko uczęszcza do tej zerówki. Poziom nauki i kultura jest naprawdę na zaszczytnym poziomie. Dziecko uwielbia tam przebywać i mimo tego że jest leniuszkiem szybko wchłania wiedze .
kasia 2016-04-19 18:49:10
Hej, a czy nie szukaja tu teraz osób po pedagogice, bo słyszałam, ze dostac sie trudno - wszystko poobstawiane.
Zostaw swoją opinię o Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Akademia Maluchów" Janusz Wilk - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Akademia Maluchów" Janusz Wilk